beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 7 от 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пет Ное 18, 2011 7:22 pm

Димитра написа:
Juli_Ivanova написа:

Момичета не се притеснявайте за прохождането. Всяко дете си е индивидуално. Аз съм проходила много рано на 8 месеца, Ива ми проходи на 10, ама си е много рано да ви кажа. Много търчане има след тях след като проходят
така си е Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 616893
всяка майка си мисли-лелеее няма ли да проходи,ама после....
После му търчиш след дупето на бебока, защото е малък и не разбира и трябва все да ти е пред очите. Аз като проходи Ива свалих над 5кг. и станах торба с кокали.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Ное 19, 2011 2:50 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 12538294309631120031321685423LHassvcZSxYZTOTdFVA9

добро утро момичета!!!!
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Съб Ное 19, 2011 3:54 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 624477 момичета!
Дими, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 245364 за кафенцето.И аз седнах да изпия едно.
Нери,не се притеснявай.При всяко едно дете е индивидуално.
Жули дано почака бебока.То не останало вече.Ако пък тръгнеш да раждаш ти желая леко и бързо раждане.Втория път не е като първия.Успех!
Днес ще е топло и ще поизлезем.
Хубав уикенд ви желая!

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Ное 19, 2011 4:51 pm

ох,Мими и аз все се надявам втория да е по-лесно от първия,че като се сетя какво ме чака и ми настръхва косата от сега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Съб Ное 19, 2011 5:56 pm

Здравейте момичета! Дими мерси за хубавото кафенце. Ох момичета, снощи сънувах, че Жули е родила снощи и днес ни се отчита. Дано да си изчака татито. Днес още не е писала нали?
Ние пак сме болни. От снощи има разтройство. Давам и смекта, дано мине. От два дена не искаше да яде нищо. Днес е по добре. Само да види нещо за ядене и повтаря ма-ма ма-ма.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Съб Ное 19, 2011 6:18 pm

Добър ден!
Нери, тука съм не съм родила още. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 624820 И аз оня ден сънувах, че раждам, ама родих в колата докато ме карха към болницата и оттам си ме върнаха с бебето в къщи Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 592679
Мими, аз предния път родих за 2 часа и то много леко, дано и сега е така.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Ное 19, 2011 6:25 pm

Жули,дано и сега да е така Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 915122
то и моето раждане не беше трудно по принцип ама...
първият път страх от неизвестното,втория страх от известното....
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Ное 19, 2011 6:26 pm

Нери,дано да се оправите бързо,
лелеее,какво става с тези вируси Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Съб Ное 19, 2011 7:17 pm

Оле ма и аз съм отнесена, да оздравявате бързо Нери.
Аз 3 дена бях запечена, мислех че е от желязото дето пия, ама от вчера ме налегна пък разстройство и не мога да изляза от тоалетната.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Ное 19, 2011 9:23 pm

охх,Жули-лоша работа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  rosi78 Нед Ное 20, 2011 4:01 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 625405 Скорошно оздравяване на всички болни, ние вече нямаме сополки. Лоша работа с тая хрема бяхме две седмици така накрая му спрях всички медикаменти и се оправи . Преди два дни ни свърши памперса и беше късно не ми се ходеше до детската борса и реших да му взема какъвто има от магазинчето до нас купих му един пакет Huggies на сутринта имаше ужасен обрив намазах го два пъти с Бенеоцин и се оправи слава богу повече не смятам да си правя експерименти и да му сменям памперса за втори път го сменям и ми се обрива явно му понася само на Памперс. Имаме осем зъбчета и май много скоро ще имаме и нови ходим самостоятелно от месец, пеем песнички и правим много белички .По - цял ден ходи отваря шкафове и вади абсолютно всичко спира телевизорите изключва булсата рови в саксиите много е палав да е жив и здрав, но за сметка на това ми е много любвеобилен постоянно ме гушка и целува. Аз съм добре смятам от утре да си заделям повече лично време за мен с една приятелка си взехме карти и ще ходим на танци аеробика и т.н желая ви хубав и усмихнат ден !
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Нед Ное 20, 2011 4:51 pm

здравейте и от мен
Роси,мерси за кафето
честити,ви зъбчета!
щом не му понасят други памперси не му ги сменяй,явно в другите има нещо което го дразни
хубаво е,че си решила да отделяш време за себе си

Другите момичета как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Пон Ное 21, 2011 1:29 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 625405 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 625405 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 625405
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 3562781a
Хубава седмица ви желая!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Ное 21, 2011 4:52 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885
Нери,мерси за кафенцето
хубав ден и на теб
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 21, 2011 5:01 pm

Здравейте!
Нямам никакво време тези дни,само ви прочитам .бяхме си на село събота и неделя и така.почти нищо ново при нас....
На болничките скорошно оздравяване,то и ние още се мъкнем със сополите,ужасна работа са....
Жули,лесно раждане ако тръгнеш да раждаш........
Нери ,не се притеснявай за прохождането,после като проходят пък спирка няма,много по трудно е,всяко дете си е индивидуално,Кари проходи на 10 месеца,ама ние с мъжът ми също сме проходили на 9-10 месеца така че си е и до ген.Няма нищо притеснително според мен.
При нас днес е мъгливо и много студено,ще си стоим в къщи май.
Мимка,вие Ходите ли на Градинка,дано постепенно спира да плаче...
Другите,извинявайте че поимено не се обръщам към вас,но ще пиша по късно пак,че сега ме чака домакинска работа.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО И ХРИСТИЯНСКАТА МЛАДЕЖ!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Ное 21, 2011 7:27 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885
Нери мерси за кафето
Роси браво на вас.тя и нашата вади нвсичко от шкафовете.направо ми писна да ги редя след нея.на нея й е кеф да ги издвади и това е.после загубва интерес и заминава на друго място.щом ме види да ги подреждам идва и пак ги вади.в кухнята пък тенджери и тави са постоянно разпръснати по килима.дори и вече не ги събирам.прескачам ги.тя по 1000 пъти на ден ги вади.иначе още не ходи самостоятелно.държа я зъ ръчичка и така крачи уверено,но като я пусна веднага сяда по дупе.
Роси ние сме на Либеро от началото и съм много ама много доволна и не ги сменям.няма пропускане,няма обриви.така ,че си му взимай памперс като му понасят.
при нас е супер времето от 2-3 дена Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 66682
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 22, 2011 8:48 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885
На всички!!!Ус слънчице пе че при нас а едно такова студено,но излизахме де.
Оле да ви се оплача ,Кари така я мързи да върви и само ми вика,носи ме,или иска да излизаме с количката и да я возя.Защо ли?Сигурно па е период.
Как сте маминки и бебчовци?Болничките оздравяха ли?
Стели Роси,всичко това е педиод,което описвате,до 2 годинки ще им омръзне да вадят всичко от щафовете,после почва катеренето ,по масите и секциите,едно минава друго идва
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Ное 22, 2011 8:51 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 момичета!
Нямам време тези дни да седна спокойно да ви прочета и пиша.
Тео си е вкъщи с възпалена трахея и гледа детски на компа.Вчера бяхме на контролен преглед и е значително по-добре,но тази седмица ще си я изкараме вкъщи.зор ще е на градинката,но няма как.Ще свикне.
Излизаме за по 20-тина минутки на вън.Пече слънце,но е студено.
Роси,Стели така разтурват сладурите.Сегашните деца предпочитат всичко друго но не и играчки.Аз на Тео му бях купила пластмасови кутий с капаци и се залисваше.Цветята ги изчистих,защото постоянно ги буташе.
Нери,бързо да се оправяте и не се притеснявай за ходенето.Ще се отпусне сладуранката.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Вто Ное 22, 2011 9:15 pm

Привет и от мен все още 2 в 1, обаче днес си гледам огромния кореми забелязвам ,че адски много се е смъкнал надолу. В отчетната ни тема почнаха вече всеки ден да се раждат бебоци и всички са с термини около моя. Направо ми настръхва вече косата. Надявам се да устискам поне до към 30 или 1,2 - ри, че таткото поне от болницата да ни вземе.
Ива е вече добре и от утре ще е пак на градинка, че много ме ядосва в къщи. Вчера взела, че изкарала половината от бебешките дрешки, завивки и чаршафи и започнала да постила и да си преоблича бебетата си и всички кукли. Ох полудях, точно преди няколко дни изпрах и изгладих всичко и си мислях ,че вече съм приключила с това, но уви пак ще го върша и сега пак пера бебешки дрехи.
Хриси, мила пак е период, аз на Ива не съм и удисвала на акъла да я нося, обаче баща и редовно си я носеше в този период и с него много се карахме за това, че аз съм с дископатия и ми тежи и ми прави лоша услуга на кръста носенето на Ива.
Ива не ми е вадила тенджери и тигани от шкафовете ама аз много се карах /ох ама съм лоша/. Друго беше обаче като отидех до WC и се връщах и я намирах най-отгоре на детската секция качена /тя стига до тавана/, настръхваха ми косите.
Ох в най-опасната възраст са до около 3 годинки, не че после е по-добре де ама повече разбират уж.
Хайде лек ден от мен. Отиваме да купуваме скицник, боички и четки да рисува момата.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 23, 2011 5:30 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 625405
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 23, 2011 5:30 pm

здравейтеее Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 87959869315626262941322040430k7lTZ6QXQLI3ekBYQ1Bk

Хриси,период е,да!!!
ще и отмине
Жули и аз се карах,ама мъжка му работа слуша ли!!!
бях вързала всички шкафове и всичко беше качено по гардеробите за да не го стига

няма да забравя една сутрин спя си аз и в просъница чувам как някой пъшка нещо-отварям очи и виждам как Сашо трътля една табуретка за да се качи на секцията Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 951600
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 23, 2011 5:30 pm

а,Хриси писали сме заедно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Сря Ное 23, 2011 5:57 pm

Здравейте и от мен.
Дими, тя Ива нали ти казвам не вадеше нищо от шкафовете, ама много се катереше от много малка по секциите, а те са стари /все още/ и са много високи. Не знам как не се преби това дете, не че сега е по-добре. Сега са и други дивотии на акъла. Сега лятото като отишла да отвори едната секция с нейни неща да си вземе книжка, така силно дръпнала вратичката, че цялата секция се сгромоляса добре, че не сме ги подсъединили да са задно парчетата и само едната част падна. И добре, че имаше една маса /кухненска/ да рисува на нея, че се е подпряла секцията на нея и не я е смачкала. Такъв тътен се чу, че ми побеля половината коса докато я видя, че е невредима и нищо и няма. Слава Богу се отърва само с една синина на рамото. А за мама уплаха и то голяма.
Ох айде ставам за сега, че Ива я няма и съм наизвадила всички съдове от шкафовете да ги измия и да избърша навсякъде.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 23, 2011 6:23 pm

оххх Жули,представям си
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Ное 24, 2011 7:28 pm

Здравейте! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 347885
Ние бяхме на вън,хубаво беше времето и се прибрахме,След малко ще лягаме да спинкаме.
Как сте всички,болничките оздравяха ли?Ние почти сме оздравяли,сополите ни спряха,е не на пълно,но значително намаляха.
Жули,дано почака бебчо,днес не си се разписвала,как си?
а за белите,мен Карина ми е постоянно беля в беля,да не говоря че все разсипва нещо по земята и трябва постоянно с прахосмукачката да съм след нея,ама така ще е ,живи и здрави да са
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 7 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 25 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите