beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 8 от 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Чет Ное 24, 2011 7:45 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Чет Ное 24, 2011 11:02 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885
Здравейте! Ние сме добре за сега. Мина и разстройството за 1 ден. Но нямам време да седна да ви видя, че само бели правим и ний. Постоянно се катери пълзешком върху едно шкафче с огледало и се гледа. А като се пусне да седне ще падне, ако не я държа и за това не мога да я оставя самостоятелно. А как иска сама да яде, направо нямам думи. Не може сама но иска. Аз ако и дам отказва. Не знам как да я нахраня вече. Понякога и давам да хване лъжичката и аз и помагам, да видите как се кефи, че яде сама Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 951600 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 951600 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 951600 . Така ще бъде. Понякога остава гладна, като не иска аз да я храня.
Жули, наистина малко остана. Леко раждане ти желая.
Дими ти как си мила?
Хриси Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616385 на Кари че е оздравяла. Да не се разболявате повече.
Мимка, Тео как е? Оправи ли се? Вкъщи ли е или почна пак на градинка?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Ное 25, 2011 7:51 am

Днес ставам на 31 години

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 127214466213912941411322178635dsqLSpnC2jqrhtus03eo
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 130347912246110060913221786569nDNAqMVchLYxMCwCvgk
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 856911894205079621322178683jxKB40tnJmQLdXstC84k
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Ное 25, 2011 1:19 pm

Добро утро! Кафе?

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 49452487088046171812593065132N1surPPMuArtlAHc0Hl

Дими, честит рожден ден. Да си жива и здрава, една лека и безпроблемна бременност и на финала най-големия и хубав подарък. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717

Аз съм с тук, все още 2в1. Хем искам да излиза бебо, хем не искам и съм полудяла направо. Ставам сега, че в 8 съм на зъболекар, а трябва да закарам Ива на градина първо. После пак ще ви пиша!
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Ное 25, 2011 1:41 pm

Дими честит рожден ден,Дими!!!!
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 25808517818388691511322199652Vw6qYPZ064uedRWCJMq5 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 1836870044109654177213221996647PD32jYm6iS4kZZCwfQx
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Ное 25, 2011 1:42 pm

Жули,притесних се,вчера се загуби нещо и си викам ,да не тръгна да раждаш,абе има време да си поседи бебо,Предполагам че вече ти е много тежко,ама ням аначин.После ще ти олекне.безпроблемно минаване на зъболекаря,и аз трябва да ходя ,ама се ослушвам,при кой ходиш ти?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Ное 25, 2011 2:54 pm

Хриси, не съм родила още, ама от другата седмица почвам с активно движение, качване по стълбите /не че сега не драпам, че няма асансьор/, горещи душове и ще чакам. При зъболекарката мина много добре. Имам 3-4 зъба да правя, ама така е като се бях оставила на нашите военни зъболекари сега ще плащам да ми оправят, правени вече зъби. Иначе жената е много внимателна и нищо не усетих. Почисти го, сложи лекарство и сега не боли. Обаче не мога да ям, а така огладнях. Как ще изкарам до 10.30ч. не знам.

Ходя при Дженева, ей тука до кино Химик. Страхотна е! Нищо не усещаш, работи много леко и ми се иска и Ива да заведа другата седмица, а мъжо като си дойде, че неговите зъби са в плачевно състояние. Много го е страх горкия.

А на мен нали, за да ми издадат по-рано 45-дневния болничен ми промениха термина и по документи беше вчера и днес рано, рано от работа ми се раззвъняха по телефона. Как да им обясня, че другата седмица ще е?
Хайде за сега лек ден!
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Ное 25, 2011 3:09 pm

aaaaaaaaa супер,аз ходяпри съпругът и д-р Дженев,той също е мн.внимателен.Доволна съм,.а вече и апаратурата им е съвсем нова,не са със старото зъболекарско оборудване.Защо си плащаш след като си осигурена.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пет Ное 25, 2011 3:23 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 момичета!
Жули, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 245364 за кафенцето.
Нери,вкъщи сме си тази седмица.В понеделник живот и здраве сме на линия в градинката. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 382274 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 382274 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 382274
Тео вече е добре.

Дими,честит рожден ден!
Бъди жива,здрава,много обичана и обичаща.Лека бременност ти желая и накрая най-сладкото бебче.Благодаря за почерпката.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Ное 25, 2011 4:18 pm

Хриси, нали се плащат потребителски такси и имаш право да ти оправят 2 зъба, а моите са 4. А ме е яд, че се тормозих да ги правят зъболекарите в старото ми поделение и уж ги оправиха, а са те са си оставили ръцете. Имам и зъбен камък за чистене и в общи линии сигурно цял месец ще се мъкна да ги правим.
А иначе аз още от ученичка при нея ходя, обаче като отидохме в Пловдив и почнах да ходя при смотаните военни зъболекари.

Мими, радвам се че Тео е по-добре. И дано не плаче другата седмица на градинката.

Хриси, забравих и на теб да кажа, да не боледува повече Кари.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Ное 25, 2011 5:20 pm

момичета,благодаря ви за хубавите пожелания Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717
аз чакам гости-пак ще ви навестя
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Ное 25, 2011 6:27 pm

о,да,кофти е,като не си дооправят неща,но няма начин,Благодаря за пожеланието,дано наистина не боледуват,но то времето е такова,странно и скапано,измести с еи се измени този климат.Момичета мисли ли сте за подаръци на нова година за децата си?Аз съм се спряла за сега на едно нещо и мисля още че нали и рожден ден имаме после
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Нед Ное 27, 2011 5:46 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 121972370617199769391322386772n8CArCNxks7LfqQa8A8d

здравейте мамита и дечица.аз изпратих малката с татко си навън,че да отдъхна малко.вчера малката направи първите си стъпки самостоятелно.както я държах зъ ръчичка я пуснах и тя се застоя права и изведнъж тръгна и така 5-6 стъпки.ние с баща й се разпищяхме от радост.беше много вълнуващо.и така уверено стъпваше.нито се клатушкаше.днес сутринта пак направи няколко крачки.сега ще започне със всеки ден да стъпва по уверено.
вие как сте.Жули още ли сте 2 в 1?
Хриси как е Кари?оправи ли се.
ние днес сме се нагласили да започваме да слагаме коледната украса.рано е малко ,но вече ми се иска да е празнично.имам от миналата год малко украса.ще я сложим и ще вземем и нещо новичко другата седм.на Криси сме харесали подаръка.едно конче люлка.много е хубаво.като го купим ще го снимам.ще й го вземем по рано.тя така и още не разбира кога е коледа.така,че няма нужда да чакаме до 25 и тогава да го извадим
лек ден на всички Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Нед Ное 27, 2011 6:11 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885
Стели,мерси за кафето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Нед Ное 27, 2011 10:20 pm

Здравейте! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885
Стели, браво на Криси! И Нернур прави няколко стъпки. Петък вечер почна. Днес се пуска сама вече. Ех ще се научат!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Ное 28, 2011 1:05 am

Тука съм още и все още съм 2 в 1. А така ми се ражда вече. От утре почвам повече и по- тежка физическа работа, качване по-често на стълбите, горещи душове, ще ми се и секс да пробвам, ама за съжаление ако не родя до неделя тогава ще го пробвам и това. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 883330
Браво на малките ходещи крачета Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616385 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616385 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616385 . Видяхте ли, че няма за какво да се тревожите? Като им дойде времето и се пуснаха децата.
Ох помня Ива като се пусна колко смешна ми беше. Бяхме у свекърите и понеже не я пускахме да тормози племенника /с 5 месеца по-малък от нея/ и в стремежа си да стигне до него стана сама от земята и буквално хукна към него. И понеже беше тясно и направи само 4-5 крачки, баща и я взе и я върна назад, а през това време във въздуха тя пак махаше с крачета. Пусна я и пак отиде до малкия сама и така оттогава нататък за мен мира нямаше.

Ох и аз искам да украсяваме вече, ама чакаме Бончо с Ива да окрасят, че много мерак имат.

Мале пак се улях с писане. Целувки на дечицата.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 28, 2011 2:43 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 на всички!
не съм писала ,но бяхме на село при наще и имаше работа.
Стели,браво на Криси,ще проходи няма,и после спирка няма,няма място за притесение,всичко с времето си.Да кари е добре вече,мина и това...
Жули,чакай татито ви да се прибере,поне на мен нямаше да ми се ражда въобще ако нашия татко го нямаше,Имаш време,ама предполагам колко ти е тежко вече...
Дими как сте с бебо,мърда ли,расте ли коремчето.
и на мен ми се украся вече,даже на село сложихме част от коледната украса,един светещ дядо коледа.
И какво сте избрали като подаръци?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Ное 28, 2011 7:59 pm

здравейте момичета
Жули,още малко изтрай Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717
Хриси,личи ми вече корема и започвам да го усещам бебчето
лошо само че ужасно ме боли кръста Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 77465
ох в събота вечерта стъпих в една дупка и явно си навехнах крака,надут е и син,не искам да ходя на ортопед,че ще искат да го снимат а ние мислим,че не трябва и не зная какво да правя-сега взех телефона на един масажист,който се занимава с футболисти и съответно с крайници и може да ида до нега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 29, 2011 2:22 pm

Добро утро!!! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 15058182392397575041322547713mM1I3qU24NGQTZlRPSOl
Жулито нещо се губи вчера,на не би да има изненади,няма и от къде да разберем...
Мимка,как сте вие?
Дими,нормално е вече да го усещаш бебето,браво поздравления,а и коремчето ще расте няма кака,така трябва да е.Внимавай с навяхването,слагай компреси с риванол.дано поспадне отока.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Ное 29, 2011 4:41 pm

[color=darkblue] Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 момичета!
Хриси,благодаря ти за кафенцето.Готвя и си пийвам.
Влизам чета ви и не ми се пише никак.Тео мноого плаче и не иска да ходи на градинка.Оглася цялата градинка.Притеснено ми е много.Хем е до обяд,нито яде нито играе с децата. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 331740 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 331740 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 331740
Стелче, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616385 на Криси!Честити ви ходещи крачета.Всеки ден ще се отпуска и ще проходи скоро. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 764370
Дими,как си днес?Крака надут ли ти е още?Сашко как е?Казахте ли му вече,че ще става батко?
Хриска Вие как я карате?Кари слуша ли те?Подготвяш ли я за градинка?Иска ли да ходи?
Сега се чух с госпожата и ми каза,че Тео плаче и не играе.Стоял на една масичка и ме викал.Говорел с децата,но не мърдал от масичката.Не искал и да яде.Търсел ме....
Извинете ме за поста но ми е много гадно и не знам как да реагирам./color]
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Ное 29, 2011 4:52 pm

здравейте момичета,
Хриси,мерси за кафето-аз вече си пийвам по малко и мога пълноценно да ви правя компания
за крака и аз не се бях сетила за реванол и снощи козметичката ми ми каза,че и тя миналата година беше загазила яко с крака
сега ще ида да си купя
Мимка,дано свикне милия-на някои дечица им е трудничко с привикването
иначе крака ми поспадна вече и днес не е син
саши ми вдигаше 3 дне т-снощи го водих на лекар-освен т нищо друго обезпокоително не видя и се разминахме само с витамини и Нурофен та да видим
иначе още не сме му казали,а не сме го и обсъждали кога ще му кажем-той веднага ще каже на целия клас сигурно Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 624820 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Вто Ное 29, 2011 5:53 pm

Привет и от мен. Няма изненади все още. Тътря се като натоварена татра и толкова много ми тежи, че взех да искам веднага да излиза бебо.
Мимка много кофти така с детенцето. Не могат ли учителките да направят нещо, за да го предразположат малко, все пак това е тяхна работа? Направо яд ме хваща като слушам как се мъчи детенцето. Мимка, ти говориш ли му, че там е хубаво, че може да играе на всичко с децата? Не знам аз на твое място как бих реагирала! Ива ми беше много спокойна и винаги с желание е ходила и на ясла и на градина.
Дими аз моя крак като го изкълчих сега като бях бременна го оправих с ластичен бинт и риванол. Много помага.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Ное 29, 2011 6:18 pm

мерси Жули-вероатно и аз така ще го оправя Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 56662
стискай още малко-звам,че е тежко накрая,но... няма начин
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Ное 29, 2011 10:20 pm

Дими,,лошо няма и съучениците ще се радват надявам се. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616893 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616893 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 616893
Дано не те боли,че лошо.
Жули,постоянно му говоря.Обещава ,че няма да плаче и плаче.Сутрин е кошмарно тръгването.На обяд като ме види,че отивам и почва да реве.Ако знаеш как си измисля само...Биели го децата.Кои деца питам аз?Ами едно момиче и едно момче.Това ми отговаря.Госпожите го гушкат.Държат се много мило.Не мога да се оплача.Купили са нови играчки,книжки,топки,пистолети и други.Абе в градината е тиха душица която плаче.Вкъщи е терминатор. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 76919
С баткото не съм имала проблем.Много му харесваше и ходеше с желание,но пък боледуваше.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Вто Ное 29, 2011 11:48 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 347885 Мимка ще свикне Тео.и после ще му харесва.явно е доста привързан към теб.обичка си те много Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 63717
Криси ходи добре.малко по малко напредва.и навън си ходи добре.5-6 крачки и тупа на земята.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 8 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите