beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 9 от 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Юни 27, 2010 12:28 am

Привет и от мен.моя отиде за малко на работа и аз сядам да ви пиша.
Роси браво на малката спортиска.голяма гордост е това да ти донесе грамота.Роси и на мен като ми се приходи по малка нужда и се постискам малко започва да ми се втвърдява корема и да ме боли.така че не трябва да се стиска.но навън е малко зор да намериш тоалетна.а и в тази жега все вода се пие навън и айде да не ти се допикае.
Нери хубава закусчица си поднесла сутринта.за хълцането и аз четох ,че вече по това време се усеща.моята беборанка все по силно рита и така ми мести корема
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 951600 голямо шоу.представям се другия месец как ще е.в четвъртък съм на консултация и ще я видим колко е пораснала.сигурно е стигнала 1 кг.
Нери сега ти е по слаба имунната система.аз в началото бях така.лесно ме лепваше и постоянно бях с бяла течение и гъбички.сега от 2 месеца нямам грам течение,а би трябвало да е обратно.с напредването на бременността да се засилват тези неща.чудна му работа.
хайде чао от мен засега
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Юни 28, 2010 1:59 am

Здравей Стели честит седми месец добре дошла в нашия отбор аз днес поръчах козметика шишета, биберони в сряда трябва да ми ги доставят ще ги снимам и ще ви ги покажа. Днес цял ден мързелувам лежах почти през целия ден. Сина ми замина на село че тук му е скука сега ваканцията,дъщеря ми си е поканила една приятелка и общо взето бяхме женско царство няколко дни сега ми дойде на гости братовчед ми да не съм сама ходихме по центъра разходихме се и сега обратно в къщи черпя ви с едно витаминозно питие от плодове Нашите коремчета растат 2 - Page 9 A46ee6a4bdc6 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 721867
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 29, 2010 12:48 am

мерси Роси Нашите коремчета растат 2 - Page 9 624820
днес темичката е доста пуста.аз сутринта ходих да давам кръв и урина за изследване.утре ще станат.всеки месец е това.и при вас ли е така?всеки месец ли правите изследвания?
Роси поне ще си имаш компания.е няма да компенсира липсата на съпруга ти,но пак си е нещо.ще чакам да качиш нещата да видя какво си купила
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 624820
ние в събота ще ходим до джъмбо.започваме с покупките.досега и едно нещо не съм взела.как само съм се сдържала.но вече влезнах в седмия и мисля че е време да се започва
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 616893 мами я кажете спрели ли сте се на някакви колички.ние мислим след раждането да я купим,но сега оглеждам за да си я набележа и после да е по лесно.че като дойде бебка няма да има време да се скита по магазините и да се избира количка.
хайде стига от мен.
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370 дано някой се разпише че много тъпо стана
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 29, 2010 6:21 pm

Здравейте мамчета ама никакви ви няма имам чувството,че съм на самотен остров как сте надявам се всички сте добре и сте се отдали на хубавото време и сте по-разходки как са бебоците драснете ред два да не ви мислим със Стели само ние двете останахме тук. Днес е Петров ден и аз съм на имен ден свекърва ми е Петя и съпруга на малката ми сестра е Петър така че трябва да се организирам първо на единия после на другия ходих и им взех подаръци купих някой неща и за бебко сега ще ги изпера и ще ги изгладя и това е от мен желая ви един усмихнат и хубав ден Нашите коремчета растат 2 - Page 9 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 29, 2010 7:05 pm

Здравейте и от мен
Роси наистина май само с тебе си пишем.хайде да се разписват и другите коремчета.днес ходихме да гледаме една количка.много ми хареса,ама е още рано да се купува.а и цвета е момичешки.другите два цвята не ми харесват.ще почакаме и ще я купим след раждането.та ние още нищо не сме купили.остава да тръгнем да купуваме първо количка.моя искаше да я взимаме,ама аз го спрях и му викам първо да се роди и тогава.той доки вика че ще е момиче,но аз вярвам само на очите си
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 616893 Роси весело изкарване на празника
ето я и количката


Нашите коремчета растат 2 - Page 9 179923590410533725861277809517pvw8OIQ4bHuM8L1J13l2
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 29, 2010 7:34 pm

Здравейте мамчета! И аз съм тук. Нямам нищо ново за съобщаване и за това не пиша. На работа съм и така. Утре ще посетя един добър специалист, преди месец и половина още си бях записала час при него. Да видим как ще мине при него. После ще ви докладвам. Аз исках да го посетя, когато много ми са подути краката, но сега нали си починах няколко дена в къщи и не ми са толкова подути. То от сядането на работа пак се подуват де. Но поне ще му обясня проблемите си и да видим дали ще ми каже нещо различно от моя лекар.
Количката е много хубава Стели. И аз си харесах няколко модела от нета, но не съм решила окончателно още. Единия е подобен на твоя, но друга разцветка само.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 12:04 am

Здравейте мамчета Нери радвам се че си тук влизай по честичко липсваше ни ! Стелка много е хубава количката какво включва има ли някакви екстри към нея с колко коша е ? Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 30, 2010 12:14 am

няма ектри Роси.освен покривало за крачетата.има и пълно легнало.но на мен не ми трябва зимен кош.зимата в гърция е топла.ще си взема отделно само столче за кола.но си мисля да вземем направо от 0 до 18кг.при тях наклона се регулира и става полулегнало.не си струват тези кошници от 0 до 13кг
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 30, 2010 12:19 am

днес си взех изследванията.добри са.хемоглобина е много добре.то оставаше и да не е.вече 4 месеца го пия това желязо всеки ден без почивка.захарта ми е ниска.при граници 70-130,моята е 63.но не чувствам отпадналост.вие правите ли изследвания?как е в бг?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 1:13 am

Здравейте пак от мен аз не се въздържах и си купих количка по интернет много ми хареса проверих модела в бг няма го и това ме амбицира още повече не обичам дублиращите се неща дай боже да си я ползваме с здраве: Нашите коремчета растат 2 - Page 9 B81693e374e4 Количка Chicco TRIO CT O.1 AUTO-FIX Произведена в Италия за Англия!!!
Комбинираната количка включва столче за кола, преносим кош за новоредените бебета, сенник, дъждобран и столче за кола 0-13 кг.. Най-важната технологична иновация са двойно въртящите се дръжки, които освен че се въртят в 8 позиции, също така се прибират напълно. По този начин количката заема по-малко място, става по-компактна и е лесна за пренасяне. Спирачките са свързани с кабел и бързо и безопасно блокират двете колела, дори да се натисне само единият педал.
•Размер: Количка разгъната: 53,5 см. (ширина), 91,5 см. (дължина), 105 см. (височина), 7.5 (тегло). Количка сгъната: 35,5 см. (дължина), 109 см. (височина)
Производител: Chicco Италия
Възраст: 0-36 мес. Цена 840,00 лв
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 1:20 am

Браво Стели много се радвам,че всичко е наред при теб дай боже и на всички ни такива резултати на мен последния път хемоглобина ми беше малко нисък сега ще правя на 07.07 поредните изследвания при мен се получава така защото много много не си падам по месото!
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 30, 2010 1:47 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 616385
бебко да си я ползва със здраве.много е хубав цвета.шик е Нашите коремчета растат 2 - Page 9 616893
аз не съм така смела и ще чакам раждането,въпреки че много ми хареса днес количката.7 месеца съм чакала ще почакам още 3 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 571838
Роси ти каква козметика си взела.аз мисля да си взема от тук Фисан,че в бг гледам по сайтовете го няма.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 6:14 am

Стели аз поръчах козметиката на чико една моя близка ми я препоръча и аз и се доверих аз лично не съм ползвала такава до сега ще я пробваме дано излезе добра утре трябва да ми я доставят и ще я кача да я видиш кое какво е че вече и аз не помня какво съм поръчвала
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Юни 30, 2010 1:31 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 2279363P
Добро утро коремчета!
Как сте днес. На мен ми е едно тъпо днес. Нямам никакво настроение. Вчера пак се сдърпахме с моя и то за нищо, но този път не заради моите хормони. Май неговите не са много наред. Днес след обяд ще сме на доктор, после ще ви докладвам как е минало. Стели Нашите коремчета растат 2 - Page 9 616385 все така да ти са добри резултатите. И при нас е така с изследванията - всеки месец се правят, за да се следи състоянието на бременната и ако има някакъв проблем да се реагира на време. Даже ако се налага на месец два пъти съм правила, за да се види реакцията на лекарствата, дали помагат.
Роси прекрасна ти е количката. Много екстри има.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 5:05 pm

Здравейте нашата работлива пчеличка Нери пак се е погрижила за нас Стели, виж как ни е изненадала с кафенце и сладичко. Нери и аз се скарах с моя снощи в един посред нощ той си мисли че всичко е пари, а на мен ми писна все сама да стоя и все се оплаква че съм му мрънкала и все ми казва стига си хленчила задоволявам ти всичките капризи да ама аз не искам такъв живот все сама исках да си дойде края на юли а той сега ще си идва след 20-ти август искам да е до мен в тези моменти чувствам се адски самотна особено когато покрай мен мине някоя семейна двойка става ми толкова мъчно и тежко знам че и на него не му е леко и му е мъчно обаче не ме разбира и все ми казва че откакто съм бременна все мрънкам ами как няма да мрънкам сама съм с две деца тежко ми е вече всичко ми тежи от вчера ми се схваща и левия крак и не мога да мръдна. Поемам си дълбоко въздух и си казвам стискай зъби малко остана, Нери пиши ни после как е минало при доки Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370 На мен днес ми доставиха козметиката шишетата,ваничката термометър биби и другите неща после ще ги кача да ги видите
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 30, 2010 7:04 pm

Нери мерси мила за сладичкото и кафето.
Нери и на мен ми е скапано настроението последните дни.едно ми е плачливо и притеснено.гадна работа.
Роси няма как.в трудно време живеем и мъжете ни все отсъстват.аз на моя гледам да не му мрънкам много много,защото и на него не му е лесно.а и ти не си сама.имаш две дечица,а сега като се появи бебо ще имаш мноооого работа и няма да се чувстваш самотно.още малко остана Роси и поне неразположенията от бременността ще изчезнат.и това е нещо
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 571838 на мен доскоро ми беше едно радостно и приповдигнато настроението,а от 10 дена ми е едно кофти и немога да се зарадвам на нищо.но все си казвам трябва да си щастлива.скоро ще се променни живота ти коренно,с появата на малкото съкровище.
така че мами кураж и само положителни мисли
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Сря Юни 30, 2010 9:04 pm

здравейте бъдещи мамчета
РАДВАМЕ СЕ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД И БЕБОЦИТЕ РАСТЪТ.
СТЕЛИ аз съм с подобна количка моята е оранжева много лека и маневрена доволна съм много.
РОСИ моята приятелка е с такава количка но хич не и е удобна дано на теб ти пасне. неможеш с една ръка да я караш,а понякога се налага и си е тежичка.
НЕРИ как мина днес при докторА?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 30, 2010 9:57 pm

Здравейте отново Жу аз си мисля че нещо си в грешка защото количката е нов модел и я няма в бг все още аз участвах на търг и я купих от там проверила съм в интернет като моя модел няма в бг а и на 7,5 кг не виждам кое им е тежкото а и като не ми хареса ще си купя нова Нашите коремчета растат 2 - Page 9 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юли 01, 2010 1:52 am

Роси 7 кг направо си е супер лека количка.моята е към 10-11кг.
аз ходих малко на разходка.навън е едно задушно.утре съм на консултация и ще видим как се развива беба.да не ни изненада док само с бебо Нашите коремчета растат 2 - Page 9 23690 .аз докато не го видя с очите си не вярвам на 100 процента.така че чак на раждането ще знам със сигурност.макар,че трудно стават вече грешки на видеозона.но все пак има и такива случаи.
Роси ти как си?
Нери да пишеш какво стана при доки
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Чет Юли 01, 2010 2:14 am

РОСИ възможно е да е по нов модел ето качвам снимчици да видиш нейната количка
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 82950799212329588241277921499nh3bU5tndM8TRh9ZSH4K
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 9298307629681320471277921507oTFGscoQU2ldb6kvOQm4
в никакъв случай не искам да те разубеждавам а и ти си изгледала 2 деца всичко е въпрос на вкус
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юли 01, 2010 2:41 am

Стели аз съм добре само това повръщане ме трови много пак се възобнови на мен до сега не ми се е случвало да ми объркат пола на децата каквото са ми казали такова се е пръкнало хем тогава техниката не беше на такова ниво. Жу не се притеснявай не съм го приела лично за това сме тук да обменяме опит и да си помагаме, Нери чакаме новини ! Нашите коремчета растат 2 - Page 9 721867
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Чет Юли 01, 2010 5:14 pm

Здравейте мамчета! Нашите коремчета растат 2 - Page 9 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 624477
Как сте? Аз съм много добре. Вчера прегледа мина супер. Бебето се развива много добре. Пораснало е 1460 гр. Май е малко едричко за седмиците си или на мен така ми се стори. Всичко му е идеално развито до сега. Много ми е сладко бебчето. Имаме си снимки и видео. После мога да кача една снимка, да ви покажа. Таткото нали не иска да знае пола, покрай него и аз не можах да науча. Не ни показа точно там и си остана изненада до раждането. Изписа ми магнезий и витамини пренетал. Каза че са били по-лесно усвоими и по-добри. Забравих да питам за киселините нещо да ми каже. Нямам много често, но като почне продължава няколко дена. И е много гадно така. Вие имате ли оплаквания от киселини, на вас изписаха ли ви нещо? А за подуването на краката ми каза, че не трябва да пия никакви хапчета, а само да лежа и да почивам. И наистина забелязах, че тогава минават. Но трябва с дни наред само да лежа и да правя разходки. Но като почна да шетам из къщи или като седя на работа постоянно пак ми се подуват. А и с главата на долу се е обърнало вече и каза, че няма вероятност да се обърне иначе. Много съм доволна от отношението на лекаря. Много чаках наистина - за 15.20 ми беше часа, а аз влязох в 19.00 . Но въпреки, че е края на деня и имаше и едно раждане точно преди аз да вляза той пак беше на настроение и си правеше работата с кеф. А още колко чакащи имаше след мен, просто нямам думи.
Роси много е гадно с това повръщане, защо така се получава? Не пита ли докито? А кога повръщаш попринцип, когато си гладна или когато си яла вече?
Стели как мина консултацията? Чакаме да ни кажеш.
Насето от много време не е влизала, сигурно още не са им пуснали нета. А Ванчето уж е в болничен вече, а пак я няма. Дано е добре.
Ех, че не ми свършиха приказките, цял ферман написах. Съжалявам Нашите коремчета растат 2 - Page 9 30632
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юли 01, 2010 6:53 pm

браво Нери.най-накрая хубави новини от теб.значи проблема е бил в доктора.толкова те беше наплашил хпредишния.бебчето добре се развива.от това по хубаво няма.да качиш снимчици да го видим.аз довечера ще ходя и след това ще ходим с моя на разходка.така че утре ще ви пиша как е минало.аз съм с проблеми със стомаха от началото.не са точно киселини,но все ми горчи и усещам тежест в стомаха.няма спасение от киселините Нери.всичко ще се оправи след раждането като с магическа пръчица.пий си витамините,почивай си повече и всичко ще е наред.само се измъчи с онези хапчета,от които ти падаше кръвното.трябвало е по рано да потърсиш друг лекар.но няма значение.вече си знаеш и ще си по спокойна
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 02, 2010 1:05 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 27395 Нери много се радвам че всичко е наред с теб и бебко браво добре го гледаш, аз също пия витамини Prenatal,а повръщането незнам защо се получава така и с трите ми бременности до четвъртия месец после имам успокоение и в седмия пак ме започва и така си отивам до последно както и да е малко остана това да ми е проблема за киселините от скоро съм с ужасни киселини аз се лекувам с хлебна сода пия половин ч. лъжичка след това малко вода и съм ок Стели да ни пишеш как е минало дай боже и при теб да е наред всичко аз съм чак на 07.07 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пет Юли 02, 2010 4:20 am

НЕРИ,радвам се че си добре и че бебето се развива добре,
за киселините ,няма спасение,докато не родите няма да ви минат .Има временни неша които ги облекчават ,ама не и да изчезнат.Знам че има по аптеките Талцид,но аз лично не съм го пила.аз пиех много газирана вода и виждах някакво облекчение.
За повръщането пиех деган и ми помагаше.Това е с което мога да ви помогна като съвет,
Хайде лека нощ и целувки на тумбачетата
Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 9 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 9 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите