beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Пон Апр 18, 2011 3:40 pm

ами Хрис то точно защото е домашно и бързо се разваля не е като купеното и две седмици да го държиш нищо му няма няма нищо дано се оправи ,а аз чакам мъжо да ми носи нещо за пиене лек някакъв за сега съм на чайчета
Анаско отказах се то ако го видите незнам като порасне дали ще се отучи малко ме съмнява ама ще чакаме пък по- нататък като порасне пак ще видим
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пон Апр 18, 2011 4:15 pm

Хрис,аз давам чай от магданоз,да се прочистят червата.За повръщане какво и даваш?Незнам дали Дегана става за малки деца.Рингер съм давала за да не се обезводни.Дано се оправи милата.
Насе,лекувай се,че да не станеш по-зле.Питай в аптеката имало някакви специални лепенки за пръсчета/отказвали ли от смучене/.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пон Апр 18, 2011 4:28 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 347885
Насе ще се оттучи детето .малък е още.
Хриси дано се оправите.наистина дом мляко по бълзо се вкисва.ще опитваш първо ти когато й даваш.иначе чак пък на системи.пресилено ми се вижда.на малкитене им ли промиват стомахчетата по някакъв начин.нямам представа.ивначе по лека храна.припечени филийки и сиренце ако й даваш
.варено картофче също
Криси е добре вече.тази Т както дойде така и си отиди.и сега е много по спокойна но зъбче няма още.сигурно никнат поетапно.нищо чудно тези дни пак да ми вдигне Т като тръгне пак да излиза,но вече знам че не е вирусно и ще съм по спокойна
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Пон Апр 18, 2011 8:08 pm

момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 347885
болничките бързо да оздравяват
хриси давай на малката по диетични храни да се успокои коремчето бисквити солети пюре и много течности
при нас има такъв вирус в детските градини дано не ни хване че е ужасен
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Апр 18, 2011 8:46 pm

здравейте ние бяхме на рожден ден явно много се измори Пламчо и като се прибрахме на секундата заспа........иначе и ние сме хремави и направо си му започнах хомеопатичните.....
ХРИС ТУК НОВИЯТ ВИРУС Е ТОЧНО ТАКЪВ ПОВРЪЩАНЕ БЕЗ ТЕМП......МАСОВО ДЕЦАТА СЕ ОБЕЗВОДНЯВАТ И ГИ ВКАРВАЛИ ЗА 2 ДЕНА НА СИСТЕМИ....ДАНО СЕ ОПРАВИТЕ БЪРЗИЧКО НШАТА ЛЕКАРКА ИЗПИСВА НАТРИЕВ ЦИТРАД ЗА ПОВРЪЩАНЕ...И ДАВАЙ СОЛЕТКИ,ОТ ТОЗИ РОД ХРАНИ.....
НАСЕ ТО СИ Е ЗОР КАТО МАХАШ БИБАТА А ПРЕДСТАВЯМ СИ КАК СЕ ОТУЧВА ОТ ПРЪСТА МИСЛЯ ЧЕ Е МНОГО ТРУДНО А ТИ СЕ ЛЕЙУВАЙ ДА НЕ ЗАРАЗИШ И НАСКО....
СТЕЛИ ДАНО СЕ УСПОКОИ КРИСИ ИНАЧЕ ТАКА Е ЗЪБКИТЕ ИЗЛИЗАТ ПО ЕТАПНО....
МИМИ КАК СТЕ ВИЕ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пон Апр 18, 2011 9:17 pm

Стели,дано е минал зора на Криси вече. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 610885 Радвам се,че е добре и папка. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 282301
Хриси,Жу добре сме.Наще изнасят багаж все още.Чистя и подреждам след тях.Едно по едно нещата се редят по местата.Децата смъкнаха тапетите в спалнята.Скоро ще почваме да мажем,но чакам да се затопли.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Апр 19, 2011 12:38 am

здравейте момичета,
дано всички болни се оправят
Ванче честит имен ден на майка ти на патерици С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 604421
аз днес нещо нямам настроение да пиша,сега сложих една манджа и така...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Вто Апр 19, 2011 2:12 pm

добро утро как сте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 625405 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 625405 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 625405 охх аз съм все така настинала много хрема гърлото ми поумина но хремата си остана и е повече даже и страшно много кихам като от някой филм съм хихихи
иначе сме добре при нас от вчера вали спира за малко и пак почва ужас направо така ми се излиза с наско в хубаво време ,а то ..
вие как сте мацки къде сте
Хрис кари оправили се да ти кажа това май си е вирус защото и моя Иван един ден ей така събуди се сутринта повръщане и чудо а нищо не беше ялкой знае какво от нищото ей така пи деган поспа малкои се оправи а нашата Кака и тя вчера по време на училище яла някаква принцеса дали е от нея дали е виру ходи гадай ама и тя пребрала се у бабине си и като започнала да повръща и после се оправила и сега нищо и няма та да знаеш май си е вирус това
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Вто Апр 19, 2011 2:12 pm

добро утрооо
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 625405
ние сме ранобудни тази сутрин
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Вто Апр 19, 2011 2:35 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 625405
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Апр 19, 2011 3:22 pm

добро утро!
сипвам ви по кафенце.С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Toni-350С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 003976930

Ние се наспахме денс подобаващо след миналата безсънна нощ.ари стана с усмивка и сега си играе,то е и лошо времето ,вали като изведро при нас

насе много е вероятно да е вирус ,нои храните които купуваме са ужас,престояли кайми им сменят срока на годност и ги ядем...Абе не е за говорене.
Роси как сте вие?Ивка слуша ли?Ти в болнични ли си ве4е?Оправи ли си документите?
Ваня,ти на работа ли си?
Другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Вто Апр 19, 2011 3:33 pm

да хриси на работа съм
браво на кари че е по добре С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 56080
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Вто Апр 19, 2011 3:47 pm

Здравейте момичета!
Насе,дано не заразиш Наско!Хремата е упорита.Дано мине скоро.
Ваня лека работа ти желая.
Благодаря за кафенцата момичета.И аз сега ще пия.
Хриси,радвам се,че кари е добре.Дано вече и е минало.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370
Аз чакам приятелка,ще пием кафенце и ще бъбрим.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Апр 19, 2011 3:52 pm

здравейте дами С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 624477
Насе,лекувай се,
Хриси,радвам се че Кари е по-добре
Мимка,приятно кафенце
Ваче,лека и приятна работа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Вто Апр 19, 2011 3:56 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 347885
Хриси мерси за кафето и за кексчето.прекрасни са.много се радвам че Кари зузунката е вече добре,защото няма по лошо нещо от това да гледаш детенцето си болно.но и храните са ужасни на пазара.направо да не знаеш какво да ядеш.накрая ще ядем хляб и лук само.
Мимка приятно кафенце с дружката С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 70524
Криси е добре.спинка вече по много.вчера е спинкала следобед 2 ч и половина без да мръдне.видимо е по добре.при нас е истинска зима.ужас.необичайно студено е за тук.миналата година на 1 май бяхме на плаж а сега студ.наште ще идват на гости в четвъртък така че се подготвям за гости и ще изкараме заедно празниците
лек и усмихнат ден от нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Апр 19, 2011 7:38 pm

ЗДРАВЕЙТЕ АЗ ОТ СУТРИНТА ЧИСТЕНЕ,ПРАНЕ И ЧАК СЕГА УСПЯВАМ ДА ВИ ВИДЯ...
ХРИС СТРАХОТНО Е ЧЕ КАРИ Е ДОБРЕ.....
СТЕЛИ БРАВО НА КРИСИ ЧЕ СЕ УСПОКОИЛА... ЕЙ И ВАС ЩЕ ВИ МЪЧАТ ТЕЗИ ЗЪБКИ....
ВАНЧЕ ЛЕКА РАБОТА И ОТ МЕН...
ДИМЕ ВИЕ КАК СТЕ....????
МИМЕ ПРИЯТНО КАФЕНЦЕ...
ДНЕС ИМА ОТВОРЕНИ ВРАТИ В УЧИЛИЩЕТО В КОЕТО ЩЕ ЗАПИСВАМ РАДОСТ И ЩЕ ХОДИМ ДА РАЗГЛЕЖДАМЕ ПО СКОРО ТЯ ДЕ ЗАЩОТО АЗ СЪМ УЧИЛА ТАМ И ЗНАМ КАКВО Е ВЪТРЕ.....
НЯКОЙ ЧУВАЛ ЛИ СИ Е С БОРЕТО БИ ТРЯБВАЛО ДА СА ГИ ИЗПИСАЛИ ВЕЧЕ????????????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Вто Апр 19, 2011 7:57 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 624477 ние спим изкъпани вече час сигурно.
Дими днес как си?Оправи ли ти се настроението?
Жу къде ще я записваш Радост?В кое у-ще?
На Бори и писах в чата на фейса,но не ми е върнала.Знам,че са си вкъщи.Дано са добре.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Апр 19, 2011 8:48 pm

оправи се Миме
може би Борето няма време сега,
а с Миленчето какво стана,да не съм пропуснала нещо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Апр 19, 2011 9:49 pm

МИМИ В ЯНЕТО ЩЕ Я ЗАПИСВАМ
ДИМИ МИЛЕНЧЕТО СИ ЧАКА ДАНО И ТЯ СЕ ВКЛЮЧИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  rosi78 Вто Апр 19, 2011 10:31 pm

Здравейте мацки най накрая ми остана малко свободно време и вече от два дни ви препрочитам и съм в крак с отминалите събития. Честито бебче на Борито да и в живо и здраво и много, много да я радва ! Хриси как е Кари оправи ли се милата ? Жу вие как сте много се радвам за Радост това е голямо постижение за детето , Мимка как сте вие как е Тео добре е ,че вече пишка самичък , Насе как е Наско оправи ли се миличкия , Роси вие как сте как е коремчето тежи ли ти вече малко остана стискам палци всичко да мине по мед и масло. Дими как сте как е новия нет как е Сашко слуша ли те ? Стели и ние сме така Дани много го тормозят тия зъбчета прозират а не пробиват много е крив и не спи постояно хленчи купила съм му абсолютно всички мазила няма никакъв ефект и днес така падна милия от леглото душата ме заболя сега е с цицинка на челото сега влязох в нета и четох за едно хомеопатично лекарство при никне на зъбки ето поставям поста да го прочетеш . Поздрави и целувки на всички включително и на новите мами !!!

Дентокинд
Публикувано на април 13, 2011

В публикацията „Никнене на зъби“ говорихме за проблемите по време на пробиването на зъбчетата. Тогава споменах комплексния хомеопатичен продукт Дентокинд като една много добра алтернатива на стандартните болкоуспокояващи, които често се предписват в тези случай. Сега ще разкажа подробно за него.

Дентокинд има 5 активни монокомпонента. Един от тях е Chamomila – вероятно най-популярния хомеопатичен продукт въобще. Хамомила (лайка) помага при болка и раздразнение, успокоява детето.

Вторият компонент е Belladonna с произход растението беладона. Той ще свали температурата и ще помогне при възпаления в ушите, гърлото и носа.

Pulsatilla също идва от съответното растение. Използва се при трудно заспиване, проблеми с гърлото, тревожност. Тя ще успокои детето, ще му даде комфорт и уют.

Ferrum phosphoricum е много популярен хомеопатичен продукт при УНГ възпаления. Помага при грип, отит и други подобни, като има способността да пресича възпаленията още в самото им начало.

Hepar Sulfuris е последната съставка в Дентокинд. Произходът е калиев сулфид и варовик от черупка на стрида. Помага при абсцеси, гнойни огнища, ангини и други инфекции. Полезна е и при деца, при които се наблюдава свръхчувствителност и остра болка.

При никненето на зъби у бебето е трудно да се установят с точност какви са симптомите и болките, което е важно условие, за да може лекарят-хомеопат да назначи най-доброто лечение. Именно тук идва ролята на комплексния продукт. Той съдържа петте най-често използвани активни съставки при никнене на зъби, които заедно ще подействат позитивно при почти всяко дете. При клиничните изследвания на продукта 64.3% са показали пълно възстановяване, а само при 1.2% не е имало никакво подобрение. Поносимостта на продукта също е изключително добра – при 98.9% тя е добра или много добра. Това означава, че Дентокинд може спокойно да се прилага продължително време през първите 2-3 години от живота на детето, когато зъбите се показват един след друг. Дентокинд се приема по 1 таблетка до 6 пъти дневно, а след като отзвучат оплакванията – до 3 пъти дневно. При деца над 1 годинка давайте по 2 таблетки на същата честота.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  rosi78 Вто Апр 19, 2011 10:33 pm

Специални поздрави за Нери и малката Нернур голяма кукла е станала С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Сря Апр 20, 2011 1:04 am

Ето мееее тук съм все още 2 в 1 БЛАГОДАРЯ че ме мислите С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 849732
Днес бях на последната ЖК казахме си чао с доки пожела ми успех. Всичко ни е ок С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 624820
В четвъртък съм на последни кръвни изследвания предоперативни които си влизат в парите за секциото и слава богу че разходите вече станаха много ще ми слушат тоновете другия вторник пак тонове и сряда хайдеее под ножа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 883330
Тук времето е хладно и от вчера нямаме парно ужаааас ще пускам духалки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 616893 Добре че от четвъртък дават затопляне и за празниците го дават супер време С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 382274
Утре ми е разкрасителния ден преди празниците и появата на бебка маникюр и фризьор С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 624820
Да се похваля вчера и днес жената за чистене беше в нас по 7 часа общо 14 за двата дни еиииии в нас е върха а аз не съм си мръднала малкия пръст чувствам се като тузарка много е готино С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 616893
Е стигам съм ви занимавала хубава вечер на всички

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Сря Апр 20, 2011 3:11 am

Здравейте момичета! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 624477
Вчера писах писах и не можах да си пусна поста и всичко ми се изтри С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 591337
Роси много С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 764370 от мен и Нернур за теб и Дани. Липсваше ни.
Миленче, радвам се, че всичко е добре с теб и бебка. Колко е хубаво така някой да ти почисти къщата! Но ти си бременна! Заслужаваш си го.
Стели радвам се, че Криси се успокоила и е добре вече. Дано повече нямате такива моменти.
Хриси С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 616385 на Карито бързо се възстанови. Може би наистина е било вирус, а за храната е така - не знаем какво ядем.
Насе как си? Не ти ли помогнаха лекарствата? Оправяй се бързо. Наско как е? Папка ли?
Боре как сте миличка? Не ти ли остава време за компа. Как е малкия? Папка ли, слушка ли? Дано сте добре. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 63717
Жу, Радост хареса ли училището. Пламчо как е?
Мимка вие как сте? Тео слушка ли?
Роска вие как сте> Как е коремчето? Ивка слуша ли?
Ванче как е дъщеричката ти? Нищо не пишеш. Натоварени ли сте много на работа?
Ние тази сутрин ходихме до доки. Пуснахме кръвните изследвания на Нернур. Дано са добри резултатите. Четвъртък ще е последната ни имунизация до 1 годинка. Свършват най-накрая. След обяд излязохме малко на разходка. Нямаше почти слънце, но беше приятно и спокойно времето. Малката напоследък не искаше да яде много, но от вчера е малко по добре, постепенно увеличаваме количеството на храната. Преди си изяждаше почти колкото е 1 бурканче 190 гр. а сега половината изяжда и почва да плюе или реве. Почнах да и давам овесени ядки и попарка също. Много и харесват. Струва ми се, че и омръзна само пюрета и каши и гледам да разнообразя менюто и.
Хайде спирам, че роман стана. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 721867 на всички...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Сря Апр 20, 2011 1:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 1665688253
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 2914372l
Роси,радвам се че се разписа.Добре сме.Благодаря!
Миленче,супер радвам,че си доволна от жената.Сега ти е кеф...Почивай си мила много мъничко остана и ще гушкате бебка.
Нери успешни изследвания и ваксина.Дано не плаче Нернур и не вдига температура. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 610885
Тео е на моменти.Като почне Пълна лудница все едно го няма.Кротува и гледа в захлас.Всичко попива и после такива ги ръси,че падаме от смях всички...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Апр 20, 2011 3:33 pm

добро утро
Мимка,да не става комедиант
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 14 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите