beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

+9
bebe_bebe
rosi78
Neri_84
Мелани
МimchetoOo
Мимка
жужагад
Hrisi_Kari
stella80gr
13 posters

Страница 5 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  roska88 Пет Сеп 17, 2010 1:25 pm

добро утро коремчета
нери НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 245364 за кафето не се притесняваи всичко ще мине като му доиде времето аз раждах зимата и бях принудена да отида по рано защото сме далеч от болницата и имаше много сняг отначало се притеснявах малко но нямаше нужда имаше и други маики чакащи да родят и се подкрепяхме взаимно стоях там близо 3дни само с контракции без разкритие но всичко мина
стискаме ти палци и амо не се притесняваиии НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 70524
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Пет Сеп 17, 2010 3:30 pm

Нери мерси за кафинцето мила.
по въпроса за болницата вие си решавате.ти и мъжът ти.но добре си решила за понеделник.а дотогава дано малкия бебок реши да излезе.
Роси май днес я изписват.сигурно е на седмото небе.като знам и стаята на бебко каква е сладкааааа.
Мел липсва
лек ден ви желая и
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Пет Сеп 17, 2010 3:42 pm

roska88 написа:добро утро коремчета
нери НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 245364 за кафето не се притесняваи всичко ще мине като му доиде времето аз раждах зимата и бях принудена да отида по рано защото сме далеч от болницата и имаше много сняг отначало се притеснявах малко но нямаше нужда имаше и други маики чакащи да родят и се подкрепяхме взаимно стоях там близо 3дни само с контракции без разкритие но всичко мина
стискаме ти палци и амо не се притесняваиии НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 70524
Иаз бя по същия начин,но не ми предизвикваха раждането защото казваха че не е хубаво.Дано бебо до понеделник излези на бял свят и вече да си спокойна
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Пет Сеп 17, 2010 3:55 pm

Здравейте мамачета Нери дай боже да родиш до понеделник и да ти олекне най-накрая че,аз последните дни буквално спях в седнало полужение иначе се задушавах толкова ми беше тежко,нас ни изписаха сега чакаме нашия татко да дойде и да ни вземе той е на изпит и към 13 часа ще дойде да ни вземе, Стели вие сглобихте ли кошарката че то е голяма бъзикня баща ми я сглобява 6 часа Мел къде си миличка дано си добре и ни пишеш по скоро целувки за всички сега отивам да ги видя и в другата темичка хайде дай боже по скоро да дойдете при нас че иначе ми липсвате НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Пет Сеп 17, 2010 4:46 pm

Роси честито изписване НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 584148
кошарката е още в бг.моя като си тръгва после след раждането ще я закара и започва сглобяването.и той като вида схемата вика голяма игра ще падне тук.но ще има време.докато дойде да ни прибере ще има около месец да се мъчи милия НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 484399
целувки за Дани .само да знае каква стая го чакаааа НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 616893
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Съб Сеп 18, 2010 3:20 am

Благодаря Стели а това е от Дани НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 501281 за твоята беба НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 686358
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 18, 2010 3:44 am

мерси Роси НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 239517
вече сигурно сте си вкъщи и започвате да се гледате с Дани.ох и аз нямам търпение вече да гушкам бебка НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 63717
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Съб Сеп 18, 2010 3:53 am

РОСИ,добре сте си дошли в къщи.как сте с Дани?Свиквате ли?
Стели още няколко дни миличка и ще се гушкате с принцесата НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 на коремчето.
Мел ми липсва нещо Нери и тя .да не е родила?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Съб Сеп 18, 2010 1:27 pm

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 625405
Как сте мамчета?Роси колко е хубаво, че вече сте си вкъщи. Как е Дани, спокоен ли е? А ти как се чувстваш мила?
Хриси още не съм родила, май няма да стане и до понеделник. Нали първо трябва да ми падне тапата или не е задължително? Моята още не е паднала. Май ще е момченце, щом закъснява толкова. Е все пак не се знае де. Тази вечер сънувах че корема ми е паднал много надолу и доста по- малък беше, и си виках че вече ще раждам и така се събудих. А иначе не ми се струва че е паднал надолу или аз не мога да го разбера. А бе май няма да раждам аз. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849100 Не му се излиза на мойто бебче, ще си живеем все така 2 в 1. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 382274
Приятен ден на всички и НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 за Дани и всички други дечица и коремчета.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Съб Сеп 18, 2010 2:10 pm

Нери не се знае,знаеш ли колко неща се случват за един ден.На мен ми се спукаха водите в 24 часа вечерта и в 6.30 вече бях родила Карина ,без да ми падне тапата и без да ми е паднал корема,а за преносването,не е задължително щом неиска да излиза да е момче,ето и Мимчето ужПреноси Марая а тя си е момиченце.Всичко е божа работа,За Тапата,понякога пада с изтичането на водите,понякга 2-3 дни преди да родиш.Иди в понеделник да те видят.ако не друго поне тоновете да запишат.Леко и безболезнено раждане!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Съб Сеп 18, 2010 2:18 pm

Хриси и аз все с Марая си давам пример за преносването и че е момиче. А между другото и майка ме е преносила, а пък съм си момиче. Може би е малко наследствено това, не зависи само от пола. Ох само искам всичко да стане в най-скоро време и всичко да е наред.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 18, 2010 5:47 pm

Нери няма страшно ще излезе.както е писала и Хриси всичко е много индивидуално това за тапата.може за няколко часа да се случат събития,които при други жени се случват за дни,дори и седмици.а ако бебока неиска да излезе още няколко дена сигурно ще хпредизвикат раждане.знам че до 10 дена може да се преноси.но все пак важно е да се слушат тонове често.така че в понеделник е хубаво да постъпиш в болница,а дай боже до тогама беборана да е решил да излиза и да не се налага да лежиш и да чакаш в болницата.
аз съм добре.от няколко дена имам слаби менструални болки зачестиха и подготвителните контракции.утре съм на доки да видим какво става.мен ме притеснява моя корем.никак не расте.знам че големината на плода не завси от големината на корема,но все пак се чудя какво ли бебче ще се роди.доки преди седмица каза че е около 2800.наддава си по 250-300гр на седмица през последния месец.добре е.даже много.а моите кг не мърдат и корема не расте.чудна работа НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849100
направо умирам от любопитство да я видя тази беба,където така се шегува с мен НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 456823
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Съб Сеп 18, 2010 6:55 pm

Здравейте мили коремчета.
Нери спокойно,всичко може да започне толкова ненадейно,а на мен никви тапи не ми паднаха,никви води не се спукаха,така че....
Стели вече си затегнала здраво куфарите за болницата и аз моите ги бях приготвила до вратата и добре че всичко ми беше събрано казах на татито да ми ги донесе,че така неочаквано ме вкараха ох ставам че се разсанихме
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Съб Сеп 18, 2010 9:13 pm

Здравейте милички вече сме си в къщи аз малко не съм добре нещо много ме боли операцията от дясната страна умирам от болки на аулин съм и не мога да ходя нормално аз първите три дни бях по добре сега вместо да се възтановявам аз се влоших Дани подлиди баща си миналава нощ снощи баба си и днес разбрахме че кърмата не му стига дохранвам го и се изнервих още повече надявах се да ми хранителна кърмата а тя явно е рядка днес откакто го дохранваме спи през целия ден вчера ни изписаха едно лилаво мазило имаме леко обривче на вратлето аз си мисля че е от дрешките в клиниката бяха много твърди и засечени и държаха да са облечени с тяхни дрехи аз накрая се ядосах и си го обличахме с наши дрешки ама той миличкия се обрина вече сега щакам във вторник да ми махнат конците и дай боже да съм по добре в момента освен да кърмя бебо друго не мога да правя изпитвам страхотна болка от дясно вчера съм ревала цял ден едвам съм се добрала до вкъщи късмет на всички ви и дано всичко е нормално при вас НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 40dd7e5ab382
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Съб Сеп 18, 2010 10:51 pm

Много гадно Роси,незнам защо те боли толкова,дано няма нищо сериозно.Карай го по-спокойно,вече се прибра и би трябвало да си по-спокойна една силна НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 56662 от мен за кураж
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Нед Сеп 19, 2010 2:28 am

Роси ще мине болката.само търпение.сега когато бебко се появи нищо друго няма значение.ти като отидеш да махаш конците им кажи че те боли,ако до тогава не ти е минало.
голям е сладур Дани.пу пу пу.а за теб НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 239517 .виж само какво злато имаш.всяка болка се преодолява като го погледнеш и всяка болка си заслужава в името на тези ангелчета.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Нед Сеп 19, 2010 3:08 am

ЗДРАВЕЙТЕ!
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 624477 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 624477 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 624477 Роси,не би трябвало да изпитваш толкова силна болка,задължително отиди на преглед,още повече че първите дни си се чувставала много по добре.отивай ,здравето е важно а и сега си му необходимо на бебето.Спокойно с кърмата явно не ти се е спуснала,нали помних как беше с Насето ,но всичко се стабилизира и сега си кърми успешно детенцето.Слагай го честичко за да ти помага и той в "разработването" на гърдите.
Успех!!! и незабравяй да пишеш при нас НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 Много целувки на Дани ,голямям сладурко е
Нери,Стелче как сте милички в очакване сте сигурно.
Мел много ме притеснява,някой има ли нейни координати,как ли е,дали непише заради ремонта.Дано са добре с бебка
Лека нощ коремчета и ще очакваме скоро и друите бебчета НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 575763 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 575763 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 575763
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Нед Сеп 19, 2010 1:13 pm

Добро утро на всички!
Хайде сервирам кафето, ставайте вече.
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 2517872D
Моя си тръгна за работа и аз седнах да ви видя. Всяка вечер ми се струва че ме боли корема, но ...... Вече си внушавам. Даже контракциите са по-редки от преди. Сякаш не наближава раждането. Не знам защо е така. Утре вече тръгвам към болницата. Дано всичко е наред.
Ех, аз пак почнах с моите...
Роси много е гадно наистина. Както е казала Хриси, не би трябвало да те боли повече от преди. Непременно иди на преглед. Дани толкова е сладък. Иде ми да го изхрускам.
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 849732 за всички ви...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Мимка Нед Сеп 19, 2010 6:14 pm

Здравейте коремчета!
Роси иди на лекар мила.Не отлагай.Имаш малко сладко бонбонче,което усеща,че мама е боли и страда.Желая ти успешно кърмене.
Нери не остана.Бебчо ще се появи скоро.На теб желая раждането да бъде леко и безболезнено.Кураж и само положителни емоций.
Стели и твоя ред наближава.Скоро и ти ще гушкаш бебка.За кг не се притеснявай.Важното е,че се чувствате добре с бебчето.Видеозона не винаги е точен.Доктора ми каза,че Тео е 2.700 а се роди 3.190 в началото на деветия месец.
Мелани не се е отчитала скоро.Дано са добре с бебка.
От мен приятен слънчев ден!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Нед Сеп 19, 2010 6:57 pm

Привет майчета аз да ви се оплача нали съм си карък пак си изпатих то при мен никога нищо не минава гладко казвах им аз на тия диктори,че не ми е добре ,че имам ужасно силна болка от дясно на операцията обаче те ми казват следното спокойно майче това не е болка придърпане заради конците сякаш съм малоумна и не различавам болка от придърпане снощи вдигнах 37,5 зачерви ми се операцията и се наду все едно имах един банан върху нея и от влагалището започна да ми тече нещо жълтеникаво а аз не можех да се движа от непоносима болка едвам сме се добрали с мъжа ми до колата от там в клиниката а през деня звънех на доктора два пъти и той ми вика 37,4 градуса не е температура за притеснение влизам в клиниката като гърмяща змия и като ме видяха мен и превръзката ми им прилоша сепнаха се изписаха ми антибиотик и нищо не казват освен че не трябва да кърмя 5 дни тя тъкмо ми слезе кърмата и аз не мога да го кърмя мъжа ми вика това от какво е а те ами има едно малко хематомче на матката което беше абсолютна лъжа купих си лекарствата и се оказа че всички са за инфекций само че те няма да си признаят грешките и ще си пазят гърбовете аз уж за по хубаво в клиника платихме 2200 лв и накрая разбрах че в бг нищо не е ниво всичко е на късмет това е от мен за сега лежа като инвалид по цял ден и не мога да се грижа за детенцето си пълноцено това много ме тормози
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Мимка Нед Сеп 19, 2010 7:34 pm

Роси,миличка много си права за жалост.Пий си АБ и се цеди.Не се отказвай.Ще се оправиш и ще си кърмиш детенцето.Пръскай си операцията с Бивацин.Много помага.Силно те прегръщам.Горе главата.Важното е,че си започнала лечение.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Нед Сеп 19, 2010 10:14 pm

Роси съжалявам миличка. Как може така да се оправдаят! И на всичкото отгоре си платила толкова солидна сума. Желая ти да се оправиш бързо и да забравиш тези дни.
Стели къде си мила днес? Да не раждаш? Чакай мой ред беше... НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 587689 Дано си добре.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Пон Сеп 20, 2010 4:34 am

Нери благодаря ти миличка хайде чакаме с нетърпение ОЩЕ ЕДНО ДИАМАНТЧЕ В СЪКРОВИЩНИЦАТА НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Вто Сеп 21, 2010 5:00 am

Стели, Нери къде сте милички да не би да имаме бебоци вече Мел и нея я няма дай боже всички да сте добре,че аз така си напатих тая седмица направо искренно съжелявам за това секцио то такива усложнения снощи вдигнах температура и получих треска на сутринта ставам и гледам тече ми гной от операцията така тече че все едно вода от кранчето изтече около две чаени чаши мъжа ми побесня много се притесни заведе ме в хирургия при един познат на свекито доктора като ме видя загуби звук и картина вика ми кой те скопоса така мила изцеди още една чаша гной сложи ми дренаж бърка с една ножица в операцията ми мъжа ми вика не те ли боли аз вече и болка не изпитвам от там мъжа ми с една торбичка пълна с гнайни марли тръгна да ме води при прословутия доктор като ме видя ме гледа като бавноразвиващ и ми вика е хубаво де ние като те изписахме ти така ли беше прави се на луд и видя раната и сложи малко кислородна вода и ми вика пий си антибиотика и ела утре на превръзка и мъжа ми му вика вие няма ли да я видите на видиозона как са и матката яйчниците и той ами да добре ей сега и това ми било доктор с 30 год стаж уж един от най добрите направо нямам думи моля се всичко да се оправи днес много се депресирах цял ден съм плакала да не стане някакво усложнение
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Вто Сеп 21, 2010 7:19 pm

здравейте НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 347885 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 347885 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 347885 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 347885
влизам отново с прекрасна новинка.

СТЕЛИТО ВЧЕРА Е РОДИЛА МАЛКА ПРЕКРАСНА ДЪЩЕРИЧКА.МАЛКАТА СЕ КАЗВА КРИСТА,ТЕЖИ 2730 КГ И Е ВИСОКА 47 СМ.НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 09

РОДИЛА Е СЕКЦИО,НО ТАКА СА БИЛИ РЕШИЛИ С ТАТКОТО.ДВЕТЕ СА ДОБРЕ ,ПО ВСЯКА ВЕРОЯТНОСТ В ПЕТЪК ЩЕ ГИ ИЗПИШАТ.стелче чакаме те с нетърпение миличка със прекрасната Криста.Бързо въстановяване НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 63717
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 5 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите