beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 31, 2011 6:35 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 Бяхме на разходка ,прибрахме се аз готвя ,изчистих с прахосмукачката ,Кари спи и седнах да хапна че прегладнях.
Стели аз съм го правила гис-а и нищестето със прясно мляко/от кутия/-пастьоризирано.Нищо и нямаше,като алергия.
Жу,браво на Радост,малко и е трябвало за отличен,ехххххххххх,но нищо другата година ще се постарае пове4е.
ОХ ние в4ера подивяхме на Рождения ден,толкова крива беше,само мрънкаше,нали не се доспа на обяд и цял следобед ми е хленчила,нервите ми скъса....луда работа....после заспа още в 9 ве4ерта и спа много неспокойно и днес в 7 часа стана...Но такава си е.И много се бие,какво да я правя,дайте ми съвет.В4ера посегна на едно непознато детенце ,направо си умрях от срам,че беше и по голямо от нея.Не разбира,и от шамари не взема поука,не знам в чудо съм се видяла...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Май 31, 2011 7:25 pm

Здравейте момичета!
И аз да се разпиша днес.
Стели,вземи си на Плазмон.Много е хубав кус-куса.Щом си хапва това от което и даваш не се притеснявай,ако не иска няма да го яде.Също така и кашичка може да и даваш.На Нестле са чудни.В бурканчетата лека нощ също са мн хубави.
Жу,браво на Радост.Не и е лош успеха.До никъде сме с ремонта.
Дими защо ще го отписваш?Нещо не те разбрах С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 461660
Хриси,акъл немога да ти дам.Тео е същия.Нищо не дава от неговите играчки,а взима от децата без да пита.Днес ми скъса нервите.Бяхме за лекарства и рецепта за месеца и направо потънах в дън земя.Едва се прибрахме.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Вто Май 31, 2011 9:10 pm

ОЛЕ АЗ ТАКА СЕ НАСПАХ ЛЕЛЕ И ДА ВИ СЕ ОПЛАЧА ЦЯЛАТА СЪМ В ХЕРПЕСИ НАД ГОРНАТА УСТНА ТАКОВА ЧУДО НЕ Е БИЛО ОТ ДОСТА ВРЕМЕ АЗ КОГАТО СЕ ПРИТЕСНЯВАХ ПОКРАЙ ЛЕЛЯ И ТЪРЧАХ ПО ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИ НЕ МЕ ИЗБИ........А СЕГА....
ДИМИ И АЗ НЕ РАЗБРАХ ЗАЩО НЕ СИ ГО ОТПИСАЛА........И КАК ТАКА НЕ Е ПРЕДУЧИЛИЩНА????
ХРИСИ АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е НЯКАКЪВ ПЕРИОД ДА СЕ БИЕ КАРИ ,РАДОСТ МИ БЕШЕ ТАКА ЗА ПЛАМЧО НЕМОГА ДА КАЖА ТОЙ Е КРОТИЧЪК
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  ???? Вто Май 31, 2011 9:21 pm

Малееее много съм злеееее не съм разбрала че сме с нова тема и се чудя защо не пишете в другата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 741120
Нашата погача мина както сте видя ли във фейса
айде сега ще ви чета назад че съм изпуснала доста С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 63717

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Юни 01, 2011 12:00 am

благодаря ви момичета.днес в 5 ч правих нещо като буквички само че във формата на звездички.големи са колкото буквичките.сложих и сиренце и масло и Криси много ги хареса.така си ги хапна.мислех че ще се задави,но не.
а нишесте с вода ли се прави или мляко.тук незнам дали ще мога да намеря сухо.трябва да чета добре по продуктите,че тук има 1000вида от вид и е толкова объркващо.рано е май за прясно мляко в кутия или не.вие как мислите.в супера има разни пресни млека за деца,но те са май за след годинка.искам да й приготвям и други десерти,защото сега яде само бисквити и плодове пюре и намачкан банан.мисля скоро да пробвам и нишесте но като го направя дали мога да го съхранявам в хладилник 2-3 дена.че то става доста сигурно.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Юни 01, 2011 12:02 am

Миленка гледах снимките от погачата.Мелина е голям сладур с тази поличка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370
вие как сте?расте ли тя?ходихте ли на ваксина вече?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Юни 01, 2011 12:58 am

ами,ние го записахме на училище-документите са ни готови,но той е 3-та група-от най-големите-6 и половина,но решихме да не чакаме да стане на почти 8 години и за това го записахме първи клас,понеже обаче не е в предучилищната още си ходи на детска редовно и ще трябва аз да го отпиша когато реша-ох,дано да ме разбрахте правилно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 849100
Стели,щом се хапва-даавй и
Миленче и аз гледах снимките С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56080
Хриси не и се притеснявай-явно си е по палавичка-то си е до характер
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Юни 01, 2011 12:43 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,МИЛИ ДЕЦА!!!!!

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 01-06-2009
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  bebe_bebe Сря Юни 01, 2011 2:13 pm

Честит празник на всички дечица С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 604421
Здравейте отдавна не съм писла но нямам грам време сядам сутрин накомпа точно за 10 минути и ставам а през целия ден е абсурд излизаме с Наско рано по хладното учим се да ходим и много ме изморява като се приберем на обяд храня го и с него лягам да спя после като станем пак направо излизаме ,че и той се отвори много и неще в къщи да стои само мрънка и така прибираме се късно вечеряме и лягаме да почиваме и на другия ден пак същата
Вече записах Наско на кухня естествено яде си всичко вчера бяхме на консултация качил е 1 килограм С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 827222 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 827222 подстригах го 1 номер и сега има само малко коса ще пусна снимки много е готин аз лично много го харесвам
Вие как сте не съм ви чела с Мимка един ден се видяхме и Марайка видях и често я виждам ние всеки ден сме на парка до болницата и сутрин и вечер може да се видим някой ден
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  roska88 Сря Юни 01, 2011 3:05 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕЦААА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  danita05 Сря Юни 01, 2011 3:56 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRq9xcJvM49HwXH3lqRyIiAT9ZQrB9oUDL6Ui8zcoNZR056rtUy
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  borqna miteva Сря Юни 01, 2011 5:57 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА,МАЛКИ И ГОЛЕМИ!
Чета ви редовно момичета,но нямам време да пиша.Добре сме Павчо през деня не спи много иска да си играе вече и гледам да свърша дом.работа докато спи излизаме на разходки и така.Лек ден и С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 56662 от мен и Павчо
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Юни 01, 2011 6:34 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕЧИЦА!НЕКА ДЕТСТВОТО ВИ БЪДЕ ВСЕ ТАКА БЕЗГРИЖНО И ЛИЧИЦАТА ГРЕЙНАЛИ ОТ УСМИВКИ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 922711
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Сря Юни 01, 2011 7:11 pm

Честит празник мили дечица!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  ???? Сря Юни 01, 2011 8:28 pm

stella80gr написа:Миленка гледах снимките от погачата.Мелина е голям сладур с тази поличка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370
вие как сте?расте ли тя?ходихте ли на ваксина вече?

Мерси Стели когато я видях полата и си казах тя ще е за погачата, иначе разсте много бързо омаляват дрешки веселба. Да бяхме на първа консултация и първа ваксина тя ревна аз с нея абе купон. Педи се видя в чудо кой да успокоява добече мама беше с нас. Днес дадох ме кръв и урина че докито искаше за всеки случай че нали се роди по малка и всичко и е ок.

ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ!!!
Всички вие как сте?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  rosi78 Чет Юни 02, 2011 2:49 am

Честит празник на всички дечица , пожелавам ви усмихнато и безгрижно детство мили дечица бъдете живи и здрави С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 764370 Здравейте мацки как сте, ние сме ок ходим по цял ден по - детските кътове Дани не се задържа много в къщи застава с паяка до вратата и рев да излизаме на разходка все още нямаме зъбки скоро очаквам да ходим при мъжа ми ще бъдат на остров Родос и ние с Дани ще пътуваме до там незнам как ще се замъкна с всичкия багаж с дете количка и имам да сменям два полета не ми се мисли поздрави и целувки на всички дечица :)
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  roska88 Чет Юни 02, 2011 1:38 pm

добро утро да пием по едно кафе заедно дакато не са станали децатааС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 28212152115187726041306992909YpTLuuGahBZJv7Aa8DjZ
ние сме добре кога спим кога ревем и така кака ме ядосва по-малко такива работи
МИЛЕНКА как сте имате ли колики
Роси като знаеш къде отиваш ще се спавиш да се видите с слюбимия
голям е сладур Дани
ние другата седмица ще правим погача
почти мина месец времето направо литиииииииииии
слънчев ден на всичкииии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  ???? Чет Юни 02, 2011 2:40 pm

Добро утро и от мен

Роси мерси за кефето ей сега ще си направя да пийна
За коликите сякаш са по леки. Малко се притесних че има запек но четох в нета че бебета на АМ може да ходят и само по веднъж на ден. Тя ходи по 1,2 пъти.
Да времето много бързо лети ето днес Мелина става на 40 дни и сега ще ходим с мама до църквата само да я нахраня.
Как изкарахте всички мами и нехните деца вчера?
Хубав ден

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Чет Юни 02, 2011 3:01 pm

здравейте момичета и слънчев ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 66682
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Чет Юни 02, 2011 3:18 pm

ЗДРАВЕЙТЕ НИЕ СМЕ ДОБРЕ СЛЕД МАЛКО ОТИВАМЕ НА ЗЪБОЛЕКАР ВЧЕРА ЗАПИСАХ РАДОСТ В НОВОТО УЧИЛИЩЕ И ВЕЧЕ СЪМ СПОКОЙНА.....
МИЛЕНЧЕ СТРАХОТНО СТЕ ИЗКАРАЛИ НА ПИТАТА ЛЕЛЕ ТО ЦЯЛ РИТУАЛ ......
РОСИ ТАКА Е ПО ГОЛЕМИТЕ ДЕЦА ВИНАГИ ЯДОСВАТ ПОСЛЕ ЗАПОЧВАТ ДА СЕ КАРАТ И С БРАТЧЕТАТА ИЛИ СЕСТРИЧЕТАТА САМО НЕРВИ ДА ИМАШ....
РОСИ78 ХУБАВО Е ЧЕ ЩЕ СЕ ВИДИТЕ С ТВОЯТ МЪЖ НЕ ГО МИСЛИ СЪБИРАШ БАГАЖА И ХАЙДЕ......
ДИМЕ САШИ Е СТРАХОТЕН В ФЕЙСБУКА И ТОЙ КАКЪВ ПАЛАВ ПОГЛЕД ИМА....
СТЕЛИ АЗ ЛИЧНО ВСЕКИ ДЕН ПРАВЕХ НИШЕСТЕ ВЪВ ВОДИЧКА 200МЛ. ПОСТАВЯШ СУХО МЛЯКО МИСЛЯ ЧЕ БЕШЕ 1 Ч.Л. И ЗАХАР ОТЕДЕЛЯШ МАЛКО И В НЕГО СЛАГАШ 2 Ч.Л. НИШЕСТЕ ЗАПОЧНИ С ВАНИЛИЯ... А ДРУГОТО КАТО ЗАВРИ И ГИ СМЕСВАШ....
ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Чет Юни 02, 2011 7:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 момичета!
Роска,така е мила,но не се притеснявай свиква се.Наистина времето летииии...
Роси,приятна почивка с любимите хора.
Приятен следобед на всички!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Чет Юни 02, 2011 7:14 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 624477
НА ВСИЧКИ!!!
мИНАВАМ ЗА БЪРЗО,ДОКАТО СПИМ НО СМЕ НА СТАВАНЕ.
Роси,благодаря за кафето,сега си пия следобедното 3в1.
така са децата ядосват,особенно Кари каквато е палава...чудо.Никой кротичък ли е.Целувки и за двамата.
Миленче,вие изцяло ли минахте на АМ.Нормлно е да ака по 1,2 пъти.Не е нормално ако не ака въобще на ден,но казват че уж няма нищо обезпокоително тогава ако е спокойно детето.

Ние в4ера си искарахме добре.Има снимки в бъка качени.Дивяха ,щуряха,една и съща.
Жу,да мине леко при зъболекаря,кой има проблем.Браво че сте се записали в новото училище.
Роси,всело да си искарате при тати,няма да се притесняваш ще се справиш.
Мим,приятен следобед и на вас!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  rosi78 Пет Юни 03, 2011 12:56 pm

Добро утро хайде днес аз да ви сервирам кафенцето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 A7f7273ac05f
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Пет Юни 03, 2011 2:25 pm

ДОБРО УТРО РОСИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО ЛЕЛЕ И ВИЕ СТАВАТЕ МНОГО РАНО И ПЛАМЧО ВЕЧЕ 4 СУТРИНИ Е БУДЕН В 7 И ВЕДНАГА НА КОМПА ДА ГЛЕДА МАККУИН........
ХРИСИ НИЩО ОБЕЗПОКОЯВАЩО МАХНАХМЕ СИ ЗЪБЕН КАМЪК И АЗ ЩЕ ВАДЯ МЪДРЕЦ.........НЕМОЖЕ ДА ИЗЛЕЗНЕ СТАТИЯТА ЗА НАШИТЕ ЗЪБИ ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА СНИМА И ПРОЦЕСА НА ЛЕКУВАНЕ А НИЕ НЯМАМЕ РАЗВАЛЕНИ ЗЪБИ ЗА КОЕТО МНОГО СЕ РАДВАМ ЗАЩОТО РАДОСТ Е МНОГО СТРАХЛИВА НО ТОЗИ ПЪТ СЕДНА НА СТОЛА БЕЗ СТРАХ....
ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пет Юни 03, 2011 3:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите