beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 1 от 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Дек 15, 2010 7:18 pm

ХАЙДЕ ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМИЧКА
ТЯ ЩЕ БЪДЕ ПРАЗНИЧНА И ДА Я ИЗПЪЛНЕМ САМО С ХУБАВИ ПОСТОВЕ!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Дек 15, 2010 7:43 pm

МИМЕ защо така пак с такова кръвно ти май миналата година пак беше по същото време не добре???
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Сря Дек 15, 2010 7:47 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385
Жу много хубава темичка с хубаво заглавие
хайде да ни е честита
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Сря Дек 15, 2010 7:49 pm

Мимка ти пиеш ли лекарства за това кръвно?ходила ли си на лекар!100 на 200 мвого високо
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 7:51 pm

ехо тука съм.
Жу,страхотно заглавие браво.
Само с хубави неща да я изпишем.
Мими,защо така,от какво ти ее вдигнало кръвното,пиеш ли хапченцата.Сигурно и моето до преди малко е било 200 че Карина така ме ядоса,направо,незнам това дете ще ме побърка,исипа си гърнето с пиш-то в/у себе си и като и се скарах че го прави за 100 път почна да реве и от там като се закашля ми наповръща на 4 места из къщи,на дивана ,по килима на стола на копмютъра,и на чистите дрехи.Побеснях,докакто я преоблека и изчистя се побърках,яко ме затресе нервата,немога да не и се карам,тя разбира вече всичко , трябва да се държи из късо че е много дива ,опусна ли и юздите и почва с лиготиите така че не мога да си го позволя.дано ми прости някое време.
При нас иначе напече,но е много студено СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 575470 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 575470 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 575470 Утре дори го дават отново снеговалежи


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Сря Дек 15, 2010 8:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Сря Дек 15, 2010 8:10 pm

хайдеееее, честита темичкааааа,!!!
Жу много хубаво заглавие СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385
Мимка много високо лелееее,пий нещо това си е опасно
Хрис и при нас е така,сега ходих да пазарувам още украса-замдузнаха ми ушите СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 575470
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Сря Дек 15, 2010 8:27 pm

Привет! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 624477
Честита ни нова темичка.Жу,благодарско мила.
Хич не ми се искаше да започваме новата темичка с моето състояние,но...
Пиех хапчета момичета до към средата на лятото.Чувствах се добре,дори ми падаше кръвното и ги спрях.Отворих си беля.Вече дни наред стените ми бягат,но улисана с Тео и баткото калпазанин не си обръщах внимание.Снощи като ме стегна изведнъж сърцето,много се уплаших повиках си такси грабнах Тео и при личния.Той като ме видя му премаля.За втори път му се появявам в това състояние.Веднага ме прати на кардиолог.Прегледа ме човека и ми изписа лекарства.Ще трябва да ги пия докъто съм жива.
Роси,браво на твоята щерка.Аз моите независимо,че са с голяма разлика немога да ги оставя да се гледат дори минутка.Веднага се почва бой.
Хрис,твоята Кари е калпазанка и тя като Тео.Днес не ми е казал нито веднъж,че има пиш.Шест панталона,чорапогащи,гащи съм сменила и вече се перат дори.Какво му става незнам.Одеве така жестоко ме ухапа.Чак ми премаля.Китката на дясната ми ръка вече е посиняла.
Ох,много ви писах май.Моля да ме извините ако съм отегчила някой.

ПП Имате поздрави от Деси.Влиза в сайта и ни чете,но отново има проблем и неможе да пише.Сайта я изхвърля.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Сря Дек 15, 2010 8:31 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885
ЖУ ЗАГЛАВИЕТО Е СУПЕР БРАВО МИЛА
МИМЕ ОТИВАИ НА ЛЕКАР ТО И АЗ СЪМ МАЛКО КАТО ТЕБ ТУ ВИСОКО ТУ НИКСО АМА ВСЕ ОТЛАГАМ ДА ОТИДА НА ДОКИ
ХРИСКА НЕ СЕ ЯДОСВАИ МИЛА И ИВА БЕШЕ ТАКА ПРЕДИ СЕДМИЦА КАТО СЕ ЗАКАШЛЯШЕ И ПОВРЪЩАШЕ АЗ ВСЕ И ДАВАХ ДА ПИНЕ НЕЩО И ВИКАХ ДИШАИ ЗА ДА НЕ ПОВЪРНЕ ОСОБЕНО ЛЕКАРСТВОТО САМО НЕРВИ КАКЪВ СИРОП ДАВАШ НИЕ ПИЕМ ПРОСПАН И Е МНОГО ЕФИКАСЕН
УТРЕ ЩЕ Я ВОДЯ ПАК ДА Я ПРЕСЛУША НО СИ ПИЕ И ЛЕКАРСТВАТА
ПОКРАИ ТИЯ ПРАБЛЕМИ СЪМ СВАЛИЛА 1 КГ
А И САМО ПРОБЛЕМИ ЗА РЕШАВАНЕ УЖАСССС
НО ПО ПРАЗНИЦИТЕ ДАНО СЕ РАЗНООБРАЗИМ МАЛКОО


Последната промяна е направена от roska88 на Сря Дек 15, 2010 9:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 8:55 pm

Мими,ужас докато четях поста ти изтръпнах,защото и мойте родители са така с видоко кръвн и все по кардиолози.Не се притеснявай за хапчетата,пий си ги,майка ми е от кка ме е родила все с кръвно и е с лекарства ,много по млада.
Вземай лекарствата и ще си по добре.а За децата не ми се говори,мойто и бой да я де не разбира от дума.
Роска ти внимавай с това кръвно че сега докато си бременна трябва да се следиш,неотлагай да идеш на доки опасно е дори понякога щом играе.И ние пиеме Прспан едни капчици които се приемат с малко вода Умкалор
Благодаря за поздравитеот Деси,дано скоро се оправи проблема и с компа и ни пише.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Дек 15, 2010 9:17 pm

благодаря ви на всички
МИМЕ И АЗ ЗНАМ ЧЕ ХАПЧЕТАТА ЗА КРЪВНО НЕ СЕ СПИРАТ ПИЙ ГИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ХРИСИ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ ЗНАЕШЛИ ПО НАТАТЪК КАКВО ТЕ ЧАКА КОГАТО СЪВСЕМ ТЕ РАЗБИРА И ТИ СЕ ПОДИГРАВА И ТЕ ЧАКА ДА ИЗПАДНЕШ В НЕРВНА КРИЗА.НЕ ЧЕ И МЕН НЕ МЕ ЯДОСВА ПЛАМЧО ВЧЕРА ГО ДЪРЖАХ БЕЗ ПАМПЕРС ВЕЧЕРТА, КАЗВА КОГА МУ СЕ АКА А ЗА ЧИШ НЕЩЕ ,ШЛЯПНАХ ГО ТОЙ СЕ РАЗПЛАКА И В МОМЕНТА В КОЙТО МУ СЛАГАМ СУХИТЕ ПАНТАЛОНИ ТОЙ МИ СЕ НАПИКАВА И МИ СЕ СМЕЕ ПОДИГРАВАТЕЛНО А 5 ПЪТИ ГО ПОПИТАХ ИМАШ ЛИ ЧИШ ТОЙ МИ ОТГОВАРЯ-НЕ! ДИВАНЕНЦЕ
РОСИ СПОДЕЛИ ЧЕ ВДИГАШ КРЪВНО НА КОНСУЛТАЦИЯТА НЕ Е ХУБАВО ЗА БЕБО.
СТЕЛИ ПРИ ВАС КАК Е ВРЕМЕТО?
ДИМЕ ТИ КАК СИ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Сря Дек 15, 2010 9:20 pm

здравейте и честита ни темичка браво Жу
Мим много е кофти с това кръвно почивайси и гледай да не се ядосваш много апък и холестерола май също влияе трябва май и да внимаваш какво ядеш
Хрис тази Кари каква калпазанка с правото си си да и се караш така трябва малко контрол и пои строго че иначе се качват на главата и тя няма да ти се асрди след време даже няма да помни като порасне а тогава ще има други неща за които ще се сарди повече но и тя като стане майка ще разбере за какво става въпрос и тогава ще ти прости
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 Дими украсата за вкъщи ли пазаруваш
офф ние тъкмо заспахме искам да ви се похваля Наско се вдига самичак като му хвана ръцете и ги испъна и той напъъъва се и се вдига до седнало положение до сега това правихме баба беше на гости да го види много и се радва не рева този път а кажете сега измори се хубаво и заспа малко мир да има
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Сря Дек 15, 2010 10:31 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885 Жу много хубаво заглавие на новата ни темичка.Да ни е честита.
Миме много лошо с това кръвно не трябва да спираш хапчетата.Майка ми и баща ми и те са с високо кръвно и постоянно пият хапчета.
Много сте писали до като ме е нямало.
Много палави дечица имате Хриси,Жу,Миме ама какво да се прави деца.
Насе браво на Наско,че се мъчи да се повдига.
Роси пази се и кажи на доки за кръвното.
Дими още украса за вас ли ще пазаруваш?
Мерси за поздравите от Деси дано скоро пак ни пише.
Аз цял ден чистя основно апартамента и сега седнах да си почина,че татко си идва в петък от чужбина и трябва да го посрещнем в чистичък апартамент.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 на всички по малко да ви ядосват зверчетата.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Сря Дек 15, 2010 10:41 pm

ЩЕ КАЖА ТЯ СИ ЗНАЕ ОТ ПРЕДИШНАТА БРЕМЕНОСТ НО ПАК ЩЕ И НАПОМНЯ
БОБЕ НЕ СЕ ПРЕУМОРЯВАИ МИЛА АМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ ТАКИВА СМЕ ЖЕНИТЕ И МЕН КАТО МЕ ХВАНЕ ЛУДОТО ЗА ЧИСТЕНЕ И ЗАПОЧВАМ БЕЗ СПИРКА
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Чет Дек 16, 2010 6:08 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885
Здравейте! Жу СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385 . Мимка внимавай с кръвното, че не е шега работа. Роси, Боре почивайте си повечко, не се натоварвайте толкова. Насе, СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 616385 на Наско! Хрис, Жу не се ядосвайте, малко по-спокойно, че си вредите така. Иначе сте прави, но и те са си деца и може би понякога се инатят с вас. Хайде лека на всички СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 721867 Аз отивам да спинкам вече СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 762111 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 6148
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Чет Дек 16, 2010 8:37 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 624477Жу браво мила добре си се справила както винаги. Мен сън не ме лови аз приключих с основното почистване моя вече може да си идва, остана ми само да му оправя дрехите да прибера летните и да изкарам зимните, уффф какво да ви кажа вече нямам търпение да се преместим в другия ни апартамент писна ми тук всичко е за ремонт и там като си представя какво ни чака сигурно по-рано от май месец няма да може да се преместим. Нери много се радвам,че си пак сред нас липсваше как е Нернур Мимче миличка пази се и не си го слагай бих ти препоръчала йога чувала съм,че след редовно практикуване кръвното се нормализира а и е добре за вътрешния мир и спокойствие аз смятам много скоро да започна да ходя. Хриси не и се карай на малката принцеса тя сигурно не го е направила нарочно , Насе браво на Наско и Дани ги прави вече тия номера изправя се даже сам без чужда помощ и аз вече не смея да го оставям без контрол в люлката и шезлонга, другото нещо което много обича е да го сложа прав на килима и да правим крачки смее се с глас . Стели как е Криси как спахте тази нощ събужда ли се . Роси почивай си не се вълнувай ако можеш не пий и кафе аз по принцип съм против кафето и цигарите по време на бремеността никога не съм си позволила по време на бременост да ги употребявам .Ах това Бори бе много шета голяма домакиня е , Деси щом можеш да ни четеш пращам ти поздрави и много целувки за Роси СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Чет Дек 16, 2010 1:57 pm

добро утро кафеее СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Coffee
как сте мамчета и коремчета а дечицата ние снощи само мрънкахме ли мрънкахме сега си е хванал шишето и го ползва за гризалка вече изобщо не иска да види биба да не бях му купувала само парите си дадох иначе горе долу сме добре мен от вчера много ме боли корема ужасно е и ми се гади дано не настивам че моя мъж с неговата работа в тоя студ и пак е настинал
тука така вали силно ситно и много силн натрупало е пак сняг вчера се стопи и днеска пак има
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Чет Дек 16, 2010 2:48 pm

ДОБРО УТРО НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
НИЕ ОТ 4 ЧАСА САМО МРЪНКАМЕ МЕСТИМ СЕ ОТ ЕДНАТА СТАЯ В ДРУГАТА ИСКАШЕ ДА СПИ В МЕН НАПРАВО МЕ ПОБЪРКА КАКВО МУ СТАНА А И ТОЗИ СНЯГ МИ ОБЪРКА ВСИЧКИ ПЛАНОВЕ ПУСТО КАТО НЕ МОГА ДА КАРАМ КОЛА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Чет Дек 16, 2010 2:58 pm

Добро утро и от мен! И честит анова темичка!
При нас е голям студ, вчера беше -8, днес сигурно е пак толкова! Затова ми е хубаво да си пийвяам кафенцето край печката!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 382274

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 16, 2010 3:22 pm

Добро утро,момичета!Аз станах сега а Кари още се успива.но искарахме кошмарна нощ.Съдра си дробовете да кашля,пак повърна в/у мен,ей такова чудо не съм виждала чесно.Замислям се дали да не изляза и да и купя АБ който ми изписа,но ни даде време ако няма подобрение до утре другиден часа тогава да го пием.Незнам ,но тя неможе да диша от тия пусти сополи като легне,буди се и плаче ,рита ужас,гърбът ми е на решето.
Ох и този пусти сняг,къде заваля,Мислх днес да я искарам малко да подиша въздух,не е истина 4 дни не сме излизали ,т.е.Кари де,а имах и работа за вършене,гадост.Жу аз имам кола под ръка ,но ми е ужасно трудно с нея да шофирам неседи мирна на стола и постоянно писка и ми отнема вниманието,а и в този сняг не се наемам,ще видя,не трае много отлагане работата ,но ще видя...
Насе ,мила дано не се разболяваш,вземах някви витамини профилактично.
Дидони как сте вие,виждам че влизаш често но не се разписваш.не си ли на работа ,кка е Габито,разказвай?
Жуже,да не ви никнат зъбки?защо е неспокоен Пламчо?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Чет Дек 16, 2010 4:05 pm

здравете
НАСЕ СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 245364 ЗА КАФЕТО
ЖУ НЕ ИЗЛИЗАИТЕ В ТОЯ СНЯГ НАПРАВО УЖАС
ХРИСКА МНОГО Е ЛОШ ВИРУСА ПО-ДОБРЕ И ВЗЕМИ ДА ПИЕ АБ И НА МЕН НЕ МИ СЕ ЩЕШЕ ДА И ДАВАМ АМА НЯМА НАЧИН ПОНЯКОГА СИ ТРЯБВА Т ЛЕКАРСТВА
И НИЕ НЕ СМЕ ИЗЛИЗАЛИ ОТ 5-6 ДНИ КАКТО Е И БОЛНА И В ТОЯ СТУД
СТОИМ СИ НА ТОПЛО И ТОЛКОЗ
И ПО ПРАЗНИЦИТЕ ПАК ЩЕ СМЕ СИ ВКЪЩИ С МОЯ ДИВАК НЯМА МЪРДАНЕ
РОСИ ПОЧИВАМ СИ НО НЕ Е МНОГО ВЪЗМОЖНО ТЯ НЕ ИСКА ДА СЕДИ ДЪЛГО ВРЕМЕ ПРИ НИКОИ И ЗАПОЧВА ДА РЕВЕ ЗА МЕН А ЗА КАФЕТО СИ ПРАВА АЗ НЕ ПУША НО СИ ПОЗВОЛЯВАМ ПО ЕДНО КАФЕ С МЛЯКО НА ДЕН СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 651982
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Чет Дек 16, 2010 4:09 pm

Здравей и на теб, Хриси! Защо така сте болнички? Виж габито и тя кашляше вечерта най-вече, защото я дразнеха храчките. Разрових се и прочетох за синапената лапа, която се налага върху гърдичките, направих и имаше ефект.Ако ли нямаш синап, можеш да направиш същото с извара- също много ефикасно действа.Сега вече Габито е добре и не кашля, тръгна и на градина....
Другото, което прочетох и веднага направих е бира с мед и лимон, слага се на котлона да заври,алкохолът се изпарява и се дава като сиропче! Много приятно и сладко! на мен не ми се дават тизи антибиотици, защото атакуват имунната системаи водят пак до болести.
Пробвай, ако искаш!
Аз иначе не ходя на работа, решихме да е така през зимния период, сменихме градината и сега се приспособваме лека полека. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 571838 те децата бързо свикват с новите неща.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Дек 16, 2010 5:38 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 624477 момичета!
Насе, СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 245364 за кафенцето,тези дни ще съм на чай и прясно мляко.още ми се движат стените. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 461660
Хрис,дано скоро и мине на Кари.Много е гадно да гледаш детето ти как страда и се мъчи.
Жу ние рядко спим вечер спокойно.Напълно те разбирам.Дано е било моментно.
Роси,благодаря ти за съвета мила,но нямам на кого да разчитам да гледа Тео за да изляза.Само си го гледам.
Вече час го моля Тео да излезем навън.Толкова е приятно,а той нещеееее

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 331740
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 16, 2010 5:56 pm

Дидони,браво на теб,поне така няма да се притесняваш че все като е болна Габи кой да я гледа.
Мими на мен много ми се излиза на вън ,но като е Болна Кари не ми се рискува.
Роси,той и ние ще сме така все по къщите къде тук ,къде н асело...няма как
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Дек 16, 2010 7:12 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 347885 и от мен.И в Русе преди малко заваля сняг и почна да трупа и е много студено СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 736547 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 83357 Ходих до магазина и нямаше нищо прибрах се и брат ми вика виж ко става на вън.
Дидони честит сняг.Радвам се че влезе да ни видиш.
Хриси за кашлицата на моя племенник му слагат компрес с мас и пудра захар и веднага му спира кашлицата.Горката Кари дано бързо се оправя.
Миме защо така Тео не иска да излезе на вън аз много обичах да излизам като малка и да се пързалям и да се замеряме със снежни топки.
Роси и аз не пия кафе нито пуша.Само понякой път 3в1 пия ама и него рядко.
Насе пии някакви витамини за да не се разболееш.
Роси78 няма как трябва де се свърши а пак няма кой.
Аз отивам пак да шетам че ми остана малко,а пак татко утре си идва от Италия и искам да го посрещнем в чистичък апартамент.
Чао за сега после пак ще намина СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Чет Дек 16, 2010 7:24 pm

Боре, благодаря ти!
И тук заваля хубав снежец, дано се задържи, че през почивката да направим снежен човек! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! 561543

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите