beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 15 от 25 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 2:55 pm

Добро утро!Има ли желаещи за едно топличкоС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 2852341O в тази снежно бяла сутрин?
Тео цяла нощ крякаше и сега спи.Аз пуснах една пералня и ви чакаммм...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 3:10 pm

Добро утро Мимка,мерси за кафенцето.При нас не е толкова студено.Сега ставам аз че снощи до късно зяпах из нета.Искаме да си вземаме спалня и гледах за модели да си поръчаме да ни направят.Приемем предложения от вас също за сайтое и моделчета.
Защо така Тео е плачка,.ох и аз снощи ставам 4 пъти ,кари мрънкаше за водичка и сега още спинка и тя....
Миленче как искарате гостито?какви лекарства пиеш?
Дими ,ти как искара на набота?взели да поуминава гърлото.Хапвай и мед и дано скоро мине?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Мар 07, 2011 3:20 pm

добро утро МИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО И АЗ СЕГА МОЕТО ГО ПИЯ.
НИЕ МАЙ ИСКАРАХМЕ НЯКАКЪВ ВИРУС ПЛАМЧО БЕШЕ В СЪБОТА С ТЕМ ДО 38 НО ГО ПРЕСЯКАХ С ЛЕКАРСТВА А ВЧЕРА И РАДОСТ ПО СЪЩИЯ НАЧИН.....
ХРИСИ В СЪБОТА ТЕ ТЪРСИХ НО МАЙ СТЕ БИЛИ ПО ЗАДАЧКИ.....КАК Е КАРИНЦЕ?????
ДИМИ МНОГО ГАДНО ТАКА КАТО НЕМОЖЕШ ДА РАЗЧИТАШ НА СВЕКЪР ТИ.
МИЛЕНЧЕ ДОБРЕ ДОШЛА И ТУК....
РОСИ МНОГО ТИ Е ХУБАВ ПОСТА ЗА ПРОШКАТА.
И АЗ ДА ПОИСКАМ МАКАР И СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ ПРОСТЕТЕ МИ АКО НЯКОЙ СЪМ НАРАНИЛА ИЛИ ОБИДИЛА!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 3:29 pm

Жу,много гадно така,уфф бързо да се оправяте,сега как са децата?Кари е добре вече ,и мисля че и аз успях да я пресека с лекарства.Само сополките и текат сега от време на време....
Простено да ти е ,но няма защо и н атеб
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 239517
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 4:21 pm

здравейте,дами С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 624477
ЖУ,няма за какво,но-простено ти е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 63717
Мимка мерси за кафенцето,
Хриси,не ми минава,все по-зле ставам,ще видя какво да го правя
добре беше снощи на работа,нямаше чак толкова хора,но за сметка на това повечето бяха Гърци С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 906345
днес ще видим как ще е
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 4:33 pm

Димитра написа:здравейте,дами С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 624477
ЖУ,няма за какво,но-простено ти е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 63717
Мимка мерси за кафенцето,
Хриси,не ми минава,все по-зле ставам,ще видя какво да го правя
добре беше снощи на работа,нямаше чак толкова хора,но за сметка на това повечето бяха Гърци С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 906345
днес ще видим как ще е
Браво Дими,щом има хора ,има и парички,това е по важното,но се лекувай да не става по зле......пийвай си чайче.
Ех,как искам да те чуя как пееш.ккаво стана нали беше казала че имаш клипче,качено ли е някъде да го видим С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 456823
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 5:02 pm

не е качено,Хрис,ако мога да намеря начин да го кача така,че да не е с отворено съдържание,а да могат да го гледат само определени хора,ще кача и ще пусна линкче,обещавам,просто не съм търсила вариант-нищо особено,а и аз не си харесвам много,много гласа-доста е плътен-чак не ми отговаря на ръста С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 571838
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 5:15 pm

Айде чакм с нетърпение С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 281525 Дими,е не така ,гласа е дар Божий ....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 6:19 pm

е,така е вярно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Мар 07, 2011 8:49 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 347885

ние днес почиваме,моят не е на работа.официален празник е тук.малката и баща й легнаха на спалнята да спят и сядам да ви видя.леле колко студено става и от утре ще е страшно.дават го и сняг при нас.няма ли свършване тази зима.
Дими ще се радваме да те чуем С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 616893
ние папаме вече пюре от тиква.много й се харесва.в 5 ч яде оризова каша.пюрето го давам на обяд.ще добавя към тиквата и морковче утре,а след няколко дена и картофче.много добре яде засега.почти не се цапа.лигавничето й е чистичко.но ще започне и да си играе и да бръмчи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 951600 .няма начин.
Мимка мерси за кафето.в тово студено време е чудно.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 9:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 624477 момичета!
От сутринта се занимавам с уреждане в детска градинка и се надявам да се наредят нещата,че ще луднааа...
Бяхме за малко навън с Тео.Потича в снега,ама не стояхме много,че вятъра е отвратителен.
Жу,простено да ти е макар,че няма за какво.
Хриска,вие бяхте ли навън?Карито защо не спинка и тя?
Дими можеш да го качиш в фейса и само определени хора да ти го гледат.Ще чакам и аз да те чуя и видя.Имам съседка Мария Кехайова ако си чувала и тя е като теб с много плътен глас,но пък пее тежки песни и и върви да ти кажа.
Стели, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 616385 на Криси,нека хапва.Хубаво е,че не е капризна.За цапането има време.И това ще дойде като почне да бърка в купичката.И при вас ли е студ?Щем нещем ще си стоим вкъщи май-май.
Насето,Роска,Бори липсват.Дано се разпишат и те.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 9:13 pm

АУ,КАРИ ДОКАТО ЗАСПИ МЕ ИЗТОРМОЗИ...чак в 2 заспа,уас та ме лъга че имал пиш ,та това ,та онова,а трябва след малко да я будя че трбява да изляза млко по работа на вън.
Мимка,не съм излизала ,слязох до магазина з оалио само като заспа че нямаше как да почна да готвя ,снощи ми свърши ,и взех сиренце олио ,леща и пакетче червен пипер 10 лв хвъкнаха.ллелеллелеел направо ужас бе....Кога ще ви вземат на ясла или градинак.Наистина ли Мария кехацова ти е съседна,познавате ли се?аз много я харесвам,ммм обожавам и една песем,балада е но забравих как се казва,но ще я изнамеря в нета след мъничко....Много специфичен глас има.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 9:21 pm

Бая се полутах но я намерих ето тази е любимата и нейна песен която е преди доста години
Жалко че неуспях да намеря клипа........
http://vbox7.com/play:4f4c25ca
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 9:26 pm

Хриси,много бързо хвърчат паричките.
На градинка живот и здраве септември ако стане.
Да Мима живее през два входа.Идва вкъщи когато е свободна.Много обича да гушка Тео.Винаги като дойде му носи шоколад.Много е готина.Гласа и е груб,но сърцето и е много добро.Декември месец имаше филм за нея по Фолклор тв.Обещала ми е новия си албум,но скоро не съм я виждала.Незная дали знаеш,тя оправя изкълчени места.Също така и бае против уроки.Доста хора идват при нея.

Даааааа мн е разчувстваща,аз също много я харесвам.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 9:30 pm

Уникална е.Не незнаех за тези и способости.Но сега като се загледах в по старите и клипове ,е изключително красива жена с каква дълга черна коса.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 9:38 pm

Да,,много е красива наистина.Сега е вталена и е още по-хубава и стегната.Гадното е,че постоянно гладува.Иначе не задържа килограмите си.Много сме говорили на тази тема и я тормози,но...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 9:46 pm

даааа,Хриси,слушала съм я,
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 9:48 pm

http://www.bis.bg/albums.php?p=view&aid=34323&/саши
пробвайте дали ще се отвори това в албума има и клипче
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 9:51 pm

Дими при мен излезе,че е частен албум и разглеждането е ограничено
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Мар 07, 2011 9:53 pm

на мен не ми го отваря Дими
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Мар 07, 2011 9:54 pm

Мимка написа:Дими при мен излезе,че е частен албум и разглеждането е ограничено


и при мен таака
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 9:54 pm

сега ще променя албума
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 9:55 pm

пробвайте сега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 10:11 pm

Дими,страхотна си!Слушайки настръхнах!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 10:15 pm

мерси,дано ви харесва,нямам друго
Съжалявам само ,че е много накъсан,но снима мъж ми,а той е на вие с техниката
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 15 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 25 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите