beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 5 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 09, 2011 12:54 am

ехо,никой няма следобяда ,всички са били по разходки,ама то времето беше пролетно... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 66682
Жу,какво ремонтирате,то чистенето си е хамалогия.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 09, 2011 1:07 am

ХРИСИ ПРАПРАВЯМЕ БАРПЛОТА ЧЕ БЕШЕ МНОГО ВИСОК И СКРИВАШЕ СВЕТЛИНАТА А И МОЯТ МЪЖ БЕШЕ РЕШИЛ ДА ВГРАЖДА В НЕГО АКВАРИУМ НО ТАКА И НЕ ГО НАПРАВИ И ТАЗИ ДУПКА МИ Я ПРАВИ НА ШКАФОВЕ ПОСЛЕ ЩЕ БОЯДИСВАМЕ СТЕНИТЕ И ГОРЕ СЛЪНЦЕТО(хахаха) ЩЕ ГО ПРАВИ ПО ОРАНЖЕВО И НАКАРАЯ ЩЕ РАЗМЕСТВАМЕ МЕБЕЛИТЕ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 09, 2011 5:16 am

жужагад написа:ХРИСИ ПРАПРАВЯМЕ БАРПЛОТА ЧЕ БЕШЕ МНОГО ВИСОК И СКРИВАШЕ СВЕТЛИНАТА А И МОЯТ МЪЖ БЕШЕ РЕШИЛ ДА ВГРАЖДА В НЕГО АКВАРИУМ НО ТАКА И НЕ ГО НАПРАВИ И ТАЗИ ДУПКА МИ Я ПРАВИ НА ШКАФОВЕ ПОСЛЕ ЩЕ БОЯДИСВАМЕ СТЕНИТЕ И ГОРЕ СЛЪНЦЕТО(хахаха) ЩЕ ГО ПРАВИ ПО ОРАНЖЕВО И НАКАРАЯ ЩЕ РАЗМЕСТВАМЕ МЕБЕЛИТЕ
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 616385 ще чакаме снимки
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 09, 2011 3:50 pm

[b]ДОБРООО УТРО!!!
КАК СТЕ В ТОЗИ СЛЪНЧЕВ ДЕН?ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО УСМИВКИ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ[/b
]
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 1494117
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Фев 09, 2011 4:54 pm

Хриси прекрасно кафе.сега го пия.мерси много.моята кукла заспа и аз сядам за малко.пуснала съм пералня да пере и като изпере пускам още една и излизаме ,че и днес е прекрасно времето.
приятен ден на всички
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 09, 2011 7:25 pm

и аз така пуснах перални и излезнахме на разходка....но вчера като че ли беше по топло днес подухва вятър.
разходихме се ,мояето диване падна в една кал и се наложи да я прибера.
Сега готвя че довечера ще иамме гости.
Стели как е Криси?
Другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Сря Фев 09, 2011 8:34 pm

така е Хрис времето е по студено днеса ако не духа гадния студен вятър ще е топло ама... ужасно ние още в 11 излезнахме с мисалта че е топло умрях от студ наско взе да мрънка текнаха му сополи не може да диша реве пребрахме се махнахме ги продължи да реве такъв рев скоро не беше имало едвамс е успокои не може въздуха да си поеме после нахраних го и пак отидохме в парка заспа си той хубаво ама на мен ми стана студно и сега се пребрахме
как сте иначе вие
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 09, 2011 8:59 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И НИЕ БЯХМЕ НА РАЗХОДКА И СЕ ПРИБРАХМЕ.
АЗ СЕГА ТАКА СЕ ЯДОСАХ НА ЕДНО МОМИЧЕ ОТ КАКТО СМЕ СЕ ПРЕМЕСТЕЛИ ТУК ПОСТОЯНО СЕ ЗАЯЖДА С РАДОСТ И СЕГА ВЪВ ФЕЙСБУКА И ПИШЕ РАЗНИ ОБИДНИ СЪОБЩЕНИЯ СНОЩИ РАДОСТ МИ СПОМЕНА ЧЕ Я ПРЕДИЗВИКВАЛА ЕЙЙЙЙЙ ВЛЕЗНАХ В ПРОФИЛА И КАКВО ДА ПРОЧЕТА ТОВА ДЕТЕ ПСУВА И ТО НА МАЙКА ТАКА СЕ ВБЕСИХ, НЕ ЧЕ ОПРАВДАВАМ РАДОСТ И ДАЖЕ И СЕ КАРАХ.....НО ...........НЯМАМ ДУМИ ТОВА ПОКОЛЕНИЕ СА АД, ПОНЯКОГА СИ МИСЛЯ КАТО ГИ ВЪЗПИТАВАМЕ НА ДОБРИ ОБНОСКИ КАКВО НАУЧАВАТ-МАЙ НИЩО!!!!!!!!!!!!!!!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Фев 09, 2011 11:38 pm

здравейте момичета
аз днес съм цял ден насам-натам
Жу,опасни са това поколение-направо се плаша,
моят хулиган още от сега ми чупи стойки и ми държи тон С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 76919 -викам на баща му-ами като стане на 15 незнам как ще е
Насе внимавайте с времето,че много подлъгва
ние днес нямаме вода,та ми се разнесоха пералните
направо ми писна от тия аварии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 958129
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Фев 10, 2011 2:06 pm

ДОБРО УТРО
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 CoffeeCakeMain
ДНЕС МАЙ ПАК ЩЕ Е ХУБАВО ВРЕМЕТО ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАМЕ МАКСИМАЛНО ДОКАТО НЕ СЕ Е ЗАСТУДИЛО...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Чет Фев 10, 2011 2:52 pm

добро да е жу охх дано е по добре от вчера че а измръзнах и снощи бях на ръба от настинка пих грипекс и се оправих вече незнам как да се обличаме предния ден и аз и наско се сварихме на него чак пъпки му излезнаха от претопляне вчера пък го разсбляках беше студено аман значи от гадното време
после ще ходим да ни гледат главичката на ехограф и коремчето пак следобяд пък пак сме на кожен на контролен ще ходя и яке да търся на наско и мляко да му взимам и ще пада обикаляне
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 10, 2011 3:04 pm

дОБРО УТРО!
Жуже мерси за кафето!Днас наистина слънцето се показа от рано,но май е по хладно от вчера.
Какво да ви кажа за децата.Много е неприятно поведението им,но лошото е че вземет пример и искат да подражават на по големите деца.Господ да ни е на помощ и даноим адава разум да не тръгват по лоши пътеки ,незнам направо не ми се мисли.кари сега не ме слуша а като порасне незнам какво ще е.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 10, 2011 3:05 pm

bebe_bebe написа:добро да е жу охх дано е по добре от вчера че а измръзнах и снощи бях на ръба от настинка пих грипекс и се оправих вече незнам как да се обличаме предния ден и аз и наско се сварихме на него чак пъпки му излезнаха от претопляне вчера пък го разсбляках беше студено аман значи от гадното време
после ще ходим да ни гледат главичката на ехограф и коремчето пак следобяд пък пак сме на кожен на контролен ще ходя и яке да търся на наско и мляко да му взимам и ще пада обикаляне
Насе приятна разходка,а няма ли да слизате към центъра?Може да се видим,но аз се прибирам към 12.30 -1 часа да спим.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Чет Фев 10, 2011 3:13 pm

ще слизам Хрис ама ние излизаме на обяд когато е най топло винагио към 12,1 а те тогава децата по големите като вас се прибират аз незнам още как да си наглася деня към 11 ще ходим в болницата после се прибираме към 12, 1 може да излезем ама пък в 2 трябва пак да съм до болницата и се чудя кое първо да направя до болницата ли да ида и след това да лсезна към центъра по магазините или обратното ама май ще е първото че иначе може и да закъснея за доки в 2 охх толкова се омотвам като имама 100 неща на главата ужас
А за децата такива са и по лоши ще стават няма оправия и да им говориш от едното влиза от другото излиза всички сме били така като поизрастнат вече към 11 12 клас им идва акъла на повечето на някой хора и цял живот не им идва акъла така че не го мислете много каквото стане и да го мислим не може да променим нищо ще стискаме зъби и ще наливаме акъл колкото можем от там на татък децата сами ще преценят как искат да си развиват живота
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Фев 10, 2011 4:34 pm

здравейте дами
Жу,мерси за кафенцето
аз сега ще си направя лека закуска,и ще поразгледам торти,че наближава рождения ден на Саши
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 10, 2011 5:21 pm

Жу страхотно кафе си поднесла. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 245364
Насе защо е тази ехография на главата на Наско?
ние днес пак ще излезем навън.вчера излизахме два пъти и я люлея на люлките за по няколко минутки.
лек и усмихнат ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Фев 10, 2011 8:37 pm

ЕХО ИМАЛИ НЯКОЙ?????????????????? НИЕ СЕ РАЗХОДИХМЕ НАСПАХМЕ СЕ И СЕГА ЩЕ ДИВЕЕМ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Фев 10, 2011 8:39 pm

Жуууу,аз съм тууук
но мисля малко да полегна
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 11, 2011 12:41 am

Ние станахме в 15.30 часа хапнахме и излязохме ,сега отиде във свекитата там да подивее.и ще я доведат да я къпя.
Днес беше пак топличко ,но по малко от вчера.
Насе какво стана ,минахте ли всички прегледи,закакво ви гледата на ехограф главичката?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  descata Пет Фев 11, 2011 12:10 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Rgh1287466407n
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 14944 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 56662
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 561608
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Фев 11, 2011 1:31 pm

ДЕСИ СТРАХОТНО КАФЕНЦЕ С ПОЖЕЛАНИЕ.МНОГО НИ ЛИПСВАШ.КАК СА ЦЕЦКО И РОСИ?
МИМИ И ТУК ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
АЗ ДНЕС ИМАМ МНОГО РАБОТА ДА ВЪРША ЧЕ И НАШИЯ ТАТИ ИМА В НЕДЕЛЯ РОЖДЕН ДЕН И ЩЕ ХОДИМ НА ЕДНА ВИЛА ДА ПРАЗНУВАМЕ УТРЕ И ОТ ДНЕС ТРЯБВА ДОСТА НЕЩА ДА СЕ ПРИГОТВЯТ.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 11, 2011 2:44 pm

ДОБРО УТРО!
ОСТАНАХ ПРИЯТНО ИЗНЕНАДАНА ОТ ПОСТА НА ДЕСКА,ДЕСИ БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВОТО КАФЕ.ЗАЩО ТАКА НАИСТИНА НЕМОЖЕШ ДА ПИШЕШ.СПОРЕД МЕН ИМАШ ПРОБЛЕМ С БРАУЗАРА.АЗ ИСПОЛЗВАМ МОЗИЛА И ЗА СЕГА НЯМА ПРОБЛЕМ ПУ-ПУ-ПУ-ПУ
жУ,ИЗВЪН ПЛОВДИВ ЛИ Е ТАЗИ ВИЛА?БРАВО НА ВАС ЩОМ СЕ ОРГАНИЗИРВАТЕ ПО ПРАЗНЕНСТВА ДА СЕ РАЗНООБРАЗЯТЕ НА ДРУГИ МЕСТА.ПРИЯТНО ВЪРШЕНЕ НА ЗАДАЧКИТЕ!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пет Фев 11, 2011 3:04 pm

Добро утро Хрис ами нали декември му я гледаха да видят дали всичко е наредд и коремчето също вчера не ни гледаха защото направлението ни беше изтекло и доки я мързеше да работи и вика елате другата седмица да го видя нищо не и пречеше да го прегледа сега и следобед да и занеса направлението казва ми ами сега има много болни другата седмица няма ли да има болни в болницата то когато и да идем това е болница винаги ще има болни много ме е яд не им се работи и само ни замаяват С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 196645
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 11, 2011 5:34 pm

здравейте дами, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 624477
Деси как си
Насе,такива са ужасссс
ооо,Жу,как ми се ходи и на мен някъде,страхотно да си изкарате С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 951600
Хриси,вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Фев 11, 2011 6:47 pm

Здравейте момичета!Минавам да ви почерпя за рождения си денС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS0Tr3LTNG-DkFDN8Jji4SJkhYvtdgkzc4BuYRUd9lLBFFFGB8x
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTbeDhl6kr_sKAQAr_JgI0ZiA-bTKBV6V6el4qBv6H_ESyAqjs_Zg
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSmcl_I8W2CXe0YKEZFNEZNBiHAdDjYn1J2Y5mmuo1EEvsSBayRuw
Благодаря на всички ви за хубавите пожелания!

Тези дни внезапно загубихме много близък човек и неможем да влезем в час с Мишо.Ще ви прочета и пиша повечко скоро.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите