beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 4 от 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Ное 15, 2010 4:05 pm

Мимка мерси за кафенцето.пийвам го и ставам че имам много за пране.после ще намина
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Ное 15, 2010 5:03 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 347885 Мимка мерси за кафето.Аз пак съм в Русе,а бебчо рита ли рита.
Насе браво за разходката.
Жу браво на Пламчо че се е оправил.
Роси пак липсва остави ме сама в другата темичка.
Аз отивам да пазарувам и да готвя.
Чао за сега пак ще намина
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Ное 15, 2010 5:36 pm

а добър ден ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624477
Мимка мерси за кафето ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 245364
как сте всички,сигурно вече сте по разходки
Жу ,браво че сте по-добре
Хрис едни стават рано други като нас не можеш да ги събудиш
Боре пpиятен пазар
лек ден на всички
Стели приятно домакинстване
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Пон Ное 15, 2010 5:40 pm

здравейте на всички,
Мим,мерси за кафенцето,доста сте ранобудни,
Хрис и вие май,ние ставаме между 8ч. и 9ч. понякога и след 9ч. откарва,но вечер ляга късно около и след 22ч.
Жужи,браво че му е минало на Пламчо,как е Радост....училището....
Насе,браво хубаво сте се разходили,бързо да минават настинките
Боре,хубаво е да усещаш ритничетата,все така да е
Хайде ние се приготвяме за разходка и ще водиме ученика
Дими и ние ставаме късно,после дакота се оправим става 100часа
Стели пери ,днес е слънчице, и аз вчера яко пране бях навискала ,едвам ги прибрах после

лек ден на всички ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 571838
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 6:59 pm

Ехо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624477 .Лелле при нас е лято,по къс ръкав съм.Още сме на село че майка и денс е в болнични и довечера моят катосвърши работа ще ни вземе и се прибираме в града.
Приятно домакинстване на всички,то тази работа май край няма. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 883330 И слънчев следобед ви пожелавам,ще намина по късно да ви видя
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Ное 15, 2010 7:26 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624477 момичета!
Ние до преди малко бяхме навън.Тео щуря,щуря и се напика.Прибрахме се преоблякох го та до одеве не се спря.Сега го сложих да спи и влязох да ви видя.
Бори приятна разходка.Браво на бебчо.Нека ритка.Наслаждавай се на тези моменти.
Стели ти на ръка ли я переш Криста?Приятно домакинстване.
Хриска и тук е доста топличко.Майка ти да не би да е болна?
Отивам да пусна пералня и почвам да гладя.
Хубав следобед и от мен!

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 7:32 pm

Да Мими,закъса я с кръста и десният кракболеше я много отдавна та се наложи да и направят снимка се оказа че има разместен прешлен на седалището и от там и дава отражение.Беше на инжексии и физиотерапия цяла седмица.Сега е малко по добре.
Хубаво сте поиграли,Кари заспа ранко днес ,но нека по рано ще стане че като стане след 15 часа и немога да я сложа към 22 ч отива 23,-23,30 ч чак и рано става
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Ное 15, 2010 8:12 pm

Мимка с пералнята пера,но се събраха и много наши дрехи.тук бавно съхнат.влагата е голяма.нямам и много простори за простиране.купихме от бг един таватнен,но и той е малък.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Ное 15, 2010 9:35 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624477 аз напазарувах и наготвих и седнах да ви видя.
Мимка,Деси на истина е много приятно чувството лекичко е но много нежно и мило.Рита и като си сложа ръката спира като я махна и пак почва придимно рита от ляво.
Хриси много лошо за майка ти дано се оправя бързо.
Мимка браво на Тео че се забавлявал.
Чао и ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 849732 за сега
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 4:36 am

лека и спокойна нощ на всички виТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 721867ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 721867ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 721867
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Ное 16, 2010 4:54 am

Хриси лека и на теб и на всички останали ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 762111 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 721867 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 6148
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 1:45 pm

добро утро!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 1_kofe05032010
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 2:19 pm


Добро утро Хрис мерси за приятното кафенце как сте вие леля Нели оправя ли се как е тя
Жу Наско е добре не вдига температура и не киха същия мушмурок си е ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624820
ние вчера бяхме малко до баба му постояхме после с как му на козметик после аз имах да си оправям и така и не сам влезнала повече днес пак имам задачки и към центъра ще слизам ще ходя да купувам албуми и рамки и ще правя на Наско и на нас албум
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 2:27 pm

Роси отговарям ти тука на въпроса от снимчиците че да не ни се карат после ихихихи ами сега е към 6 и половина може и повече знам ли го вече той така расте със скороста на светлината след седмица ще разберем с точност иначе на 2 месец на консултацията беше порасна с 6 см и 800 гр и беше 60 см като цяло и 5 кг и 900 гр бебе великан ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 23690
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 2:48 pm

Насе,здравей!
майка ми неможе да се оправи веднага ,но дано с помоща на инжексиите и нагревките ,не я боли тплкова за жалост това си остава завинаги.
Приятно вършене на задачките.Днес го дават хубаво времето,от утре дъжд и понижаване на Температурите
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 3:07 pm

дано се пооправи с времето много поздрави от мен офф то и утре имам задачки ама ще са по малко тука изпече слънцето вече малко по малко ще се стопля за деня а време му е вече на студа да идва с тези рекорди после ще има и зимни рекорди май юни да не е някакви минуси ще видим тогава хахахха
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Вто Ное 16, 2010 3:11 pm

Добро утро на всички! Момичета влизам само да ви почерпя, че имам доста ангажименти - днес ни е най-големия празник Курбан Байрям. Заповядайте, почерпете се:
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 2671285r
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 2671287w
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 2671288F
А и една хубава новина за мен - кърмата ми се нормализира. Урочасали са ме, за това ми спряло, но вчера ходих при една баба в махалата да ми бае и всичко се оправи. Хайде лек и слънчев ден на всички ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 3:19 pm

Нери честит празник,благодаря за почерпката.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 245364 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 245364 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 245364 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 245364 радвам се че всичко се е нормализирано с кърмата ти,това е най- важното да продължите да се кърмите!!!!
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 3:54 pm

Честито Нери и за празника и за кърмата весело посрещане
охх аз до сега качвах снимки на картата и след малко ще ядем обличаме се и утиваме да ги пускаме толкова снимки наредих че половината ги изтрих че доста скъпо ще ми дойде и с рамките и с албумите ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 281525
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Вто Ное 16, 2010 4:22 pm

здравейте и от мен,
Нери,честит празник и браво за кърмата,че се е нормализирала.Мерси за почерпката !
Насе,приятна разходка.
Хриси,как сте днес,вече в града ли сте си ?
лек ден на всички
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 16, 2010 4:57 pm

Нери честит празник!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 622615 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 622615 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 622615 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 622615 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 622615
браво че се е оправило положението с кърмата и бебка ще папка здравословно

Насе ние на компа ги качваме.мисля да не ги вадя на снимки.по лесно се гледат от компа.само 2-3 снимки съм сложила в рамка на секцията.може по нататък да сложа над легълцето й в различни периоди от ражздането до по голяма да се вижда как е пораснала
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624820
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 6:50 pm

Оле,Стели,това е страхотна идея за снимките в различните периоди от разтежа им.Не се бях сетила,дори сега го обмислям как да го направя и ще го направя но искам да е нещо оригинално,ти на стената или на самото легло мисиш в рамки да ги сложиш.Аз иам най много на Хладилника с магнитчета прикачени.Истината е че и аз вадя много рядко снимки ,последно вадих от 1-вия и рожден ден,ужас.
Деска,в града сме си да!
Ние вече спим,много рано днес,незнам защо така,сигурно дето и рано стана,вън беше много войствено настроена взимае от децата всички играчки,ужас в срам да се набереш,но какво да се прави,тя беше и най голяма
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Ное 16, 2010 6:55 pm

здравейте и ние спим пак преди да е обядвал ама каквото е това хич не ми харесва този режим.....
НЕРИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
СТЕЛИ наистина страхотна идея ама аз ако сложа Пламчо ще ги нарисува май са още малки за това.
ХРИСИ много неприятно с майка ти ама това да е да не е по лошо.
ГУБИМИ СЕ РОСИ вчера трябваше да е на консултация дано всичко е наред.
НАСЕ нямаш ли принтер да си изкараш снимчици аз въобще не ходя на фото.
ДЕСИ как сте вие?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 7:04 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 347885 Жу,Къде се губиш днес?
да росито се губи,но май няма нет,и в скайпа я няма.Нещо И Мимка ми се губи,дано са добре.
така е да има облекчение и да нен епо лошо че иначе кофти работа.кка е Пламчо,Радост на Училище ли е.

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Ное 16, 2010 7:34 pm

момичета здравейте ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 624477
до сега бях навън
Нери честит празник
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 4 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите