beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Окт 18, 2011 3:19 pm

здравейте момичета
Мелани,здравей С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 624477
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 64481049615140685131318922374uc1lP7uRpOQDHqRQCxbd
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Окт 18, 2011 6:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
Дими мерси за кафето.какси днес?някакви неразположения?
Мелани радваме се да те видим.разкажи повече за вас.как сте с малката?може да качиш и снимки да ви видим колко сте пораснали
днес при нас е супер времето.вече излизахме и сега малката спинка.дават го така до края на седмицата топличко.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Вто Окт 18, 2011 6:17 pm

Здравейте, момичета!
Дими, мерси за кафенцето!
Хриси, да работя. По закон имам право на непълен работен ден, но се разбрахме със шефа да си работя по 8 часа, вместо 5 и останалите часове да се събират и да фги взема накуп като отпуск. Та сега съм си в къщи чаак до края на годината.
Иначе сме добре. Маргарита е голямо диване, направо не ми се мисли какво ще е като проходи. На 20/8 я кръщавахме.После ще кача и снимки.
Стели, тук за 4ти пореден ден е невероятен клинч. На климатик сме и ме побиват тръпки като си представя каква сметка за ток ще дойде, ама по-добре да пестим нафтата, че нали стачкуват митниците и е дефицит С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 390363
Снощи дъъълго време ви четох, гледах и снимки - много са пораснали сладките бебоци!!
А Мимето как е, Хриси?

После ще пиша пак.
Цунки!
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 18, 2011 8:01 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 на всички и ние бяхме на вън!!!Времето е подходящо за разходка,утре го дават и по хубаво дори само дето духа.
Мелани кой я гледа Маргарита кат си на работа?нека е буйно дете тя ще го израсне.Мими са добре,ще заминават след 2-3 седмици отново за Италия,не се стои тук в Бг,труго е наистина но няма как.Имаше сватба,кръщенета и така,.....
Стели,браво и на вас,за разходката,как е Криси?
дими ти как си,как е коремчето?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Окт 18, 2011 8:30 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 момичета!
Мелани здравей!Много се радвам,че пишеш.Пусни снимчици да ви видим.
Хрис,ще ти пратя снимки,но по-късно.И ние бяхме на разходка.Слънчо пече,но вятърко е много гаден.Духа ужасно.
Стели,благородно ви завиждам за времето.Тук вече е доста хладно.
Хубав ден на всички!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Сря Окт 19, 2011 12:58 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 Мимка :)
Качих някои снимки, но не успях да кача всички, които исках. А не съм и много веща в качването им :)
Как си ти?
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Окт 19, 2011 4:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 1984103813135790600213190115872pkLN9W9eeQuSlqa0lgZ
хайде на кафенце момичета

Хриси,добре съм,лошо ми е,но ще го преживея,поне не ми се пие чак толкова кафе,та да не се тъпча постоянно с кофеин
иначе коремчето още не личи-качила съм 1-2 килца-сега съм 48,но нали бях на диета лятото а сега започнах да си ям и е нормално
момичета лек ден ви желая
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Сря Окт 19, 2011 5:07 pm

Здравейте, момичета!

Дими, дано бързо минат тези неразположения и с всеки изминал ден да се чувстваш все по-добре! Кураж!
Хриси, като работя, Маргарита я гледа татко и. Неговата работа е такава, че може да я върши и от вкъщи. Принципно се прибирам от работа и поемам щафетата, а той хуква по обекти. Сами се справяме за сега, но все по-често се замислям за жена, която да се грижи за малката, докато работим, защото буквално нямаме и минута почивка, а Маргарита е доста буйно дете. Ще видим как ще я караме от януари. Поздрави специално Мими от нас и много цунки на Марая и на Кари, както и на всички бебоци и дечица.
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 19, 2011 7:54 pm

ЗДРАВЕЙТЕ!!!
нИЕ ДОВОЛНО СЕ РАЗХОДИХМЕ ,ПОИГРАХМЕ И ВЕЧЕ СПИМ,КАРИ СЕ ЗАРАДВА НА ДЕЦАТА ИМАШЕ ДНЕС ДОСТА В ПАРЧЕТО В КОЕТО ХОДИМ.ВРЕМЕТО Е СТРАХОТНО,СЛЪНЧЕВО И ПРИЯТНО С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 66682
Мелани,разгледах снимките,Маргарита е много усмихнато и слънчево дете,браво нека да е усмихнатка а бойното ще го израсне както вече казах и ние сме такива ,но сега е по друго ,много повече се заиграва с играчки но които и са забавни,и по този повод мога да се похваля че от вчера сме с нови купчета,и формички за пускате в къщичка,снощи от мерак до 23 часа е играла С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 62694 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 62694 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 62694
Това да си наемите жена която да ви помага е хубава идея стига детето да свикне с нея и да не злоупотребява с доверието ви,ето Роси78 която пишеше нали се опари от поредната си детегледачка че я крадеше ,така че внимателно трябва да избирате.Дано попаднете на съвестна жена.Работата ти си заслужава сигурно щом си се върнала,а щом и тати може да помага няма страшно.
Благодаря за целувките и поздравите ще пратя С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 764370
Дими,жалко че имаш неразположения но да се надяваме че ще минат поне до 3тия месец,поне на повечето които им отшумяват тогава става,на който ще си му останат и после продължават.
Мими, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 245364 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 245364 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 245364 за снимките с занимателните играчки,търсих от тях ,но нямаше тук,много странно.
Това е от мен,отивам да готвя че до преди малко съм се чудела и го измъдрих най накрая,
пфуууууууууууууууу това ядене един ден да беше????
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Чет Окт 20, 2011 3:30 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 77465
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 561608
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Чет Окт 20, 2011 5:48 pm

здравейте момичета
Мимка какво става с твоя комп

аз днес се чувствам добре-поне за сега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Чет Окт 20, 2011 7:57 pm

Здравейте момичета!
Мелани,много сте пораснали.Пу-пу-пу.Голяма сладурана е Марго.
Хриска,тези игри са от Дари.Тео нищо не пази.Всичко къса,чупи и съсипва.
Дими,само така.Радвам се,че се чувстваш добре.Три поста ми няма.Незнам защо.Като сложа емотка и текста изчезва.Дано вече се е оправил.Тео много натиска и може да е натиснал някое копче.
Ние бяхме навън.Времето е пролетно,но много деца са болнички.Това не е нормално просто.Един ден топло,друг студ,сутрин много студено,на обед жега...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Пет Окт 21, 2011 2:46 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
днес при нас беше чудесен ден и се разходихме хубаво.
Хриси и Криси има такава кутия с различни форми за пускане.трябва да им намираш мястото и да пускаш,но тя нашата още не се усеща .това е за над 18мес и е много образователно.при нас в джъмбо има много такива играчки.
Дими ти как си?много беше вълнуващо когато аз бях бременна.това са незабравими моменти.Саши сигурно и той се вълнува
Мимка сигурно Тео ти е натиснал някое копче.Криси като направи някоя настройка после цял ден немога да разбера какво е натиснала
Мелани при вас как е положението?НИЕ СМЕ НА 20КМ ОТ ЦЕНТЪРА,НО Е СПОКОЙНО ТУК.НЯМА БЕЗРЕДИЦИ.ПОНЕ ЗАСЕГА
ХАЙДЕ ЛЕКА МОМИЧЕТА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 721867
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пет Окт 21, 2011 1:55 pm

добро утро !!!хайде на кафеее
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 171884715815730507241319176443f37g2BelT8umbQwRr9ck

Стели,още не знае Саши
ох искрено се надявам вие да не разбирате от безредиците
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Пет Окт 21, 2011 2:13 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
Дими, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 245364 за кафенцето.И аз сега пийвам.
Стели,дано наистина не разберете нищо от размириците,че е много неприятно.
Днес се очертава приятен слънчев ден.Да се възползваме максимално от слънчо.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Пет Окт 21, 2011 2:18 pm

Добро утро на всички.
Дими, мерси за кафенцето. Кога ще казвате на бъдещия батко? Ние на Ива и казахме съвсем в началото на бременността, защото си ми е глезла и искаше да я нося, а аз в началото бях с много проблеми. Оттогава ми говори на корема, гали го и го целува винаги когато се сети.
Ох момичета от днес остават вече само 45 дни до термина ми и почвам да се вкарвам в някакви филми.
Хриска, исках да те питам ти май при Четалова беше раждала или се бъркам? Знам, че е страхотен човек и е добър лекар, предната /неуспешната бременност/ бях при нея и много ми хареса, ама сега не знам при кой да раждам. Все още се чудя. А ме е страх от нашата болница, че много операции правят. Тя уважава ли избора на майката и съобразява ли се с него?
Ох пак много дълго стана. Лек ден за сега.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Пет Окт 21, 2011 2:43 pm

Здравейте и от нас :)
Дими, мерси за кафенцето. Ще ми е второто. Тази нощ, към 3ч. Маргарита се събуди и реши, че е време за игра. Почна да ни вика подред с баща и. Накрая отидох в стаята и и тя почна да ми "пее" хей ръчички, хей ги две и да се смее и отказа категорично да заспи отново. Накрая я взехме при нас в спалнята, хеле накрая заспа, но се събуди в 7 - нещо много нетипично за нея. Видях тази сутрин, че и се е подул много венеца и май ще пробива кътник.
Стели, ние също не живеем в центъра и не усетихме много размириците, като се изключат 5-6 запалени контейнера за боклук. Много ми е гадно като гледам как осъждат народа на мизерия и какви продажни нещастници са всичките политици, но нищо явно не е в състояние да ги спре. Ето, вчера в Атина загина човек на протеста, но дори и това не ги трогна. Както и да е, то се е видяло, че се връщаме към десетилетието на 40 години. Много сериозно се замисляме с мъжа ми да се махаме от тук. С малко повече късмет, ще го навия да си отидем в България.
Леле, цял ферман излезе, а и "дзверо" нещо се размрънка, че и понамирисва, май...

лек и слънчев ден, за сега, мами! :)
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 21, 2011 8:15 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 на всички!
Жули,бързам да отговоря на теб че нещо нета ми е много скапан тия дни и не мога да пиша.
На въпросът ти.Аз раждах при Четалова да,просто тя ми следи бременността и после когато ми се спука кистат март месец добре че беше тя че иначе си бях отишла сигурно от тоя свят в 7 сутринта ме оперира.За мен лично макар че ако питаш много други майки от нашият град ще ти кажат че нея бива,но аз съм доволна от нея.Държа се с мен много добре,беше ми като майка на операцията, а Кари съм я раждала нормално.Много пъти прибягва към секциото, но да знаеш че тя е много наблюдателен човек и ако сметне че няма да се справиш с нормалното раждане или има проблем ,ще те среже веднага ,но ако решиш да раждаш тук отиди при нея един ден и поговорете като жена с жена -как искаш да раждаш,уважава мненията на точните и сериозни жени,казвам ти го съвсем искрено така че ако предпочетеш тя да те изражда отивай по скоро,според мен тя е правилният човек. за нашият град.Това е от мен като отговор,ако мога с нещо друго да помогна питай тук съм.Спокойно не се шашкай имаш още време.а Ти защо не се ориентираш към ВМИ Пловдив,Вие ползвате всички привилегии,много добре го знаеш нали.
Днес е страхотен ден тук сигурно е над 20 градуса,Нервичките ми се опънаха на максимална степен ходих ,с Кари на пазара да и търся ботушки,е днес стоките са на едно и не искаха да ми дадът един чифт ботуши,жалка работа.После Кари ме по ядоса,не искаше да стои в количката ,и после се заяде да пие от кафето ми и рева цял час като магаре в парка,срам ме беше отдавна не бях изпитвала това чувство но ето че пак стана.Ината си е и това си е,идваше ми да я опердаша така хубаво ама се овладях мина с една щипканица само така....мина и това сега заспа и и аз малко седнах.
Ние снощи за първа ве4ер бяхме без памперс и не се напишка,станах по едно време да я из пишкам и така изтрая до сутринта,много зависи колко течност пие вечерта преди да легне това дали ще се на пишка или не.разбрах го вече.
Извинявайте че съм така без именно към всички но не знам дали поста ми ще из лезне.ако да после пак ще намина!
хубав ден за сега
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Пет Окт 21, 2011 9:15 pm

Хриси, ти май бъркаш ВМИ със Военна болница. В Пловдив във военна болница няма АГ отделение и няма АГ специалисти. Много е смотано, но е така. А ВМИ-то е университетската болница.
Ох май ще ида да говоря с Четалова и да се разберем. Аз миналата година въпреки всичко лошо, което ми се случи останах адски доволна от нея. Даже и единия път като ходих на преглед видях една снимка на Кари там, та от там знам, че си раждала при нея. Ще отида да говоря с нея и ще се разберем за всичко, че тука нещо ме вкарват във филми за размерите на бебето и че сигурно ще се наложи да ме режат. То и миналата година като забременях и тя така каза, че ако второто ми е момче на 90% ще се наложи операция, защото Ива ми се роди много голяма, а момчетата били с по-широки рамене, а вторите бебета били по-едри. А Ива си я родих аз нормално и имах само нищо и никакви 3 външни шева. А тя дебелачето на мама беше 4.100.
Ох олях се пак. После пак ще намина.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Съб Окт 22, 2011 2:43 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
и моята мишка заспа и аз сядам да ви видя
Мелани Маргото в отделна стая ли спи.леле нашата спи при нас.не ще в кошарата и това е.но от седмица сме махнали решетката на кошарата и като лягаме бутаме спалнята до леглото на малката и така хем си е отделно,хем като се размърда я гушкам и ме усеща.спалнята понеже е лека,затова е по удобно тя да се мести.иначе нейната кошара е 100кила.ужасссс
Жули не се шашкай.всичко ще е ок.вярвам,че ще ти уважат решението,освен ако няма някакви предпоставки за секцио,които да са сериозни.аз раждах секцио по желание и съм много доволна.така,че щом си решила нормално това трябва да се уважи.
Дими Саши много ще се радва сигурно.или ви е страх как ще реагира?
Мелани така е.направо свалиха на народа и долните гащи.ужасни са.вие къде сте точно?в профила ти пише Волос.то не е ли на север.по пътя за България
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Нед Окт 23, 2011 10:29 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885
Как сте, момичета?
Стели, Маргарита спа в нашата спалня до 3тия месец. След това си отиде в стаята и си спи сама в кошарата. Само ако нещо не е добре, или и се обади алергията я взимаме при нас. Но това е ставало максимум 10 пъти до сега. Също така си заспива сама, само следобед понякога и харесва да заспива просната върху мен, буквално в насипно състояние, но след това си я занасям в стаята и.
Волос се пада по средата между Солун и Атина, близо е до Лариса.
Днес захладня тук, така че се задоволихме с игра на балкона. Дано утре поомекне, че да отидем на голяма разходка.
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 24, 2011 6:22 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 на всички!!!
Кка сте?Днес пак не гадно времето и се седим в къщи!!!Ужас ама няма начин зимно време....То добре че е лошо времето вече че да си погледнем къщите иначе използваме максимално времето когато е хубаво за на вън,а събота и неделя на село .
Мелани как хубаво сте я свикнали Маргарита,и Кари понякога спи по нас,Тя задължително заспива когато някой е легнал до нея иначе не ,само почти никога или няколко пъти и то като пиеше мляко с биберон.
Стели,вие спряхте ли да кърмите?забравила съм и сега се сетих,че сучехте доста дълго време.
Жули,една приятелка раждаше в Пловдив във Военна болница преди 3-4 години,затова си помислих че можеш да полваш тяхните превилегии,нали и ти си към МО.А мъж ми беше преди доста години в София във ВМА,и остана много доволен.
Ходи ли при Аг -то да говориш с нея?
Другите как сте?мен ме боли главата нещо днес,Дими как си мила?Как е коремчето,лошичко ли ти е?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пон Окт 24, 2011 6:26 pm

здравейте момичета,
как сте
Хриси,добре съм,горе долу овладях положението с прилошаването,както се казва-хванах му цаката С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 616893
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 24, 2011 8:09 pm

браво,браво Дими.
Ако ти е зле сутринта слагай си няколко обикновенни бисквитки на нощното шкавче и като отвориш очи и почувстваш неразположения ,хапвай и може да мине.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Пон Окт 24, 2011 8:25 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 347885 момичета!
Нямам време да вляза да ви видя.Вчера цял ден бях ангажирана с изборите.Прибрах се в 11 вечерта.
Мелани ,много хубаво сте я научили Маргото.Поздравления!
Хриска,във Военан б-ца няма родилно мила.Нещо се бъркаш.Права си обаче че зимата повече време се въртим вкъщи и отделяме време и да си пооправим.
Жули,купаж и само положителни емоций.23.Октоври ще остане черния ден в живота ми завинаги.Четири години минаха и ,ако не бяха изборите и ангажираността ми покрай тях цял ден щях да рева като луда.Казват че времето лекува ,но...незнам дали е така наистина.Гледай положително.Мисли позитивно.Очакват Ви слънчеви дни с дечицата ви.Силно те прегръщам и ти желая най-лекото раждане когато дойде момента.
Дими,дано премине периода скоро.Щом си му хванала цаката давай смело.Хапвай наистина нещо сутрин преди ставане.Аз си слагах корички хлябче.
Съжалявам,ако Ви натоварих,но думите ми се редяха и неможех да премълча.Извинявам се още веднъж.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 24 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите