beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

+8
rosi78
borqna miteva
roska88
Neri_84
Димитра
Мимка
Hrisi_Kari
stella80gr
12 posters

Страница 9 от 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 29, 2012 1:53 am

Здравейте!
няма нет днес и не съм ви писала пове4е.Сега ве4е имам.
Дими,това е хубаво че хотелът е хубав
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 29, 2012 2:10 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 625405 Добро утро!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Май 29, 2012 3:01 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885
Хриси и аз пийвам кафенце.
Какво правите вие?Ще излизате ли?Днес при нас пече,но и духа.
Дими,чу ли се днес със Сашко?Харесва ли му?Липсваш ли му?Снощи как беше без него?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 29, 2012 3:20 pm

И при нас напича,ще излизаме с Кари че имам малко работа за вършене.Подухва но дано на слънчице е добре.вие не сте ли на градина.Ние бяхме сополиви миналата седмица но я пресякох с Остилококцинум.
Дими,как е Саши?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Май 29, 2012 5:11 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624477
чух се със Саши,бяха тръгнали по центъра
много е щастлив-едва ли се е сетил снощи за нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624820
изгубил си някъде телефона,ама здраве да е,ако го намерят добре,ако не-нищо какво да правим сега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Май 29, 2012 7:37 pm

Хриси на градинка е,малко покашля,но няма как.Гърдичките са му чисти.Сополките вървят и те от време на време,но тръгнат ли на градника е неизбежно.
Дими,неприятно е да,дано го намерят.Спря ли му картата?Поне да не ви навъртят парички.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Май 29, 2012 7:53 pm

аа,намерили са го,
ами аз му бях дала предплатена карта-никакви сметки все още
звъня ми госпожата-човека се опитал да си вкара ПИН-а и го блокирал,та продиктувах ПУК и го пуснаха-голяма разправия с тоя телефон С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 29, 2012 11:46 pm

Дими,браво че се е намерил телефона.
Мимка, нека ходи щом има желание Тео,а и ти да си почиваш.
И Кари отиде след обяда при свекитата ,Стой до 9-10 часа при тях и си я докарват.На работа са,нямат възможност да оставя при тях.Свеки почива само в неделя.тя за това си е свикнала все с нас.Трудна работа...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 30, 2012 2:06 pm

Добро утро!
Хайде по кафе.
Как сте?
Стели,Нери как сте момичета ,кака са децата?Все по рядко влизате?С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 12649_185299991714_185071666714_3161908_5831068_n
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 30, 2012 2:54 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 Хриси!
Аз изпих своето кафенце и ще излизам по рабата.
Днес при нас духа и се чудя кака да се облека.Опитва се и С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 66682 да пече.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Май 30, 2012 6:50 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 30, 2012 7:06 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 отново.Прибрах се.Навън духа,но и яко пече.За къс ръкав си е.
Нищо не свърших.Надявах се ,че ще ме вземат на работа,но уви.Никакво внимание не ми обърнаха и ме отпратиха.Всяко зло за ДОБРО.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 30, 2012 7:31 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 Ние се прибрахме от вън,ядохме и сега уж ще спим,ама стана в 9.30 ч и малко трудно ще заспи,ама да видим...
МИмка,при нас така печеше ,децата си бяха по къс ръкав.Прежуряше на моменти слънцето,сигурно пак ще вали.
Къде кандидатства за работа,защо не ти обърнаха внимание?
Оф,аз съм с такова главоболие на последък ,днес пак ме боли глава С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 305872
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  rosi78 Сря Май 30, 2012 7:41 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624477 Писах писах и поста ми се бъгна ! Мимка не се отчайвай след лошото време винаги изгрява слънцето. Ние се прибрахме късно снощи след дълги полети и престой по- летищата Даниел ме подлуди то беше търкаляне ,бягане, скачане, ревове и какво ли още не. За капак при излитане от летище София за Варна излезе силна буря с гръмотевици и върнаха обратно самолета на пистата висяхме 40 минути в него трябваше да изчакаме да отмине бурята и да отворят летището. В самолета настана страх и паника и всички присъстващи бебета включително и моето огласяваха самолета цирка беше пълен. Нервите ми бяха опънати и бях на края на силите си , както и да е бурята отмина излетяхме и след 15 мин попаднахме в турболенция сърцето ми щеше да изкочи, това беше най- кошмарният ми полет важното е , че всичко завърши добре . Дими браво на Саши хубаво е децата да са самостоятелни и да могат да се справят сами където и да са много хубаво че му е харесало зеленото училище ! Ти да не вземеш да го изненадаш и преди да се е върнал да е вече батко. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 571838 Дими най- важното което мога да те посъветвам е ако имаш воля да започнеш да тренираш упражненията с вдишване и издишване много ще ти помогнат при нормалното раждане, другото което се сещам е, че би било добре да си подготвиш и зърната стискам ти палци дано всичко мине леко и бързо и да сте живи и здрави това е най важното! Хриси хубаво е, че майка ти се чувства по- добре дано да няма здравословни проблеми за в бъдеще, добре е когато децата помагате на родителите си както вие в случая с ремонта. Нери ние също все още вършим всичко на памперса имахме един период в който след сън всяка сутрин го слагах на гърнето и си свършваше голямата работа , това беше обаче за кратко сега като види гърнето и започват ревове викове и танца на гърмящата змия С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 587689 Сега чакам времето да се постопли и да се пробвам пак пожелайте ми воля и търпение защото ще са ми нужни С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 951600
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 30, 2012 7:45 pm

Кандидатствах за работно място в цех за производство за чанти.Каза ми моя братовчедка, нейна съседка работела там.Днес отидох,но охраната ми вика няма такова нещо.Не набираме хора.Исках да вляза вътре и да попитам,вика ми не може.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 30, 2012 7:49 pm

Rosi,радвам се че сте се прибрали живи и здрави.з ако трябва да бъда честа се страхувам ужасно много да летя със самолет.Не знам ако ми се наложи как ще оживея до като кацене самолета-сигурно няма да съм жива.
Гледах ви снимките ,много хубави и сладки сте.Ти си с нова прическа,Браво отива ти.Трудно е когато сам си гледа детенцето ,но сега кака Вики ще ти помага.Ще кротне и той но иска време.Успех с махането на пампито.Сякаш бързо минаха 2 седмици при вашият тати...скоро да мине времето и до като се прибере.Кофти е да сте разделени,но няма как.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 30, 2012 7:51 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 347885 Роси!Големи премеждия сте имали ,но живи и здрави сте се прибрали СЛАВА БОГУ!Отношението ме ядоса Роси.Разбрах,че набират хора,но явно си ги избират.Ще намеря работа.Не съм се отказала.
Хриси какво и е на майка ти?Аз съм пропуснала.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 30, 2012 7:58 pm

Ох,Мимка,ужас,Тук при нас има една фабрика Пролет,постоянно търсят шивачки и наръчнички,заплата им е около 300лв,но поне който е с малко дете до пускат в 5.30 да си го вземе от градина,но пък ако ти е болно и си в болнички,сигурно и заплата няма да ти дадът,Постоянно имат някви глоби,за които не ти обясняват защо са те глобили.Абе гадно е общо взето,Мимка е там в момента,Марая къде болна къде здрава е на ясла за да не отсъства,.
А майка беше на почивка на санаториум в същност две седмици-тогава когато си бяхме на село.Отиде по Нои в гр Стрелча за ради крака,нали има разместен гръбначен прешлен и от там и се възпалява нерва на деснят крак и я боли.Остана доволна,но сега пак много се блъска на село в Градината и пак ще я заболи.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 30, 2012 8:13 pm

Толкова дават Хриси!Не са много но пък са нещо.Аз нали ходя да чистя,там вече ме изкарват извън релси,защото хем са малко парите,хем не ми ги дават на време.Ето месеца свършва и не ми платиха.Казаха,че нямат.
В нашата градинка връщат деца.Малко да кашля някое и го връщат.Вчера госпожата пък ми вика,че Тео нищо не искал да яде в градината.Отказвал.Ако искам днес да не го водя.Викам си по акъла да бе,да.Как ли пък няма да стане.Ще ходи.колкото хапне толкова.Не им се занимава да го хранят явно.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 30, 2012 8:37 pm

Taka e пак са нещо,но са твърде малко....Поне за мен.Като се има в предвид че градината ти на месец е 50-60 лв с лекарствата и то къде му е края+ болнични,май май накрая нищо не остава от тях,но превилегия е че те пущат на време и събота и неделя ако няма кой да ти гледа детето почиваш.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 31, 2012 3:18 pm

Добро утро!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 625405
как сте?Дими как си ,да не тръгна да раждаш?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Чет Май 31, 2012 3:44 pm

Привет!
Хриси така е.В Пловдив градината е 50лв.Ако детето не ходи се плащат 25 лв.Абе думи нямам.
Аз сега готвя и ще излизам за Тео,днес е до обяд.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Май 31, 2012 6:25 pm

тук съъъъъъм
ходих да взимам Саши,
оффф,нещо ми е едно отпаднало такова...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 31, 2012 7:25 pm

Дими,да няма изненади с тязи отпадналост.Лягай и почивай....как са искарали децата?
Ние бяхме на вън,после ходихме малко на пазар да по напазаря някой неща.
Мимка,защо са до обяд днес?За таксата е по ниска от нашата.Тук ако въобще не ходи а е записано 14 лв се плаща,всеки месец я вдигат.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Чет Май 31, 2012 9:46 pm

ами добре са изкарали Хрис,но беше изморен милия,поспал в автобуса и беше като ошмулен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите