beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 11 от 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Пон Яну 03, 2011 6:36 pm

Хриси аз имам сутиен за кърмачки,но не ми е много удобен.купила съм си памучни без банели и като кърмя само го отмествам под гърдата.така ми е много удобно.
Насе аз от първия ден я слагам все на една страна и ги редувам,ама тя понякога се мести по гръб.сега стават шавливи и си лежат както им е удобно.
Наско вече е голям.ще има зъбче.да му го снимаш Насе
мИМКА ТАКА СА ДЕЦАТА.палави са.а бабите и дядовците го отнасят,защото все ги глезят а малките им се качват на главите
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пон Яну 03, 2011 7:19 pm

здравейте и от мен, СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 624477
до сега ринах снега,защото явно в нашия вход мъже няма(включително и моя), СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 958129
та реших докато не е замрaзнало и не се е пребил някой да почистя поне стълбите СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 76919

жужагад написа:ЗДРАВЕЙТЕ
[center][color=red][size=24]
ДИМЕ КАКВО Е СТАНАЛО СЪС СВЕКИТО АЗ МАЙ НЕЩО СЪМ ПРОПУСНАЛА.
жу,оперираха я на 30-и, тя е добре(за което се радвам),но познайте тичането за кой е- дано малкия се оправи СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 610885 Мимка,водихме го Саши няколко пъти,но не даде да му отворят зaба,сега поне изби гнойта през венеца
Стели пази си кръста
Насе-бързо възстановяване на сестра ти
Хриси,вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Пон Яну 03, 2011 9:25 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 347885 За много години на всички!
Преди малко ви изчетох.Не съм влизала,защото на абвто нямах писма и мислех,че никой не е влизал и затова чак сега влизам.
Жу дано бързо се оправя Пламчо.
Насе и твоята сестра бързо да се оправя.
Хриси много хубава туника ти е направила Жу седи ти чудесно.Браво на Кари че е седяла при баба и дядо без да ви търси.
Дими бързо оздравяване на свекито ти и зъбчето на Сашко да се оправя.
Ние си прекарахме добре.Бяхме с наште в къщи и на 1-ви цял ден спане.
Бебчето ми два дена рита без спиране много е палаво раздава ръчички и крачета.
Чао за сега отивам да готвя. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Вто Яну 04, 2011 2:32 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 624477 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 624477 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 624477
къде сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 04, 2011 5:33 am

Добра нощ момичета!Минавам набързо,че Тео преди малко заспа.
Дими,дано не го боли Сашко СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 610885 Много се е измъчило детето.Ти защо риниш сняг?Виж се каква си слабичка,да не си направиш беля.
Бори,радвам се много мила.Нека ритка бебчо.Кога си на консултация?
Стели,права си.Позволяват си да ги разпускат.Одеве чух нова дума и щях да припадна.Тео ми вика: - "Аз съм пич" СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 76919 Потитах го кой му е казал,казва ми Деди СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 331740 .Нямам думи.
Роска,никаква не пишеш.Надявам се,че си добре.
Хайде,ставам,че окъснях.
Лека нощ! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 762111
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Вто Яну 04, 2011 2:46 pm

добро утро хайде на кафее СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 1411131989_1e2578fbc6
как сте мацки АЗ оставих Наско да гледа детски в другата стая и ходя да го проверявам през две минути стои мирен и гледа ихии така го искам ,че той е на моменти както си е послушен и мирен и като му прищрака нещо в мозачето и почва да мрънка да се вие апък нищо не иска какво ли не пробвам
Хрис те бабте са така повечето глезят децата и нищо не може да направиш колкото и да им приказваш едно си баба знае едно си бае на моя майка му колко пъти и казвам на ръце не можеш да приспиш Наско той е свикнал само в кошарата с люшкане не та не да го дондуркала и на ръце детето се мъчи не може да заспи мрънка но не на нейното да е аз даже за това не исакм да го оставяме при нея и моя и той не иска понеже тя си мисли че със старите нейните методи може да гледа наско да ама аз съм го свикнала на мои си които аз и Иван само си знаем и се опитвам да и казвам да и обясня че по нейния начин няма да стане да пробва по моя и ще стане не та не едно баба знае едно бае и това е и за това и в петък ще ходим на една вила да празнуваме Иванов ден и Наско ще е с нас какво да правим и сестра ми я няма само на нея го оставям защото тя ме слуша и изпълнява каквото и казвам не като бабите и майка и баба ми са същите
а за пюретата аз вимам на Хипп понеже е на средна цена има и по скъпи пък и ми е най известна марка но ще пробвам и стези на ганчев аз търсих от на Ганчев с картоф ама не америх и не взех имаше на хипп само другото пюре може да е от на Ганчев
Стели само да излезне това зъбче и ще го снимам ама на не излиза стои си бяло но не е пронизало още и мнооооого го дразни
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 04, 2011 5:13 pm

ЗДРАВЕЙТЕ!
Докато се изшетам сутринта станало обяд,
Насе мерси за кафето сега си пияи мойто....
За бабите е така наистина свикват ги понякога на лоши навици а,ма пък без тях неможем трябват ти,няма как ...За мен Хип са от скъпите пюрета като се има в предвид че по големите бурканчета които ще почнете да ядете по натам са в порядъка на 4 лв а неможеш с едно пюре да минеш с едно на ден.....Вие си преценяте,ние само можем да дадем съвет,защото и на всички марки са различни като вкусове за да може после и с общата храна да свикват....
Другите къде сте?Днес ви няманикакви?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 04, 2011 6:39 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 347885 момичета!
Насе, СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 245364 за кафенцето току що си направих едно и седнах с вас да го изпия.
Ходихме на очен лекар за баткото,че се оплаква.Невиждал на дъската какво пише.Нищо му няма на диването.Лекаря ни е с мн модерна техника,която неможеш да излъжеш.Бях се притеснила,че нали аз нося очила,но всичко е ок.
Насе,дано Наско е послушен и си изкарате празника.Ще избие зъбчето,но се иска време.Пробвай различни марки пюренца.Не се отказвай обаче от зеленчуковите.Незнам дали знаеш,но в началото се разтварят с малко ам/кърма.
Хриска,вие какво правите?Тео е качен на стол и брои стотинки.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 571838 Все играе чекнат на високо СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 951600
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Вто Яну 04, 2011 7:13 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 347885 Насе мерси за кафенцето.Дано Наско да е послушен на празника на баща си.
Мимке на 26.01 съм на консултация и този път съм на ехограф и изследвания най после ще видим бебчо,че близките ми нямат търпение да узнаят пола най-много свекърва ми че ако е момиче ще е на нея кръстено, ако е момче на татко си ще е кръстено моя така реши.
Хриси дано не си се преуморила.Кари как е?
Другите къде сте?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 04, 2011 7:21 pm

ние бяхме за шполовин час на вън,напича хубавои е приятно,Сега заспа калпазанката гушнала едно от бебетата си и аз се захващам да доизчистя къщи че тя като е будна немога да измия пода.
Насе,дано наистина е кротушно Наско и вие се повеселите.
Боре ,дано видите пола,таткото как така реши че ако е момче ще е на него все пак и ти си майка и трябва твоят глас да се Чуе или ти нямаш нищо против?
Дими имате ли сняг как сте?
Мимка,може да му е далеко на Дари ако е на заден чин и затова да не довиждаа?При вас наследставено ли е носенето на Очила?Кари дивее какво да ти кажа все и тя е чепната на маса на стои позаиграва се с игчките има сумати сега от празниците ,но за кратко и са захвърлени....Такива са си...диваннца
.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 04, 2011 7:48 pm

Бори,как се казва мъжлето ти?А свекито?Ти харесваш ли имената им?Е,дано най-после да видите пола.Голямо вълнение е за всички.Аз пък въобще не исках да знам пола.Предупреждавах докито да не ми казва.Дори с Дари до последно ми казваха,че ще е момиче. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 587689 ама непознаха. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 624820
Хрис,аз от ученичка нося очила.Много четях и то вечер на лампа.
Тео и той заспа преди малко.Мен ме цепи главата нещо.Сега си допивам кафето,дано ме отпусне.При нас имаше слънце,но е хладно.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Вто Яну 04, 2011 8:16 pm

Мими мъжа ми се казва Драган,а свекърва ми Павлина,ако е момче ще е Даниел или нещо друго с Д,а ако е момиче ще е Полина или Цветелина ако е на Цветница.
Хриси аз съм съгласна с мъжа си дори аз предложих да е на майка му ако е момиче,а той не беше много съгласен,но накрая го убедих ме с майка му и сестра му и той се съгласи.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 04, 2011 9:25 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 347885
Мимка следете го Дари.да не е на много заден чин?и аз така не виждах на дъската и преписвах от детето до мен.сега не съм с голям диоптър -1.но не нося очила.чат пат вкъщи слагам.

Насе тези на ганчев не са ли хубави.тук в българските ни магазини ги има.по около 1.20ев са.но незнам отзиви за тях.
но и според мен е хубаво да се мешат и на хип и от българските.
Боре не е толкова важно името.важно е детето да се роди жива и здраво а името за мен е само формалност.ние на нашата до последно не сме го обсъждали.аз вътрешно си харесах Криста.И 2 СЕДМ ПРЕДИ ДА РОДЯ ГО КАЗАХ НА МОЯ И ТОЙ ВИКА ДОБРЕ.НИКОЙ ОТ РОДА НЕ ЗНАЕШЕ КАК ЩЕ СЕ КАЗВА.
моята палавница слушка.общо взето се държи добре.кротушка си е.нощем се буди към 3 за ядене и после в 7ч.вечер яде към 11ч за последно.ей неможем това нощно ядене да го пропуснем и това е.но нищо ще има кърма за по дълго.защото нощното кърмене я стимулира.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 04, 2011 9:57 pm

Бори,хубави имена си избрала.Както казва Стели само живо и здраво да се роди.
Стели,моите свекита се разсърдиха и дори ни изгониха СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 616893 Дари не го кръстих на никого.Не си познават внуците СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 382274
Нека си хапва Криси.Още е мъничка,а и кърмата бързо се усвоява.
Аз давах на Тео на Ганчев пюренца.Той си ги хапваше с удоволствие.Не са скъпи дори.Пробвай ги ако ги хапва ще и взимаш.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 04, 2011 10:04 pm

Мимка те свекитата все недоволни.всеедно живота се върти само покрай тях.това е проява на егоизъм.за едно име да ви изгоняг.егоизма тотално ги заслепява и незнаят какво правят.направо ми се повдига от токива случай.жалкото е че всеки втори случай е с изгонване или отричане от внуците
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 04, 2011 10:09 pm

Така е Стели.Жалко за тях.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 04, 2011 10:40 pm

здравейте,на мен ми е много скапано настроението Пламчо продължава с температурата и ако до четвъртък не спадне пак ни вика джипито и аз знам че или инжекции или в болница притеснявам се още от сега и само се моля да не вдига вече.
НАСЕ аз лично купувах само плодови пюрета в последствие взех и да ги правя а зеленчуковите съм ги правила и на Радост и на Пламчо.мисля че така е най-добре защото знаеш какво слагаш вътре.
БОРЕ само да е живо и здраво бебчо.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Сря Яну 05, 2011 12:00 am

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! НЕКА ТЯ НИ НОСИ САМО ЗДРАВЕ, МНОГО УСМИВКИ И КЪСМЕТ!
Как сте мамчета? Ние от 1 седмица сме на село и днес се прибрахме. Не мога да ви чета отдавна, имах проблеми с нета преди това, едвам ми отваряше страницата и до там бях.
Ние днес бяхме на консултация. Пораснали сме повечко този месец СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 951600 - 900 гр и 3 см и сме станали 6,500кг и 61 см. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 456823
Ще ви прочета по-късно. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 764370 за всички бебоци и мамита...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 05, 2011 12:23 am

ехо ние бяхме пак на вън малко.векитата всеха Кари и аз пообиколих малко по магазините,Търсих си ботушки но нещо не си харесах.Пак ще гледам като остана по свободна...
Жужи,повечето деца поддържат Т от този вирус 3-4 дни,ще спадне не се притеснявай докато почне действието на Аб е така,помня че Роска беше писала че Ивка беше така ,Иначе кашля ли,как е,весел ли е Пламчо или не?Пожелавам ви бързо да се оправи милото.
Боре наистина хубави имена си избрала,но според мен майката има по голямо предимство за това как иска да кръсти детето си,но повечето не го спазват това.
Мимка,жалко е за свекитатта ти наистина,поведението им е е неоправдаващо....
Нери ,липсваш ни,айде дано си по редовна мила.Блаво на Нернур,хубаво е пораснала.
Стели и Криси много добре наддава,да ти кажа не си ли махне сама в началото нощното ядене после е по трудно и хич не си го махат.Но нека защото така наистина ще имаш повече кърма...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Яну 05, 2011 1:20 am

ХРИСИ НА НАС НИ Е 6 ДЕН ЗАТОВА И ПЕДИАТЪРКАТА НИ СЛЕДИ ПО ОТБЛИЗО ДА НЕ НАПРАВИМ НЯКОЯ ПНЕВМОНИЯ ....ДА КАШЛЯ ВТОРИ ДЕН ОТКАЗВА ХРАНА ИЛИ АКО ХАПНЕ Я ПОВРЪЩА УЖАС ДОСЕГА ТОЛКОВА НЕ Е БИЛ БОЛЕН....
НЕРИ КАК СТЕ ВИЕ БРАВО НА НЕРНУР...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Сря Яну 05, 2011 3:07 pm

добро утро хайде пак кафето е от мен СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 8636417914d18e1c7b156c9yr2
как сте мамита и дечица ние сме горе долу послушни ще смесвам пщренцата няма да го оставя само на един вид вчера взех да правя да пробвам пщре само от картофче обаче Наско много мрънкаше гладен ,а аз докато разбера какс е включва пасатора досега не го бях ползвала и си го накраних с това от тиквата този път яде да не повярваш някде четох че щом не иска даден вид да изчакам няколко дена и пак да предложа и можело да го яде и така и стана да ви питам знам че зеленчуците и плодовете трябва да са пресни ама имам замразен домашен грах в хладилника дали мога да му го правя или не
Мим аз му слагам по малко АМ в пюрето да стане по течно че това с тиквата и картофа е малко гъстичко но не слагам много съъъвсеем мъничко
Стели браво на Криста хубаво си расте ние сме на 17 на консултация тогава ще видим но сме над 7 килограма и половина и кой знае колко сме дълги макар че наско не качва така катопреди поне по мои наблюдения няма ги тези бузи има си но не таа както бяха сега май повече расте на ръст
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Яну 05, 2011 4:33 pm

ДОБРО УТРО НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО
А ОТНОСНО ЗАМРАЗЕНИТЕ ПРОДУКТИ МОЖЕШ ДА СЛАГАШ НО ОЩЕ ВИ Е МНОГО РАНО ЗА ГРАХ ТОЙ Е КЪМ 8 МЕСЕЦ ЗАЩОТО НАДУВА КОРЕМЧЕТО....ЗАПОЧВАШ С КАРТОФ И МОРКОФ И МАСЛО МАЛКО ЗАХАР И МАЛКО СОЛ АЗ ЛИЧНО НЕ СЪМ СЛАГАЛА АМ А СИ ГО ПРИГОТВЯМ С ВОДАТА В КОЯТО СА СЕ ВАРИЛИ ЗАЛЕНЧУЦИТЕ ЗАЩОТО ПОЛОВИНАТА ВИТАМИНИ СА ТАМ . А И АКО НЕ ГО ИЗЯДЕ ГО ОСТАВАШ ЗА УТРЕ.ИМА ТАБЛИЦА В КОЙ МЕСЕЦ КАКЪВ ЗЕЛЕНЧУК ДА ВКАРАШ КАКТО И ПЛОДОВЕТЕ.
НИЕ СМЕ ГОРЕ ДОЛУ ПО ДОБРЕ ДЪРЖИМ 37,3 ДАНО ДНЕС НАЦЯЛО ДА СПАДНЕ......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Сря Яну 05, 2011 4:47 pm

Жу благодаря за информацията като ина всички други и с това ще свикнем
Браво на вас дано скоро се оправите напълно
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 05, 2011 5:04 pm

ДОБРО УТРО!Ние днес се оспахме с Карито,ллелел от кога не съм спала толкова до късно,сега си направих две кафета че още немога да се събудя....
Жуже,дано напълно ви спадне Т,сигурно много го мъчи милички,Много е гаден вируса.А с Този Хепатит който е пламнал тук край нас,толкова ме е страх че баща и и роднините ни всички работят с много хора,да не се разболее някой....
Насе,нека е послушен Наско,а за даването на пюрето,разреждай или с водичка или с АМ,за да е по ретичко да не се запича в началото)))А Картофчето повечето деца бе го харесват ,но после свикват,слагай масалце и ще му харесва много повече
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Сря Яну 05, 2011 7:55 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 347885 аз сега ставам.Стели права си че най е важно да е живо и здраво,но за нас е важно и как ще се казва.
Мими много гадно са постъпили свекитата ти.Моите свекър и свекърва са много готини и свекърва ми заслужава да си кръстя детето на нея.Аз си избрах името Полина което много ми харесва.
Хриси така е моя от началото не се съобразяваше с моето мнение,но аз му казах ако е момче той ще избере,а ако е момиче аз ще го избера и той се съгласи.
Аз отивам да правя торта,че утре имам рожден ден.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 849732 на всички и приятен ден
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 11 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите