beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

+8
rosi78
borqna miteva
roska88
Neri_84
Димитра
Мимка
Hrisi_Kari
stella80gr
12 posters

Страница 5 от 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 25, 2012 9:46 pm

Господи до къде я докарахме,,,всеки това го мъчи.....работа и безпаричие....До къде я докарахме в тази България....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Апр 26, 2012 2:34 am

Хрис,да,това означава месец февруари
ох,Боре,лошо е на всякъде
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Апр 26, 2012 1:32 pm

Добро утро!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Coffee1
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Чет Апр 26, 2012 5:19 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 момичета!
Хрис С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 245364 за кафенцето и аз сега пийвам моето.
Да ви се оплача малко.Около блока на и е ад.Сега цъфтят дърветата и все едно е валяло сняг.Особено пухчетата са навсякъде.В това топло време простирам вкъщи на сушилник.Терасата е постлана с бял пух направо килимче си имаме.Събираме подписи,молби до общината да дойдат да отрежат дърветата.Дано малко по-бързо да се отзоват,че не се диша вече.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Апр 26, 2012 7:22 pm

Мимка.от тополите ли е белия пух, и ние имаме но не толкова много,преди 2 години отрязаха голяма част от тополите.Дано при вас вземат мерки по бързо
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Апр 26, 2012 7:37 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  stella80gr Пет Апр 27, 2012 1:16 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
те парите все не стигат,колкото и да се изкарват.здраве да е.това е най-важно
Хриси не ми е тежко да се грижа за нея.нямам помощ от никаде и така ми е по добре.не мога да си представя някой друг да ми я гледа.поне засега.после като тръгне на градина ще се примеря,а и ще е гпляма тогава
Мимка моя работи в склад за хранителни продукти,които снабдява цяла Гърция.имат работа засега,но заплащанеето е минимално и така се принуждава да кара двойни смени
при нас е вече доста топло и излизаме повече.малката днес заспа рано рано,иначе все в 12h с нас ляга.сега лятото се надявам дасе изморява и да заспива по рано
хайде лека вечер и до скоро
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 27, 2012 3:39 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477
Добро утро момичета!Как сте?При нас вали и ще сме си в къщи,а имам излизане на вън.....малко задачи да свърша,Кари и тя иска да излизаме,дано изпече по обяд.Днес сме доста ранобудни ,още 8 без нещо е станал,та от рано се чудим какво да правим....
Стели,хубаво е да си я гледаш дамо ти,но на мен понякога ми идва в пове4е,като в4ера например.Цял ден ме боля зверски главата ,изпих 2 хапчета и пак,и няма и няма минаване,,вярвай ми чаках с нетърпение да дойдат да я вземат свекитата,малко да си почина.Тя нищо не прави милата ама все бърбори, на вън като бяхме слънцето направо ме съсипваше,едва я изведох час -два на вън ,но после ми мина.та това ми е мисълта че по някога е хубаво когато имаш на кой да я оставиш поне за няколко часа.че се месят,така е,и нашите се месят,но няма начин всички са така.Но това да е,неизбежно е....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 02, 2012 7:57 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 624477
ехоооо,къде сте момичета?
Как сте?При нас днес е 31 градуса и е адска жегаааа...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Май 02, 2012 8:41 pm

тук съм Мимкаааа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
хората се разбиха да обикалят със семействата тези дни,пък ние с детето хванахме корени в тоя апартамент
чак не ми се пишеше от тъпня С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 77465
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 03, 2012 1:37 pm

Здравейте!
Тук съм,но нямам нещо време да ви пиша.
Много мероприятия,ми се събраха през почивните дни,после имахме гости и едва ве4е в4ера взеха да влизам в ритъм,то имах доста за оправяне в къщи,пране чистене,и ей такива неща.
Кари ми е болна пак,хремава е,и уж казва че ухото я боли,не зная дали е истина и се чудя дали да я водя на лекар.Не ми се иска да не хваним няква кашлица пак там и стане положението по цветно.Като стане после ще я попитам дали още я боли.До сега не ми се е оплаквала че я боли ухо и не зная как да реагирам
Дими,поне сте си починали,гледах едни снимчици във Фейса,поне сте успели да се поразходите с Ванчето.И тя ли е бременна или так ами се стори.Изглеждаш страхотно,само едно коремче отпред,иначе си толкова финна.Браво.То не остана ве4е...
Мимка,вие как сте?Тео оправили се?На градина ли е?и при нас почна страшна жега,в4ера беше ужас,взехме да търсим сенките
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Май 03, 2012 3:03 pm

добро утрооо
Хрис,да бременна е и тя,но е за август(малко е по-назад)
обичам да се разхождам,но много ми отича единия крак-явно се обажда травмата от зимата,защото изследвания си пусках и са супер,и кръвното ми е супер,а крака ми става на поничка като походя малко
да не би наистина да я боли ухото,питай я и ако трябва ходете на лекар,виж и и гърлото-те са вързани ,да няма нещо проблем от там
не остана иначе,наистина,тази сутрин нещо ме посряза корема,но пих едно но-шпа и сега съм супер,обаче ще трябва скоро да си приготвя и комплектчето за изписване-иначе другите дрешки леко-полеко си ги оправих и са изгладени и готови
сега остава да си купим кошарката,и да донавия мъж ми за нова количка,че тази нещо не я искам моята-толкова удобни и олекотени са вече новите
и си мисля тази сутрин-сега съм си сама,а толкова леко си подготвям нещата,без напрежение и нерви,едно време със Саши една камара помощници и само дето не ме вкараха в нервна криза

я предложете хубава бебешка козметика
аз ползвах джонсън някога,но ми се иска да пробвам нещо различно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 03, 2012 7:22 pm

О Дими ,мн се радвам и за Ванчето,ето че пак ще ги гледкате децата заедно.Ами за козметика ,аз съм с две ръка за Мустела,по скъпа е но аз я вземам на КАри.Ползвам шампоан 2 в1 за коса и тяло от как е родена,но не я вземам от тук.Пращат ми я от Франция,но и тукашната сигурно е хубава,цената си говори все пак.Аз до колкото знам Джонсана особенно бебешкото олио не е за новородени а за над 6 месеца,иначе се обривали.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Пет Май 04, 2012 1:22 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 51706_3_8_turkishcoffee_1199659496

добро утроооо!!!
мерси Хрис,и аз съм чувала,че е добра,
джонсана,олиото май късно го започнах,но шампоани,сапуни,такива разни ползвах де...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Съб Май 05, 2012 1:56 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 625405
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Съб Май 05, 2012 8:37 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Dimi,Благодаря за кафенцето.
При нас са страшни жеги много е горещо.излизаме на вън Кари да кара колело-много се забавлява....
от утре ще сме гости една седмица на село,от там ще ви пиша.
Хубав Уикенд на всички!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Съб Май 05, 2012 8:51 pm

приятно гости Хрииис
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 07, 2012 7:06 pm

Здравейте!
как сте,аз съм ве4е на линия,чакам да ви чуя вие как сте?
Ние сме на село.Кари още от ставането си е на вън,сама съм през дена и ми е малко трудно,не е като в града в апартамента-никъде не може да излезне,тук е по опасно,но ще свикна .
Мимка,Нери,Стели,къде се загубихте???
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Сря Май 09, 2012 7:54 pm

Здравейте! И ние сме на село от вчера. Дойдохме за няколко дни.Най-късно понеделник ще се приберем, че имам плащане в банката. Иначе ни спряха нета в нас, не го платих, че нямам пари. Моя мъж е на работа във Варна от 1 седмица. От Димитровград все още нищо не е взел, няма и да вземе сигурно. Не мислех че така ще стане, но...
Ох аз много зле се чувствам, направо бях на прага на нервна криза, добре че дойдох на село, че ми олекна малко.
Никой не пише, разпада ни се форума. Хайде разпишете се... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 849732
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Май 09, 2012 11:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Нери,не се отчайвай така С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 63717
Хрис,как сте на село
аз разтоварих одеве 470 лв в банката за здравни,корем ме боли,но трябваше да ги платя,оставих на счетоводителката болничния 45 дни преди раждане,доста работа свърших днес
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Май 10, 2012 1:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Img_158874_1627956_l С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 10, 2012 7:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Чет Май 10, 2012 8:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Приспах Нернур, пуснах си едно кафе и седнах да ви видя. Ох Дими много парички си дала наведнъж. Бебчо как е? Разказвай малко и за него. Хрис ти как си? Кари как е?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Пет Май 11, 2012 12:52 am

здравейте пак
Хрис С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 347885
Нери как сте вие,
бебко е добре,сега тежи 2300-няма да е много голям,но важното да е здравичък,бях онзи ден на преглед,и започваме вече записването на тоновете,другата седмица и направлението за болницата трябва да взема,общо взето започва чакането
пари доста дадохме,да,та се надявам поне скоро някой болничен да ми преведат
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пет Май 11, 2012 6:56 pm

Здравейте!
мен нещо не ми излизаше че сте писали нз защо така.
Дими много парички си дала,ама по добре че после при раждането да нямаш проблеми че сигурно двойно.Момъка много мъничък се вижда на ехографа,но не винаги познават нали знаеш ,а и те първа почва да расте.Мале кога мина времето и ще чакаме ве4е новини.....
Нери,защо така не са платили на мъж ти,какви са тия фирми фантоми.Не се ядосвай и аз така се депресирам на моменти като няма изгледи за работа ,но няма как .Хубаво си направила като отишла на село.Там ваще ли живеят.
Ние сме добре на село,Карито не ме слуша тук-само е в белята,в разсъда колко играчки има -не и се играе сама,търси все някое детенце ,а няма тука през седмицата.Събота и неделя си идват ,но иначе е пустощ-само възрастни хора.Ще искараме,не е толкова скучно.
И такива ти ми ,една съща при нас-утре ще си ходим до Града че има празник и ще има забавление за децата.Пак ще ви пиша.
Чао


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Пон Май 14, 2012 7:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите