beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Чет Апр 07, 2011 1:17 am

Здравейте момичета! Ох още един гаден ден. Не се оправи това време значи.
Дими защо пак си болна? Дано се оправиш бързо.
Миленче наистина е добре, че сте сами. Сигурно много е хубаво така.
Боре не остана вече. Желая ти леко раждане.
Хриси дано не се подуе зъба ти и не се налага да го вадят.
Жу как мина рождения ден? Пламчо игра ли много с децата?
Насе С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 616385 на Наско, май рано ще проходи.
Днес ми е едно гадно. И малката беше много кисела днес. Вчера излизахме и днес искаше, но беше студено, за това пищеше цял ден днес вкъщи. Да се похваля, днес се кърмихме 4 пъти от утринта насам, а през другите дни не искаше и ревеше като и предложа. Но утре и другите дни сигурно пак няма да иска. През деня не ще, а сега и през нощта само веднъж се буди или ако я кърмя към 11-12 вечер чак сутрин 6.30-7 като стане тогава. И ме е страх, че много ще ми намалее кърмата изведнъж. Не искам още сега да се отбиваме. Много е рано, мъничка е още. Иначе си папка зеленчуковите пюрета и кашите с удоволствие, плодовите не ги харесва толкова много. Почнах и жълтък да и давам, а скоро ще почна и месни пюрета да и правя.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Чет Апр 07, 2011 1:43 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 F_6s66aokm_44b50e4
снощи рождения ден мина добре само където се прибрахме на бързо защото аз реших да сложа памперс на Пламчо че като се улиса да не би да забрави да ми каже но памперсите които съм взела излязоха пълни боклуци и му изпусна и целия мокър и си тръгнахме но си поиграха добре.
БОРЕ разхождай се незнам дали са ти казвали но по лека храна консумирай накрая....
МИМЕ днес е хубаво времето и ще се излиза..
ХРИС какво става със зъбчето.
НАСЕ не само ходилото да е твърдо а и отзад фордът също или тоест търси ортопедични обувки от естествена кожа взимаш ги такаче поне да има 1 пръст вътре за да може и на есен като махнеш стелката да ги носите че са много скъпи......
ДИМЕ ти как си?
НЕРИ браво на НЕРНУР че си похапва добре
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Апр 07, 2011 2:15 pm

Добро утро!
Жу мерси за кафето и тортичката....ММММ как ми се дояде.
при нас днес го дават много топло до 21 градуса,ненормално време ужас.....вчера цял ден студ,
Хубаво че сте поиграли,ние след малко отиваме на рожден ден на една приятелка с децата хем да поиграят.Зъба за сега е с лекарство ще видим утре какво ще каже,ох толкова ме е страх.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 610885
Нери,дано сиимаш кърма и иска малката да суче,защото след като няма стиимулация ,знаеш че кърмата намаля.....
Насе,ранко ще проходи Наско,ама като се сетя,Кари на & месеца и нещо почнах да я държа за двете ръчички да крачи,и на 10 проходи.....до днес няма спирка само бяга..Дано виизбият зъбките по лесно.Марая вдига постоянно температура от зъбките които сега и излизат.И тя ходи вече напълно сама ,много е забавна и смешна....патенце малко
Боре,щом имаш болчици,това са подготвителните контракции ,вслушвай се в всяка една нехарактерно силна болка и засичай на колко минути саИлеко да мине всичко.
Дими,как си ти?сашко ли е болен?нещо май неразбрах,на теб минали ти неразположението?
Мимка какво правите вие?Търсиш ли работа?
Стели а вие?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Чет Апр 07, 2011 3:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885
Жу прекрасно кафе.а тортичката..............ммммммммммм. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 245364
Хриси щом не си се надула досега,няма да се надуеш.дано да е по добре зъба и да не ти го вадят.а теб от какво те е страх?от ваденето ли?
Насе много рано ще проходи Наско.мен ме е страх още да я изправям на крачетата и да я мъча да ходи.засега само седи и пружинира на крачетата като я взема.от кога ще мога да я мъча да ходи?то всяко дете си е различно и си показва само,но си мисля че първо трябва да се научат да пълзят и после да се изправят сами на кошарката и чак тогава да прохождат.
Нери браво мила.кърмете се.това е най -хубавото за детето.
при нас е хладно и духа един вятър.аман.кога ще е спокойно вече.тук само духа.понеже морето е до нас и няма спокоен ден.
Жу какви памперси си взела че изпускат.аз взимам само Либеро и съм много доволна.но в българия има изобилие от марки и човек незнае какво да вземе.при нас има само Либеро и Памперс и това е
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Чет Апр 07, 2011 4:12 pm

Добър ден момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885
Хриси,Жу,добре съм вече,но имам нареждане от съпружеското тяло да се наливам с чай и да си лежа на диванчето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 624820
Жу,от тая торта ми прокапаха лигите
Стели,дано се постопли при вас
при нас също се очертава хубав ден,само дето пак ни спряха водата и мивката ми е пълна със съдове и откачааааааааам С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 196645
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Чет Апр 07, 2011 7:48 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885 момичета!
Преди малко се прибрахме.От 10ч сме навън.Днес Тео изяде първия си сладолед.Всички деца хапваха и той като кученце взе да се облизва.Жал ме хвана и му купих.Вече спи.Аз чакам пералнята и отивам да простирам.
Жу,какви памперси си взела?Аз взимам на Пипи и съм доволна.
Хриси,дано нямаш проблеми със зъбчето и не се налага да го вадят.За сега не търся работа защото незная дали Септември или Ноември ще вземат Тео/ако изобщо го вземат/на градинка.
Бори,разхождай се и хапвай по-лека храна.Не остана вече.
Нери нека суче Нернур,колкото иска.Не се притеснявай.Колкото е сукала толкова.Вече е голямка,а и се захранихте.
Дими,много гадно без вода.Авария ли имате?
Насе,аз си взех обувки на Колев и Колев.Както казва Жу,доста са скъпички.
Стели,до морето е така мила,винаги играе вятър.Дано намалее и излезете.


Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 08, 2011 1:09 am

здравейте!
ние искарахме добре на рожденния ден,налудуваха се децата.Кари много се е изморила и като се прибрахме веднага заспа.После я оставин на свеки и ходих на терапия.

Днес времето е много топло при нас,само дето подухваше един вятър.
Не сте се разписали някой дано сте добре,да не ви мисля.Използвате хубавото време днес.Утре го дават 23 градуса.Лято си е направо....
аз готтвя и виоставям!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Пет Апр 08, 2011 3:39 am

Здравейте на всички
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 624477
като ви чета всички навън по партита браво това да се чува и чете С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 616385
Хриси успех със зъбчето
Днес цял ден миткам навън и съм скапана ама си заслужаваше времето беше супер ама много шантаво вчера студ днес като лято.

Аз да се похваля днес бях на ехо бебка е 2500кг много е добре имам си достатъчно околоплодни води плацентата си озрява бебка не бърза да излиза това е добре да си дочака датичката за секциото. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 56080

Честит празник на цялата лекрска гилдия!!! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 604421

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Пет Апр 08, 2011 2:34 pm

Добро утро. Хайде една пролетна закуска да ви поднеса.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 3194152h
При нас днес е облачно и ветровито, няма да можем да излезем. Малката спи и аз и сложих да и направя пюренцето за обяда, после ще готвя и за нас. Тази сутрин пак от 6 часа сме будни, а през нощта не можах да спя нещо, не знам защо. И малката постоянно мърдаше и се отвиваше. И днес съм една замаяна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 76919
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 08, 2011 3:40 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885 и от мен!
Нери С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 245364 миличка.Чудна закуска си сервирала. Ммм... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 754689
Ние се приготвяме за навън.Малко духа,но е топличко общо взето.
Желая ви приятен ден!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 08, 2011 4:04 pm

здравейте и от мен
днес съм с малкия вкъщи защото сутринта кашляше С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 77465
и мен много ме боли гърлото С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 76919
аз не съм се показалаоще да видя дали е топло,но трябва да ида да платя тока и водата и направо ужассс С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 76919
за сега ви желая лек ден-приятни разходки
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Апр 08, 2011 5:49 pm

НЕРИ БЛАГОДАРЯ ЗА СТРАХОТНАТА ЗАКУСКА
И МЕН МИ Е ЕДНО КРИВО СНОЩИ ОТ МИГРЕНАТА НЕМОЖАХ ДА ЗАСПЯ И ДНЕС МИ Е ЗАМАЯНО....НО ИМА ИЗРИГВАНИЯ
НИЕ БЯХМЕ НА ВЪН НО ДОСТА ДУХА И Е НЕПРИЯТНО....
ДИМЕ ЗАЩО ТАКА ПАК СТЕ БОЛНИ .......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 08, 2011 6:15 pm

Здравейте!
И ние бяхме на вън,но много силно духа,напълнихме се с пепел.Досега оправях и простирах че като стане Кари отивам на зъболекар и после на нагревки....Ох,много ми е претоварено нещо,и се изморявам.
Другите как сте,по разходки чета ходите независимо че духа.
Оф мен постоянно ме питат дали сме на яскла,чак досадно ми става вече,и като им кажа "НЕ"чак се зачудват....Кво ли викат,тая пък сигурно има сумати пари че неработи.ОФ пък ми е едно такова тягосно с тия пусти пари направо ми се плаче вече,топят се.......,незная....Лято идва,ще търся нещо поне сезонно,че не се издържа....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 08, 2011 8:05 pm

Хриси,не се връзвай на такива-и нас някога ни питаха-пък Саши направо на градина си го пуснах-и на мен ми писваше да ми се чудят ,но накрая престанах да обръщам внимание-всеки си знае най-добре
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 08, 2011 8:20 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 624477 момичета!
Дими,защо така сте болнички пак?Лекувайте се,че лошо. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 56662
Жу,сутринта гледах Гала докторката препоръчваше сок от лимон.Опитай ако искаш.
Хриси,хич да не ти пука.Аз съм казала,че хляб и сол ще ям,но на ясли не си пускам детето.Много се ядосвам,когато видя постоянно сополиви деца.Майката си стои вкъщи и пуска детето на ясли.Ами нервирам се.Много са малко тези дечица които НЕ боледуват.Масово се разболяват и после ги тъпчат с лекарства.
Момичета притеснена съм.Едно от децата пред блока от вчера е с Варицела.Не съм карала никаква шарка и сърцето ми се свива. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 707684 До края на месеца ще очаквам включване. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 76919
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 08, 2011 8:42 pm

Ох,Мимка,какво да ти кажа-и аз не съм карала шарки,но малкия като се зарази ми се размина-та не е гаранция С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Апр 09, 2011 12:45 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885
немога да седна да ви пиша.все има какво да се правиа и с тези пюрета всеки ден.сутринта правим пасиран банан ябълка и крушанаобед зеленчуково с месо и следобед кашата.не съм купувала готови засега ще й правя.
днес при нас е много топло и в момента отвън е по топло от вътре.на мен ми е едно шантаво и ме наболява корема.сигурно ще са първите гости след раждането.поразредих кърменията и най вероятно ще ми дойде.
сутринта Гала пак беше много мистериозна с тези полтъргайсти.леле само плашат хората.
говориха и за пробиотици.вие давате ли на децата?вие самите приемали ли сте?казват че са много полезни и най-вероятно се изписват без рецепта.
Мимка не се шщашкай.не е казано че трябва да се разболеете.не се настройвай предварително.
Хриси хич не ги слушай злобарите.само злорадстват.нека си мислят че имате много пари и не се налага да работиш.с такива така трябва да се процедира.иначе оправия няма.а и не виждам какво му е чудно .Кари е едва на 2 г.има майки до 4-5 г си ги гледат и после направо на предучилищна.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Съб Апр 09, 2011 12:59 am

момичета аз се напудрих и чакам колегата да ми звънне да ходим на работа
обаче гърлото все още ужасно ме боли -едвам преглъщам,направо не зная как ще работя днес
Стели,може и да са гостите С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 883330
браво щом правиш домашничко да си папка
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Апр 09, 2011 1:14 am

Дими приятна работа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 624820
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Съб Апр 09, 2011 3:13 pm

здравейте
хайде на кафенце
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 14713264355132659251302333174AMg0JRuTsUweABWJ1Zcx
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Съб Апр 09, 2011 3:18 pm

здравейтееее
Дими чудно кафе мерси
при нас е облачно и май и днес няма да излизамее
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  borqna miteva Съб Апр 09, 2011 5:22 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 347885 Дими мерси за кафенцето.
И при нас духа ужасен вятър.
Къде са другите?
Приятен ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Нед Апр 10, 2011 1:12 am

Здравейте
тук вятъра отихна и слава богу то направо си беше страшен.
Днес бяхме до Лидъл накупих си много вкуснотии. Немските стоки там са супер за другите незнам.
Бях на рожден ден на кръщелника ми става на 3 годинки днес голям е сладур само за пореден път се убедих че свекитата много се месят във възпитанието на децата.
Как сте вие

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Нед Апр 10, 2011 3:30 am

здравейте!немога да намеря време да седна на компа насело сме ,тук също много духаше,нооо това не ни попречи да сме цял ден на двора с децата.
Миленче какви са тези немски стоки за които казваш че са хубави.И тук при нас чакаме да отварят но още не са...
Роси,Боре как са коремчетата.
Дими а вие?
Другите не са се разписавали,дано сте добре....
лека от мен
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Нед Апр 10, 2011 4:05 am

Hrisi_Kari написа:
Миленче какви са тези немски стоки за които казваш че са хубави.И тук при нас чакаме да отварят но още не са...
На всичко което пише произведено в Германия тъй като има от Гърция както и стоките които ги има и в другите хипер маркети на тандем например и т.н.
Аз лично купувам определени неща от там банички със сирене банички с кренвирш същите са като на Бела но моя мъж получава киселини от тях а от тези не + това за 1 кг за 4лв и съотвено за 5лв. Друго което взимам от там са нарязани салами за сандвичи например взимам и плодови млекца това са основните неща иначе когато има промоция взимам натурални сокове кексове и т.н. Като цяло магазина е малко неглиже като визия не е като Била например но е евтино и вкусно.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите