beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 9 от 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Пон Апр 11, 2011 1:32 am

ехооо какво става днес никой няма С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 316149

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пон Апр 11, 2011 3:38 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 347885 момичета!
Минавам набързо,че мн късно стана.Бяхме на село.Имаше работа за вършене.
Утре повече ще пиша.
Желая ви спокойна нощ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Апр 11, 2011 2:39 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Flavored-coffee
влизах да ви четя но не ми се пишеше вчера особено много ме боля глават и почти съм лежала...децата са добре свърши ваканцията и почивката ми свърши сега щесе стягаме за матурите и така.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Пон Апр 11, 2011 3:00 pm

ДОБРО УТРОО
ЖУ МЕРСИИИ ЗА КАФЕТО И АЗ СЕГА СИ ПИЯЯЯ С ВАС
ОХ ТИЯ МАТУРИ МНОГО СЛОЖНА РАБОТАААА САМО ЗАТРУДНЯВАТ ДЕЦАТА С ИЗЛИШНИ ИЗПИТИ

НИЕ СМЕ ДОБРЕ НО ВСЕ ДУХААА И НЕ СМЕ ИЗЛИЗАЛИ ВЧЕРА МАЛКАТА БЕШЕ ПРИ БАБА СИ НА ГОСТИ ТА СИ ИГРАЛИ ЗАЕДНО С ПЛЕМЕНИЦИТЕ ДОСТА СЕ БЕШЕ ИЗМОРИЛАА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 281525
НА МЕН МИ ЗАПОЧНА ОБРАТНОТО БРОЕНЕ ОТ ВЧЕРА СЪМ ВЕЧЕ В 9
УТРЕ СЪМ НА ДОКИ И ЩЕ ПИША
СЕГА ЧАКАМ ПРИЯТЕЛКА ЗА КАФЕ ПОСЛЕ ПАК ЩЕ ПИША
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пон Апр 11, 2011 3:24 pm

Добро утро!
Жу, мерси за прекрасното кафе,аз шетам от сутринта и немога да седна.Ние пак сме болни ,сополи и кашлица като легне се дави от тях,чудя се какво да и давам вече,на всеки 2 седмици и сме болни ,писна ми чесно ви казвам,какво е това чудо,толкова здраво дете беше.а сега.....Ох ужас.
Роси,честиро последно месече,дано мине всичко бързо и лесно около раждането.Ивка иначе свиква ли с баба,спи ли у тях?
Жуже,много гадно с главоболието,мен пък такъв кръст ме боли от чера че ми дойде и направо умирам,ужасно съм отпаднала.Такъв вятър два дни продуха ни на село....
Мимка и вие ли бяхте на село?какво правихте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пон Апр 11, 2011 3:44 pm

Жу мерси за кафенцето.прекрасно е
Хриси сигурно е от пролетното време.много е променливо и затова боледува Кари.идва лято и няма да се разболяват толкова мъниците
Роси честито мила.ще чакаме с нетърпение бебчето.
при нас е ветровито и май ще си стоим вкъщи.в събота купихме на малката столче за хранене и е много доволна.слагам я да си играе в него.само удря по него и се радва.иначе досега в количката я хранех и имаше най различни цветове от храна по нея.сега е много по удобно.ще пусна снимчица в темичката за покупките
лек и успешен ден на всички
Борито дали има новинка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 849100
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пон Апр 11, 2011 7:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 347885 момичета!
Днес ми е много кофти,а имам много работа вкъщи.От вчера ме боли глава.Изпила съм сумати хапчета и Хексалгини НЕспира.Днес несмея и кафе да пия.
Тео заспа и аз лягам малко,дано ме отпусне.
Като се посъвзема пак ще пиша.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Пон Апр 11, 2011 7:08 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 616385 Стели много е хубаво столчето и щом се кефи супер със здраве да си го ползва
наисина как ли е Бобетооо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 610885 ще и стискаме палциии
ние ходихме до един магазин и си купих една риза за след като родя то сега няма смисъл да си купувам нищо за дебелани после като отслабна ще се гласяяя и на татито взех две тениски за 10лева и двете а ризата 4 лв направо евтиния
незнам да ви се оплача напоследък все ми е едно нервнооооооо едно напрегнатооо незнам какъв човек съм все бързаммммм все се нервяяя незнам дали ще мине някга тоя период или ще става по-злее
отивам да слагам масата че татито ще се прибереее вече С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пон Апр 11, 2011 7:42 pm

Rosi,честито за покупките ,понякога излиза хубави неща и то на смешни пари.Браво.не се притеснявай нерван си от хормоните ,като родиш че се оправиш.Аз съм нерван и депресирана макар че не съм бременна,напоследък и незная кога ще мине.
Мими,почини си дано мине главоболието....
Стели страхотно е столчето,много е удобно наистина ползвайте си го...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Апр 11, 2011 7:43 pm

ЗДРАВЕЙТЕ НИЕ МАЛКО БЯХМЕ НА ВЪН ОБАЧЕ МОЯТА ГЛАВА МИ ИДВА ДА Я ОТРЕЖААААААА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 76919
МИМЕ И АЗ ПИХ ХЕКСАЛГИН НЕ МИ ПОМАГА СЕГА ЩЕ ПИЯ АЦЕФЕИН
РОСИ НЕРВНА СИ ЗАЩОТО ИДВА КРАЯТ И ЗНАЕШ КАКВО Е НОРМАЛНО Е ПОД СЪЗНАТЕЛНО ГО МИСЛИШ....
СТЕЛИ ЧЕСТИТО ВИ СТОЛЧЕ НАИСТИНА СИ УДОБСТВО!
ХРИСИ БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯТЕ!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  borqna miteva Пон Апр 11, 2011 8:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 347885 аз съм още тук.Бебчо само се намества ама неще да излиза.
И аз свърших малко задачки до обяд и сега седнах да ви видя.
Мими почини си и главата ще мине.
Стели честито столче на малката принцеса.
Роси честит последен месец още малко остана.Честити покупки.
Хриси и ти си почивай.
Жу Радост кой клас беше че ще има матури.
Тука няколко дена е много лошо времето и не мога да си направя разходка.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Апр 12, 2011 1:10 pm

ДОБРО УТРО
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Coffee2
ЕЙ ВЕЧЕ СЪМ ДОБРЕ ........ДНЕС ЩЕ ХОДИМНА ИМУНИЗАЦИЯ ЗА РАДОСТ ДАНО НЯМАМЕ ПРОБЛЕМ .....
БОРЕ РАДОСТ Е 4 КЛАС НО ИМАТ ПО ВСИЧКО МАТУРИ ГОВОРЯ ЗА ОСНОВНИТЕ ПРЕДМЕТИ И ГОСПОЖАТА ЩЕ ОПРЕДЕЛИ ДАЛИ ТАЗИ ОЦЕНКА ЩЕ Я ДОМИНИРА ИЛИ ЩЕ Я КАЛКУЛИРА С ДРУГИТЕ ОЦЕНКИ......
ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Вто Апр 12, 2011 1:43 pm

здравейте как сте наско заспива компа е свободен и аз сядам най накрая с този вятър не сме излзали ама днеска май е хубаво и ще излизаме като е добре времето сутрин рано кам 10 излизаме на обяд се пребирам почиваме готвя правя каквото трябва и следобед кам 4 пак сме на вън до към 8 до седем ама един час с моя обикаляме да пазаруваме той работа върши и така откарваме до 8 по улиците ихихихих купих буйки на Наско с ципче от ефтините на Беко че не мога да си по0зволя много скъпи 16 номер са му малки а 17 малко големи
иначе дивеем колкото се може повече и преповече даже направо луда ставам а пред хората е единкротак и всички ми викат че какво искаш виж го хахахахха ужас е само бели прави от каде му идват наума незнам и като му кажа неее не пипай смее се и бяга като голямо дете по цял ден така прави С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 951600 моите иследвания бяха добре вичко ми беше в норми аз вечерта бях пила едни хапчета за възпалението вагиналното и май е било страничен ефект но и стомаха ми напоследък е развален нещо от някой работи много ме боли които ям и затова може да е
Вие как сте не ви попитах от време на време ви прочитам от телефона ама не пиша че е много бавно все едно смс и затова дано сте добре всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Вто Апр 12, 2011 2:10 pm

доброо утро Жу С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 245364 за кафетооо
радвам се че ти е минало главоболиетооо
тук грее слънчицее и не духа дано не започне после пак да подухвааааа
Насее голям е сладур ще щуреее и все по-щур ще става това е неизбежнооо и тои порасна кога се роди сега на 7 месеца вечеее времето си летиии
ние днес сме на доки с бебо да се видим после ще пиша като се приберем
слънчев ден на всичкииии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 66682
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Вто Апр 12, 2011 2:38 pm

успех Роска при доки дано всичко е нормално гледахте ли вече бебока пол или беше още рано аз май съм забравила ние ставаме да се оправяме за навън ,че трябва и до центъра да слизам до пазрачето да купя зеленчуци и чушки за пълнене това ще готвя днеска лек де3н за сега от нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Вто Апр 12, 2011 5:24 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 624477 от мен а в последно време влизам чета ви но не пиша много ме мързи. Аз през ден съм на тонове и прегледи засега бебка си седи мирна и не бърза което мен много ме устройва. Продължавам да си пия магнерота да не вземе по празниците да ни изненада като великденски подарък С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 624820
Времето днес е ужасно мрачно и студено мъжа ми току що се обади и каза да си седя в къщи така и мисля да направя вчера цял ден хайманосвах. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 571838
Жу мерси за кафето, аз това с матурите не го разбирам за деца 4 клас луда работа та те са още малки да се стресират с подобен вид изпити не го удобрявам това.
Насе да ти е жив и здрав малкия нали е момченце ще палува.
Роси успех при доки аз съм утре паааак С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 883330
Борянче нещо на бебо му харесва в мама не бърза никак С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 624820
е това е от мен хубав ден С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 764370

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 12, 2011 5:29 pm

здравейте!И ние бяхме на разходка,че вчера цял ден в къщи пощуряхме.....Кари много ме ядосва,вчера направо ме искара извън нерви,рита лъжичката с сиропа неиска да пие,само бели прави и нечува от това което и казвам,абеееееееееее ужассспак е супер нерван и мен това ме вбесява....
Насе,хубаво е че са ти добри изследванията ,сигурно е от хапченцата,странични реакции.Ох,горката Наско и той май ще е диване,ама колкото по големи стават по зле миличка,магатиите им край нямат....все си викам,така ли неможеше и мойто дете да е кротичко....

Роси чакаме новини....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Вто Апр 12, 2011 6:41 pm

Скоро ще имаме бебенце,благополучно раждане пожелавам.
Хриска и моите са от кротките явно изобщо не мога да се оплача.
Закъснява ми цикъла и съм се ошашкала отвсякъде и ще си направя тест че да съм сигурна има ли няма ли нещо че ако има незнам. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 610885

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Апр 12, 2011 7:34 pm

НИЕ СЕ ПОРАЗХОДИХМЕ ВОДИХ РАДОСТ НА ИМУНИЗАЦИЯ ГОЛЯМ ЦИРК РАЗРЕВА СЕ ДОБРЕ ЧЕ ДОКИ Е МНОГО ГОТИНА И Я УСЕТИ ЧЕ Я Е СТРАХ И Я НАКАРА ДА БРОИ ДО 10 .......ПОСЛЕ ВЛЕЗНАХ В ЕДИН МАГАЗИН ЗА ОБУВКИ И ВЗЕХ НА ПЛАМЧО САНДАЛИ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА НО МИНАЛОГОДИШЕН МОДЕЛ ЗА 5 ЛВ........МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ЧЕ МУ СТАНА И НОМЕРА ЗАЩОТО ТЕ СА ЕДИНИЧНИ БРОЙКИ......
ХРИСИ ПО СПОКОЙНО ЗАЩОТО ДЕЦАТА УСЕЩАТ И ЕДНА НА ДРУГА СИ ПРЕДАВАТЕ.МОЯТ МЪЖ СНОЩИ ЩЕШЕ ДА НАБИЕ РАДОСТ ЗАЩОТО ВЪРЗАЛА КРАКАТА НА ПЛАМЕН И ДА БЯГА И ТОЙ ПАДА И КАТО ШУРНА ЕДНА КРЪВ ОТ УСТАТА ДНЕС Е С ПОДУТА (АМА МНОГО )ГОРНА УСТНА.........
МИЛЕНЧЕ АЗ ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ ДАЖЕ И НЕЩО ДА Е ПО РАНО РАЖДАНЕТО НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ТИ ОТКАЖАТ ......
РОСИ КАК МИНА ПРИ ДОКИ????
НАТИ ДАНО ТИ ДОЙДЕ....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 12, 2011 7:55 pm

жуже,страхотнои аз така много се кефя,като намеря готини преоценени неща за смешни пари.Аз също хареса на кари едни обувки на Чипо от естествена кожа за 12 лв също намалени и ще и ги вземма,бели са,хич не са за нея ,ноооо няма как,до сандали още не сме стигнали,но трябва д аи вземам.Знам че ме усеща като съм изнервена но тя го прави нарочно сигурна съм.вчера сме били цял ден в къщи ,сама си съблича дрехите да пиша на гърнето до тук добре,но на едното изпишкване взела гърнето с пишито и да го изсипва в мивката,а тя къде е по висока и познайте в какво стана,гърнето на главата и с урината,ужассссссссссссс.и колко още..... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 305872 простотии
Нати ,мила,много ли ти закъснява?дано ти дойде че незная,най много още едно.на колко бяхте вие?забравила съм извинявай

Миленче,дано си дочакате датичката мила,
Борето и тя чака ли чака,уф най гадното е това напрежението...ТО като гледам 1 ден до термина,но може и да по закъснее бебо...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 12, 2011 7:57 pm

ааааааааааа ,Дими я няма тези дни защо така,някой знае ли нещо?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Апр 12, 2011 8:19 pm

ХРИС ТЯ КАРИ ПАК Е РЕШИЛА ДА СИ ИЗХВЪРЛИ ПИКОТО АМИ ТУК ЕДНА МАЙКА НЕМОЖЕ ДА НАУЧИ МОМИЧЕНЦЕТО ДА ЧИШКА НА КУКУТО И НАСКОРО БЕШЕ СВЪРШИЛИ ТАЗИ РАБОТА И МАЙКАТА ЩЕСТЛИВА И ДОКАТО ОТИДЕ ДО КУХНЯТА И ДА СЕ ВЪРНЕ МОМИЧЕНЦЕТО СИ ИЗПИЛО ПИКОТО ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ ИМА И ПО ЗЛЕ
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Mocha-coffee-ck-1134043-l
ХАЙДЕ СЛЕДОБЕДНОТО КАФЕ ДА ПИЙНЕМ АЗ ДНЕС СПАЗВАМ ЛУННАТА ДИЕТА И ЩЕ СИ ПОЗВОЛЯ ВТОРО КАФЕ А ЖИВОТ И ЗДРАВЕ УТРЕ СМЕ САМО НА ВОДА......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Вто Апр 12, 2011 8:54 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 347885
ние бяхме малко навън по обяд.доста е топло.сега мисля пак да излезем към 5.
големи емоции покрайтези деца.колкото по големи стават по пакостници стават
Дими наистина я няма.дано всичко е наред.нямам много време да пиша.добре сме с малката.много слуша засега.яде нормално.вчера за обяд изяде едно бурканче на нестле с пюре от телешко и зеленчуци от 250гр.баща й я храни.
Жу дано има ефект диетата.то е хубаво веднъж в седмицата да се пие само вода и някой плод само.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Вто Апр 12, 2011 9:20 pm

ВЛИЗАМ С ПРЕКРАСНА НОВИНА.
БОРИ Е РОДИЛА ТАЗИ СУТРИН СИНА СИ ПАВЕЛ.3.260кг/52см. И ДВАМАТА СА ДОБРЕ.
ЧЕСТИТО МИЛО СЕМЕЙСТВО! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 622615 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 622615 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 622615 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323
ПО-КЪСНО ЩЕ ПИША ПОВЕЧЕ.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Апр 12, 2011 10:05 pm

Лелееее,влизам и с хубава новина!!!
честит син на Бори и на нейният мъж!!!
да им е много здравичък и послушничък!!!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 3323
Бори,бързо възстановяване С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 63717
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 604421

Момичета тук съм и съм добре,просто нямам нет-сменям си доставчика за по-евтино и още не са ме закачили,но сега установих,че към стария имам 24 часа бонус и се включвам веднага да ви видя
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите