beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 26, 2010 6:55 pm

Ваня,честита сватба ,миличка, да пуснеш снимчици.
Стели,как няма да ви глезя.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Май 26, 2010 9:04 pm

Здравейте мамита!
Ванче честита сватба миличка.

Аз много съм зле момичета. Вчера бях при доки, понеже краката ми пак са подути ми каза да пия пак хапчетата. А те в същото време смъкват и кръвното ми. Тази сутрин като си го мерих нямах никакъв пулс. Толкова много ми беше паднало кръвното. Днес цял ден не мога да се съвзема. Ту малко се пооправям и хоп пак ми пада кръвното. Направо нямам сили даже да седя. Ако не ги пия хапчетата няма да ми падат отоците, а ако ги пия ми пада до последно кръвното. И аз вече не знам. Ще звънна на доки да питам, но и той ще ми каже да не ги пия щом ми пада кръвното. А отоците какво ще ги правим тогава?
Как издържахте родилите мамита до 9 месец не знам. Аз изобщо не мога да се видя ако продължава по този начин. А оправяне на отоците няма, докато не родя. И като ги има вредят на бебето сигурно по някакъв начин. Записах се при един много добър специалист в Тутракан - д-р Л.Бойчев. Може и да сте чували за него. Но като се обадих записваха за август, като казах че съм бременна в 6 месец ме записаха за 30.06. До тогава има още повече от месец. До тогава какво да правя и аз не знам.
Някоя от вас имала ли е или има ли проблем подобен на моя?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Май 26, 2010 11:32 pm

Нери неприятно е наистина.правеха ли ти някакви изследвания.от какво са тези отоци.чувала съм че последните месеци се получават,но при теб са започнали по рано.върви и се консултирай и с други лекари.моя съвет е да не чакаш до 30,06 а да отидеш по рано при друг док
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Май 27, 2010 12:06 am

Здравейте мамчета честита сватба на Ваня,Нери миличка аз на твое място не бих чакала до 30.06 Варна е на близо защо не доидете до Варна все пак по голям град и има много специалисти. качила съм някой снимчици в тази темичка ПОКУПКИ "baby"ако желаете може да ги видите ето ме и мен от последната разходкаНашите коремчета растат 2 - Page 3 F6bf8752aef6
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Чет Май 27, 2010 12:56 pm

добро утро поспаланки вчера станах в 10 :30 днеска в 6:30 луда работа хайде сега по едно кафе и една закуска роси много си сладичка на снимката Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Breakfast-in-bed
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Май 27, 2010 3:13 pm

Добро утро Насе много апетитна закуска си ни поднесла днес като най ранобудна,аз да ви се оплача тоя месец ми е много терсене с позите при сън вече мога да лежа само на една страна много ми е терсене че не мога да легна по корем или гръб започнах и да се задъхвам когато се разхождам а ни предстои едно дълго и горещо лято как ще караме не ми се мисли.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Чет Май 27, 2010 3:51 pm

ахх роси аз единствено по корем не мога да лейа иначе и по граб си лежа и на страни само дето ми е трудно извартането и ставането иначе мога да си лежа така и като сам по граб и усещам че дишам затруднено някаде бях чела че е нормално а за жегите идея си нямам как ще се кара понеже от сега е адска жега и едвам изтрайвам на ван а по нататък незнам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Май 27, 2010 4:35 pm

Насе мерси за закусчицата
и тук е много топло днес.лошото е че не може да се излиза навън.само вечер ще става за разходка.но така ще е лятото.за сметка на това пък ще ходим на моренце.ние вече два пъти ходихме,но все още е рано за къпане и само се припичахме под чадъра
за спането и аз не мога по гръб и корем и се мъча да свиквам да спя на лявата страна,че било най добре.но като ми стане неудобно се обръщам на любимата ми дясна.и така.
днес какво ще правите мамчета.аз пак ще скучая вкъщи.в 6 сме днес на док да видим какво ще каже за пола
Нашите коремчета растат 2 - Page 3 624820
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Май 27, 2010 11:33 pm

Хей Стели да не забравиш да ни кажеш какво ще е бебчето чакаме новини ! Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Май 28, 2010 12:02 am

момиченцееее Нашите коремчета растат 2 - Page 3 951600
сега се прибираме от доки .всичко е наред.добре се развива.500г е вече.много вълнуващо беше да гледаме как си лапа пръсчето.това е прекрасно изживяване
:103:
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Май 28, 2010 12:52 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 616385 надявам се да си много щаслива от факта че ще се киприте с роклички .
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Май 28, 2010 1:08 am

Честито за новината Стели! Нашите коремчета растат 2 - Page 3 686358
Радвам се за теб.
Аз и днес не бях добре. Пак ми пада рязко кръвното и направо не мога да стана от легло. Казах на доктора - нищо ново не ми каза. Няма да ги пия хапчетата за сега. Ако пак ми се подуят краката не знам вече. То няма оправия знам го де. Не мога да издържам и на работа така, понеже нямам сили даже да седя. Нямала съм и право на болничен. Болна или не, трябва да ходя на работа - това е резултата. Много се изнервих днес. Какви закони има нашата държава не знам. По принцип нормално е една бременна жена да не се чувства добре и да не може да ходи на работа известно време. Как ще се оправдаят тези дни тогава? Непременно трябва да има престой в болницата за няколко дни, иначе нямали са право да издават болничен. Офффф...Не искам да коментирам повече...няма смисъл!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Май 28, 2010 3:02 am

Здравей Нери силно се надявам скоро да се оправиш и да сте добре а относно престоя ти в болница бих ти го препоръчала щом не се чувстваш добре.Би било разумно и други доктори да те видят и да нормализират положението с кръвното ти няма смисъл да ходиш на работа и да се товариш и тормозиш физически и психически стискам палци и дано всичко да е наред Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пет Май 28, 2010 4:19 am

Стелиииии,честито миличка,финна мадама се крие в коремчето ти! Аааааааааа относно пола,аз май познах, Нашите коремчета растат 2 - Page 3 571838
Нери,миличка,бягай на друг свястен лекар,нестой така,това с кръвното не е шега работа.....юом трябва влизай в болницата и вземай болнични след това.Всички сме го минали този перод ,но нечакай повече....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Май 28, 2010 12:56 pm

добро утро от мен пак аз сам най раобудна ама като има кой да те шути рано рано хахаНашите коремчета растат 2 - Page 3 70e48e64ec хайде на по кафе че едвам гледам
нери мила това не е шега работа мен ако питаш лизай в болницата хем ще те наблюдават хем ще ти дадат болничен не се ослушвай вярно че не е от най приятните места но все пак трябва да тарпим в името на дребосаците
стели честити розови гащи мила или по скоро полички хихихи много се радвам все пак трябва и снахички да си имаме Нашите коремчета растат 2 - Page 3 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Май 28, 2010 2:05 pm

Добро утро и от мен! Нашите коремчета растат 2 - Page 3 624477
Стели
мерси за кафето, прекрасно изглежда. Ей сега си пийвам.
Момичета и в болницата да вляза пак същия доктор ще ме лекува, нямаме друг по-свястен в нашия град. Този по принцип не е лош. Но моя организъм много рязко реагира за кръвното. Аз съм си с ниско кръвно попринцип и като ми падне от хапчето още по-гадно става. А каквито и лекарства да пия за краката всички сигурно ще водят до понижаване на кръвното налягане. Понеже всички лекарства за освобождаването на течностите от организма са на един и същ принцип направени. А при моето положение се смята, че нямам нужда от престой в болницата, а само от почивка. А това как е възможно и аз не знам. Иначе ако му кажа да остана без проблем ще ме приеме в болницата.
За сега съм си добре. Ако нещата се усложнят ще му мисля тогава дали да остана или не.
Времето при нас за пореден ден пак е горещо въпреки, че снощи валя дъжд. Не знам в по-големите горещини как ще издържаме, като от сега още е непоносима жегата.
Хайде момичета, приятен ден ви желая... Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Май 28, 2010 6:41 pm

нери ти си знаеш мила но по добре му кажи да те вкара в болницата че да ти дадат болничен поне
охх аз чистих до сега 4 перлни пусках и 5-та я оставям за утре ,че е бяло, а са малко ако падне още нещо и без това се изморих и така сега сядам малко да почина че и на ван е адска жега не се седи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Май 28, 2010 9:22 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 347885 мамчета много съм щастлива че ще се киприм с роклички и полички.ще е голямо шоу.
Хриска ти позна мила
Нашите коремчета растат 2 - Page 3 624820
Нери не се чуди.в болницата ще си почиваш и ще си поднаблюдение.иначе няма да ти дадат болничен.това е скапаната ни страна.не рискувай,а се консултирай с доки.не е за болница положението,но трябва някак да се оправдае този болничен.
мацки днес от 7 съм навън.първо с моя ходихме да си оправя документи,после с една приятелка на разходка и така окапах ,че едвам се прибрах по жегата.като изстискан лимон съм
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Май 28, 2010 10:47 pm

Здравейте и от мен днес бях при акушерката а после и при доки всичко е ок кръвното ми е малко ниско но по добре ниско отколкото високо бебко вече е пораснал и е 650 гр аз съм надала доста с близо три кг.започвам да се ограничавам вече ,че аз до сега умирах от глад с това повръщане сега спрях да повръщам и взех да се храня като невидяла имам страшен апетит но до тук с глезотийките вие как сте как се чувствате ? Виждам че Насето пак е била ранобудна,Стели е изморена Нери дай боже да е добре поздрави и на останалите мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 3 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Май 28, 2010 10:53 pm

мацки моя бебок много ме рита чак ме боли и се чудя да се притеснявам ли като ме ритне чак в вкагалището осещам бодежи и болка и корема като ме ритне и ме заболява понякога дали да чакам до другата седмица или да ида сега на доки незнам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Май 30, 2010 3:49 pm

Добро утро мацки! Как сте как я карате как са бебоците ? Много ние пуста темичката в последно време нещо започнаха да ме болят краката когато стоя по продължително време права явно от тежеста все се успокоявам и си казвам не остана ама три месеца са си бая време и моя ми развали настроението имахме уговорка да си дойде юли месец и да е тук три месеца,че трябва да правим ремонт в новия апартамент и да се местим вчера ми съобщи че ще се върни края на август а термина ми е за 14-ти септември то се видя че за раждането няма да можем да се нанесем в новото жилище и той докато се върне аз може и да съм родила вече Нашите коремчета растат 2 - Page 3 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Май 30, 2010 6:48 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 299763 Нашите коремчета растат 2 - Page 3 536293Изморих се за днес а и вас ви няма сигурно сте на разходка а на мен вече така ми се приспа Нашите коремчета растат 2 - Page 3 6148
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пон Май 31, 2010 1:07 pm

добро утро хайде на кафее че едвам гледам пак Нашите коремчета растат 2 - Page 3 012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06 мен 2 дена ме нямаше ама големи раходки му одарих в сабота ходих до турция тука на близо на разходка следобед се варнах и хайде на гости на едни приятели в едно село и там преспахме ии ужас ужас много мотане беше ихихи но си изкарахме хубаво
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пон Май 31, 2010 2:19 pm

Добро утро и от мен!
Насе мерси за хубавото кафе. Много хубаво си направила с разходките, чак и граница си прекосила. Ех де да можех и аз да се разходя така с моя. Но напоследък хич не сме добре. Вече ми омръзна и като папагал да повтарям едно и също и да си мълча. Ефекта е един и същ - НИЩО!!! Не знам на къде вървим по този начин.
Оффф аз сутрин рано рано да не ви надуя главата.
Хайде мамчета много сме малко напоследък. Разпишете се понякога.
Приятен ден!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Май 31, 2010 4:53 pm

Насе мерси за кафенцето.хубава разходка сте му дръпнали.така трябва.
Роси не се тревожи мила,че твоя ще си дойде юли.в днешно време е така.с тази пуста работа.и моя края на юли ще ме закара в бг и после ще дойде чак за раждането.много ще ми е кофти ама няма как.трябва да се връща да работи
Нери какво стана с лекарите.ще ходиш ли при друг?как си сега?има ли отоци?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 3 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите