beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 5 от 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 04, 2010 1:13 pm

еее тази сутрин и трите се засякохме.и аз мислех поне веднъж да направя кафенцето,но роската е по сръчна и бърза Нашите коремчета растат 2 - Page 5 624820
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Юни 04, 2010 1:28 pm

хииххи нищо стели другия пат си ти хубаво е че усещаш бебока моя ме побарква направо миналия ден одих да хварлям боклука и нашия така ме срита долу че имах чувството че ще излезе хах ужас направо се стаписах така ме рита той силно и ме боли какво да ви казвам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Юни 04, 2010 7:37 pm

Здравейте Нашите коремчета растат 2 - Page 5 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 5 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 5 624477
Аз не мога да ви пиша от няколко дена, даже не мога понякога и да ви чета. Имаме нови колеги на работа и тях ги уча. Местя се постоянно от един компютър на друг и така. А сега вече скучая, че ми взеха цалата работа и нямам какво да правя. От една страна ми олеква, но от друга не съм свикнала да стоя без работа и ми е тъпо. Още имам време до майчинството, но малко от рано ги наеха колегите, че то не се знае аз до кога ще изтрая на работа. Миналия път когато ме приеха в болница беше точно най-натоварено. Но нямаше как. И сега поне няма да мисля и за работата.
Ние тази седмица сме на сватба на моя братовчедка. От тази вечер още ще си ходя на село и през уикенда пак няма да мога да ви пиша.
Иначе аз се чувствам добре. Като се поизморя малко повечко от домакинската работа ми се подуват пак краката, но през ноща ги дигам с възглавница и те постепенно спадат. Не напълно, но поносимо. То толкова е нормално сигурно вече при мен.
Хайде толкова от мен... че не можах да се спря, като почнах да пиша. Нашите коремчета растат 2 - Page 5 575763
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 04, 2010 7:38 pm

Здравейте от мен аз до сега бях по улиците разхождах се със сестра ми и една приятелка беше много приятно сега напече и аз се прибрах Стели и Наси и моя палавник ритка усещам го още от четвъртия месец преди предимно вечер лудуваше сега през деня се обажда вечер преди лягане и рано сутрин докато съм на разходка си мирува явно му харесва да го люшкам като седна някъде да почивам и се обажда също като си погаля коремчето пак реагира вече си имаме начин на комуникация Нашите коремчета растат 2 - Page 5 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 04, 2010 7:48 pm

Нери привет и на теб радвам се че си добре дай боже всички да сме добре и да ни мине леко до края извинявай може и аз да не съм разбрала ти знаеш ли пола на бебчо вече или все още не са ти го казали Нашите коремчета растат 2 - Page 5 148195
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Юни 04, 2010 8:05 pm

Здравей Роси! Не го знаем. Нашия татко искаше да е изненада, и не го научихме.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Юни 04, 2010 8:09 pm

Аз вече няколко пъти сънувам че раждам. Понякога момиче, понякога момче. Не мога и да го усетя точно какво ще е. Понякога ми се струва, че ще е момиче, а помякога - че ще е момче. Но няма никакво значение за нас. Важното е да ни е живо и здраво.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Юни 04, 2010 8:12 pm

хахахха нери не се знае то нашето ще е момче ама аз санувах минлата вечер че сам родила и сам родила момиче хаха каквото и да е живо и здраво да е това е важно
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 04, 2010 8:47 pm

Ето го и моето коремче вече съм едно малко слонче Нашите коремчета растат 2 - Page 5 5094253ffdeb
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Юни 04, 2010 9:16 pm

хих роси много си хубавка супер коремче имаш мъжко коремче Нашите коремчета растат 2 - Page 5 456823 Нашите коремчета растат 2 - Page 5 764370 е това телевизора ви прилича на нашия панасоник виера ли е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 04, 2010 10:45 pm

Да панасоник виера е айде Насе качвай и ти снимчици айде и другите Нашите коремчета растат 2 - Page 5 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 04, 2010 11:28 pm

Роси сладка си Нашите коремчета растат 2 - Page 5 616893
Роси нашите снимки ги качваме в раздела СНИМКИ-СНИМКИ ОТ БРЕМЕННОСТТА.качвай и твоите там,за да са наедно всички Нашите коремчета растат 2 - Page 5 624820 .ние с Насето вчера качихме нашите коремчета Нашите коремчета растат 2 - Page 5 571838
Нери голяма емоция ще е като се роди.ще бъде изненада.вие не сте ли любопитни какво ще е?как издържате?аз неможах да се сдържа и исках още в първия месец да разбера какво ще ме рита отвътре Нашите коремчета растат 2 - Page 5 23690
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Юни 05, 2010 3:55 am

Нери как ще издържите това е въпрос на голяма воля аз не бих издържала,Насе и аз много исках момиченце в началото даже си бях измислила само женски имена и си го наричах така и когато ни казаха че е момче бях разочарована после ми стана мило и си викам аз луда ли съм ами дай боже да ние живо и здраво а пола няма значение и сега вече си искам да си е момче даже вече и име сме му избрали живот и здраве ще се казва Даниел ако беше момиче щеше да се казва Далия Нашите коремчета растат 2 - Page 5 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Съб Юни 05, 2010 4:05 am

ако има будни да заповядат ето тук,пишете че само аз пиша Нашите коремчета растат 2 - Page 5 390363 https://beboci.bulgarianforum.net/forum-f26/
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Юни 06, 2010 1:12 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 347885
Къде сте сладуранки?
моя сега отиде на работа и сядам да ви видя
Роси хубаво е да се разхождаш.и аз използвам всеки удобен момент за разходка.все навън ме дърпа.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 07, 2010 4:50 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 347885 Как сте?как прекарахте почивните дни?при нас беше облачно и хладно,но тази седмица го дават да е много топло.
вие какво ще правите днес?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пон Юни 07, 2010 8:23 pm

Здравейте мамчетааааааааааааа! Нашите коремчета растат 2 - Page 5 347885
Как сте? Аз днес малко съм замаяна. Петък вечерта ужасно ми се подуха краката. От 2 дена пия хапчетата за краката ми, има ефект наистина. Но днес вече ми падна и кръвното от тях и едвам издържам пак. Кафе, шоколад и малко се пооправих. Дано утре вече го няма този ефект от хапчетата, че не е за издържане. Преди малко пак едвам не припаднах, но бързо ми мина. Сега съм си добре.
На въпроса с пола - още откакто го планираме си казахме, че по-добре ще е да е изненада. Така се нагласих и не ми е кофти, че не го знам. Пък все пак да има и изненада от раждането. Като знаеш всичко къде ще е изненадата? Нашите коремчета растат 2 - Page 5 390363 Нашите коремчета растат 2 - Page 5 951600
Не сте много активни и вие. Май сте на разходки в повечето време. Нашите коремчета растат 2 - Page 5 381455
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 07, 2010 10:05 pm

Нери трябва да си почиваш повече,а ти си на работа и няма как.дано тези хапчета да помогнат.ти консултира ли се и с друг доктор?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Юни 07, 2010 10:16 pm

Здравейте милички радвам се че сте добре аз тия дни бях на село с децата прекарахме си много добре видяхме бабите поглезиха ни напълниха ни багажника с това онова и пак се прибрахме в шумотевицата днес бях на разходка купих на бебко някой неща и се прибрах в къщи сега смятам да се мятам да навия малко сърмички че така са ми се прияли хойде много целувки на всички до по-късно Нашите коремчета растат 2 - Page 5 764370Насито я няма тия дни липсва. Стели и при нас беше облачно даже и преваля дъжд тия дни се очакват пак жеги. Нери надявам се че си добре Нашите коремчета растат 2 - Page 5 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 08, 2010 5:03 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 347885 КАКВО ПРАВИТЕ КОРЕМЧЕТА?днес ще е топъл ден,а аз пак станах късно и разходката ми се размина.става много горещо сега и ако се излиза ще трябва да е довечера.но може да си взема с мен едно шишенце вода и да излезна,че вече не ми се стои у дома.тази седмица ще има плаж за тези които са на морето Нашите коремчета растат 2 - Page 5 610366
аз съм добре.направо се чувствам пълна с енергия.скоро мислим да започваме и с покупките за бебка
Нашите коремчета растат 2 - Page 5 281525
лек ден ви желая и да наминавате и от тук
Нашите коремчета растат 2 - Page 5 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 08, 2010 7:35 pm

ехооооо
къде сте всички?
Нашите коремчета растат 2 - Page 5 77465 Нашите коремчета растат 2 - Page 5 331740
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 08, 2010 8:40 pm

Здравей Стели ето ме и мен сега влизам в къщи и реших да надникна какво става май с теб сме най сериозни в последно време .Аз до сега обикалях по магазините ама гледам направо от колата да вляза в някой мол все гледам да съм нахладно с шише вода иначе ми прилошава пада ми кръвното и ми се вие свят в последно време бебко е много активен такива удари ми нанася имам чувството че износвам някой бъдещ боксьор аз почти всичко съм накупила вече за бебо остана ми само кошара и количка. За кошарата смятам да я поръчам месец преди раждането такъв срок ми казаха от един магазин а количката ще видим двоумя се все още между три модела ами това е за сега Нашите коремчета растат 2 - Page 5 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 08, 2010 10:47 pm

Здравейте!
Аз до сега лежах само, че много ми падна кръвното и пак не можах да стана. Бях и на работа и колегите ми помогнаха, иначе не се виждам. Иначе бебето рита яко от няколко дена, чак си сменям позата като лежа, понеже ми се струва, че не му е удобно за това така силно рита. Върти се постоянно, ту от долу ме рита, ту отгоре, ту от страни. Много е активно и на мен това много ми харесва.
Аз все още не съм почнала с покупките за бебо. Много ми се иска, но все се сдържам нещо. Само оглеждам в интернет за колички, кошари и други бебешки работи. Май ще изчакам още малко.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 09, 2010 2:49 am

Роси ти си готово вече за бебко.всичко си накупила Нашите коремчета растат 2 - Page 5 616385
Нери и аз не съм купувала още нищо.от другия месец започваме малко по малко.креватчето ще е последно,а количката съм я набелязала и ще я вземем след раждането.а от другия месец ще започна с дребните неща-дрешки,шишенца,одеалца,чаршавчета и др.ще бъде много вълнуващо
Нери,Роси и моята беборанка рита доста,но усещането още е много нежно.като вибрации по скоро.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Юни 09, 2010 1:24 pm

хееей здравейте и от мен аз три дена вече сам се по цял ден в града и не сядам на комп ама сега се добрах до на сестра ми тя спи тука а аз да ви видя ихи миналия ен ходих да се подстригвам и на козметик и при АГ-то ми казах и за болките поглрдна ме на ехографа и видя бебо всичко било наред няма контракции обаче бил седалищно застанал и за това ме боли като ме рита защото ме рита с краката в мехура долу и викаот там и болките каза да пия но -шпа като ме боли и ако и от тях не минава ще ме пусне на системи пак за сега е добре бебо си расте нормално с термина си около кило и 300 кило и 500 каза че е маничето ми май ще сме манички ние още два месеца има аз мисля че да качи още най много килограм за тези 2 месеца незнам на 5 юли пак ще ходя да ми пуска документи за майчинството и пак да се гледаме и каза че ако бебо не се обарне ще ме реже да но се заварти Нашите коремчета растат 2 - Page 5 827222
и така ми мина миналия ден вчера пак ходих да пускам иследвания и после отидох при майка ми тя си нямаше работа и хайде помагазините купих на децата на моя едни дрешки и от там като почнахме и на бебока и така бая парички праснахме хиихихи капнах от обикаляне сега даже ме боли прасеца като ходя на единия крак след малко ще слизам да си взема иследванията и ще ви кажа какви са охх спирам че голям пост голямо нещо дано не е проблем
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 5 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите