beboci

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Страница 6 от 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка on Вто Ное 15, 2011 8:51 pm

Хрис!Ние сме добре.Нищо ново при нас.Сутрин е ад с това не искам на детска градина,боли ме корема,ака ми се и т.н.За сега сме до обяд.Сестрата ме ядоса много.Тео като спи пишка все още.Държи ми сметка защо не съм го научила.Ами как да го науча ми кажи,като той пикае и това е.Постоянно говоря,обяснявам,но пишка,не винаги,но често пуска.Като беше топло перях,съхнеше и беше лесно.Сега е студено и ме е страх да не настине.Помолих да занеса памперс-гащи,но сестрата категорично отказва.
Всички деца искат.Аз съм обяснила,че се купува по едно на ден.Едно за Тео и едно за Дари.За сега ме чува.
Имам приятелка която много угажда на сина си.Тя е туркиня и момчетата при тях са на почит.Детето вече е първи клас и не знае какво е няма да ти купя.За сега успява да купува прищявки.Казах и,че един ден ако поиска самолет,ще и малко трудно да го купи.Тя ми отговори,че като поиска тогава ще мислят.
Мимка
Admin
Admin

Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Писане  Димитра on Вто Ное 15, 2011 9:49 pm

всички деца искат Хрис
при нас се водят едни страшни преговори,та си ги е подредил ной дядо и коя баба какво ще купи,даже все ги пита дали са взели заплата
Димитра
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Писане  Juli_Ivanova on Вто Ное 15, 2011 10:27 pm

Привет пак от мен. Добро новини от прегледа бебето няма намерение да излиза още, което ме прави много щастлива. Хриси аз имам още до термина, ама при докторката се водя с термин в края на този месец. Нали там го изчисляват по цикъл, а моят си е доста дълъг, а аз си знам и датата след, която съм забременяла, че мъж ми го нямаше преди това. Връчиха ми документите за раждането вече и ме пратиха по живо по здраво в къщи. Каза да ходя, чак след като родя на преглед.
За Ивка период беше явно, но така и не разбрах какъв, защото тя така никога преди не е плакала. Даже и в яслата като ходеше не ревеше.
Да се оправя бързо Кари, а това с купуването май е при всички деца и Ива постоянно иска и не се спира понякога да мрънка в магазина.
Мимка, не могат ли да му слагат памперс, ами се правят на луди. Ако не му слагат те ще перат и ще сушат все пак. В нашата ясла имаше деца на които им слагаха.
Дими, ти как си?

А да Хриси, качила съм снимки с някои от покупките в другата темичка.

Хайде чао от мен, че ще ходя да взимам Ива от градина.
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Писане  Мимка on Вто Ное 15, 2011 11:01 pm

Жули,браво на бебока!Нека си стои на топличко до датичката.
Сестрата категорично отказва да занеса памперс/памперс гащи.Дори ме посъватва да ида до аптеката да питам за някакви си хапчета...Ще има да чака.Сега говорих с нашата педиатърка и ми обясни,че деца до четири години и полувина не се лекуват за напикаване.
Мимка
Admin
Admin

Писане  Димитра on Вто Ное 15, 2011 11:02 pm

Жули добре съм,благодаря
поспинам си,похапвам си,все още работя-ще видим до кога и така...
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Димитра on Вто Ное 15, 2011 11:03 pm

малееее Мими,хапчета!!!!
тия наред ли са!!!
да перат тогава!!!
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Мимка on Вто Ное 15, 2011 11:14 pm

Дими явно Не са!Искат памперс чаршафи и така си мислят,че спасяват положението.Матрачета,чаршафчета,всичко е ново и опикано.После били болни децата.Нямам думи...
Мимка
Admin
Admin

Писане  Димитра on Вто Ное 15, 2011 11:43 pm

оххх,Миме,не знам какво да кажа направооо
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Сря Ное 16, 2011 12:09 am

Миме потресена съм като чета.съвсем нормално е да се изтърва Тео.едни деца свикват бързо без пампи,на други им е по трудно.и такива като как така неможешда го научиш невървят.всяко дете си е индивидуално,има си собствен характер и темперамент.това пък за хапчетата е ужасно.невиждам какъв е проблема да слагаш памперс.какво толкова ги бърка.дори е по лесно заа тях.иначе се мокри всичко.
Хриси всички деца искат.особено като се водят по магазините и виждат колко е отрупано с най-различно неща.нас никой не ни е водил по магазините.каквото ни купят това виждахме.а и нямаше такива красиви неща като сега.привсички деца го има това.не трябва да те притеснява.тук редовно виждам разплакани деца в джъмбо,но неможе пък да се купува всичко.трябва да се научат.не трябва да се срамуваш в магазина.това са деца и всички са такива.
при нас е много студено.днес излезнахме само да й купя шапчица,че както няма и косичка милата ще й истине главицата.не е толкова студа,колкото вятъра е силен.
Жулинаближава мила.скоро ще си имаме мъж .дано всичко мине по мед и масло
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  Juli_Ivanova on Сря Ное 16, 2011 1:04 am

Миме, като чета какви са в тая градинка и косата ми настръхва направо. Как може да има такива хора бе? И това всичкото от техния мързел май?
Дими ти си спинкай и хапвай докато можеш и се радвай на бременността, че на мен това точно много ми липсваше след като се роди Ива.
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Писане  Димитра on Сря Ное 16, 2011 1:12 am

ох Жули и аз като се сетя,саши като бебе ми заспиваше в 3 през нощта на ръце,и спеше по 1 час и после рев....
направоооо.....
не да спя сега,ами да не ставам направо
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Juli_Ivanova on Сря Ное 16, 2011 1:51 am

Димитра написа:ох Жули и аз като се сетя,саши като бебе ми заспиваше в 3 през нощта на ръце,и спеше по 1 час и после рев....
направоооо.....
не да спя сега,ами да не ставам направо

Аз нямам такъв лош спомен. Ива ми спеше много, будеше се само и единствено за хранене и то по 2 пъти на вечер. Наваксвах през деня, а чистехме и готвехме с таткото като си дойдеше от работа вечер. Надявам се и сега бебето да е като нея. Даже и коликите почти не се усетиха при нея.
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Писане  Hrisi_Kari on Сря Ное 16, 2011 2:13 am

привет!
ллелле като чета направо настръхвам и аз Мимка,що за безобразие и хора,хапчета ,да имат да чакат.Кари не ми се напикава и на обяд и вечерта,но не и давам да се налива с много вода преди да си легна.От както застудя значително намали течностите.и тя си знае че вечер се пие по малко водичка.Тук в градините по принцип искат да са без памперси изцяло а в яслите дори ги учат който е без памперс.повече ги гледат.
Жули дано е кротък бебока,и дано си изчака термина,хем татито ви да се прибере.Мен Карина ми беше много ревливо бебе,не ми се мисли,колки ,зъби ,абе кошмар.....напараво като се сетя и лошо ми става и все още реве и хленчи като нещо и е криво .....Много е нервна ,ядосва се като нещо не стане на нейната....За угаждането ,аз и вземам каквото поиска,и каквото яде,но се ядосвам когато почне да избира и да ме развърта.Искам с това да съм облечена,неискам онова,лелеле претенции и чудо....
Стели и при нас днес е студддддддддд,и утре го дават така....ще си седим в къщи,гледаме Мики,играе с кубчетата си и после след обяда ходи при свекитата за няколко часа.

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  Hrisi_Kari on Сря Ное 16, 2011 2:31 pm

Добро утро,днес е от мен кафето

Admin

Писане  Мимка on Сря Ное 16, 2011 3:50 pm

Хрис!И аз си пийвам кафенце,а Тео си играе.Днес го оставих вкъщи,че говори носово и има сополки.
Мимка
Admin
Admin

Писане  Hrisi_Kari on Сря Ное 16, 2011 4:41 pm

малеееееееееееее ужас ,и ние сме още болнички,кашля но и давам сироп Стодал,и има сополи....Остави гов къщи да не стане по зле

Admin

Писане  Димитра on Сря Ное 16, 2011 4:52 pm

Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Димитра on Чет Ное 17, 2011 2:31 pm

Добро утро
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Neri_84 on Чет Ное 17, 2011 6:16 pm

Здравейте!
Дими мерси за кафето. Как си? Как е коремчето?
Мими как е Тео днес?Дано да мине бързо?
Хрис, Кари май от дълго време е болничка. Защо не и минава вече? Да се правя по-бързичко.
Нернур спинка и аз седнах да ви видя. Днес времето е много хубаво при нас. Уж излязохме на разходна, но Нернур петата минута вече спеше и се върнахме. Сутрин като става на тъмно така е, заспива рано на обяд и после мънка вечерта. Тази нощ беше много неспокойна. Сигурно 15-20 пъти се събуди. Почти не съм спала. Предната нощ пак така. Май на път е ново зъбче. Вече имаме 8 зъбчета, 4 отгоре и 4 отдолу. Сега е ред на кътниците предполагам.
Иначе сме добре. Разтройството и мина веднага след като и дадох смекта. Искам да ви питам нещо момичета. До кога е нормално да не проходи едно дете. Аз вече ще почна да се притеснявам. Не иска да върви това дете. Няма никакви намеци. Не може да стои изправена сама, без да се хване отнякъде.
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Писане  stella80gr on Чет Ное 17, 2011 6:26 pm

Дими мерси за кафенцето.тъкмо си го пийвам.
Нери браво на вас много зъбчета.ние имаме 5,от който само 2 са напълно показани.за прохождането не се тревожи.Криси е същата.не стои изправена без да се държи някъде.и досега не е направила една самостоятелна крачка.ще проходят .няма начин.аз не се тревожа,защото всяко дете си е индивидуално.нашата много пълзи.още от осмия месец и може би затова не й е било необходимо бързо да проходи.така че споко.изведнъж ще проходят.навсякъде чета,че между 12-15 мес е нормално,така че имаме време
малката излизна с баща си малко навън а аз готвя.последната седмица ми спи до 10,30-11ч и докато се оправим и закусим деня си минава.незнам защо така.вярно,че вечер ляга късно.повечето случаи с нас към 12
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Neri_84 on Чет Ное 17, 2011 6:37 pm

Охоооо Стели ама тя много късно си ляга Криси. Да не си мисли, че е голяма госпожица вече. Нернур не би издържала до тогава в никакъв случай. Вчера спа два пъти, като от втория сън се събуди в 18.00 часа и пак заспа в 21.30. Не издържа повече. Само като я попитах дали не иска да спи вече и тя буквално се хвърли върху мен и посочваше спалнята.
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Писане  stella80gr on Чет Ное 17, 2011 6:47 pm

Криси чака баща си.той си идва в 10.30 вечерта.вече разбра по кое време пристига и не заспива.понеже не го вижда по цял ден.той излиза сутрин рано и се прибира вечер.тя по принцип заспива към 9-9.30 но той като си дойде и само да го чуе че шепне става като изтребител и започва да се радва.иначе и нашата към 8 започва да прилягва и да иска да спи,но от мерак да види баща си сън не я хваща
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Димитра on Пет Ное 18, 2011 2:29 pm

Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Juli_Ivanova on Пет Ное 18, 2011 4:17 pm

Добро утро. Дими, мерси за кафенцето.
Аз съм 2 в 1 още, надявам се още поне 15 дни да съм. Ива си е в къщи, че много почна да кашля, вчера и при доки я водих да я погледне и АБ не ни се размина. Ще я подържа в къщи до вторник, а в сряда пак ще заминава на градинка.

Момичета не се притеснявайте за прохождането. Всяко дете си е индивидуално. Аз съм проходила много рано на 8 месеца, Ива ми проходи на 10, ама си е много рано да ви кажа. Много търчане има след тях след като проходят. Тази година тука на комшиите внучето проходи на 16месеца.

Да оздравяват болните бързичко.
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Писане  Димитра on Пет Ное 18, 2011 5:57 pm

Juli_Ivanova написа:

Момичета не се притеснявайте за прохождането. Всяко дете си е индивидуално. Аз съм проходила много рано на 8 месеца, Ива ми проходи на 10, ама си е много рано да ви кажа. Много търчане има след тях след като проходят
така си е
всяка майка си мисли-лелеее няма ли да проходи,ама после....
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото