beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 21, 2011 7:55 pm

ЖУ,минава да,мажа я с мас и невен за сега и минава,добре се чувствам за сега...пуппупуп дано да е така.
Нери,по добре да си отишла при мама,там е най добре,зная че е изнервещо да ти виси някой на главата и ти дава акъли ,но когато можеш ходи при мама там ти е по спокойно
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 22, 2011 3:08 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Coffee6
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Вто Мар 22, 2011 4:46 pm

ЕЕ Жу страхотно кафе.сега го пия.брагодаря ти.
малката заспа и аз сядам за ви видя.и днес е студено при нас и един гаден вятър духа.и днес няма да се излиза
Хриси и аз знам за маста и невена,че като се маже и после неоставало белег.аз имам вкъщи но не се мажех че много мазно и цапа по дрехите..но ти се мажи.къде е белегът?долу ниско или на по видимо място?
Жу показвах на моя Пламчо във фейса там където танцува.направо се попикахме.аз колкото и пъти да го гледам все се смея.да е жив и здрав само и все така да ни забавлява
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 22, 2011 6:47 pm

здравейте момичета
аз до сега бях по центъра
дадох едни изследвания-ошмулиха ме 78 лв-направо останах като втрещена С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 827222
даже не ми стигна 1левче и ме записаха,че имам да давам-егати срамът!!!
Жу,страхотно кафенце С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 56080
Стели,вие как сте
другите момичета нещо ви няма днес С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 849100
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 22, 2011 6:50 pm

Здравейте!Ние бяхме малко на разходка сутринта и нямах време да ви пиша.Малко е студено но поизлязохме за около час с мама и Кари.Ох много ми помага ,но и тази седмица,после ще се спасявам сама,ще видим как.
Стели,ниско долу е точна като секциото,аз си слагам марля и само раната мажа.Не цапа за сега
Хей другите как сте......?Нещо се позагубите?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 22, 2011 6:52 pm

Димитра написа:здравейте момичета
аз до сега бях по центъра
дадох едни изследвания-ошмулиха ме 78 лв-направо останах като втрещена С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 827222
даже не ми стигна 1левче и ме записаха,че имам да давам-егати срамът!!!
Жу,страхотно кафенце С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 56080
Стели,вие как сте
другите момичета нещо ви няма днес С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 849100
Лелелел Дими защо така,ти ли си прави изследвания?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 22, 2011 6:59 pm

аз и мъж ми,Хрис
то аз очаквах,че ще са скъпи,но си мислех докъм 50 лв да ме оправят,а то...
дано поне да са добри,та да не ни се налага пак да ги правим
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Мар 22, 2011 7:33 pm

Привет!
Жу, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 245364 за кафенцето.Сега пия моето.Бяхме навън с Тео.Един мач направихме.Пече слънце,но и доста си подухва.
Стели,мислех,че при вас е топличко.
Дими,дано са ви хубави изследванията. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 610885 Много са скъпи наистина.Аз в петък дадох 5 лв за снимка само на един зъб С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 Една жена дойде да пита доктора колко струва снимка на пета и той и каза 20лв С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 871382
Хриска,мажи се миличка.Маста много помага.Майка ти в болнични ли е?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 22, 2011 7:56 pm

здравейте и ние бяхме на вън тук до нас отвориха една сладкарница с детски център и много се изморява Пламчо направо се прибрахме и заспа на момента като го сложих.ние вече и на вън излизаме без памперс и казва за което много се радвам мислех че ще ни е трудно но......не еее.....
ХРИС мажи с мас и невен ,майка ми си махна така брадавици тя си правеше мехлема наистина е лековит....
МИМИ тя панорамната снимка на зъбите е 20 лв как така за 5 зъба 20 лелееее ужас...
СТЕЛИ сега е научил едно стихотворение и ще го записвам в най скоро време но като види фотоапарата и спира......
ДИМЕ много пари ах дано повече да не ви се налага да ги правите....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Мар 22, 2011 8:02 pm

Жу,къде е тази сладкарница?Не съм разбрала аз.Какви са условията?
За снимка на един зъб ми взеха 5лв.Жената я боляла петата.Съмнявали се за шип и искаше да я снимат,но като и казаха 20 лв си тръгна.
Браво на Пламчо.Хубаво е ,че казва.Голяма скица е.И Тео като види телефона и веднага спира.Рядко го хващам и то ако е захласнат.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Вто Мар 22, 2011 8:28 pm

здравеите явно днес всички сме се разхождалии браво това да се чува да грее слънчицеее
на мен все по-трудно ми става да излизам с ИВА но какво да се прави и тя си иска своетооо
отивам да оправям че край няма а след малко ще се събудим сигурно
хубав и слънчев ден на всичкиии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 66682
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 22, 2011 9:27 pm

лелеллел Дими,дано са ви добри резултатите,
Мими и тук една снимка на зъб е 5 лв и 50 ст дори.Ужас много е скъпо.аз за легло престой в болницата ми искаха по 5 лв на ден а дори храна не ми предлагаха,наще ми носиха.
Майка е в отпуска сега беше 5 дни в болнички защото когато аз бях в болницата явно от притеснение покрай мен и се беше възпалило окото пак,както миналата година,но сега другото.

Роси,представям си какво ти е,но сега поне си с корем,после и с бебо,в количката незнам дано те слушка Ива,че е много трудно,моите приятелки им се чудя как се оправят така с по две малки деца.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 76919

Жу,браво,сега малко ще си разнообразявате дните,друго е като има детски център.И в д-гр откриха ,но на час е 2,90 лв за дете над 2 год.малко ми се струва скъпо...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 22, 2011 10:06 pm

олеееее,2.90-много е това!!!
при нас са до 2лв,на места има примерно за 2 часа 3.50
или пък за час левче,даже имаше един кът имаха всяко лято август промоция-от 12 до 4 следобяд безплатно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 22, 2011 10:09 pm

Димитра написа:олеееее,2.90-много е това!!!
при нас са до 2лв,на места има примерно за 2 часа 3.50
или пък за час левче,даже имаше един кът имаха всяко лято август промоция-от 12 до 4 следобяд безплатно

Дими и на мен ми се струва много....../2,90лв на час/ при условие че никога няма да се разминеш с 1 час минумум 2 часа
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 22, 2011 10:19 pm

о,да,абсурд с един час да се разминеш,много си е,
но ако нямат конкуренция е нормално С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 316149
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 22, 2011 11:16 pm

ооо тук е 4 лв на час минимум аз така се излъгах лятото с Пламчо ,Радост и племеничката за 1 часи 30 мин. ми взеха 24 лв с консумация по един натурален сок лошо ми стана добре че имах в картата че бях тръгнала само с 15 лв.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 22, 2011 11:19 pm

Лелеее,Жу,живи обирджии
като че ли ние майките сме все милионерки
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 22, 2011 11:19 pm

жужагад написа:ооо тук е 4 лв на час минимум аз така се излъгах лятото с Пламчо ,Радост и племеничката за 1 часи 30 мин. ми взеха 24 лв с консумация по един натурален сок лошо ми стана добре че имах в картата че бях тръгнала само с 15 лв.


мале Жу,много бе,незная но за мен си е много и то без консумация..... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 776283
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 23, 2011 12:15 am

напрово са обирджии.при нас е около 4-5ев в което се вкл сокче на детето и времето е неограничено.
това в бг не мога да го разбера с това на час.сложете там 2-3 лв и детето колкото иска да стои.нали ще скача максимум 2 ч и ще се измори.можеш ли зда му обясниш-хайде мамо времето изтече и трябва да си ходим.нека поне за децата да няма такивациркаджийски номера
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 23, 2011 1:16 am

stella80gr написа:напрово са обирджии.при нас е около 4-5ев в което се вкл сокче на детето и времето е неограничено.
това в бг не мога да го разбера с това на час.сложете там 2-3 лв и детето колкото иска да стои.нали ще скача максимум 2 ч и ще се измори.можеш ли зда му обясниш-хайде мамо времето изтече и трябва да си ходим.нека поне за децата да няма такивациркаджийски номера

Стели,ужасно си права.....след 2 часа на децата максимуум омръзват играчки и какотрои да е,защото ве4е децата са пренасители от такива ии имат в къщи какво ли не,но обстановката е по различна и има повече сеца.

Насето нещо се губи.Нери тя,напоследък.
Милинче какво стана ,тоновете добри ли са,още малко остана со срещата с бебо. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 456823
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 23, 2011 1:20 am

ох,ако знаете днес как се ядосах-
викат ни утре да чистим кръчмата-значи да ни извикат да работим и да изкараме някой лев не може,а да чистим без пари-може
направо съм избесняла С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 958129
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 23, 2011 1:24 am

Здравейте сладурки,
аз най-накрая се докопах до компа днес цял ден тичам насам натам С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 883330
Дими аз неможах да разбера за какви изследвания си дала толкова пари но се надявам всичко да е наред.
Няма как да кача снимка на легълцето още го използваме като склад докато намеря място на всички нови бебешки вещи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 382274
А относно детските центрове при нас са межу 6 и 8лв само да си оставиш детето без сокчета и всякакви други екстри и това е на час. Ако искаш да отидеш на кино поне за 2 часа трябава да платиш луда работа ама това е. Иначе в тези кварталните клубове може и да е по-малко по високите цени са за в моловете.
Аз от утре сам вече официално в болничен 45 дни преди термин С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 281525
Хубава вечер

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 23, 2011 2:00 am

Миленче,микробиология си пуснахме-искаме да започваме работа по второ бебче и се надявам да са наред,защото на мен ми откриха някакъв бактерий,който не е хубаво да го имам ако съм бременна и до сега се лекувах,за това и изчаквахме-аз знам,че това е скъпо изследване,но чак пък толкова...
при вас пък ужасно скъпи детскте центрове-щом си вече болничан-вижда му се краят- С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 63717
момичета,какво стана с Борето-не съм я засичала-да няма новина
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 23, 2011 2:01 am

Дими гърците имат в петък нац, празник и им се събират 3 почивни дни.така че най-вероятно ще идват да плюскат С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 951600 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 951600 .дано направят оборот и да имате работа
Миленче много вълнуващи неща ти предстоят.това са най прекрасните мигове за една двойка.малко остана.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 23, 2011 2:02 am

оо,Стели,така ли е-дано да идват-те плюскат за световно между другото С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 56080 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите