beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

+9
bebe_bebe
rosi78
Neri_84
Мелани
МimchetoOo
Мимка
жужагад
Hrisi_Kari
stella80gr
13 posters

Страница 2 от 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 11, 2010 12:57 am

Роси кураж мила.моите приятелки всички са раждали секцио и казват че са много доволни и пак биха го избрали ако пак забременеят.относно упойката ако си по силна психически можеш да си с местна т е спинална.присъстващ на раждането и чуваш всичко.чуваш и бебчо как проплаква и го виждаш веднага.при пълната те приспиват и бебчо ти го носят веднага като се събудиш.аз миналата седмица имах среща с анестизиолог в болницата в която ще раждам ейтака за всеки случай,ако реша да раждам секцио.той ми разясни и за двете упойки.в общи линии ми каза ако си силна психически-спинална,иначе пълна.аз го попитах коя как действа на организма.и той каза че за 2 часа след поставянето и двете се изхвърлят от организма.относно излизането от упойка ми каза ,че за всеки е строго индивидуално.едни понасят по добре пълна,други спинална и така.при едни може да има главоболие при други не.знаеш че всеки организъм различно реагира.
подготви се сега психически.малко ще ти е трудно,защото през цялата бременност си се настойвала за вагинално раждане и сега за 2 дена трябва да се пренастроиш за секцио.
ние сме с теб и ще стискаме в понеделник палци.е много скоро ще гушнеш бебко. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 .всичко ще е ок мила
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Съб Сеп 11, 2010 1:51 am

Стели благодаря ти много мила разясни ми много неща днес какво ми става плача цял ден даже моя мъж се изнерви и ми вика разтройваш всички в къщи не се съобразявам и го правя и пред децата и те милите ме гледат стреснати може би защото до сега не са ми правили никаква операция и само мисълта да ме режат и шият ме побърква опитвам се да съм силна ама нещо не се получава ,а всичко неизвесно ме блаши до болка бях си свикнала с мисълта че ще е нормално поне знам какво е и изведнъж всичко се преобърна ами това е божа работа лека и спокойна вечер на всички ви и целувки за всички коремчета и бебоци НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 11, 2010 2:28 am

Роси всичко ще мине ок.и после ще викаш то секциото било песен,тъй като ти си преживяла вече 2 нормални и ще можеш да направиш разликата.лошото е че се беше настроила за нормално и сега за 2-3 дена трябва да свикнеш с мисълта за секцио.затова ти е така изнервено.а ще ти сложат и обезболяващи след операцията.в частните се грижат добре за това.
лека на всички НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  жужагад Съб Сеп 11, 2010 2:32 am

РОСИ писах ти на личния.
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ .
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  bebe_bebe Съб Сеп 11, 2010 12:47 pm

добро утро от нас кафето този път е от мен НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Coffee1 как сте всички ние сме добре само да ви питам какда постъпя понеже се чудя моя бебко почна да става на 5 часа от вчера следобед започна така и цяла вечер така ставаше на 5 часа да продължаваме ли така или да го будя незнам чудя се и се мая мисля да си го оставям но пък знам ли
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  жужагад Съб Сеп 11, 2010 12:50 pm

хайде и от мен закуската

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 195494602519237214771284180685NjbCEvisgfXdXCJQ4rNb
НАСЕ според мен не го буди НАСКО той сам си определя режима като е гладен ще се събужда,но нека и другите да си кажат мнението.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  bebe_bebe Съб Сеп 11, 2010 1:01 pm

олелеле ка сам се объркала хихихи съжалявам много мислех че пиша в нашпата темичка здравейте все пак на коремчетата роси не се притеснявай за упойката на мен ми слагаха от тази която всичко виждаш и чуваш няма нищо страшно бият ти я отзад в гръбнака там де до него ли незнам точно каде но е там за секунди ти се стоплят краката и вече нищо не усещаш от кръста на долу
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Съб Сеп 11, 2010 4:58 pm

Здравейте Жу, Насе благодаря ви за закусчицата Насе аз мисля че няма нищо претеснително в това че Наско спинка по 5 часа това значи, че кърмата ти е хубава и го засища ,а и е добре за коремчето му така си почива и преработва поетото не се тревожи ако е гладен няма да спинка и ще е неспокоен. Мимка благодаря ти за съвета аз бях чувала преди години от някой за този мехлем но не му знаех точното заглавие след като родя ще го потърся и ще си го купя. Днес смятам да си поизчистя в къщи и да изляза някъде сред хора да се разсея ще си приготвя и багажа за болницата ще си взема всичко дрехи за мен и дрешки за изписването на бебко ще ми трябват повечко неща защото престоя бил 4-5 дни това е от мен по късно ще намина да ви видя пак НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 239517
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 11, 2010 5:59 pm

Жу мерси за закуската.ще я хапна с удоволствие.
Роси добре ще направиш ако се разходите със съпруга ти .поне времето е добро.зареди се с положителна енергия.а утре си почини и се наспи добре.от кога те искат в болницата.от предната вечер или ще отидеш в понеделник сутринта?
Насе малкия сам ще си състави режим и ти ще се настроиш към него.не се тревожи
лек ден от мен и много целувки за всички родени и неродени мъници НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Съб Сеп 11, 2010 6:19 pm

Здравейте НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 624477
Роси ,миличка значи в понеделник ще чакаме новинки околи теб.Разбирам притеснението ти ,но то е защото вече знаеш за кога ти е насрочено секциото.Момичета са то пояснили подробно всичко за упойките и знаеш ли,всичко е вярно просто когато се роди малчугана ще си викаш за какво съм се притеснявала.нали знаеш че дори и да ти кажеха влизаш в понеделник за нормално раждане, но ще ти го предизвикаме,пак щеше да се притесниш и още повече като си минала по този път и знаеш колко е гадно да си на системи и да те бъраникат/извинете ме ,но си е точно така/ и да се мъчиш.Ами да ти кажа бих предпочела секцио ./макар да съм раждала нормално/И да ти кажа гледала съм много филмчета където учените разказват ,че по време на секцио бебето не се мъчи да излиза,просто става много бързо и не се бори да си пропправи път през утробата на майката.Моите приятелки всичките почти до една са раждали секцио,именно да си спестят болките и вероятните усложнения/да пази господ/ и то ПО ТЯХНО ЖЕЛАНИЕ.С теб сме ,ти си силна жена,както и всички които ги очакват раждания и знаем че ще се справите.Замисли се че срещата ви с Дани е толкова скоро и всичко ще мине просто ато един сън.
Целувки на тумбачето от Кари и горе главата.Имаш прекрасни деца и съпруг които ще се гордеят с теб!!!!! НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
другите коремчета ка сте?Стелче ти как си мила,Бебка шава ли.Измислихте ли име?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Съб Сеп 11, 2010 7:40 pm

Стели искат ме в 7 сутринта а самото секцио е в 8.30 , Хриси много ти благодаря а това е за Карина НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370опитвам се да бъда силна днес определено ми е по добре благодарение на Жу много ми помогна психически за което много и благодаря НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 239517
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  жужагад Съб Сеп 11, 2010 7:46 pm

аз подкрепям мнението на ХРИСИ при секциото нито майката нито бебчо се мъчи.
РОСИ с теб сме
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 11, 2010 7:57 pm

Хриси наистина е така както си го написала.Роси няма за какво да се тревожи.всичко ще мине гладко и лесно без паника,която е неизбежна при нормалното раждане.и то колко ли е нормално с тия системи,които ги поставят за ускоряване на разкритието.и аз съм пред дилема за секцио или нормално,но ще си помисля.и моите приятелки до една са били секцио по желание и изобщо не съжаляват.за мен няма значение как ще се роди бебчето.по важно е да се кърми колкото може по дълго.
Хриси бебка шава.вчера и днес повече дори,понякога не я усещам много .само леко побутва и дотам.но днес доста ми поразлюля корема.за името още не сме сигурни.сега татито като си дойде ще го решим окончателно.но със сигурност ще си е с неутрално име.няма да е на баби и дядовци.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Съб Сеп 11, 2010 8:09 pm

Роси,благодаря ти мила за целувките.СПОКОЙНО НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 63717
Стелче,със сигурност ще се спрете на красиво име за тази принцеса.
Жу НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 616385 само така,подкрепяйте момичетата.
коремчета заповядайте в налафче....да си лафим там/обединена е темичката за всякакви дискусии и за всеки който е добре дошъл/ НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  bebe_bebe Съб Сеп 11, 2010 8:17 pm

жужагад написа:аз подкрепям мнението на ХРИСИ при секциото нито майката нито бебчо се мъчи.
РОСИ с теб сме
аз да се намеся и да кажа макар че може да не ти е до това роси но просто да си подготвена вярно бебчо не се мъчи но искам да кажа че по време на раждането секцио нищо не усещаш и не се мъчиш но после като излезеш от упойка и самата операция те дарпа и не е от най приятните дни възтановяването аз смело мога да кажа че минах и през двата вида раждане и няма голяма разлика и при двата начина има болки и мъчене но наистина аз много не вярвах но наистина като си с бебчо и ще забравиш за всичко успех и ние сме с теб
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Съб Сеп 11, 2010 8:20 pm

rosi78 написа:Привет мамчета аз в понеделник в 8.30 влизам на операция искам да попитам всички мами който са раждали по този начин с каква упойка бяхте защото още не съм решила с каква да бъда дайте съвет много ми е притеснено много ме е страх даже днес вдигнах кръвно
Ооо Роси спокойно мила.Нама от какво да е страхуваш.Притеснението ти е излишно.Аз бях с епидурална опойка,бях будна през цялото време,докитата ми говоре макар и много да не ги разбирах ми се усмихваха и аз им се усмихвах.Всичко сваршва за няма и 30 мин.А чувството когато видиш малкото съкровище допрът го до лицето ти и го целунеш е уникално.След това си те карат в дтстаята и след няколко часа започваш да усещаш краката си.Аз ти препоръчвам такава упойка,защото първо се съвземаш по-бързо и второ казах ти да го зърнеш веднага след като го извадят от теб е фантастично.Не се плаши.Н е е непоносима болката отшумява след всеки час,а след 3 ден вече ще се движеш много свободно.Всичко ще е наред. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Съб Сеп 11, 2010 8:29 pm

rosi78 написа:Стели благодаря ти много мила разясни ми много неща днес какво ми става плача цял ден даже моя мъж се изнерви и ми вика разтройваш всички в къщи не се съобразявам и го правя и пред децата и те милите ме гледат стреснати може би защото до сега не са ми правили никаква операция и само мисълта да ме режат и шият ме побърква опитвам се да съм силна ама нещо не се получава ,а всичко неизвесно ме блаши до болка бях си свикнала с мисълта че ще е нормално поне знам какво е и изведнъж всичко се преобърна ами това е божа работа лека и спокойна вечер на всички ви и целувки за всички коремчета и бебоци НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
Роси и аз не бях оперирана до тогава,няма нищо страшно.Аз постъпих в понеделник в болницата с контракзии на 10 мин. а ме оперираха чак в четвъртък,след 3 дни силни контракции без разкритие с такава усмивка тръгнах към операционната.Ти си оплашена,а няма от какво.А мъжът ти е бил прав че дечицата сигурно са се оплашили повече като те гледат разтроена.А след това от операзията ще остане една драскотинка.С теб сме всички НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Съб Сеп 11, 2010 8:35 pm

bebe_bebe написа:
жужагад написа:аз подкрепям мнението на ХРИСИ при секциото нито майката нито бебчо се мъчи.
РОСИ с теб сме
аз да се намеся и да кажа макар че може да не ти е до това роси но просто да си подготвена вярно бебчо не се мъчи но искам да кажа че по време на раждането секцио нищо не усещаш и не се мъчиш но после като излезеш от упойка и самата операция те дарпа и не е от най приятните дни възтановяването аз смело мога да кажа че минах и през двата вида раждане и няма голяма разлика и при двата начина има болки и мъчене но наистина аз много не вярвах но наистина като си с бебчо и ще забравиш за всичко успех и ние сме с теб
Насе,и при двете раждания има известен възстановителен период,Просто при секциото наистина е по бавен,но е строго индивидуално -ето ви пример Мимчето,тя се възстанови адски бързо.А да ти кажа ако имаш"Н" броя шевове при нормално раждане хич няма да е бързо.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  bebe_bebe Съб Сеп 11, 2010 8:40 pm

такае хриска и аз се възтанових много бързо при всеки е различно искам да кажа да не си мисли че като е секцио и няма да има нищо неприятно искам да и кажа да се подготви че ще има поне 2-3 дена в които не е много приятно мисля че така е по правилно защото имам позната която си мислеше че всичко ще и мине едвали не без болка без неприятнио моменти и после ела да ти кажа как се е чувствала но пък не искам да стряскам роси и пак при всеки е савсем различно едни прекарват по леко други по тежко искрено пожелавам на роси да е от тези като нас които го изкарват леко НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 764370
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  жужагад Съб Сеп 11, 2010 8:42 pm

аз ще кажа че нормалното ми раждане беше 19 часа след което не ми дадоха да ставам цяла нощ с 8 шева и ми хвърлиха РАДОСТ и да се оправям .много време сядах само на едната кълка че шевовете са ми по крака смятайте какво разпорване изписаха ме на 5 ден а с ПЛАМЧО нищо не усетих не ме оставиха грам да ме боли като ми махнаха епидуралния катетър и раздаваха свещички на 2 ден станах и вече като се раздвижеш болката изчезва бебчето ако искаш си го взимаш ако не то е при тях.такаче аз съм с двете ръце за секциото
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Съб Сеп 11, 2010 10:07 pm

Да различно е въстановяването.Аз станах още първата вечер след операцията,защото не исках гаднич катетър и памперсите,също така си взимах детето и си го оправях сама ,че и майка ми вече беше издъхнала щеше да остава да спи до мен сза да ме води поне до тоалетна но аз и казах "не".Имаш ли воля ще се справиш сама.Абе незнам за вас ама на мен най гадното ми нещо беше че не ми се седеше в болницата исках веднага да се прибера в къщи
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  bebe_bebe Съб Сеп 11, 2010 10:21 pm

и на мен най тежко ми беше от това мимка много ми беше гадно като идваше милото и си трагваше след това
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Съб Сеп 11, 2010 11:56 pm

ооо как сте се разгорещили по темата.момичета наистина при всеки е различно и аз през бременността се убедих в това.всеки викаше ох как тежи ох как рита бебето в ребрата и боли.но ето че и досега аз неусещам че съм бременна.никакъв дискомфорт и неразположения.така че при всеки е индивидуално.както при нормалното има жени,които се влачат по цял месец с болки,така има и при секциото.когато човек се настрои положително към нещата всичко минава по леко.ясно е че ще има болка след секциото.та то като си порежеш пръста боли,та след такава операция ли няма.но хората са измислили обезболяващите слава богу.така че няма проблем
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Нед Сеп 12, 2010 3:42 am

Благодаря на всички много сте мили НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 56662
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Нед Сеп 12, 2010 3:43 am

Роси как си мила?поразкарахте ли се днес?успя ли да се разсееш?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 2 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите