beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

има ли бременни майчета?

+7
МimchetoOo
жужагад
Елица
Admin
mimix1979
bebe_bebe
Hrisi_Kari
11 posters

Страница 15 от 23 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Мар 03, 2010 6:12 pm

радвам се Насе.така като си дойде ще се успокоиш малко има ли бременни майчета? - Page 15 922711 има ли бременни майчета? - Page 15 361307
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Мар 03, 2010 6:41 pm

Стели все още не са ти започнали големите киселини да видиш за какво става въпрос.Има касметлийки които през цялата си бременност не знаят,какво е това да имаш киселини,дано да сте от тях,милички.
Насиии има ли бременни майчета? - Page 15 571838 много се радвам,пак не е малко времето за което ще си е тук твоето мъжленце,сега мисли за това каквото ще правите като си дойде и бъди усмихната.Аз през цялото време все четях теми за бременни и бебета и от нета толкова много инфо съм събрала.Четете и преценяйте сами,а не да се оставяте в рацете на другите,да казват как да си гледате бебчетата.Стели ти там си добре,ама като си идеш в БГ и родиш ще се започне с даването на акъли.Ох аз снощи се чух с моята кумица която роди в средата на февруари и ми се оплаква,че майката на мъжа и не и давала да излизат докато не навърши бебето 40 дни.Казах и да и тегли майните и да излезни,че такава депресия я е налегнала а,и малкия сега с тея колики,вика той плаче и аз със него щото не мога да направя нищо и затворена вече полудявам.Ама така си патят като се съобразяват много с другите а не гледат какво ще е най-добре според тях.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Мар 03, 2010 6:46 pm

Мимка ние ще сме при наште в бг.а съветите няма да са за дълго.защото на първия месец от раждането се прибираме в гърция.таткото трябва да работи,а неискам да сме разделени.той в гр а ние с беб в бг.2 мои приятелки на 30 ден си дойдоха с бебоците.нямаха никакви проблеми
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Мар 03, 2010 7:54 pm

Какви проблеми да имат като са си слушали главите.Аз не говоря че можеш да имаш проблеми,а че може много хора да започнат да ти дават разни съвети как да си гледаш детето,дори и да се мъчат да си налагат мнението,за това става въпрос.Вече зависи от саматъа теб дали ще имаш проблеми с това или не това е до характер.Дали ще се вслушваш в това което ти смяташ за добре или ще слушаш какво ти говорят хората
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Мар 03, 2010 8:23 pm

да така е .ВСЕ СЕ НАМИРАТ ХОРА,КОИТО ДА СЕ МЕСЯТ,НО НЕ СА НАЯСНО,ЧЕ ГЛЕДАНЕТО НА БЕБЕТА СЕГА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА ОТ ПРЕДИ 20 ГОД
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Мар 03, 2010 11:02 pm

ооо мами разсипах се от седяне и разходка из двора но времето до преди малко беше прекрасно сега сядам на почивка с вас пред компито хихи мими вече сам сигурна че е бебока рита та пушак се дига цял ден и цяла вечер не спира писах смс на моя и му казах и тои много се радва и вика ами то от нас двамата няма как да излезе мирно бебче хихихи сладурскоо и в момента даже ми шава в коремчето
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 12:20 am

Насе ами то му е време да се размърда вече има ли бременни майчета? - Page 15 922711 какво е усещането??
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 12:41 am

да време му е хихи ами усещането е като потупване отватре все едно някой те рачка само че не се усеща остро ами тъпо готино е особенно когато го прави постоянно да знаеш че наистина има нещо ватре и марда голям кеф е
оо ей сега моя ми се обади приказвахме половин час разтажихме се горе долу в други ден пак малко и вече като се варне има ли бременни майчета? - Page 15 922711 има ли бременни майчета? - Page 15 922711 има ли бременни майчета? - Page 15 922711 много се радвам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 12:51 am

и аз искам да го усещам вече,защото не се чувствам бременна така като не шава още има ли бременни майчета? - Page 15 624820 но ще си почакам ощеее.чак към 15 седмица най рано се усещало,а някои чак към 20.зависело от тялото на майката.май по слабичките го усищат по рано.така съм чувала.там нещо дебелината на корема играело роля.абе божа работа има ли бременни майчета? - Page 15 922711 има ли бременни майчета? - Page 15 361307
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 1:01 am

да стели така е усещата се по рано при слабите като мен сащо и тоновете се чуват по рано прислабите отколкото при палните при тях по касничко така ми каза доки затова на мен ми ги слуша миналия месец бади спокойна ще дойде времето има да те рита хахах ако е диваче като туй моето хахах не спира бе направо немога да повярвам шава та пушек се дига дижане хиихихихихи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 1:08 am

моите тонове ги чухме в 7 седмица,надявам се да прошава по скоро,че да го усещам.Мимка се загуби.сигурно е на разходка.и аз днес за половин час излезнах и сега ще сготвя нещо за милото,че си носи на работа готвено.иначе аз 2 дена съм на ябълки и печени филии заради гадния стомах
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 1:15 am

oхх милата сигурно е гадно аз не мога да ти помогна защото до сега нищо не ми е имало а и времето за гаденето стомаха и повращането мина дано по скоро се оправяш при вас в гарция явно процедират по различен начин и всичко го правят по рано при нас тука не е така ама рано или касно едно и сащо е ихих мисля моя като си дойде да идем да видим бебока пак дано и пола се покаже хихи утивай стели да правиш на мъжо за ядене аз знаеш ли как искам вече да си имам кухня и да готвя на моя много обичам ноо за сега ще е така
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Чет Мар 04, 2010 1:25 am

Наси при мен усещането в началото беше все едно някой ми се търка от вътрешния край на коремчето.Ти си слабичка и ще видиш после как ще се отбелязват крачетата,много е забавно има ли бременни майчета? - Page 15 63717 А за пола Може да ти го кажат,ама понякога бъркат като е рано.
Стели много рано всичко правят при теб бе.Тук при нас е като в БГ почти всичко.На теб как ти слушат тоновете?
Аз днес чистих,разхождах се и някой ме урочаса че сега ме боли главата и ми е отпаднало.Гадни злобни погледи значииии...
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 1:42 am

ами от самия видеозон ги чух и док вика има и сърчице вече.кънтеше из цялата стая.и на едната от снимките е кардиограмата на бебето.това всичко на първия преглед в 7 седм.Миме червено конче нямаш ли?суеверие е ,но все пак си сложи.може някой да ти се е зарадвал и да те е урочасал без да иска.Насе може и да видите пола.ако не се е извило настрани.но аз си викам тъй като е първо няма значение какво ще е.ти имаш ли предпочитание момче или момиче?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Чет Мар 04, 2010 1:54 am

А аз досега не съм чувала сърчицето на бебка само доки ми е показвал как тупти,мамите в БГ викат че с някъв колан им слагали на коремчето и така ама то и на видеозона се вижда.Ох тука всички ме гледат злобно незнам защо,а всичкото злато по мен е обаяно поради това че много ме урочасват.Сега си имам и мартеничка.Иначе си имам червено конче.Но не мисля че ще ми помогне.На бебка бих и сложила като се роди,макар че не вярвам много в суеверия.Абе момичета аз не мога да разбера бременилките дето казват че бебето било забъртяно и не се виждал пола.Мен като ходих на някаква специална ежография (незнам какво и беше специалното ,но ме пратиха в един град в на майка си г..а защото нямало навсякъде )че там гледаха бебка отвсякъде,как я завъртаха тази камера незнам ама я огледаха от всеки ъгъл.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 1:56 am

АМИИ ПО ПРИНЦИП ИСКАМЕ МОМА но по това как са изкарали бременностите си приятелки и като гледам моята и поверията на които не се вярва много и чувството което имам си мсиля че ще е момче даже сам сигурна 90 % че ще е момък хихихи апак и по принцип каквото си мисля или искам става обратното абе по всичко освен по преглед личи че ще е момче но ще видим какво то и да е живо и здраво да е има ли бременни майчета? - Page 15 922711 има ли бременни майчета? - Page 15 63717
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 1:58 am

еее мими там явно им е по специална апаратурата то може и тука да има ама най вероятно само в някой голям град като софия или варна на мен миналия месец ми слуша тоновете с едно апаратче приличаше на това на видеозона което ти плазгат по корема само че не беше сварзано с видеозона незнам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 2:04 am

Миме това май е било феталната морфология.гледат всички органи и системи дали са развити.но е бил и по специален видеозона.май се прави към края на 3 месец.при нас поне е така.момичета да ви питам появиха ли ви се пъпки?аз доста се опъпчих ама хормоните яко бошуват
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 2:20 am

стели какво да ти кажа на мен от преди ми излизат пъпки предимно преди да ми дойде и сега пак ми излизат по сащия начин един пат в месца ми излизат за няколко дена после се махат и така до другия пат мами аз да ви кажа баба днеска ми каза че имало краци тука в село и в момента се насирам от страх ужас всичко е заключено но много ме е страх че и колата е в градината на открито имаме кучета но не са пуснати пак то голямото едвали ще се спусне на някой а другото е манинки много лае по хората и колите ама е на един шут и сам много притеснена че имаме аларма ама тя не ссе включва незнам не е развалена апак е такава смахната и моя го няма направо се побарквам а колата ни е много хубава охх незнам абе с една дума имаме си бая за крадене хаххахаха ужааас ще умра
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 2:30 am

мами аз ще лягам че нещо взеха да ми натежават очите има ли бременни майчета? - Page 15 624835 ще се видим утре лека вечер
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 2:44 am

лека Насе и не се страхувай от крадци има ли бременни майчета? - Page 15 56662 има ли бременни майчета? - Page 15 56662 има ли бременни майчета? - Page 15 56662 има ли бременни майчета? - Page 15 56662
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 3:22 pm

добро утро поспаланки има ли бременни майчета? - Page 15 625405
аз изкарах тежка вечер хубавото е че нямаше крадци ама цяла вечер сам се ослушвала даже и не можах да спя незнам дали беше от това но заспах в 10 и се сабудих в 1 после до 4 часа едвам с триста зора заспах и тази сутрин в 8 какво да ви кажа поне снощи успях да се изходя като хората има ли бременни майчета? - Page 15 23690 има ли бременни майчета? - Page 15 23690 има ли бременни майчета? - Page 15 651982 че се измачвах вече има ли бременни майчета? - Page 15 461660 има ли бременни майчета? - Page 15 461660 има ли бременни майчета? - Page 15 390363
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 5:41 pm

оо мами днекса никакви ви няма или си спинкатъе сладко или времето е хубаво и се разхождате при нас днес е гадно хладно е и облачно може и да завали не става за навън и се побарквам тук горе одеве и тока спря та умрях от скука добре че е този компютър че иначе незнам как ще я карам по тая телевизия нищо интересно не дават
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Мар 04, 2010 6:18 pm

има ли бременни майчета? - Page 15 347885 има ли бременни майчета? - Page 15 347885 Насе аз сега ставам.стомаха не ме боля тази нощ и реших да се понаспя.и тук днес е облачно.Насе и ти ли имаш проблеми със запека?и аз съм така.от 2 месеца е някакво мъчение и е адски гадно има ли бременни майчета? - Page 15 77465 има ли бременни майчета? - Page 15 77465 незнам дали могат да се пият разхлабващи
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Мар 04, 2010 6:33 pm

аз проблема си го имам от преди да забременея и тогава като ходих на док лекарката ми изписа едни хапчета много помгат но незнам дали може да се пият сега но ми каза да се храня малко по здравословно и всеки ден да ям по една активия с мюсли ядях и почнах да си ходя редовно в тоалетната аз ям много тестени храни и много се задръствам и така
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 15 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 23 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите