beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 13 от 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пет Яну 07, 2011 5:19 pm

Здравейте!
Насе Жужи,честити именници да са ви живи и здрави!
!!!СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Ivanovden
и аз имам да ви почерпя защото баща ми е Иван.Пожелавам му да е жив и здрав още дълги години,да ни помага и да ни се радва!!!!Честито тате!!!!СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 1toast32td7СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 252226587
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пет Яну 07, 2011 5:20 pm

здравейте момичета,
честит празник на всички именници!!! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 584148
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 13888014607105031041294391899XMGVDQHoXmOTvmAX7OdK


Hrisi_Kari написа:Дими,как си мила,нищо не казваш днес?
Хрис гледаме се със свекърва ми и за това,а и мъж ми много ме дразни тези дни така
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пет Яну 07, 2011 5:23 pm

Насе нека си здравичка мила,а какво ти става защо не си писала,на какво се дължи не ти ли казаха да не са някви спазми?
Жу,явно Хепатита плъзна и към вас,С всекиизминал ден болните се увеличават ужас.......
Дими,щом трябва гледайте се ,мъж ти сам ли е няма ли брат или сестра?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пет Яну 07, 2011 5:29 pm

оооо ще ме побърка това дете от сутринта не е спал и сааамо врещи и крещи и нищо не иска
Хрис Жив и здрав да е чичо Иван още дълги години да ви се радва
АМи от време на време ми става едно тежко на гърдите и не мога да дишам едвам си вземам въздух док ме преслуша и каза че съм добре било от преумора и ми изписа някакви хапета ама още незнам какви са
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пет Яну 07, 2011 5:55 pm

Хрис има сестра,но тя e болна,та гледам и нея

честит празник на баща ти!!!
,много,много здраве му желая СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 381592
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Пет Яну 07, 2011 8:05 pm

Здравейте момичета!
Насе,Жу,Хрис честити ви именяци!Живи и здрави да са всички.Благодаря за почерпките.Страхотни са.Весел празник ви желая.
Дидони благодаря ти мила.От здравето по-важно няма.
Насе и аз съм със същите симптоми.Сто пъти ходих на лекар и нищо не ми изписа.
Дари ми е с гнойна ангина.Има и висока температура.Сутринта бяхме при доки.Сега лежи и само ме привиква.Тео пък и той врещи,при него ходи и неще да чува какво му говоря.
Диме, как издържаш?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Пет Яну 07, 2011 9:56 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОРИ НА ПАТЕРИЦИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАРИ!ДА Е ПОСЛУШЕН И ДА ПОМАГА МНОГО НА МАМА!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО НОСЯТ ИМЕТО ИВАН!


мамчета нямам време да влизам.моята кукла започна да спи само по половин час през деня.3-4 пъти по половин час и това е.и нощно време се буди за ядене.добре че е мъжът ми да ми помата сутрин.ходи на работа от 14 до 22 часа.иначе малката слушка.яде си добре и веднага заспива,но за кратко и се буди.преди правеше по 2 часа сън и можех да свърша нещо а сега иска повече да си играя с нея.
сега ви прочетох малко.
бързо оздравяване на всички болни дечица
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Съб Яну 08, 2011 12:15 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 Честит имен ден на всички които празнуват днес!
Да почерпя и аз дядо ми днес има имен ден
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 190034439612988225121294416810EhU4KI8JHdiLfnqHLbgQ
Мерси за пожеланията на всички и бързо оздравяване на всички болни
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Съб Яну 08, 2011 4:49 pm

добро утро как сте хайде на кафе СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 %D1%87%D0%B0%D1%88%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5
доки ми е изписала сироп не хапчета Алора за успокояване на нервите или както аз му викам сиропче за лудост СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 23690
а на Наско един спрей зин зир алба ли нещо такова беше за кожата
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Съб Яну 08, 2011 5:47 pm

добро утро
НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
НИЕ СМЕ БОЛНИ С МЪЖЪТ МИ ЕДНА ХРЕМА .....
НАСЕ ИМА ЕДНИ ХАПЧЕНЦА ДЕАНКСИТ ТЕ СА МНОГО СЛАБИ НО ИМ ВИКАТ ХАПЧЕТО НА ЩАСТИЕТО ЕВТИНИ СА ОКОЛО 2 ЛВ АКО НЕ ТИ ПОМОГНЕ СИРОПЧЕТО МОЖЕ ДА СИ ГИ КУПИШ
МИМЕ КАК Е ДАРИ ?
КАК СТЕ ХРИСИ,БОРЕ,СТЕЛИ ДИМИ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Съб Яну 08, 2011 7:51 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 аз сега ставам.
Насе мерси за кафенцето.
Жу добре съм.Чакам моя да се прибере от работа и да излезем малко на разходка.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Съб Яну 08, 2011 8:38 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 624477 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 624477 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 624477 момичета!
Насе,чак сега сядам за да си пийна кафенце.Благодаря ти.
Жу,днес е по-добре.Цяла нощ изгоря от температура.Не съм мигнала.То май и аз трябва да си взема от тези хапченца,че пак са ме подгонили шашавите.
Бори приятна разходка.При нас времето е супер.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Нед Яну 09, 2011 3:10 am

Здравейте! Честит имен ден на всички, които празнуваха през изминалите дни. Честит рожден ден, на патерици Боре! Да си жива и здрава и много щастлива.
Момичета аз имам проблем с сайта, при вас как е. Много бавно ми зарежда страниците и не го отваря както трябва, не зарежда напълно. Дали проблема е в сайта или в моя комп.
Ние сме горе долу добре, май ни мъчат зъби вече. Много се дразни и постоянно си лапа ръчичките. От една седмица много трудно заспиваме - все с ревове. Спи и се но не иска да лежи и ми се съпротивлява и почва да реве.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 на всички...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Нед Яну 09, 2011 4:35 pm

добро утро как сте ние сме горе долу добре на наско му увеличих млякото и сега е по спокоен
аз да ви почерпя че днеска стват 2 годни от както сме заедно с моя Тиквеник и поне вас да почерпя щото като го питах кав ден е днеска и той докато се сети половин час накрая вика а аз мислех ,че е някав по специален празник и така ето СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 S_73big
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Widescreen_cocktail_glasses-1680x1050
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Нед Яну 09, 2011 5:04 pm

Здравейте СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885
Насе честита годишнина! Още дълги години да сте заедно и щастливи. А за това, че не се сеща какъв ден е, не е само твоя. Моя е още по-зле - ни си спомня кога сме тръгнали, ни годежа, нито пък сватбата ни, а и рожденния ми ден също не го помни. А аз какво направих - в телефона му написах напомняния за по-специалните ни дни, че да не се оправдава, че е много натоварен с други мисли.СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 281525
Ние тази сутрин пак с ревове заспахме СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 591337 . Спи и се, но не може да заспи СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 958129 . А и през ноща пак е така. Разсъни се след като я кърмих в 2.45 и после неможа да заспи и повече от час се мъчихме, а по едно време и мъжа ми, но на него бързо му омръзва и се отказа. Накрая заспа чак след 4.30. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 76919
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Нед Яну 09, 2011 5:17 pm

охх Нери тея мъже изобщо какво да ви казвам хората празнуват на тези дни подаряват си подаръци при нас няма такова нещо аз ако направя нещо на него му става гадно и чак тогава може и той да направи нещо иначее изобщо не му идва от сърце такъв си бил и това е не беше такъв ама айде друга тема
Защо така не можете да спите и наско постоянно с ревове заспива и по никакъв друг начин и само с пръста в устата може да заспи иначе реве докато не си мушне пръста не се успокоява а от това няма одучване и ми е гадно мъчила съм се да го приспя без пръст махам му го винаги почва да реве до посиняване и после 2 часа не може да се успокои
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Нед Яну 09, 2011 6:42 pm

здравейте и от мен
Насеее,аз живея с такъв тиквеник вече 7 год. до сега ми е подарявал цвете веднъж СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 958129

честита ви годишнина-желая ви да запазите любовта си силна и да сте щастливи
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 22656123812951200941294569739d0keYd6CMnCIqLOQkZj7


ние сме днес на банкет-надявам се да си изкараме добре
вие как я карате
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Нед Яну 09, 2011 8:38 pm

привет
НАСЕ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ 90 ПРОЦЕНТА ОТ МЪЖЕТЕ НЕ ПОМНЯТ
ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ СЪВМЕСТЕН ЖИВОТ!
ДИМЕ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА БАНКЕТА!
НЕРИ ЗАЩО ТАКА ВИ МЪЧИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА ,МИЛИЧКИТЕ КАТО НЕМОГАТ ДА КАЖАТ КАКВО ИМ Е МНОГО Е ГАДНО
МНОГО МАМИ ЛИПСВАТ ДАНО ДА СА ДОБРЕ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 10, 2011 2:54 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 347885
и от мен! нямаме тези дни,но немога да сколосам да седна като сме на село...
Насе честита годишнина мила,много години съвместен живот и разбирателство ви пожелавам СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 3323 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 3323 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 610734 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 610734 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 610734 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 3323 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 3323
Повечето да не казвам и аз 90% от мъжете сА точно така.затова не се ядосвай
Нери,рабо ви погнах аи вас зъбките.
Жуже как са децата оздравяхте ли?
Мими,къде си и ти?Стели,Росита какво правите?
Дими,приятно искарване на банкета ще чакаме снимки!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пон Яну 10, 2011 4:40 am

Здравейте! Със заъснение честито на всички именници- познати и непознати!
Диме, приятно изкарване и какот казва Хриси, ще чакаме снимчици!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 382274
Насе, честита годишнина и от мен- много любови разбирателство да име помежду ви! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 750534
Миме, от къде тази гнойна ангина при Дари, нещо студено ли епил? Да се оправяте бързо.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Пон Яну 10, 2011 1:48 pm

Добро утро!Хайде,на кафенце.СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 164146_183391215019158_109264772431803_579464_6419736_s
Насе,честита в и годишнина мила. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 14944 Живи и здрави бъдете,обичайте се ,уважавайте се и си прощавайте.Благодаря за почерпката.Не се ядосвай.Всички мъже забравят.
Хриска,тук съм мила.С Дари се занимавам.Постоянно ми призвънява на телефона.Все нещо не е доволен,или иска нещо.Две нощи спах при него,че вдигаше температура.От вчера не е вдигал,но мн го боли гърлото.Днес сме отново на лекар.
Диди,незнам от къде я е намерил тази ангина,нооооо окото ми се уплаши.Неможе да говори милото.Едва гъгне.
Дими,как мина банкета?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 10, 2011 2:26 pm

Добро и от мен!
Станах да изпия едно кафе на спокойствие докато зкари спи,че после сме на детски Рожден ден,то ще е една лудница пак,не ми се говори,но нека потичат.
мими,хубаво е че няма Т вече Дари а за гърлото давай му мед,нали знаеш че успокоява.Определено е много неприятно.
Дидони как сте вие С Габи,ходите ли на Градинка?
При нас една мъгла е ,ужас как ще ида до другия край на глада,май ще си извикам такси.ужас е..
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Пон Яну 10, 2011 3:09 pm

Мимка мерси за кафето мила.тази нощ пак не спах добре.малката много се буди.станахме в 7.30,тя яде и сега пак заспа.
вчера моя я беше изкарал на разходка.аз правих основно почистване.3 аса са се разхождали и тя много е слушала.
Насе честита годишнина.нека още дълги години да сте заедно
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пон Яну 10, 2011 3:22 pm

Добро утрооо!
Миме за гърлото меда е истински елексир както казва Хриси и повече чайчета дапие! Ще се оправи, но е много неприятно.
Хрис, днес сме на градина, след новогодишната ваканция! Голям мерак за градина има това дете, чак й се чудя!Дано така да продължава.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 456823
Днес ще бъде отново пролет, като гледам от сутринта е топло, не екато преди две седмици-студ.
Айде ставам, че правя пържени филийки, да не ги изгоря! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 62694

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Пон Яну 10, 2011 3:43 pm

Добро утро!
Ние напоследък спим до по-късно сутрин. Преди ставаше в 6 часа, а вече след 7 ставаме. Сега малката спи, вече ще се събуди за ядене.
Вчера прочетох за захранването. Не мисля да почвам по-рано от 5-тия месец. Но едно гадно ми стана, че ще се кърмим по-рядко. Не мога да опиша чувството. Кърменето наистина е било сближаване на майката и бебето. Вие усещали ли сте такова неудобство при захранването? Не знам може би са глупости моите мисли.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 764370 на всички...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 13 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите