beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Нед Мар 27, 2011 4:24 pm

ооох и аз трябва да направя пролетно почистване,но аз го правя като малкия е на детска
ние сега ще излизаме,че вчера си бяхме цял ден вкъщи
приятен ден ви желая
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Нед Мар 27, 2011 8:41 pm

Здравейте и от мен
малеее каква тишина е днес тук всички сте навън така и трябва. Ние с моя мъж се разхождахме досега на НДК беше голяма навалица, но тук времето както и казаха почва да се разваля С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 958129
Качих снимките във фейса можете да ги видите С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56080
От днес почнах обратното броене С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 27395
Относно почистването тази година имам подарък за раждането на малката пролетното почистване ще е от жена която чисти всичко ще ми изчисти включително прозорците ще ми пере пердетата аз да си почивам. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 381455 А и моя добър мъж ми обеща телефонче розовко съм си харесала че моя се повреди и за ремонт ми искат почти толкова колкото струва новия и няма смисъл.
Е хубав неделен следобед от мен

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Нед Мар 27, 2011 11:53 pm

Здравейте!
Ние сме си ве4е в града,днес оставихме Кари при свекитата з а да сиоправя и аз багажа след 2 седмично отсъствие от къщи.Измих част от прозорците и следобяда излязохме с моят мъж на разходка,пихме кафенце и кари я доведоха,спала е само половин час днес на обяд в тях и тази вечер сигурно ще заспи рано ,но незная...
Мими и ние бяхме така вчера на село се разглобихме,садихме в градината зеленчуците ,направо се убихме....Дано си си починала поне малко че Диванетата ще те изморях много....

Миленче,възползвай се ,да тиизчстят а и сега ще ти е трудничко в напредналите месеци да почистваш,Поне аз много трудно се изморявах.М/У другото евала на повечето мами които сте решили да кърмите децата си.аз самата кърмих много дълго време...
Стели радвам се че имаш кърма,хубава схема на ЗАХРАНВА ПРИЛАГАШ на Криси.

Дими вие оздравяхте ли?Сашко по добре ли е?

Хайде ставам да се чипкаме ние,пак ще намина
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Пон Мар 28, 2011 1:46 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 625405
Добро утро момичета. Как сте? Не съм ви чела дано сте добре. Ние сме добре, на село сме. След няколко дена ще се приберем. Само минавам. Ставам, че малката ще се събуди за ядене. Много малко спи де. Хайде приятен и усмихнат ден на всички. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Мар 28, 2011 1:56 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Irish_coffee аз не съм се разписвала в събота бяхме цял ден на вън а вчера и аз чистих по основно...
ВРЕМЕТО Е МРАЧНО И МАЙ ДНЕС ЩЕ СИ СТОИМ В КЪЩИТЕ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 28, 2011 3:08 pm

Добро и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 14944
И при нас е мрачно и валиии,а имах работа на вън,трябва да си плащам тока,дано не ни изключат че ни нямаше и кой да го плати.
Нери,минавай като имаш временце,Жу,всички май минахме на основното почистване на домовете си.....
Другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пон Мар 28, 2011 3:37 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885 и от мен!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 245364 за кафенцата.Сега си пийвам и аз моето.
Мисля да излезем,че Тео иска.Не е студено но е мрачно.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пон Мар 28, 2011 6:40 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885
при нас е жега.вече излизам по къс ръкав.днес е много топло,а като вървиш по слънцето е ужгас.излизахме с малката до един пазар.голяма цигания.прибрахме се бързо но аз окапах направо.
Жу мерси за кафенцето
мами я кажете някой изпитан сайт за детски дрешки
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Пон Мар 28, 2011 7:43 pm

здравейте ние се прибрахме от докито всичко е оккккк вече сме 2,400до края ще видим
има слънце и ще ходим на разходкааа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 361307
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пон Мар 28, 2011 10:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885
НЯКОЙ ПОРЪЧВАЛ ЛИ Е ОТ ТОЗИ САЙТ!
http://bebeshkidreshki.com/index.php
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Мар 29, 2011 12:56 am

здравейте момичета
цял ден съм навън-направо окапах
сега ще правя вечеря-чакам мъж ми и засядаме на масата
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 29, 2011 1:45 pm

Добро утро.Хайде на кефенце.С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 1159218

Ние в4ера бяхме н аРожден ден ,много хубаво си искараха децата.Играха ,играха и се изморих накрая,.Забавляваха се истински.

Стели,не съм пазарувала от този сайт на който си пуснала лин.Само за рожденния ден на Кари пазарувах от сай за детскииграчки,за дрешки не съм.казаха ми че в Джълбо имало много хубави неще,при вас нали има,защо не видиш та.Аз не съм ходила до сега,но съм с намерение ,ако имам път към Пловдив да го посетя.

Дими,какво стана с резултатите,аз мисля утре да отида при мойто АГ да ме види,че трябва да почвам да правя и Нагревки заради операцията.Някой правил ли е до сега,Какво представляват?

Днес отново е мрачно,но ако не вали ще поизлезнем мъничко,няма как...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Вто Мар 29, 2011 2:51 pm

Хриси мерси за кафето.ще го пийна след малко.
да имаме Джъмбо и от там пазаруваме всичко.но понеже нащте ще идват другия месец и исках да поръчам на малката няколко дрешки и да ги донесат.искам просто да пробвам.дали ще са хубави и така.
при нас също е мрачно но не е студено
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Вто Мар 29, 2011 3:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885 момичета!
Хрис С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 245364 за кафенцето.Много е хубаво.
Стели в фейса има доста дрешки онлайн.
http://www.kangaroo.bg/product/details/1505 виж това
Сутринта при нас валеше сега спря.Дано слънчо да пекне и да излезем.
Къде сте другите.Пишетеее...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Мар 29, 2011 3:19 pm

ДОБРО УТРО ХРИСИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО ...
БРАВО ЧЕ ДЕЦАТА СА СЕ НАЛУДУВАЛИ.ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПРАВИШ НАГРЕВКИ ????ТУК ПРЕПОРЪЧВАТ МНОГО ДВИЖЕНИЕ ЗА ДА НЯМА СРАСТВАНИЯ.....
МИМИ ДАНО ИЗПЕЧЕ СЛЪНЧО ЧЕ КАТО ВИДЯ ТАКОВА МРАЧНО ВРЕМЕ И МИ СТАВА ЕДНО ПОДТИСКАЩО...
СТЕЛИ АЗ НЕМОГА ДА ТИ ДАМ НИКАКЪВ СЪВЕТ ОТНОСНО САЙТОВЕ ЗА ДРЕШКИ,ПОЧТИ ЕДНА ГОДИНА НЕ СЪМ КУПУВАЛА НИКАКВИ ДРЕХИ...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Вто Мар 29, 2011 3:20 pm

Мимка благодаря.разгледах го.има повече за по големи деца.аз от фейса го видях този сайт от който мисля да поръчам.там има доста бебешки неща.ще ви пусна снимки да видите какво съм й харесала
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  borqna miteva Вто Мар 29, 2011 4:42 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885 момичета.Аз съм добре.На 23.03 бях на доки.Бебчето ми беше с дупето нагоре и на 5.04 пак ще го гледа да види дали се е обърнало.Вече имаме легло сглобено е и дрешките са изпрани и изгладени.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 56662 на всички.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Вто Мар 29, 2011 5:17 pm

Здравейте на всички, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 624477
Хриси мерси за кафето много е красиво С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 245364
Аз обличам бебетата на всичките си приятелки от Джамбо и те са много доволни, а и ми е близо до в къщи. Единствено не съм доволна от елекронните неща бебфоните играчките за легло и подобни такива дават много дефекти това е моето мнение.
Днес и тук е мрачно аз ще ходя да платя парното и съм на ЖК за тонове.
Вчера ми направиха документите за секциото остава да си занеса документ за кръвната група и кръвни изследвания но те трябва да са седмица преди операцията. Иначе се консултирах с енестезиолога бях и на първите си тонове, защото сега ходя на две места в болницата и при мойта доки.
Продължавам с прането и гладенето всеки ден по малко да не се уморявам.
Е това е от мен дано се оправи времето при вас да поизлезете да изхабите малко енергия хубав ден

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Вто Мар 29, 2011 7:44 pm

Боре с дупето нагоре не е ли добре.то вуече се е обърнало значи.малко остава.хайде качвай снимки на леглото
Миленче и аз съм доволна от джамбо.бодитата са много хубави и качествени.как са тоновете на бебка?беше много вълнуващо когато аз ходих на тонове,защото 20 мин слушаш сърчицето на бебчо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 63717
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Вто Мар 29, 2011 8:25 pm

здравеите при нас е мрачно цял ден излизахме до магазина с колата и обратнооо
Бобе малко остана стискаме палци всичко де е оккк
Миленче много хубаво и на теб по-малко от месец остана
аз съм последнаа
и да ви кажа честно колкото повече наближава ме хваща малко страх
първия път незнаех какво ме чака а сегаааааааа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 77465
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 29, 2011 8:58 pm

ехо тук съм С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 624477
Готвих до преди малкои неможах да пиша.Кари спа 3 часа близо кой знае дове4ера кога ще си легне.излизахме преди обяд тук на площадка.леллеле иска да я нося ,а аз немога ,тежи вече,вдигнах я на 2-3 пъти и се отказах,неприято е напрежението точно в коремните мускули.
Роска,няма да се притесняваш,страшнчо е да защото знаеш какво те очаква.,мен сега като ме оперираха все едно раждах още веднъж ,но секцио...но не ме беше страх,страшно ми беше дали ще се събудя от пълната упойка от друго нищо.Мотивирай се че ще си видиш съкровището и така ,няма да има бола,дано се оттървете бързичко и лесно по нормален път,от това по хубаво няма.

Жуже,незнам Докито ме посъветва д аида на нагревки,за да нямам сраствания....аз и без това много се движа.

Миленче,наснимай хубавите бебешки дрешки,винаги много се вълнувам като гледам снимки.
Боре в Сливен ли ще раждаш?Шом е с дупето нагоре ,значи всичко е нормално ,обърнало се е ...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Мар 29, 2011 9:58 pm

здравейте момичета
тези дни по малко влизам,но все нямам време
Миленче,Боре,хайде мъничко ви остана
Роси,не се паникьосвай,сега поне си наясно,за какво иде реч-сигурна съм,че всичко ще мине по-лесно от първият път С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 63717
Хриси,излязоха изследванията-хубави са,но странното е,че имам гъбички,а на изсредванията не са излезли С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 827222
сега ми пусна още едни-на щитовидната жлеза-МАТ и някакви за глюкозна обремененост-ОГТТ,за да видим защо постоянно лекувам тия гъбички и все си ги имам-направо ми писна от лекарства С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 827222
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Мар 30, 2011 1:08 pm

добро утрооооо,
посполанкиииии

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 14692839399488840781301461614XLtQcSSnq2DcDrmOn3vw
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 30, 2011 2:48 pm

добро утрооооо
Дими още си пия своето че все нещо шетам и немога да си го изпия,нои от твоето ще си пийна ммммммммммм страхотно изглежда....
При нас вали,влажно е мяй няма да излизаме преди обяд,следобед го дават да спират вече валежите...

Дими много гадно ,защо постоянни ти излизат .Позваш ли интимен душ гел.Майка ми е много доволна от Себа Мед,много е хубав...пробвай.
Другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  borqna miteva Сря Мар 30, 2011 3:50 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 347885 Дими мерси за кафенцето.
Не се е обърнало още седалищно крачно е.На 05.04 пак ще го гледа и ако не се е обърнало може да се наложи секцио.
Снимки ще пусна като имам нет,че сега е краден.
Роси и мен ме е страх колкото повече наближава момента.Хриси в Сливен ще раждам в часна болница.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 849732 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите