beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 14 от 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Мар 04, 2011 8:58 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 Дими! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 245364 за кафенцето и сокчето.Сутринта пих едно на крак,пуснах една пералня и излязохме навън с Тео.Уж слънце печеше,но си е хладничко.После бяхме на гости.Голям срам брах.Тео е толкова непослушен че нямам думи.Като изшути една дървена масичка на която имеше цветя и познайте какво стана.Това въобще не го очаквах.Прибрах всичко набързо/извиних се/ и си тръгнахме.Докъто не го изкъпах не ме остави на мира.Неиска да обядва.Хапна полувин банан.Сега спи и аз седнах спокойно да ви видя.
Хриска гледам,че си писала,че Кари се напишква.Аз Тео го шляпах по дупето.Сега пак го шляпам когато ми каже виж как пикая и се смее.Имаше моменти в които оставах без гащи.Гледам момчета,изпишквала съм ги в кофички от кисело мляко.При вас е малко по-сложно със сядането,а Тео пишка прав и го залъгвам да чишне.Ако дава и слагай памперс.Поне няма да се ядосваш,че е мокра.
Хайде,момичета разпишете се.Днес много пусто.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Съб Мар 05, 2011 2:12 pm

Добро утро!С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 5dc147a4e5d3
Хубав и слънчев ден на всички които се включат.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Съб Мар 05, 2011 4:53 pm

ДОБРО УТРО МИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
АЗ НЕЩО МАЙ СЪМ НАСТИНАЛА И ВСЕ МИ Е СТУДЕНО ЕЕЕ КРАЙ НЯМА ТАЗИ ЗИМА.
ХРИСИ МНОГО ГАДНО С ТОВА НАПИШКВАНЕ И ЧЕ Е СТУДЕНО ДРУГО СИ Е ДА Е ТОПЛО И ДАЖЕ И ДА СЕ НАЧИШКА ПАК Е ПО ТРУДНО РАЗБОЛЯВАНЕТО,НИЕ ЧИШКАМЕ В ЕДНА САКСИЙКА ИНАЧЕ НЕЩЕ НА КУКУТО ТАМ САМО АКА ЯВНО ИСКА ДА Е ПРАВ НО ПРИ МОМИЧЕНЦАТА ТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ.
ДИМЕ НАИСТИНА НЕ СА ПОСТЪПИЛИ КОРЕКТНО В ОНОВА ЗАВЕДЕНИЕ .......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Съб Мар 05, 2011 5:14 pm

Здравейте момичета
минавам много набързо и отивам да пера
пожелавам ви хубав ден
после пак ще мина
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Мар 05, 2011 9:16 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 и от мен.Вчера нямах възможност да ви видя,Днес времето е горе долу добре,но макар и показалото се слънчице си е хладничко,но поизлязоха децата.Сега пия кафе,докато кари спи при баба си.Ние сме на село за почивните дни.
Жуже,какво да ти кажа,само аз за сега удържам фронта с настинките.Кари е сополива,мъж ми ,майка ,Марая и на нея и тече нослето,та всички са една дума....Кофти но времето е такова.
Мимка вие как сте?за напишването е голяма калпазанка,гпитам я и пред това време докато ми казва че няма пиш се изпуска и напишва.Незная вече какво да я правя,карам и се и все тая.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Съб Мар 05, 2011 9:26 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 и от мен!
Изпрах,изчистих и трябва да готвя а не ми се ще.Уморих се.
Хриска,благодаря добре сме.Тео спи,аз седнах малко да отморя.Малеее,вие всички сте болнички.Милите дечица,дано минават тези сополки,че много ги мъчи значи.
При нас имаше слънчице,но бързо,бързо се скри и е хладничко.
Как са Мимчето и Марая?Братовчедките заиграват ли се?Поздрави от нас.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Нед Мар 06, 2011 2:52 am

Здравейте мами ето да се запиша и в тази тема благодаря за поканата ще следя и другата с бъдещите мами като мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 382274

една почерпка от мен послучай включването ми при вас
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 58073759917976796361299350922Uu55BhRQAc2uUTXocUuQ
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 17185658002933625061299351073x2CmF2iCaBVTOEVEDGXe
хубава вечер

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Нед Мар 06, 2011 4:01 am

Здравейте как сте , Хриси дано всички във вашето семейство бързо да се оправят и ние до скоро бяхме болни всички без изключение . Моя съпруг се върна преди седмица и преди два дни му звънаха ,че трябва да лети по спешност за три дни до Москва офф и пак сме сами вече ми писна , с ремонта по апартамента сме почти готови и се надявам другата седмица към края да се нанесем и да имам повече свободно време. Привет и добре дошла на новата мама дай боже леко и безпроблемно раждане С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 584148
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Мар 06, 2011 6:01 pm

ЗДРАВЕЙТЕ,
ДОБРЕ ДОШЛА И ОТ МЕН НА НОВАТА МАМА
как сте днес,Роси,много е гадно така сами,но съм сигурна,че се справяте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 63717
охх,аз днес съм с един гърлобол,направо едвам преглъщам,сега ще ида да си направя чайче
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Нед Мар 06, 2011 9:20 pm

Здравейте ей днес голям студ сланчицето което се опитва да пробие много лъже а вятъра е ужасен все едно идва зима а не пролет. Ходих на кафе с една приятелка направих нарушение с колата и хайде хоп ме спряха ама ми се размина покрай коремчето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 461660 сега ще си лежа цял следобед че котето ни се разгони та цяла нощ беше спане на пресекулки. Довечера сме на гости у наще та няма да готвя. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 281525
Хубав след обед

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Мар 06, 2011 9:33 pm

Днес е Сирни Заговезни, ден за прошка! Да поискаме прошка от по-възрастните.Прощавайте, момичета,ако съм Ви засегнала някога!
Роси,наистина е много трудно да сте сами без тати.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 63717 Желая ви да намерите временце когато е вкъщи да сте постоянно заедно и да се разтъжите.Скоро ще влезете и в новия дом.Радвам се много.
Дими защо така те боли гърло?Лекувай се мила.Как ще работиш?
Миленка,добре дошла и тук.Радвам се,че пишеш.Как попадна на сайта ни?Внимавай душко с тези нарушения да не се стреснеш,че и бебчето ще се уплаши.Приятно гости довечера.При нас е пролетно временце.Има ветрец,но е добре.От утре го дават кучешки студ-15.Дано не е истина,че с тези резки градици много бързо идват болестите.
Хрис,Жу,Роска,Насе,Женя,Веси къде сте?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Нед Мар 06, 2011 10:15 pm

Мимка написа:[size=24][color=red]Миленка,добре дошла и тук.Радвам се,че пишеш.Как попадна на сайта ни?Внимавай душко с тези нарушения да не се стреснеш,че и бебчето ще се уплаши.Приятно гости довечера.При нас е пролетно временце.Има ветрец,но е добре.От утре го дават кучешки студ-15.Дано не е истина,че с тези резки градици много бързо идват болестите.
Мимка не помня в кой друг форум за мами ми изпратиха покана на ЛС за този сайт и реших да се регистрирам. А за нарушението принципно съм много внимателен шофьор но в тази ситуация трябваше да заобикалям много и затова така направих. Няма повече а и хич не се стресирах този беше симпатяга. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 624820
Относно болестите все се надявам че като свие сега големия студ няма да се развие на ново грипна епидемия, защото миналия път ми се разказа играта а и хапчета немога да пия С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 77465
За болките в гърлото на мен много ми помага вода с мед липон и сода за хляб особено сега.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Нед Мар 06, 2011 11:13 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 347885
Хелоу на всички!!!!1Ние си в къщи вече ,прибрахме се преди час,Кари е при свеки да наготвя за седмицата че нали бяхме при мама и тате на село и не се мислих тези дни за ядене...уууу че готино.
Миленка,Добре дошла и тук,радвам се че си активна,браво че си избрала нешето хубаво форумче да споделяме радости и тревоги около малките съкровища.....При вас е било студено ,при нас не толкова,добр е времето вчера и днес,но много грип много нещо.
Дими лекувай се ,вземай таблетки за смучене и дано мине скоро....
Мимка,простена да си ,но няма за какво спрямо мен


МОМИЧЕТА,ДА ВИ ПОИСКАМ И АЗ ПРОШКА АКО С НЕЩО СЪМ ВИ ЗАСЕГНАЛА ИЛИ УБИДИЛА.ПРОЩАВАЙ ТЕ!!!
Роси,вашият тати си е отново тук,браво,дано се върне скоро от командировката че да се наслаждавате един на друг.Как е Дани,ще чакаме снимки с нетърпения на новият дом...Браво ,дано скоро свършите ремонта и ти да си починеш.....

това е от мен за сега ,ставам че манджата ме чака да я доготвя а и друга трябва да мисля,а нещо не я измисля,кажете вие какво готвите?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Мар 06, 2011 11:13 pm

здравейте пак
Прощавайте и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 63717
Мимка,мисля че няма защо,но-простено да ти е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 56662 не зная как ще работя-трудно,но ще се справя,че трябват париии
Миленка и на мен ми харесва лимончето,но сега съм май за лекарства С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 77465
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Мар 06, 2011 11:15 pm

Хриси,и на теб да ти е простено,но няма защо

Лелеее,цял ден се опитвам да се свържа със свекър ми,да дойде да ни пази детето и не ми вдига телефона-взех да се притеснявам-ще пратя мъж ми да иде да види какво става
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Нед Мар 06, 2011 11:19 pm

Димитра написа:Хриси,и на теб да ти е простено,но няма защо

Лелеее,цял ден се опитвам да се свържа със свекър ми,да дойде да ни пази детето и не ми вдига телефона-взех да се притеснявам-ще пратя мъж ми да иде да види какво става

Дими простено да ти е ,но няма за какво...
Защо така не ти вдига, а на свекърва ти защо не званнеш?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Нед Мар 06, 2011 11:40 pm

Да простиш не означава да забравиш.Да простиш означава да запомниш,че никой не е съвършен…че всеки от нас прави грешки,дори когато се опитваме да сме честни…че всеки казва неща,за които после съжалява…че всички ние лесно забравяме,че любовта е много по-важна,от това да сме прави.Да простиш означава да запомниш,че ние сме много повече от нашите грешки…че ние често сме добри и приемането на недостатъците на другите ни помага да приемем собствените си.Да простиш е да запомниш,че несъгласията са толкова много,че скоро може да се наложи да простим на самите себе си.Да простиш е да запомниш,че в сърцата ни има място,за започнем отначало,отново и отново…не спирай да прощаваш,отново и отново...... Момичета простете, ако някога съм ви засегнала с нещо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Мар 06, 2011 11:43 pm

,Роси,това,което си написала е страхотно
прощавам ти,дори да няма за какво
Хриси,не зная защо не вдига,и сега се обадих пак на мъжа ми да отиде до него
а,на свекървата няма смисъл да звъня,защото те не живеят заедно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Нед Мар 06, 2011 11:47 pm

Дими надявам се всичко да е наред със свекър ти сигурно си е забравил тела в къщи
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 12:11 am

Роси ,страхотно е написаното за Прошката......
Дими,дано няма основание за притеснения,извинявай ,незнаех че не живеят заедно свекърите ти?да пишеш какво е станало!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 12:33 am

Hrisi_Kari написа:,извинявай ,незнаех че не живеят заедно свекърите ти?да пишеш какво е станало!
О,НЯМА ПРОБЛЕМ ХРИС
Роси,не го е забравил,мъжът ми сега е там
сега ще иде до едно заведение където често ходи,наблизо до къщата,да види може да се е солидно почерпил
и аз се надявам да няма проблем С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 610885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 12:40 am

мале,дано ням анаистина проблем Дими,ти наработа ли с и тази вечер?Кой ще глада Саши?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Мар 07, 2011 12:56 am

няма проблем,мъж ми го е видял солидно почерпен по улицата и е бесен,
кега се прибира,обади се,че няма да ходи на работа и ще гледа той детето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 07, 2011 3:46 am

мале Дими сигурно си искарахте акъла..........
другит екъде сте.аз вече наготвих и направо съм гроги
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Мар 07, 2011 4:41 am

ПРОСТЕНО ДА ВИ Е МОМИЧЕТА!НАИСТИНА НЯМА ЗА КАКВО. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 239517
Миленка,сега си в напреднала бременност и наистина не бива да пиеш лекарства.Дано не се разболяваш повече. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 610885
Хриска,как е Карито?Кашля ли?С това готвене така ми е писнало,че...хем трябва да го мисля,хем и да го готвя. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 889460
Роси много хубаво написано.Дани е мн сладък на снимчицата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 63717
Дими,лелееееееее така се стреснах и аз като четях. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 367865 Добре,че е наред всичко и мъж ти се е уредил да почива.Желая ти спокойна вечер и лека работа.Смучи Стрепсилс.Много ми помага на мен.
Дано другите момичета са добре и утре пишат.
Аз ви желая спокойна нощ!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите