beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 12 от 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Пет Апр 15, 2011 2:27 pm

Да Хрис кърмим се още нощем и сигурно скоро няма да се откажем от нощното кърмене. Да не се и отказа, че денем не винаги се кърмим достатъчно, поне нощем да наваксаме малко. Тази сутрин се събуди в 5 да суче, но не заспа после, понякога заспиваше.
И при нас грейна слънце сега, но и много духа.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Пет Апр 15, 2011 2:39 pm

Да момичета, сигурно ще израснем и това. Е не е всяка сутрин все пак. Иначе се буди между 6-6.30. Така е малко по-приемливо. Насе гадно е станало така като не си ги намерила хапчетата. Мими не се притеснявай за шарката. Може да не се разболее Тео. А на каква възраст е по-добре не знам, нямам представа.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 15, 2011 2:41 pm

Насе така е.Страх ме е за мен.Не съм се шарила и шубето ме гони.
Нери най-добре е докъто са малки.Тук най-малкото детенце което се е ошарило в неделя е с 5 пъпки.Без темперратура и вече завяхват.Баткото е за първи клас и е бил с температура и пъпки навсякъде.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пет Апр 15, 2011 4:22 pm

влизам за малко.малката я мъчат зъбки.рев от сутрин до вечер.снощи вдигна 39 но сега е около 376.вечер я вдига повече.чудя се да я водим ли на доки.макар че са зъбките.но за мое успокоение се чудя да я заведем ли.все едно не е моето дете.коренна промяна.като ревне нищо не я успокоява.аз си виках че като започнат зъбките ще я усетя веднагазащото си беше много кротичка.и така и стана.сега е в паяка малко се залисва в него.иначе е само в ръцете ми.немога да отида до тоалетна.като изляза от стаята и писва още повече.сигурно я боли милата и иска все да съм хпри нея.вие давахте ли нещо за облекчаване на болката?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Пет Апр 15, 2011 5:13 pm

Стели мажех Наско с калгел който го успокояваше за две минути и пак си плачеше но той не плачеше много повече не можеше да спи веднаж само ми вдигна температура и за 15 минути я свали но много го ърбяха него незнам за болка нои само ги чешеше с каквото му попадне
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Апр 15, 2011 5:35 pm

здравейте ние бяхме да видят имунизацията на РАДОСТ но не се беше хванала и в рамото и биха този път не плака.после накупихме чашки ,вилички чинийки че тя ще празнува в училище...
МИМИ не се притеснявай дано не те хваща сестра ми също я искара около 30 г. да по гадно е но минава.......
НЕРИ още малко и ще започне да спинка по до късно........
НАСЕ дано ги намериш хапчетата...
СТЕЛИ много гадно така че я мъчат зъбките но според мен такава висока температура ?????защо не я заведете да я прегледат то е вируси след вируси....аз съм давала и на Радост и на Пламчо пресен чесън и праз да го смучат страшно успокоява венците....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 5:56 pm

здравейте момичета
поизчезнах,но ми забавиха включването на новият нет-но момчетата днес дойдоха и съм готова
тези дни при нас е ужасен студ
за сега ви желая лек ден
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Пет Апр 15, 2011 6:27 pm

здравейте и от тук
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 6:28 pm

Охо, Ванче,здрасти- С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 15, 2011 6:29 pm

stella80gr написа:влизам за малко.малката я мъчат зъбки.рев от сутрин до вечер.снощи вдигна 39 но сега е около 376.вечер я вдига повече.чудя се да я водим ли на доки.макар че са зъбките.но за мое успокоение се чудя да я заведем ли.все едно не е моето дете.коренна промяна.като ревне нищо не я успокоява.аз си виках че като започнат зъбките ще я усетя веднагазащото си беше много кротичка.и така и стана.сега е в паяка малко се залисва в него.иначе е само в ръцете ми.немога да отида до тоалетна.като изляза от стаята и писва още повече.сигурно я боли милата и иска все да съм хпри нея.вие давахте ли нещо за облекчаване на болката?
Стели,веднага се включвам,за да ти кажа аз какво правех когато ревеше Кари така от зъбите.Понеже се кърмите ,предлагай и гърдата,така ще се успокоява или биберон за да не те "дъвче'постоянно.Това е спасението за милото дете.Друго за Т,НУрофен или панадол,глелчета за венците и последно една майка ми каза в БГ предлагали сироп за зъбките Казвасе КАЛПОЛ/или КаНпол,едното от двете него запомних с точност двете буквички.Намирали го за чудесен и спинкали спокойни бебетата. по цяла нощ.Аз не съм го ползвала защото вадим последния си кътник,не че не реве ,но ве4е е по голяма и няма смисъл.Ако може да си го намериш или д ати го изпратят от Бг,пробвай.


Мими,дано нямате поражения от баба Шарка,че е неприятно,но ако ви посети да минава ,няма начин спасение няма....

Жуже,кога е рожденничка Радостче?Каква е ази играчка която получи от конкурса?
аз отивам после на последната нагревка и на зъболекар,дано ве4е че направо пощурях,все някой ангажирам да гледа Кари,много е напрегнато.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 15, 2011 6:33 pm

danita05 написа:здравейте и от тук

Здравей Ваня!!!Явно се познавате с Дими!Разкажи пове4е за себе си
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 6:34 pm

Хриси,това е кумата ми С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Пет Апр 15, 2011 6:37 pm

нещо за мен на 31 год съм С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 651982 работя като офис администратор в школа за чужди езици отделно почнах курс по английски език по програмата аз мога ама не ми оставя много време да ходя
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 15, 2011 6:46 pm

Димитра написа:Хриси,това е кумата ми С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 63717
ааааааааааааа Дими много се радва,значи това е майката на онова хубаво момиченце което беше пуснала на снимките съ с Сашко,/май когато украсяваха елхата/
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 6:52 pm

дааа,Хриси-точно това хубаво момиченце
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 15, 2011 6:58 pm

Димитра написа:дааа,Хриси-точно това хубаво момиченце
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370
Хайде от мен отново по кафе,сега си направих....М-МММММ че хубаво хайдеС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 519x300

тук духа,ужасно пак,направо ме продуха на вън,нопоиграхме....Сега Кари спи от 1 час
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 15, 2011 7:06 pm

Ваня добре дошла и тук!Интересна работа имаш.Поздравления!
Дими вече имаш нет и ще пишеш по-често.Как е Сашко?
Хриска,благодаря ти за кафенцето.Ние бяхме навън,но за малко.Прибрахме се изкъпах Тео и вече спинка.
Жу,каква ваксина слагахте на Радост?Тази с топчето ли,което се образува на рамото и гнои?
Разбира се,че ще дойде и ще мине,баба Шарка,но шубето е страшна работа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 461660
Кога е рождения ден на Радост?Разрешават ли в у-ще да се празнува?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Пет Апр 15, 2011 7:09 pm

мерси за кафенцето хриси С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 245364
и при нас е студено но сега излиза слънчице и може да оправи настроението С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 381455
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Апр 15, 2011 7:26 pm

добре дошла на ВАНЧЕТО ....
ДИМЕ ХУБАВО Е ЧЕ СИ ПРИ НАС ВЕЧЕ
МИМИ ДА ОНАЗИ С БАЛОНЧЕТО ЗА ТУБЕРКОЛОЗАТА
ХРИСИ ТОВА Е ЕДНА ПЛАСТМАСОВА ИГРАЧКА КОЯТО СЕ ОГЪВА И ПРАВИ РАЗЛИЧНИ ФОРМИ ВЕЧЕ ТУК ТРЯБВА И ФАНТАЗИЯ
ДА РАЗРЕШАВАТ В УЧИЛИЩЕ ДА ПРАЗНУВАТ ЕДИНИЯ ЧАС ГОСПОЖАТА ИМ ГО ОСТАВЯ И ПРАЗНУВАТ..... НА 21 АПРИЛ И Е РОЖДЕННИЯ ДЕН!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 15, 2011 7:29 pm

Мими,няма за какво да се притесняваш,спокойно.....Браво за разходката,аз пуснах една пералня и ще ходя да простирам,че после още една ще пуснам,нали утре и в неделя са празници.

Ваня,приятна разходка,дано се оправи настроението ти.

хайде и аз изчезвам....Приятен следобед
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 15, 2011 7:36 pm

Браво на госпожата ЖУ!В у-щето на Божидар не разрешават да се вкарват торти/петефури и от сорта.Само бонбони.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 8:16 pm

аз дремнах малко следобедно и сега ще ходя до банката С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 77465
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Пет Апр 15, 2011 8:26 pm

блазе ти диди и на мен ми се дреме
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 15, 2011 8:30 pm

ох,ти ще почакаш докато свършиш работа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пет Апр 15, 2011 9:25 pm

Хриси мерси мила.видях ги сиропчето в нета.той съдържа парацетамол.същия сироп й давам сега но с друго име е тук.за температурата и за болката
Жу давам й праз да гризка и аз знам че успокоява.неиска и да ми яде пюретата.2 лъж и започва да реве и аз я оставям.давам й кърма.това е от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 764370 на всички
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите