beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 12 от 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Сря Яну 05, 2011 8:36 pm

здравейте момичета
Жу ,дано спадне температурата СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 610885
Хриси спи щом ти се е паднало СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 56080
Мимка,на нас свекървата ни правеше много мизерии(е,не за името де-а за мен)ама сега какво стана-аз я гледам,
иначе и Саши не е кръстен на никoй точно поради тази причина-за да няма сърдити
аз ставам че ще ходя при ,,съкровището,,
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Сря Яну 05, 2011 8:41 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885 момичета!
Днес немога да седана да пиша.Тео така беша окопирал компа,че немога да се вредя от него.
Жу,дано ви спадне температурата и Пламчо се оправи.
Насе,браво на Наско.Нека си хапва сладко сладко.
Хриска,супер бе.Наспали сте се значи.
Стели добре е наддало детето.Не се притеснявай.Важното е,че е спокойна Криси.
Бори,приятно занимание си си измислила.
За моите свекита не ми се говори.Отдавна съм ги отписала.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 1:29 am

Eхо ,момичета къде сте?Ние цял ден в къщи се побъркахме ,даже и за 5 мин не сме излизали...А вън вали ли вали?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 06, 2011 1:34 am

Аз съм тук Хриси и аз по цял ден си седя в къщи,защото е много студено и не ми дават да излизам и хлъзгаво също.
Направих тортата само трябва да се украси и утре ще ви почерпя с нея.
Отивам да пусна още една пералня.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Чет Яну 06, 2011 2:46 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Snadpisilarge


????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 3:24 am

ххихихи Дидони мерси ,много готино
Боре то не е за излизане,и ние в къщи цял ден,изкукахмееееее
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 2:10 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcTYH25QrhejHqboS4q0Fgom2BDhFX_CuIKya0W_OtgcaLawJi51fQСНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcQ5Cp85T1RjE2V5l5m2Lb6XaitAnUPtupNGccoPwyqWycCA1e8-
Хайде,да де почерпим.Днес е Богоявление и Дари е именяк!

Честит празник на всички които празнувят днес!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Чет Яну 06, 2011 2:17 pm

добро утро Мим хубаво кафе и мерси за почерпката да е жив и здрав да си носи името със здраве СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 764370 как сте вие иначе
охх мен наско ме побърква този зъб докато излезе аз може да вляза в лудница тази сурин още в 6 часа е заговорил и в 7 вече почна да мрънка снощи заспа чак 9:30 а иначе 6,7,8 и вече спи сладко сладко и не ми пречи да си стои детето ноо само мрънка и вика с този зъб нашия много го дразни ужас е ,а и аз от едно извесно време не мога да се наспя и все сам изморена и направо лудвам ,а няма и кой да ме отмени вечер хайде моя ми помага ама и той е изморен и не винаги му се иска
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 2:37 pm

Здрасти Насе!
Благодаря ти мила.Нека всички сме живи и здрави.Добре сме горе долу.
Тео обикаля около мен.Мнооооооого търпение миличка.Нищо друго непомага.Ще избие зъбчето,но се иска време.В този период всички бяхме изнервени/все още съм де/.Аз дори хапченца си купих.Немога да спя хич.Тео от бебе е врякалник.Тази нощ се мяташе на пет минутки и накрая седнал заспа.Незнам до кога ще продължава това.Вече ме е срам да ви се оплаквам.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Чет Яну 06, 2011 2:50 pm

ами какво да те е срам Мим то не се знае и нашите какви ще са няма нищо срамно то си е дете само ти си знаеш какво ти е ,айде бсни му на това диване ,че не трябва така и ,че нямаш нерви да търпиш не може ще мине и вашето ама докато порасне
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 4:45 pm

Добро утро!! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885
Мими Честит Именник.да ви е жив и здрав и много да ви слуша!!!СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Cvetnica24
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 4:52 pm

Насе,много кураж и здрави нерви докато избият зъбките,не се нерви и спокойно всичкиминаваме по този път.Хубаво е когато има някой да те смени,но когато няма наистина е по тежко,но ням астрашно всички повечето деца трудно ги искарват зъбките,заедно сме тук да се подкрепяме....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Чет Яну 06, 2011 8:23 pm

честит празник на всички именници !!!

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 90cfa78f49822c9429f6590934b22a30
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 8:43 pm

Дими,как си мила,нищо не казваш днес?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 8:49 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885 Благодаря ви Хрис,Дими!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 239517
Къде сте момичета?Днес е много пусто? СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 316149 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 316149
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 06, 2011 8:55 pm

Верно че напоследък е пусто,знам ли защо така.Днес при нас е много топлиичко,излизахме преди обяд по задачки.После като стани Кари пак трябва да изляза да си ги довърша.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 9:00 pm

Хриска и ние бяхме вънка с Тео.Напича но е студено и то доста.Едва го прибрах.Ръчичките му бяха с ръкавички и бяха ледени.Сега спинка.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 06, 2011 9:31 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 347885 минавам на бързичко да ви почерпя с една тортичка за рождения ми ден

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2310/176539081811299348321294320628GGHQboiiFPL1U6Zg2hNF.JPG

Честит имен ден на Дари с гордост да си носи името!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 849732 от мен и коремчето ми
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 9:41 pm

Бори,благодаря ти мила! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 764370 Жива и здрава да си и ти СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 70524 Весел празник ти желая СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 239517 Тортичката е чудесна.Сигурно е и много вкусна. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 754689
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Чет Яну 06, 2011 9:50 pm

ЗДРАВЕЙТЕ НИЕ ТОКУЩО СЕ ВРЪЩАМЕ ОТ ДЖИПИТО ЧЕ ПЪК РАДОСТ МИ Е С ЦИСТИТ.ПЛАМЧО ВЕЧЕ НЯМА ТЕМПЕРАТУРА.СЛАВА БОГУ ЗА СЕГА СЕ РАЗМИНАХМЕ НО ВЕНИ ДНЕС МИ СЪОБЩИ ЧЕ НЕЙНИЯТ МЪЖ Е С ХЕПАТИТ И СА ГО ПРИЕЛИ В БОЛНИЦАТА КОЯТО ВЕЧЕ И ТУК Е ПРЕПЪЛНЕНА НАПРАВО ТАКА СЕ ПРИТЕСНИХ И АЗ, ЧЕ НАЛИ СА КРЪСТНИЦИ НА ПЛАМЧО И СЕ ВИДЯХМЕ С ТЯХ ,ТА И НИЕ ТРЯБВА ДА СЛЕДИМ.
БОРЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ТУК.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ДАРИ!ДА Е МНОГО ЗДРАВ ДА ПОДОБРИ УСПЕХА СИ И ДА Е ПО ПОСЛУШЕН!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Чет Яну 06, 2011 9:56 pm

Благодаря ти Жу!Успешно лечение на Радост!Радвам се за Пламчо.Нека е добре милото.Измъчи се много.Дано ви няма нищо,дано и на Вени мъжа се оправи бързо.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пет Яну 07, 2011 12:41 am

Привет!
Честито на всички именници и особено на Дари! Да ти е жив и здрав, Миме!
Боре честит рожден ден! тортата е станала като купешка- браво и пиятно изкарване! Много изненади иподаръци!
И при нас е студ, но излязохме до магазина с шейната, беше голяма радост!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 951600

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пет Яну 07, 2011 3:18 pm

добро утро хайде на кафе и да ви почерпя ,че моя мъж днес има имен ден СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Smiley-face-coffee-cup1
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Birthday52СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Cocktail_postcards

как сте иначе аз тази стрин ходих да се изследвам за хепатит чиста съм Наско не можах пинеже беше решил че сутринта не му се пишка и така
Вчера бяхме при доки изписани един спрей за НАско като му излизат тези и аз незнам какво е по бузите май не съм ви казвала той си му излизат постоянно но не знам от какво по едно по две най много ама ги има и сега ще ги пръскаме
и на мен някакви хапчета понеже каза ,че сам се преуморявала и затова се получавало така май и това не съм ви казала като си стоя и не мога да си взема въздух и ми става лошо направо се задушавам после моя като ми донесе хапчетата ще ви кажа какво точно ни изписа
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пет Яну 07, 2011 4:32 pm

ДОБРО УТРО НАСЕ МЕРСИ ЗА ПОЧЕРПКАТА ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!
Е МНОГО ХУБАВО ЧЕ СИ ЧИСТА И МОЯТ МЪЖ ОТИДЕ ДНЕС ЧЕ И КОЛЕГА ИМАТ БОЛЕН ДАНО ДА НЕ СЕ РАЗБОЛЯВАМЕ ОТ ТОЗИ ХЕПАТИТ.
И АЗ ДА ПОЧЕРПЯ ЧЕ БАЩА МИ И СЕСТРА МИ СА ИМЕННИЦИ
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 1260221СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Puccinichocolates
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пет Яну 07, 2011 5:05 pm

Да са ти живи и здрави Жу много Щастие и успехи
Много лошо тука в нашите области е болеста само ст.загора Хасково и пловдив другаде нямало но то ни стига Доки каза да се проверяваме защото болеста можело да протече като грип първите симптоми били най обикновен Грип можело и да не пожълтееш ами да го изкараш ато Грип лоша работа е значи моята сестра я изписаха Вчера ,мойта док вика много бързо бе и ме съмнява ,че не е оправена напълно ами гледат да освобождават места
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 12 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите