beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

+8
rosi78
borqna miteva
roska88
Neri_84
Димитра
Мимка
Hrisi_Kari
stella80gr
12 posters

Страница 4 от 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Пет Апр 20, 2012 7:54 pm

Хриси още по-див е.Постояно ме заплашва.Хич не чува това което му говоря.Винаги има отговор за каквото и да е било.
Срам ме е да ида в парк или на обществено място.Идем ли няма тръгване и се почва един рев,тръшкане и реве като лъв и ръмжи и...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 20, 2012 8:44 pm

така ли,мислех че е почнал да разбира вече и е по добре положението?Явно е период,ще мине не се тревожи...до къде стигна с търсенето на работа?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Пет Апр 20, 2012 9:12 pm

Дано е период,че вече изпушвам.
Търся работа,но няма предлагане или има,но не ме устройва.Вчера видях една обява в магазин за домашни потреби,но се работи до 19ч.Днес чух за шивашки цех който скоро ще отварят и работното време ще е от 8до 5,та ще видим.Притеснява ме това ,че често боледува Тео и няма кой да ме пуска в болнични.Сега ходя да чистя една кооперация,но много пари давам за пътни.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 20, 2012 9:47 pm

ох ,ужас пак е нещо,така искам да си намеря и аз нещо почасово ,но няма...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Съб Апр 21, 2012 2:16 am

Дано намериш Хриска.Аз чистя една 6 етажна кооперация с двор - за 30лв месечно от които 8лв давам за пътни.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Съб Апр 21, 2012 7:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885
при нас е страхотен слънчев ден!Разходихме се и така се изморихме че сега ще лягаме и двете.Снощи Кари спа много неспокойно ,плачеше на сън,не знам каква е причината-така прави като ще се разболява,но дано да няма....
Мимка,все гледам обяви,но нищо такова няма.....
малко ти плащат за тази работа,но пак е нещо.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Съб Апр 21, 2012 7:24 pm

Хриси,наистина нищо не излиза в нета.
Дано не се разболява Кари.И Тео много се върти и говори нощем.
Да,много малко парички са,но все пак е нещико пък и покрай тази кооперация има много нови строежи и разчитам още поне една да си намеря.Работа е.Нямам определен ден и час и ходя когато мога.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Нед Апр 22, 2012 2:15 am

Ние сме с налични сополи,почнах веднага д аи давам Остинококцинум,дано се пресеем.
Мимка,така е ,да ти кажа ако може човек да си намеря няколко входа си е доста добре.Нашата жена която ни чисти входа ,чисти още няколко ,така че си е добре ,отколкото без работа...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 24, 2012 1:41 pm

Добро утро момичета!
Къде се губите
Хайде разпишете се>>>>>
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Have-we-reached-peak-coffee
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Апр 24, 2012 2:46 pm

добро утро
Хрис мерси за кафенцето
как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Апр 24, 2012 5:12 pm

Здравейте момичета!
Тези дни ходя по задачки и нямам много време.Вчера подадох документи за детските.Падна чакане и малко разправий.
Днес ходих до градинката на Тео,че касиерката е такава шматка,че направо нямам думи.Не си отбелязала ,че съм платила и забранила на госпожата да го приема тази сутрин.Наложи се и да я чакам,абе...
оправиха се нещата,но мн се ядосах.
Ходих и до банката,че на картата ми изтича срока.
Вие как я карате?
Дими,как си ти?
Хриси вие какво си правите?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 24, 2012 6:38 pm

Дими,Мимка радвам се че се разписахте.
Мимка,такива са завеяни тия от градините,не ми се говори че тук с вчерА се видях с една позната и стана въпрос до като си говорихме че много се разболяват и вземат болни деца и в яслите и градините,и тя ми каза че като води малкия постоянно вижда сиропите в шкафчетата им.Как няма да са болни масово.Ние се бяхме разсополили,но и дадох остилококцинум и мина уж за сега.
Иначе при нас е една и съща-сутрин с мен на разходка,по паркчетата ,след обяд е със свекитата и така....битовизми от всякъде но няма как.

Дими ти как си?Кога ти беше термина,как е бебчо....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  stella80gr Вто Апр 24, 2012 7:42 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885
Ето и аз се разписвам най-после като чета направо ми се стажни много.работа няма и в бг и положението е зле
Мимка добре ще е ако намериш още няколко входа.но много малко 30лв за цял месец.ти всяка седмица ли го чистиш?
Хриси гадно е с детските градини.все са болни децата,а по този начин неможе и дасе работи.кой работодател ще трае ден през ден дасе излиза.много е несправедливо така.майката не е защитена по никакъв начин и ние като се приберем ни чака същото.но и тук е зле положението.така,че ако трябва дасе избира по добре вкъщи,отколкото в чужда страна и на квартира.но имаме време.малката докато навърши 3-4 год.тогава вече ще се прибираме. иначе сме добре.расте и говори.сега започваме малко по малко да сядаме на гърне,но несято не се получава.трябва време.цяло лято с това ще се занимаваме.нашия тати излиза в 6 и се прибира в 11 вечерта и сме сами.много е кофти .малката все го чака да се прибере на вратата
хайде засега е това от мен ще пусна снимчици в темата за снимки да ни видите С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 239517
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 24, 2012 8:08 pm

Стели,радвам се да те видя,макар и по рядко.Направо като чета и при вас е зле положението.но имате време наистина ,,Криси е още мъничка..Направо не те знам как издържаш постоянно с нея,аз честно да си кажа не мога,изморяван се,понякога с нетърпение чакам да я вземат свекитата и да си от дъхна.
Ще свикнете и на гърнето,малко ,по малко и това ще стане.

Голяма сладурка е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Апр 24, 2012 8:26 pm

Хриси за жалост е така.Понякога и кашлящи ги водят.
Тео много ми се поти като спинка на обяд и не го преобличат.Помолих,но не успявали.Хем ги разбирам госпожите хем се ядосвам.Вярно мн деца са вс ден около 30,но пък като знам как се събужда мокър и си изсъхва потта на него...
Стели ходя по веднъж седмично.Усилено си търся и други коопераций,но сега с тези професионални домоуправители предпочитат фирми...
Да 30лв ми дават.Няма повече,но и на това съм доволна.Пак е някой лев пък и малко се развличам.Пътувам с автобус около 30 мин и блея през прозореца.
Ще се научи Криси.Не се тревожи.Явно не е дошъл момента.
Какво работи твоя мъж?
Моя от скоро е на ново работно място и съм си сама с децата.Добре че майка поне веднъж седмично идва и извежда Тео,иначе откачам.Еднообразието ме съсипва...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 24, 2012 9:00 pm

така е момичета,еднообразието ни съсипва.Мимка 30 лева са си 30 лв,а и не е кой знае колко тежко,свършваш си работата и си знаеш.....поне може да си видиш някоя нужда с тях.Кашлящи ,сополиви ,всякак ги водят иначе си рискуват работата...ама такова нехайство е че едно болно заразява още 10...не ми се говори -болна тема....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Neri_84 Вто Апр 24, 2012 10:51 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885
Здравейте момичета! Ох като ви чета, всички се оплакват от едно и също нещо - пари и работа. Това е болна тема на всички ни. Аз със нетърпение чакам да се върна на работа, но от една страна ме е страх, че няма да ме вземат отново. А мъж ми се върна преди 12 дена от Димитровград, а пари още няма.
Иначе сме добре. Времето е хубаво, излизаме понякога само в нашия двор, понякога и на разходка в парка. Тези дни имах работа в двора - чистене, сеене, копаене... с Нернур колкото мога. Бърка се във всичко и като я погледна цялата е в пръст от глава до пети.
И ние се учим на гърне, но още не се получава. С говоренето доста напредва - много думички се мъчи да произнася, някои може, някои - не.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Апр 25, 2012 2:05 am

здравейте пак от мен
ние бяхме навън до сега,Саши много тича,сега един душ и сигурно веднага ще заспи
Хриси,последно ми излезе 12 юни термина,иначе съм добре,но ми писна да търся пари от мъжа ми-аз не съм свикнала така,пък и ми е скучно вече-по цял ден съм сама С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 77465
Стели,наистина вкъщи си е най-добре
Нери,дано да те вземат пак на работа
Мимка,дано си намериш още входове
а за детските,просто не зная какво да кажа-крайно време е майките да си извоюват някакви права относно болничните,защото е много тъпо така-детето ти е болно,ама ти не смееш да отсъстваш,то заразява друго дете,ама и неговата майка не смее да не иде на работа и така се въртим в един омагьосан кръг
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 25, 2012 1:26 pm

Добро утроооо!
Как се радвам да видя че всички сте писали,както преди,пуппууп дано е така и за напред,честно да ви кажа липсва ми това бъбрене наистина....

хайде сипвам ви кафенце и днес ви чакам да се разпишете С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Pisa-kafe-tebet-cappuccino
Дими,малкия бонбон ще се роди в моят месец,пък може и на моят рожден ден С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 592679 /16.06 съм аз/
още малко остана,скучно е сама наистина,а за парите ,ние сме така с мъж ми .Няма как като едния работи.на теб не ти ли превеждат някакви болнични нали беше.А ако си излезнала 45 дни преди термин ,сега ще почнат да ти плащат.
Нери,вие къде сте сега,на село ли? Ние се очертава да си ходим с Кари по другата седмица на село,ще ми е скучно,то няма хора,но ще се залисвам някак си.
хайде чакам ви да се разпишете и днес


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Сря Апр 25, 2012 1:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Апр 25, 2012 1:30 pm

добро утро и от мен
Хрис,мине ли 12-ти май влизам в 9-я и тогава когато иска да излиза С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 616893
иначе аз съм в болничен отдавна,а утре излизам този 45 дни прди раждане,но нали знаеш,че по новите закони ако ти куцат някъде здравни осигуровки(а моите още не съм ги изчистила) докато не ги платиш-няма париии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 883330
сега поне баткото ще е пак 4 дни почивка,та ще ми прави компания
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 25, 2012 1:38 pm

Добро Дими!
и аз има да си внасям за 1 месец нета ми излиза в офицялната страница на Нап като вляза,искам да отида да си ги внеса,та да не ми се трупат,но не зная къде да отида да питам каква е процедурата.Ходих в Нои тук в града ,но служителката каза да ида в Нап ,но е в Хасково,но не мога да стигна така до там все още.И така.....Да и така разбрах че се почива 4 дни.Ще излизате по разходки,и на мен ми е скучно като съм сама,снощи я взеха малката и си останах сама пред блока,добре че мъж ми са прибра та излезнахме с него....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Апр 25, 2012 1:43 pm

Хрис,те работят с райфайзен банк-намираш една и питаш дали там можеш да си платиш-казваш си ЕГН-о и кой месец плащаш и си готова
няма защо да те размотават наляво-надясно-ей това е процедурата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 571838 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 25, 2012 1:49 pm

оооооооо Благодаря ти Дими,но я да те питам в нета ми излиза като прекъсване на здравни осигуровки за месец 2 /пише так с цифра 2/да разбирам ли че това е м.февруари ,а не за два месеца.После сигурно ще ми излезне март,но по на там.Колко е на месец здрав.осигуровка или е различно?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Апр 25, 2012 3:35 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 момичета! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885
Ех,че хубавко като всички пишем. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 883330
Хриска,Дими ти е обяснила.И аз имам да плащам осигуровки/ здравни/от януари,но кога ще ги внеса не знам. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 77465
И аз съм си все сама.Особено майка като вземе Тео...откачам,не мисе излиза понеже всичко е свързано с пустите пари С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 331740
Два пъти ходих в парка с една приятелка,ама...
Ние по празниците ще сме си на село.Баща ми е взел кокошки и се мотае сам там,пък и наглежда къщата,че много крадци има. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 77465
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  borqna miteva Сря Апр 25, 2012 9:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 347885 и от мен и аз да се разпиша днес.Как сте мами и бебоци.
Като гледам всички се оплакват за пари и работа и аз съм от тях.Тока много вода имаме да плащаме,пред спиране сме,работят само мъжа ми и свекърва ми и парите не стигат до никъде.
Павчо е добре вече ходи и шета из цялата стая бърбори си негови приказки на гърне се учим,но не ще на него пищи и става,мъчат ни зъбки и сме кисели.
Това е за сега от мен отивам да шета малко С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите