beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 9 от 25 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 30, 2011 1:28 am

Здравейте!
Мими,сърцето ми се къса като те слушам,лелел милия Тео,Карина със сигурност и тя ще реве,тя постоянно ме търси,но няма начин ще свикват почнем ли работа.Аз не съм мислила кога ще я давам дали пролетта,трябва да ида да питам кога ще сформират новите групи.
Стели ,браво вас,вън ще и е о лесно да ходи Криси,азлично препочитах вън да ходи и я държах за качулката ,малко е смешно като кученце,но така беше по добре от колкото с каишки,тя никога не ми е ходила с такива,защото проходи бързо.
Жули,Няма нищо,потрай си,сигурно е тежко,спомням си аз как исках да раждам вече,макар да умирах от страх...Сега пък още повече покрай "чудесата" които се случват в София,Дано господ ни закриля. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 610885
Дими,прави компреси с риванол,много помага.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 30, 2011 8:32 am

офффф Криси ,,чудесата,, в софия ревът за едно друго чудо наречено затвор!!!!
знам,че звуча крайно,но трябва да спрат да търгуват с човешките животи,особено пък с тези на невръстните новородени,които нищо не са видяли
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Сря Ное 30, 2011 5:40 pm

Дими,хич не звучиш крайно.Аз съм за отделни килий/арести.Да изгният в затвор.Любо Нейков ми падна в очите в неделя в предеването на Росен Петров.Толкова грозно ми прозвуча изказването му.
Хриска,ще свикне ама докъто свикне???Днес го оставих вкъщи.Разбрахме се ,че утре няма да плаче.Ще иде чичко фотограф и ще го снима за календар.Трябва да е весел и засмян.Ще вимим...

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 30, 2011 11:14 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 624477
Как сте момичета?Днес никакви ви няма,и ние използвахте хубавото време и бяхме до 2 часа на вън,Много играха децат и се умориха и Кари заспа за нула време като се прибрахме....
Мимка,не съм гледала предаването с Любо Нейков,изтървала съм....
Жули как сте с бебо.
Много мами се губят защо ли?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Чет Дек 01, 2011 2:28 am

Здравейте дами. Ние с бебо сме добре. Днес след обед ходихме до Пальонов да погледне дали всичко е наред е оказа се, че за сега няма място за притеснения. Водите ми са намалели, но според него няма нищо страшно на този етап и това не би затруднило по никакъв начин раждането. Не можа да измери килограмите на бебчо, заради малкото води, а и той не се спира и за секунда. За пореден път потвърди, че е момче.
Mими, намерих го това интервю. Ето линк за тези, които искат да го гледат http://www.btv.bg/shows/neka-govoriat/videos/video/548575433-Izpoved_na_edin_bashta.html
Да ти кажа от една страна е прав Любо Нейков, обаче не мога да се съглася за всичко с него. Яд ме хвана колко пъти се натърти как са му помогнали на него, е да помогнали са му, обаче има и такива на които не са помогнали, има такива които са убили.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 01, 2011 9:36 pm

Здравейте!
ЖУ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА!!!!Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 374753_296692737032063_100000740188355_1010296_1486269498_n
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И МНОГО УСМИВКИ!!!

КАК СТЕ ДРУГИТЕ,ИЗПОЛЗВАТЕ ХУБАВОТО ВРЕМЕ НА ВЪН. И НИЕ ТАКА,МАКСИМАЛНО СЕ НАИГРАХЕ И СЕГА СПИМ,АЗ ГОТВЯ.
ЖУЛИ,КАК СИ?РАДВАМ СЕ ЧЕ НЯМА НИЩО ОБЕЗПОКОИТЕЛНО,ПАЛЬОНОВ СИ РАЗБИА ОТ НЕЩАТА,ВЕЧЕ ВСЕ ДА ПОЗНАВА 100 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПОЛА НА БЕБЕТАТА ОТ КОЛКОТО ГИНЕКОЛОЗИТЕ НИ.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Дек 01, 2011 10:02 pm

Жу,честит рожден ден и тук!!!
весел пр
азник ти желая


Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 490348075433109242132274807777trHNf5HplPlx3OPlnr
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Чет Дек 01, 2011 11:59 pm

Жу ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ХУБАВИ ЕМОЦИИ САМО ЗАНПРЕД!

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 584148 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 622615 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 622615 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 622615
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пет Дек 02, 2011 1:15 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 347885 момичета!
Днес много пусто.
Жу,честит рожден ден!Желая ти да си здрава,щастлива и много положителни емоций. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 604421
Весел празник! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 922711 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 361307 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 922711 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 361307 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 922711 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 361307 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 922711 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 361307
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Дек 02, 2011 1:18 am

аз съм тук момичета,направих салатката ама съм сама,чакам след малко мъж ми и Кари и да вечеряме....
Да сипем по нещо,виждам че има доста на линия,включете се....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Дек 02, 2011 1:18 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 42-alcohol
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 3:02 am

ХРИС,МЕРСИ ЗА ПОЧЕРПКАТА
и аз съм тук,но така ми се гади,че за нищо не ми се мисли
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Дек 02, 2011 3:08 am

Тука съм момичета!

Първо честит рожден ден на адашката! Много здраве и щастие! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 584148 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 584148 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 584148

После да кажа как мина прегледа: имам 1см. разкритие, бебо още не се е смъкнал надолу, шийката не е изгладена, плацентата е 2-ра степен зрялост. Така, че сигурно ще изчакаме тати. А на всичко отгоре днес след обяд ми звъннаха да ида да си взема Ива от градината, че вдигнала 39.5 температура. Минахме през личната и се оказа, че е с вирусна инфекция, искаха и в болница да ни оставят даже, ама аз отказах. Сега пак сме на АБ и на куп лекарства.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 3:44 am

ох Жули,лекувай я малката и ти се пази
аман от тези вируси-и Саши беше почти цяла седмица с Т
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Дек 02, 2011 3:56 am

Дими, на мен ми писна вече от тия градини. Изборно ги пускат някои деца болни и сега половината градина са болни с една и съща диагноза. Само при нашата лекарка днес са минали поне 5 деца от нашата градина със същата инфекция. Може ли да има такива родители бе? Направо днес побеснях, а сутринта нищо и нямаше.

А на мен днес до 3 след обед ми беше страхотен ден, като изключим прегледа за разкритие. Прекарах 3 часа на фризьорката и сега съм боядисана, подстригана и с прическа.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 4:15 am

честита прическа тогава
иначе,да има родители,които ги пускат болни и те седят в една и съща стая цял ден и си разменят вируси
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Дек 02, 2011 2:24 pm

ДОБРО УТРО!!!
ОТ МЕН Е КАФЕТО ДНЕС Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 181995217410101716091322806874rOVsaIUv2vANhkV6MPbt
ЖУЛИ,ДАНО СИ ИЗЧАКАТЕ ТАТИТО ВИ.КОГА СИ ИДВА?Бързо да оздравява Ивето,оф много гадно с тия болести.....
Дими,много е неприятно туй гадене ,още малко и ще поумине....
Много студено тази сутрин какъв лед има,другата седмица дори го дават и снеговалежи....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Дек 02, 2011 3:30 pm

Добро утро. Хриси, мерси за кефнцето имам нужда, че ставах доста често да проверявам Ива, че кашлицата е много лоша и почва да се дави от нея и ме достраша да се отпусна да спинкам тази нощ. Тя днес май е по-добре, няма температурка и е доста свежа.
Иначе мъж ми си идва в неделя, утре тръгват от Белгия. Ох да идва вече неделя да се видим, че нямам търпение.
Дими, дано скоро отмине гаденето. И при мен тази бременност беше доста лошо, а предния път не разбрах какво е гадене.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пет Дек 02, 2011 4:58 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 347885
Хриси мерси за кафето.сега го пийвам с кеф,защото малката е с татко си навън и мога да отдъхна малко
Жули браво.наближава момента и всички го чакаме с нетърпение.и аз бях с 1см разкритие месец преди термина дори.но това нищо не е.може и 2-3 мес да си с 1 см разкритие.това не означава че започва раждането.ще дочакате татито.няма начин.дано Ивка се оправи.всяка майка се оплаква от тези градини,особено като дойде зимата.повечето дори сши ги оставят вкъщи,ако има кой да им ги гледа
Дими още малко и ще отминат тези неразположения.очакват те страхотни месеци
Криси вече се пуска да ходи.харесва й.и много се радва.навън я пускам по гумените плочки и дори да пада не се удря толкова.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 4:58 pm

здравейте момичета
Хрис мерси за кафето
Жули,значи съвсем скоро ще се видите Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 616385
на мен ми беше минало гаденето,но сега от два дни-ужассс
дори си мисля,че въобще не е от бременността,аз имам гастрит и нищо чудно да съм го възпалила с нещо-тези дни ядях много туршии
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пет Дек 02, 2011 5:49 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 347885 момичета!
Жули,малко остана.Милата Ива.Вземи някоя дюля и от семките и свари сокче.Много е ефикасно.Може и количка да и свариш.Дано минава пустата кашлица.
Хриска,тук не беше мн студено сутринта.Сега е много топличко.
Стели,браво на Криси.С всеки ден ще ходи все повече и повече.
Дими,пиеш ли нещо за гастрита.Ужасно е да те мъчи.
Аз отивам да взема Тео.До после. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 7:12 pm

по принцип пиех ранитидин,но сега нищо не пия-не зная дали може
Тео още ли плачка
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пет Дек 02, 2011 7:43 pm

Дими,виж някоя билка която да можеш да пиеш при болка.
Да сърди се още.Завива се през глава сутрин и неще да става,но все се надявам да свикне.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Дек 02, 2011 8:07 pm

ох,милия
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Дек 02, 2011 8:08 pm

Дими, за стомаха ранитидина по време на бременност е абсолютно забранен /иначе много помага/. Нищо друго не се сещам освен талцида /ама той е за киселини/. Дано ти мине бързичко.

Мимка, мерси че ме подсети мила за колата, тя другото няма да го пие, ама количка с удоволствие пийва като е болна. После ще сляза да и взема и ще сваря. А Тео дано много скоро да почне да ходи с желание.
Стели, време е за питка или вече направихте? На мен прощъпулника на Ива ми беше много забавен, а тя се хвана милата за фотоапарата и парите.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 9 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 25 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите