beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

+8
rosi78
borqna miteva
roska88
Neri_84
Димитра
Мимка
Hrisi_Kari
stella80gr
12 posters

Страница 1 от 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  stella80gr Чет Мар 22, 2012 1:24 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 хайде нова тема.май е време вече
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 22, 2012 3:16 am

Здравейте!
Стели мерси за темата,радвам се да те видя.
И Ние сме цял ден на вън ,на обяд само поспа и пак излезнахме до тъмно.
Мимка,как сте вие?До къде стигна с търсенето на работа?
Нери,отивайте на лекар,дано ви мине бързо,миличка Нернур.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Чет Мар 22, 2012 5:07 am

Добра вечер момичета!
Радвам се,че малко живна темичката.Разписахме сееееееее... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 616385
Стели,благодаря за темичката.
Нери скорошно оздравяване ви желая.Идете на лекар,че в това болно време ...
Хриска,добре сме.Утре пускам Тео цял ден на градинка.Какво ще е чудо не знам.Работа няма.Питах в Кауфланд набират хора но е само с един почивен ден.Това мен не ме устройва.Особено като Тео ходи по три дни на градинка и после седмица вкъщи със сополи и кашлица.Няма кой да ме търпи.Влизам в джобса и чета обявите за почасова работа и надомна работа,но много лъжат.Има фалшиви обяви.
Ти търсиш ли?Предлагането е ограничено.
Желая на всички ви лека вечер!Утре ако мога пак ще пиша. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 382274
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Мар 22, 2012 5:45 am

здравейте момичета и честита ни темичка

моята свекърва за поредна вечер вися у нас до 23и 30
не се ли сеща не знам
Мимка,все по-лошо става с работата
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 22, 2012 10:46 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 Здравейте!
Ние днес сме с висока Т.от сутринта ,нощес не е спала,казва че я боли коремчето.Ох ,ужас тия болести така ли ве4е не отминаха ,само преди 2 седмици беше болна и пак....направо не ми се пише.
Мимка,и аз се ослушвам,ама не знам и мен къде ще ме вземат като се разболяваме толкова често.
Мислях да я пущам сега други месец,но ще видя на градина да видя дали ще свикне....Вие оставахте ли днес цял ден.
Дими как си ти,как е бебо?
Стелче нека е кротичка Крисито,браво на нея. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 616385
отивам да я нагледам че спи от 14.30 ч и още не се е събудила.Милата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 707684
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Мар 22, 2012 11:55 pm

здравейте момичета
Хрис,добре сме-растем,ритаме,времето си лети-още две седмици и влизам в 8-ми месец-чак не мога да повярвам
оххх,с тия болести много лошо-води ли я на лекар
и ние още си влачим кашлицата-само сутрин е ноооо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 827222
понеже има рибки в детската,им махнах от там храната,да не би пък да му причинява някаква алергична кашлица(нали казват,че е алерген)
Мимка,желая ти от все сърце да си намериш работа скоро
Нери,Стели С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Пет Мар 23, 2012 2:32 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 625405 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 625405 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 625405
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 284265 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 284265 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 284265 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 888247 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 76919
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  roska88 Пет Мар 23, 2012 7:29 pm

здравееитееееееееее С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732
нямам никакво време но много ми домъчня и минах да ви видя
малко и аз да се оплача малкия все повече не слуша све по щур става и за минута не се отделя от мен незнам какво вече да правя инак сме добре каката и тя си е с мен не е на детска може би ще я пусна тия месеци незнам още
надявам се всички да сте добе и всички дечица да са здравички и весели много целувки на сичкииии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 922711
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Пет Мар 23, 2012 8:01 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885
Росииии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 63717
Нери,болничка ли си?
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пет Мар 23, 2012 10:34 pm

здравейте!
Роси,добре си ни дошла,радвам се на поста ти!Ах,Ники,сладур малък,щурчо,Ама роси такива с ани децата много привързани към нас.И ние не ходим още на градина Роси,ще видим кога ще е ,ама и кой ще ме търпи,тя 2 седмици е здрава на третата пак болничка...
Ние сме пак с вирус,аман боже.Дано се размине Аб,ама ако не спадне Т,ще го почваме няма как.
нери как е Нернур.овладяхте ли Т.И ти да не си болничка.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  borqna miteva Съб Мар 24, 2012 12:04 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 и от мен.Бях с друг лаптоп и си бях забравила паролата затова не съм влизала,но вече съм тук и ще ви следя.Ние вече сме на 11 месеца и още няколко седмици ставаме на годинка.Вече ходим много сме палави не се спираме бърбори много,с една дума е голям щурчо.На всички болнички бързо оздравяване а тези които търсят работа дано по бързо си намерят. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 на всички от мен и Павчо
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Съб Мар 24, 2012 12:30 am

Боре,здрасти!!!
браво,че ходите,хайде чакаме да влизаш по-честичко
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Съб Мар 24, 2012 8:14 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885
Моят мъж днес има рожден ден. Почерпете се за неговото здраве.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 3755586YС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 3755628L
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 2732423gС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 4555625JС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 3755617Q
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Съб Мар 24, 2012 10:07 pm

Нери,честит рожден ден на мъж ти!!!
страхотна почерпка
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 26, 2012 1:56 pm

дОБРО УТРО!
ХАЙДЕ ОТ МЕН Е КАФЕТО
УСПЕШНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ ВИ

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 3399724769448921221332741271k6bBW5tWY2MhXaB0IJ5S
Нери,честит ти рожденник да ви е жив и здрав татито?как е той,обаждали се?Доволен ли е от престоя си
Боре,Здравей!Ще се радваме по често да ви виждаме с Павчо.Дивеят децата нямам как ,да са ни живи и здрави,ще го израснат


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Пон Мар 26, 2012 7:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Пон Мар 26, 2012 3:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885
Здравейте! Хрис мерси за кафето.
Аз май пропуснах да ви кажа, че татито ни се върна от Франция. Получи се много кофти. Фирмата не беше свястна. Нямаше нищо общо с обещаното тук - ни като условия на труд, нито като заплащане. Работиха 14 часа тежък труд на ден. Сега има проблеми с краката си - подуват му се стъпалата на краката. От какво е не знам, но е резултат от работата във Франция.
Сега работи в Димитровград. От седмица са там. Дано тука да се получи. Много пари похарчихме за Франция, а никакви пари не получи от там.
Аз искам да ви дам една рецепта против кашлица. Аз преди малко я направих, че доста кашлям от няколко дена. Взех една черна ряпа, отрязах я отгоре като капак и я издълбах отвътре. Напълних с мед и сложих отрязания отгоре капак. Ще изчакам 24 часа и след това може да се дава 3 пъти по една чаена лъжичка за деца и пак 3*1 с.л. за възрастни. За пръв път го пробвам, но ми казаха, че спира кашлицата за два дена.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 26, 2012 6:59 pm

Нери какво работи в нашият град вашия тати????
Ние почнахме и да кашляме,не стига че това с температурата и разтройството,докато чакахме пред кабинета ,всичко живо кашляше,няма спиране и сега и тя.Хора писна ми да ви кажа.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Мар 27, 2012 8:47 am

здравейте
Хрис и при нас е така-всичко живо кашля,
Нери,лошо така се е получило-има много лъжливи фирми-ужас,но поне сте си заедно сега
иначе много интересна рецепта С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 616893
нашия батко се влачи две седмици с кашлицата,накрая ми писна и спрях сиропите,взех да го тъпча с чай и да му капя лайка в носа-сега от два дни е по-добре,почти не го чувам да кашля
днес бях на преглед
бебето е седалищно обърнато С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 77465
обаче все се надявам през оставащите два месеца да си се обърне главично
по-лошото е,че поради необясними причини околоплодните води са много малко С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 77465
започнах веднага магнезий,след две седмици съм пак на преглед
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Вто Мар 27, 2012 2:30 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 3517192t
Добро утро! Как сте? Нернур пак кашля. Вчера не кашляше тази сутрин се събуди и пак. Вчера беше студено, ветровито, но трябваше да излезем до магазина. Дали е от това не знам. Днес трябва да я вода на лекар. От няколко дена и давам сиропче, но явно няма да стане така.
Дими ти не спиш ли нощем? Не се притеснявай за водите, дано да се нормализира. А за разположението, може и да се обърне предполагам. Не се стресирай излишно от сега. Карай го по-спокойно.
Хрис как е Кари? Мъж ми, при вас строят завод за зелена енергия
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 27, 2012 3:03 pm

ЗДРАВЕЙТЕ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885
Нери ,благодаря за кафето.Ние с това ново време ставаме към 8 ч по рано от преди и главата тъй ме боли,ама то защото съм и в цикъл и за това.За калицата не ми се говори,двамата с баща си кашлят,кашлят ужас не сме спали спокойно цяла нощ.какво е това чудо не знам,болести,болести,дано има ве4е оправяне как ще ходим на градина ве4но болни не зная.
нери,дори не съм чувала за този завод.Абе важното е да има работа пък.Ако нещо можем да помогнем,тук сме в града,то дано не се и налага,но всичко е възможно,на среща съм да знаеш. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 382274
Дими,не се притеснявай за бебето,имаш време да се обърне.Саши седалищно ли ти беше?не е гаранция че ще остане ака до края.За околоплодните води,не зная защо така,но след като са ти дали да пиеш лекарства значи сигурно ще се оправи.Стискам палци и спокойно.Свекито идва ли още на гости?
Мимка,губиш се,какво правите?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Мар 27, 2012 4:44 pm

Нери,мерси за кафенцето-ами да аз от известно време не мога много да спя,а и снощи се бях доста притеснила,пък и огладнях и станах да ям и така
Хрис,Саши си беше главично през цялото време,иначе магнезия го пия за да не получавам контракции вследствие малкото течност,а за увеличаването на водите аз нищо май не мога да направя-ще ме наблюдавт и дано поне до началото на 9-я да мога да изкарам пък после здраве(четох,че ако забележат че плода се мъчи ще предизвикат по-ранно раждане,дано не се стига до това)
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Мар 27, 2012 7:17 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 347885 момичета!
Най-сетне успях да вляза във форума.Дни наред не ме допускаше.
Роси,радвам се,че се разписа. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 и от нас за вас.
Бори малко остана и ще имате празник.
Нери,тази рецепта я знам и съм я правила,но не даде резултати.
Хриси,аз продължавам да кашлям,май съм за помпичка/за астма се съмнява джипито
Тео е добре но не я иска тази градина и това е.Сутрин реве та се къса.Така го оставям.На обяд спи от четвъртък и пикае в леглото.Протестира.Това е положението.Днес и той покашляше ,но го пуснах,че в четвъртък тържество ще имат.
Как е Кари?Свари и кока-кола.Приятна е за пиене поне.
Дими,не се притеснявай.Тео беше така седалищно и в първите дни на деветия се обърна.След ден-два родих.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  borqna miteva Вто Мар 27, 2012 11:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 624477 Как сте?Дими моя син в 7 месец беше с надолу главата в 8 беше седалищно на 5.04 бях на преглед и се беше обърнал и родих на 12.04 със секцио,защото главата беше високо а не в отвора и нямах разкритие.Не се притеснявай,ще се обърне. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 764370
Мими да още малко остава и ще имаме рожденик.Тео май не обича градинката и моя племенник така протестира сутрин.
Нери и баща ми и той се опари от такива фирми.
И аз съм с кашлица и от както съм родила се в гърлото ме удря а преди не ме е боляло така.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 849732 на всички


borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Мар 28, 2012 3:51 am

оффф,днес такова ходене му направих
сега не трябва много,много,но няма кой да ми свърши работата,поне оправих и другия болничен и сега остава само задължителния 45 дни преди раждане
Миме,лошо бе,чак астма С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 827222 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 367865
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 28, 2012 3:17 pm

добро утро!
Ние несме спали от кашлица,такова чудо беше и миналия път,не знам ве4е......
Мими,много време продължи твойта кашлица.Кока-кола да и сваря ,а колко време да я варя,това за кашлянето ли е?на мен ми каза педито кола -обезгазирана за растройството.
Дими като гледам лентичката ти,то не останало бе мила,леллее кога мина времето ,лети ли лети....
Боре,Здравей!малкия сладур как е?Ти оправи ли се ве4е?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите