beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 22 от 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Мар 17, 2011 8:04 pm

ЗДРАВЕЙТЕ АЗ ВЧЕРА НЕ СЪМ ПИСАЛА НО БЕШЕ ЕДНООООО СВИНСКООО-ПОГРЕБЕНИЕ ,ПОСЛЕ ХОДИХ НА РОДИТЕЛСКА И ПЛАМЧО ОЩЕ СЕ МЪКНЕ С ТЕМПЕРАТУРА,ЯВНО ЛЕЧЕНИЕТО С ХОМЕОПАТИЯ СТАВА ПО БАВНО.....
ХРИСИ НЕ БОЛИ ПРИ МАХАНЕ НА КОНЦИ ПРОСТО УСЕЩАНЕТО Е КАТО ГЪДЕЛИЧКАНЕ......МИЛАТА КАРИ КАКВО ЛИ СИ Е МИСЛИЛА ТА СЕГА ЩОМ ТЕ ПРОВЕРЯВА.....БРАВО НА МАРАЙКА МАЙ ПРЕДИ ГОДИНКАТА ЩЕ ПРОХОДИ.....
СТЕЛИ КАК СТЕ ВИЕ?
МИМИ ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!МНОГО ДА Е ЗДРАВ,МНОГО ЩАСТЛИВ И МНОГО КЪСМЕТ МУ ПОЖЕЛАВАМ!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 205486047211051370991300363638QuNjToJt8oo5n7TubHHs
И ЗА ТЕБ МИМИС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 23423745414104595241243424500RUXiEMQTN6xf0MsEF1KY
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 17, 2011 8:15 pm

Жу добре сме.днес вали и няма разходка.Жу с хомеопатия определено се лекува по бавно.няма спор.но е по добре за детето.
мами кажете ми с какво да мажа бузките на малката много са грапави.особенно едната.мажа с олио бебешко и след малко пак е грапава.мисля да пробвам със зехтин но не ми се преверява всеки път такова малко количество.става ли без да се преварява
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 17, 2011 8:30 pm

Благодаря ти Жу!Дано са ни живи и здрави,от това по-хубаво няма.С хомеопатия лечението наистина е по-бавно,но пък е напълно безвредно.
Ние бяхме навън.Пече слънце,но гадно духа.Тео неискаше да се прибира.Едва съм го прибрала.Много се дра.Толкова много му говорих и без файда С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 461660

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Чет Мар 17, 2011 8:41 pm

Здравейте сладурки,
днес сте по активни от вчера. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 616385 Ние започнахме зглобяването на легалцето днес го довършваме. И понеже не съм си свикала с габаритите минах покрай леглото буднах една плоскост и ми се стовари върху коляното сега сам с една голяма синка ама свитки ми излязоха от очите от болка. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 776283
Днес тук времето е много променливо. Сутринта валя сега грее слънце. Закарах една риятелка и майка и до Вакарел и сега мама ме глези прави ми спагети. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 56662
Как сте всички да не пропусна някои.
Хубав ден

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Пет Мар 18, 2011 3:47 am

Здравейте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 624477
МИМКА ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ДАРИ И МНОГО ДА ВИ СЛУШКА!
Хриси радвам се, че си по-добре, утре като ти махнат конците, че се чувстваш още по-добре сигурно. Милата Кари, как се е уплашила от липсата ти. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 616385 на Марайчето, рано проходи.
Дими как е Саши днес? Намаля ли му кашлицата? Да се оправя бързо.
Боре честито подписване. Много сте сладки и много добре изглеждаш на финала.
Жу, дано Пламчо да е свалил Т вече и да не качва повече. Оправяйте се набързо.
Миленче[/b], честито легълце, Със здраве да си го ползвате. А ти внимавай на финала да не направиш някоя беля.
Ние сме добре. От няколко дена беше лято и се разходихме максимално много, но днес беше облачно и духаше много вятър. Малката постоянно мрънкаше за вънка, но няма как. Ядем си пюретата и кашичките и си играем вкъщи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 951600 . Не ще да яде купените плодови пюрета (пробвах с ябълка и с ябълка и моркови). Днес и направих в къщи пюре от ябълка, хареса и. Явно купените са и кисели. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 616893
Вторник бяхме на доки, биха и две ваксини, ама много плака милата ми, чак като излезнахме се успокои С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 591337 . Качила е 700 гр. Като се има в предвид, че като беше болна беше отслабнала, горе долу добре е качила. А вечерта дигна 38 Т и до сутринта не множах да и сваля Т, въпреки че и слагах свещичка и Панадол и дадох. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 76919
Лека вечер на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 721867
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пет Мар 18, 2011 2:57 pm

добро утро хайде да пием кафе при нас както и вчера времето е мрачно има и мъгла и няма да се излиза наско щуря с паяка и сега заспа и аз седнах да ви видя С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 625405 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 625405
Мим съжалявам ,че е на патерици да ти е жив и здрав Юнака да расте да порасне голям мъж и да е послушен по не той,че като гледам Тео ихихих целувки за всички ви С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 764370
Хрис много се радвам ,че си по добре те децата са така и те си разбират от такива неща да мине малко време и ще забрави Кари
Ние сме горе долу нали не можем да сме идеално яката сме я закъсали на пари направо не ми се мисли моя мъж няма работа и да има парите не стигат или пък той не може да оправи 100 коли на веднаж и направо незнам аз искам да почна работа ама някаква добре заплатаена поне да си струва да не взимам майчинство ,а тука в нашия град няма такава единствено има някакви за по 300 най много 400 лв няма смисал да оставям и наско и майчинството за малко пари и незнма какво ще правим снощи викам на моя хайде да се местим в друг по голям град и без това живеем под наем и там ще сме под наем може да е по скапо ама поне ще се вадят повече пари и ще има повече работа охх какво да ви кажа НАско става все по голям дивак за секунда не мога да го оставя особенно в паяка само щъка и ходи да врати всичко щорите на врата ги прави на хартийки ходи кабелите дърпа абе лудница е зъбите още на са излезнали само се белеят оформени а никакви на горе не отиват охх чакай да спирам ,че дълго стана
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Пет Мар 18, 2011 4:35 pm

Здравей Насе, мерси за кафето. Лоша работа е с тези пари. И ние сме почти с едно мое майчинство. Много рядко мъж ми има работа. А за майчинството, можеш да го прехвърлиш върху някоя баба или там който искаш, че гледа Наско, а ти да почнеш работа. Така и заплата ще имаш и майчинство.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Мар 18, 2011 4:35 pm

добро утро
НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО ,КАКВО ДА ТИ КАЖА ЕТО НИЕ ЖИВЕЕМ В ПО ГОЛЯМ ГРАД НО ЗАПЛАТИТЕ НА ЖЕНИТЕ СРЕДНО СА ОКОЛО 400ЛВ ТАКАЧЕ НЕ СИ МИСЛИ ЧЕ ГРАДА ОПРЕДЕЛЯ ПАРИТЕ .......САМО КЪДЕТО ЩЕ ВИ СЕ ВДИГНАТ РАЗХОДИТЕ......
МИМИ КАК ИЗКАРАХТЕ ВЧЕРА,ДАРИ ПРАЗНУВАЛИ С ПРИЯТЕЛИ?
МИЛЕНЧЕ ЧЕСТИТО ВИ ЛЕГЪЛЦЕ ДА ГО ИЗПЪЛНИТЕ С НАЙ-СЛАДКОТО И ЗДРАВО БЕБЧЕ!
ХРИСИ СНОЩИ СИ МЕ ТЪРСИЛА НО АЗ СИ СПИНКАХ.......
НЕРИ И ПЛАМЧО НЕ ИСКАШ КУПЕШКИ ПЮРЕТА И АЗ СИ МУ ПРАВИХ И ПЛОДОВИТЕ И ИЗЛИЗАТ МНОГО ПО Е ВТИНО.....
ДИМИ КАК Е САШИ?
НИЕ СМЕ ДОБРЕ ВЧЕРА ВЕЧЕ НЯМАХМЕ ТЕМПЕРАТУРА ЕЙ УСПЯХМЕ С ХОМЕОПАТИЯ ДА СЕ ПРЕБОРИМ АЗ ХИЧ НЕВЯРВАХ......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Пет Мар 18, 2011 4:51 pm

Жу радвам се, че Пламчо е добре вече С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 616385 . Дано не се разболява повече. Измъчиха се децата тази зима.
Днес пак е мрачно. Май скоро няма да можем да излезем.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пет Мар 18, 2011 5:02 pm

като сте заговорили за пюрета аз пончах аз да ги правя на НАско накупих му най различни зеленчуци сварих ги някой с месо други без пасирах ги напълних ги в бурканчета и малко ги заварих само за капачките и сега всеки ден си имам готови че ме омръзна всяка сутрин да му правя и ми е много лесно така отделно като яде и други неща
Жу какво да ти кажа сигурно е така както казваш сега гледах обявите за работа в пловдив нали ни е най близко гледам и вашите заплати за един продавач толкова около 400 лв ужас те при нас са толкова горе долу нали зависи от магазина
Нери стига да имаше свободни баби има само една на моя майка му и не може така вече и да работиш и майчинство да взимаш колко жени ги накараха да връщат парите аз сега ако почна или ще ми спрат майчинството или след време ще ме накарат да си варна преведените пари лудница то ако можеше така екстра ама не може вече
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Пет Мар 18, 2011 6:20 pm

Добро утро и от мен
Насе мерси за кафето
на оздравелите дечица С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 616385
Времето е кофти и така го дават до втирник сряда и после да се оправя ДАНО!
Тия дни не ми върви първо ми падна тази плоскост върху крака а сега се опарих на фурната и ми излезе мехур С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 77465
Относно заплатите и работата хич не се подлъгвайте че в големите градове е по добре аз от личен опит ви казвам. Ние сме в самостоятелно жилище мъжа ми работи и аз взимам пълната си заплата плащаме само един поребителски кредит все още бебка не се е появила и едвам се оправяме. Сега като дойдоха и данъците стана ужас. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 707684 Недай си боже да те заболи зъб на мъжа ми преди 3 месеца му оправяха зъб еми 350лв. Тук постоянно затварят фирми, магазини съкращават хора. На борсата за работа е лудница. Изобщо е страшно дано и с това се преборим. Имам един жесток пример братовчеда на мъжа ни са толкова зле а те са с 2 деца че дойдоха да ми искат заем от 50лв че децата им ядяли в буквалния смисъл хляб олио и сол и ние колкото да нямаме дадохме не съм им плащали от декември а бачкат яко.
Стига съм писала стана много хубав ден

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Мар 18, 2011 6:29 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 347885
днес е хубаво временцето и ще излезем като си хапне малката пюрето.
в българия е ужас.поне така гладеме по новините.но и тук не е цвете.моя работи двойни смени за да връзваме двата края.излиза сутрин в 6 и се прибира вечер след 10.това е всеки ден и събота.само неделя почива.ако работи само 8 ч както се работи в българия ще умрем от глад.така че спасението е на две работи момичета.работа има стига на човек да му се работи.на моя заплатата му е много малка,но като работи двоен надник все едно взима двойна заплата.и така се връзват нещата.почти не го виждаме през седмицата.само в неделя сме заедно.така че и в чужбина не е лесно.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 18, 2011 6:33 pm

здравейте момичета
минавам само да ви видя,че от два дни се опитвам да си вкарам компютъра в ред и след много четене,ровене,и ,,мислене,, взе та ми просветна,и май ще се размина без преинсталация С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 381455
желая ви приятен ден,после ще се постарая пак да намина
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  МimchetoOo Пет Мар 18, 2011 7:19 pm

Здравейте днес и от мен Стели и тук времето е хубаво сега малко се заоблачи но диванетата заспаха след дълга игра на парка.Милиш здравей не се познаваме с теб явно си новичка а и аз влизам рядко да ви чета.Не се тревожи всички сме с проблеми но животът е такъв труден.Ние сме с 500 лв на месе имаме 180 банка а аз не визмам никаква заплата или майчинство една скърпваме двата края но се оправяме някак си просто има помощ от роднините.Насе аз сега мисля малката да я пускам на ясла след годинката и да почвам някъде рабо и без това нямам майчинство да ми спрат,знам че ще се разболява по- често но като не мога аз ще я карам на баба ми да я гледа и така иначе няма как да се пооправим и да живеем по-спокойно бързо оздравяване на болничките
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Мар 18, 2011 8:18 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 624477 момичета!
Насе,Жу,Миленка и Мимчето са много прави.Не се лъжи,че в големия град е по-добре.Нека си хапва Наско.Браво на душичката.Благодаря,за поздрава към Дари.
Нери,не се притеснявай мила.Много дечица вдигат температура от ваксините.Браво на Нернур,нека хапва сладко,сладко пюренцата на мама.
Жу,много се радвам,че успяхте с хомеопатия.Разбира се,че помага.Писна ми от АБ.Толкова алергий направи Дари,че...
Снощи празнувахме само с наще.Мислехме,в неделя да покани дечица,че тази седмица е дълга,но той се отказа,а от днес е и с кашлица.
Стели и моя мъж работи,но не им плащат редовно.Цял ден е на крак,а за втора работа неможе и да помисли,защото е като труп вечер.Незнам колко тона желязо му минават през ръцете денем/макар,че с кран си помага.
Мимче,дано не ти боледува Марая.Аз съм против яслите.И ние сме 4 човека на една заплата,но това е положението...
Хрис,как мина душичко?Днес не си се разписала.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  МimchetoOo Съб Мар 19, 2011 12:12 am

ооо Мимка поздрави и от мен не съм чела всичко,а Хриска днес беше на доки да и махнат конците и одеве се върна но сигурно и тя ей ся ще се разпише :)
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Съб Мар 19, 2011 2:24 am

здравеитеее
да мина да се отчета напоследък съм уморена и едва смогвам с всичко а и нервиииии
иначе сме добре бебо расте вече е 1900 на 28 съм пак нещо ме притеснява и кажете ако сте имали подобен проблем завряло си е едното краче под ребрата ми и вече втори път не го вижда а преди това нямаше никакви проблеми дали има повод за притеснения според вас
сложна тема сте подхванали с парите на повечето хора не им е лесно но всичко минава да не я продължавам аз че ще ме заболи главата повечето поне живеете отделно а ние сме с свекървата и свекъра заедно но да не я продължаваме тая болна тема
изчезвам утре пак
лека на всичкиии

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 764370
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Мар 19, 2011 2:11 pm

Добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Coffee1

вчера нямах време да ви пиша че имах доста работа за оправяне.
Носих си болничния лист във фирмата.питах счетоводителката колко ще ми плащат болничните след като се водя в отпуска,тя вдига раменето и незная ,абе луда работа.
За пари не ми се говори болна тема.........Явно е на късмет и познати ако имаш да те вкарат в фирма където плащат хубави пари...Незная.Добре че е моят мъж,и му дават редовно заплатите,около 650 лв на месец и имаме кредит и наем 150 лв и така,всичко друго отива за сметки ,и разходи за в къщи....ОХ да ви кажа да сме живи и здрави другото ще се оправи.
На мен ми махнаха конците,наистина неболеше,само придърпа леко и за секунди мина.Малко ми е зачервена операциата ,но не ми каза с какво да я мажа.Вие мазалили сте с нещо?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Съб Мар 19, 2011 3:09 pm

аааааа как сам бясна такмо написах и изведнаж нещо натиснах и всичко изчезна сега пак наново С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 561608
Добро утро ,ерси за кафенцето как сте Хрис дано си по добре за шевовете не се притеснявай зависи как са те шили но е нормално моята операция на места още е червена ще мине около година докато избелее и стане като белег и аз се притеснявах в началото но четалова ме успокои
добре сме горе долу вчера цял ден бяхме у на моя тяхните уу майка му понякога така ме дразни едвам я изтърпявам какво да ви кажа вчера цял ден ми приказва само неща които мен не ме интересуват малко е лицемерна и ме дразни не малко ами доста С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 196645 охх само се оплаквам
офф при нас е мрачно дъждовно снощи така валя ужас голям дъжд падна а в хасково вчера земята била побеляла от градушка и сега си стои мрачно все едно всеки момент ще завали
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Съб Мар 19, 2011 3:54 pm

ДОБРО УТРО ХРИСИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО.....ЗНАМ ЧЕ ЗА ОПЕРАЦИИТЕ ИЗПИСВАТ ЕДИН АНТИБИОТИК НА СПРЕЙ ПРЕДИ СЕ КАЗВАШЕ БИВАЦИН НО СЕГА МАЙ Е СЪС МЕНЕНО ИМЕ БИ ТРЯБВАЛО В АПТЕКИТЕ ДА ГО ЗНАЯТ.....
ДА НАЙ ВАЖНОТО Е ДА СМЕ ЗДРАВИ ЗАЩОТО ЧОВЕК ЗНАЕ И 200 И 2000ЛВ.
НАСЕ ТАКА Е ВИНАГИ ИМА ДРАЗНЕНИЯ НО СИ ТРАЙ ПОНЕ НЕ ЖИВЕЕТЕ ЗАЕДНО....
КЪДЕ СА ДРУГИТЕ
РОСИ ЗА КРАЧЕТО НИЩО НЕМОГА ДА КАЖА КАКВО КАЗВА ДОКИ ТОВА ЩЕ ТИ ПОПРЕЧИ ЛИ ЗА НОРМАЛНО РАЖДАНЕ????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Съб Мар 19, 2011 4:11 pm

Добро утро момичета. Хрис мерси за кафето. Ох ние тази сутрин станахме в 6 часа пак, а през нощта от 2.30 до 4.30 будувахме. Какво и става на това дете не знам. Добре си спеше през нощта, а сега иска да си играе.
А тази нощ какво стана... Тъкмо малката ме събуди в 2.30 за ядене и един шум се чу буммммм и се поклати цялата къща. Мъж ми е помислил, че става земетресение. Излезнахме на вън и една кола се е блъснала на дървото пред нас, не се е спрял и по тротоара е продължил още напред. Излязоха двама младежи от колата, добре бяха, нямаше им нищо. Но колата няма да стане кола сигурно или доста трудно. Доста скъпа кола изглеждаше. Но ако караш с превишена скорост, как да бъде?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Съб Мар 19, 2011 4:13 pm

доброооо
ХРИСИ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 245364 за кафето да и аз за бивацин се сетих много е ефикасен аз като раждах ми го предписаха
Жу докито не се съмнява че е всичко нарад ама аз се панирах малко а за раждането няма да пречи дано си тръгне нормалноооо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 610885
ох Насе чудесно те разбирам мила и аз си го имам даже е в съседната стая ти представяш ли сиии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 888247
и при нас е мрачноооо но го дават от сряда да се оправя даноооооо
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  МimchetoOo Съб Мар 19, 2011 5:35 pm

Здравейте момичета аз да мина за малко докато малката спи.Аз пък моята операция не я мазах с нищо и честно казано не се забелщзва много и на допир се осеща съвсем леко.
Днес времето е мрачно както и моето настроение,напоследък съм подтисната душата ми се е вплела в страшна депресия и много бързо се изнервям С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 331740 дано ми мине по-скоро
За паричкие и аз съм на Хриска на мнението единственно желая да сме здрави гладни няма да умрем а дано нещата някой ден се оправят и да можем да си позволявам необходимите за душата нужди а не само да се съобразяваме и изнемогваме
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Мар 19, 2011 6:00 pm

Mими такова е времето наистина гадно и подтискащо,неможем да изведем децата на дивеят на двора/Да се надява ме че ще се пооправи времето да.
Мимка,да на село сме си,ще останеми тази седмица ,малко да укрепна още и тогава ще се приберем на града.

Роси,незная за какво говориш,не ми се е случвало с Кари докато бях бременна,но не се панирай и страяскай,ако имаше нещо щяха да ти кажат да идеш на по хубав Ехограф.Спокойно още малко и ще си видите малкото съкровище. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 849732 Дано си родиш нормално както си искаш...
Нери,явно е свикнала вече малката Нернур да яде нощем и се разсънва ,но е нормално много деца така правят....

Насе,нормално е да се дразнят млади и стари,всеки си има мнение,важното е да има компромиси и да не се изнервяме кой знае колко,че бабите ни трябват особенно сега за децата....да има разбирателство и да живеете отделно всичко друго се преглътва....

Жу,за Бивацина ,бях чувала да,но не съм го ползвала ,също така и за Котратубекс съм чувала ,но незная колко е ефикасен

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Съб Мар 19, 2011 6:20 pm

здравейте момичета
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 624477
Хриси,мерси за кафенцето,аз мойто чак сега смогнах да седна да го пия
бяхме на преглед с малкия-добре е вече
Мимче,защо така си се депресирала-кажи си,че живота е хубав,радвай се на детенцето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 63717
Роси,не се панирай,щом докторката казва,че е наред
Нери,така е като карат бързо, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 827222
Жу,Мимка- С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 56662
момичета,за пари направооо...-вчера не знам дали ми вярвате,но бях останала с 20 стотинки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 77465
но здраве да има-ще се оправим някак
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите