beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 2 от 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Чет Мар 24, 2011 7:43 pm

Жу прлобвах и така но не се бели.чушките са от светлозелените продълговати и тънки.незнам как се казваха.а дали мога да ги опека във фурната и да ги обеля и после да ги замразя.за да има поне 10дена.не всеки път да пека и беля по една чушка
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 24, 2011 8:18 pm

Здравейте !Ние бяхме на разходка на парка и на магазина,прибрахме се и заспахме.....дори вече сме на ставане.Аз помагамна мама за градинките на двора ,посяваме цветя че днес наистина се стопли по обяд,няма го вчерашният гаден вятър.....Дано е топличко наистина вече.

Стели,много гадно наистина остават люспи,ако неможе да се бели и се притесняваш да не се задави,не и слагай по добре в пюретата.Купувай и от големите те по лесно се белят и ще се пасират без проблем.Браво на Криси хубаво качва,миличката почват да усещат и плачкат,като порасне още малко няма да плаче,ние бяхме така,като бебе се съдираше от рев,после след годинката не плачеше.

Миленче,нямат право да те пипат щом си в майчинство,немогат да те съкратят,не се притеснявай да говорят каквото си щат закона те закриля.Браво накупила си почти всички неща за бебка.

Жу,нека имаш работа това може само да те радва наистина.а и ти шиеш страхотно,уверих се вече..... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 70524

Мим,вие как сте с Тео,ти къде милсиш да почваш работа.Аз незная сега с тази операция къде ще си търся.Немога и тежко да вдигам,лелелел незнам незнам.

Насе,какво му стана на компа ви?Наистина липсвате с Наско С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823

Роска,вие излизахте ли на разходчица?Ивка разбира ли те че неможеш да тичаш след нея заради бебчето.
Дими,дай боже съвсем скоро да се похвалиш с // ++ чертички.Искренно ти го желая.Много сте готини на снимките
това е от мен,ставам че имам малко работа,после ще ви видя
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Чет Мар 24, 2011 8:48 pm

Привет!
Ние се разходихме с Тео.Хапна кебапчета и преди малко заспа.
Жу,разхождаме се до булеварда купувам за хапване ,сокче и идваме пред блока на пързалката.Движим се пеша без количка или триколка.Радвам се,че имаш работа.
Стели,ако искаш пробвай да я настържеш,без люспа.После я вари.Хубаво е наддала куклата.Пупупу.
Хриска имате място за цветя.Много хубава градинка има майка ти.Как е тя?Окото как и е?
Дими днес видях снимките.Много сте готини.Само неразбирам защо ВИЕ чистите след като има назначени хора на заплата за това. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 316149
Хайде,дано скоро се похвалиш.Ние също доста дълго чакахме Тео.Мога само да те посъветвам да не мислиш постоянно за това.Действайте,без да се притеснявате.
Миленче,хич да не ти пука.Закона те защитава.
Роси малко остана душко.Ивка радва ли се на коремчето?
Момичета имам проблем с фейса.Оня ден ми лепнаха раждане,днес секс в тоалетна. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 888247 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 888247 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 888247 Приятелите на Дари са ми приятели в фейса и много се С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 651982 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 651982 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 461660
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Чет Мар 24, 2011 9:21 pm

момичета,благодаря ви за подкрепата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 63717
Мимка,аз по принцип не го мисля,гадно ми е само,че трябва да ги провеждам сега тези лечения,но е необходимо и няма как
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Чет Мар 24, 2011 11:40 pm

Дими сигурна съм че скоро ще ни зарадваш с хубава новина С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 616893
момичета ще пробвам да ги беля пак.имам печени червени чушки в буркан.обелени и без никакви подправки.от бг са.майка ми ги е правила.дали ще стават да слагам в пюрето?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Пет Мар 25, 2011 2:53 am

Добър вечер дами,
аз да почерпя за моя болничен

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 214297800718954297651300992357MovvHlxIxiV4wbw2aPSR

Днес бях в работата аз не се притеснявам от съкращение миналата година ми го натякваха преди да забременея ама аз им го забих много готино С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 281525
Днес цял ден бях навън прибрах се приготвих сандвичи за изпът и пуснах първата пералня с дрешките на бебка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 148195 Оправих багажа и сега влизам да се къпя и да гледам танците по Слави С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624820
Ще си взема лап топа с мен ако има нет ще ви пиша ако не ще ви разказвам цветно като се върна ще има и снимков материал.
Много С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 63717 и хубава вечер и уикенд на всички ви и малките ви сладурчета

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пет Мар 25, 2011 2:53 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 12153404227727784613010359597SO28tXYqKLqJF0PVdtE

хайде на кафенце мамита
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Мар 25, 2011 2:59 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Kafe-briulo
днес е БЛАГОВЕЩЕНИЕ -НА ТОЗИ ДЕН СЕ ПРОБИВАТ УШИТЕ НА МОМИЧЕНЦАТА.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!
НИЕ СМЕ ДОБРЕ ,ИМАМ ПАК ПРОБЛЕМИ С ЕДНО ДЕТЕ ОТ НА РАДОСТ КЛАСА АКО ЗНАЕТЕ ПРЕДИ МАЛКО КАКВО ИЗПРАТИ ПО СКАЙПА ЛЕЛЕ НАПРАВО МЕ ПЛАШАТ ТЕЗИ ДЕЦА......
Пускам бийта, гадно лице.
Защо ме гледаш?
Летя през небето,
в космическия ми кораб.
Тази вечер съм чужда.
Мръсна, мръсна, мръсна, мръсна, мръсна издънка.
Мислиш си, че не мога да понеса болка като теб,
копеле.
Мога да го правя като брат,
като пич.
Хвани слабините ми, нося шапка ниско като теб.

ГЛЕДАЙТЕ АЗ НАПРаво НЯМАМ ДУМИ,ОНЕМЯХМЕ С МЪЖЪТ МИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пет Мар 25, 2011 3:07 pm

леле Жу направо и аз се плаша.но те децата не са виновни.други имат вина за това.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
При нас е национален празник и се почива.моя и малката още спят на спалнята.аз направих едни банички за закуска.замразени разбира се
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 571838
днес е прекрасно време и ще сме навън със сигурност
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Пет Мар 25, 2011 3:17 pm

добро утро С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 245364 за кафетата момичета
лелееее Жутова е ужасноооо незнам на къде върви света
и при нас е многоооо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 66682 и след малко изчезвамееее чакаме да стане 10и излизаме мисля днес да я заведа при маика за да мога да измия прозорците и да по зачистя пък ще видим
хубав ден на всички
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пет Мар 25, 2011 3:25 pm

Миленче честито!мерси за почерпката.остава много малко време.приятно изкарване на разходката и ще чакаме снимчици.може да снимаш и дрешките на беба да им се порадваме.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Мар 25, 2011 5:03 pm

здравейте момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477
честит празник!!!
Стели,Жу,мерси за кафенцата
лелее,Жу,тези деца незнам дали осьзнават какво всъщност говорят и правят,а Радост как е
Стели,приятна почивка,
Роси,да не се измориш много
ох,аз вчера ходих до лекарката за бележка за детските,и се оказа,че имаме имунизация за правене и днес водя преговори със Саши-той като беше малък и въобще не плачеше от ваксините-даже не ги и усещаше,но сега знам ли... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 316149
вече разбира какво става...
аз ще си направя още едно кафе,и после мисля също да измия прозорците
айде за сега лек ден
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Мар 25, 2011 6:23 pm

Честит празник момичета!
Ние до сега бяхме навън.Временцето е супер. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 381455
Приятни разходки на всички.
Дими,манту ли ще правите?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Мар 25, 2011 6:28 pm

леле,Мимка,хич пък не питах каква е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 889460
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Мар 25, 2011 7:51 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624477 Дружина.
Сега сколосвам да седна на ви видя.
Днес времето е повече от прекрасно,даже ,е заболя главата като ме начече..........играхме ,дивяхме на двора и айде заспа даже,доста спи вече...
Ходихме на църква,Междудругото Честит празник. на всички....
Благодаря ви за кафетата Жу,Стели пия си вече следобедното...
Миленче благодаря за почерпката ,честит ти първи болничен ....Приятно искарване на кръщенето,ако имаш нет ще се включиш.
Стели честит Празник и на вас.как е времето,къде ходите по разходки.Кърмите ли се все още постоянно или замести едно ядене.
Нери нещо се загуби,Борето да няма новина вече или е рано,липсва определено....
Дими,говори на Саши и няа да го е страх....това е начина.
Жу,потресена съм,незная защо така днешните деца са толкова агресивни?
Мим,браво за разходката ,Слуша ли Тео?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Мар 25, 2011 8:02 pm

ПРИВЕТ И НИЕ СЕ ПОРАЗХОДИХМЕ ИЗПРАТИХ РАДОСТ ДО УЧИЛИЩЕ МАЛКО ДА И ДАМ КУРАЖ ЧЕ СНОЩИ МНОГО ПЛАКА ,ТЯ Е ГОВОРИЛА С ГОСПОЖАТА И ТЯ И Е КАЗАЛА ЧЕ НЯМА ЗА КОГА ДА СЕ ЗАНИМАВА С ТЯХ ЗАЩОТО ОСТАВА ОЩЕ МАЛКО ДО РАЗДЯЛАТА ИМ.А И АЗ НЕЗНАЯ КАК ДА ПОСТЪПЯ ВЕЧЕ ВЕДНЪЖ МОЯТ МЪЖ ХОДИ ДА ГОВОРИ С ТОВА ДЕТЕ И ВЪВ ВТОРИ КЛАС СИ БЕШЕ НАМЕРИЛА ДРУГА ЦЕЛ И ТАЗИ ГОДИНА ПАК РАДОСТ.........НЕЗНАМ ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ ДАНО НЕ СТИГНЕМ ПАК ДО ХАПЧЕТА....АЗ ДОСЕГА ВСЕ И ВИКАХ ДА СИ МЪЛЧИ И ДА ОТСТЪПВА НО СНОЩИ Я ПОСЪВЕТВАХ ДА СЕ ЗАЩИТАВА И ДА СЕ БАЗИКА С НЕЯ И ДА ПОКАЖЕ ЧЕ НЕ И ПУКА.......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Мар 25, 2011 10:38 pm

Жу,мисля,че си и дала добър съвет-аз не защитавам агресията у децата,но явно на кротките имсе качват на главата,дори най-добре да се прави,че не и пука и мисля,че ще я остави-дано всичко се оправи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 610885
Хриси,аз му обясних на Саши-ано да няма проблем
а и да ви се похваля вече ни се клати зъб С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 27395
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Мар 26, 2011 2:22 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 189985462918388040181301120497Lh03GCn9RNMlPOlGiaVC
ДОБРО УТРО!Хаиде ставайте на кафенце
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Мар 26, 2011 2:26 pm

Жу наистина трябва да се прави че не й пука.така другото момиче няма да я закача,защото ще спре да й е интересно.това са нормални неща.и при нас ги е имало.просто някое отракано момиче си набелязва някое по скромно и уязвимо.и така се подиграва.но ако Радост покаже че не й пука тая ще се пръсне от яд.дори не трябва да разговаряте с тази защото ще й стане още по интересно и ще продължи.трябва пълно безразличие.
Хриси кърмя я.имам много кърма.и процедирам така.давам пюре и след това кърма.като десерт.тя никога не го отказва.дори вчера понеже бяхме навън и се прибрахме йи й дадох мляко,докато стане пюрето и си викам тя ще хапне 2-3 лъж.да ама не.изяде го цялото.около едно бурканче 200гр.така че не я лишавам от кърмата.докато има нека приема и кърма на всяко хранене.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Съб Мар 26, 2011 9:17 pm

Здравейте сладуранки,
завърнах се беше много приятно направихме си супер екскурзия пътя беше много пуст и в едната и в другата посока такаче не се изморих. Иначе кръщането мина много по бързата процедура, което не ми хареса много там доста претупват процедурата а и бяха две кръщанета на куп. Хубавото на това че беше кратка е че малката си е от ревливите бебета и доста си по рева ако беше по дълго щеше да стане страшно. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 571838 Утре ще кача снимките във фейса защото кабела от фотоапарата е у наще а ги няма днес С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 883330
Жу много добър съвет си дала нека се защитава. Като малка бях много тормозена защото бях много свита и комплексирана. Такаче по добре да си защитава позициите. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 382274
Дими скоро ще си имате ново зъбче да си ги пазите здрави че са ви постоянни С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 456823
Стели евала ти правя за кърменето аз съм много за това такаче кърми докато можеш и тя иска С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 382274
Останалите как сте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 624820

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Съб Мар 26, 2011 11:57 pm

здравейте момичета
Миленче ще чмакаме снимчици
Стели,браво,нека си хапва детето
другите как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Нед Мар 27, 2011 4:35 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 347885 момичета!
Минавам набързо.Днес се разглобих.Майка ми снощи взе децата и цял ден съм си оправяла къщата.
Желая ви спокойна нощ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 6148
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Нед Мар 27, 2011 3:32 pm

зддравейте от мен
Мимка почина ли си
къде сте момичета,сигурно по разходки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 616893
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Нед Мар 27, 2011 3:43 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 1040007423296341121301211741DLQE6GhhiUBT1UZp5aJC

забравих да сервирам кафенцето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 849732
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Нед Мар 27, 2011 4:17 pm

Привет!
Дими, благодаря за кафенцето.Сега с мъжа ми пийваме.Чакам децата.Не съм си починала хич.Чистих си къщата.Пролетно почистване.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 24 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите