beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 2 от 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 15, 2010 7:27 pm

Определено е така Жу,децата са си деца и си искат своето.Пламчо защо си на такова мнение че са го ралигавили?Той и при нас го има този период,но аз не я оставям при баби да спи,защото тя неиска,реве за мен да я гуша аз като заспива ни денем ни вечер иска друг.Какво ще правим като тръгне на градинка незнам????Роси,нормално е да си уморена,Ивето цели изречения ли изговаря?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пет Окт 15, 2010 7:31 pm

да Жу засъжаление живем не в една къща а на един етаж  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 587689  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 587689  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 587689 ужас ама няма начин дано скоро си направят стая до къщата и да изчезват  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 23690
Ива да говори и то много цел и изречения по цял ден немога една реклама да гледам без да бъбри нещо  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525 прави сте тя е дете и си иска своето не е виновна че маиика и е луда и ще ражда още еднооо  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 922711  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 922711  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 922711


Последната промяна е направена от roska88 на Пет Окт 15, 2010 7:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 15, 2010 7:33 pm

roska88 написа:Хриска мерси за кафето браво че сте си на село малко разнообразие ще починете и ще дишнете малко въъздух
Жу какво да се прави няма начин ще мине с времето
хриси моита маика е дълече от нашата къща и като е лошо времето няма как да отидем а свекито е до5,30 на работа като се прибира я пази но тя не иска да седи дълго време при нея така чее лоша работа
оооооооооо много гадно така,като наща работа,майка е далече а свекито на работа и идват следа работа да я извеждат
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Окт 15, 2010 7:56 pm

ХРИСИ защо са го разлигавилили?- защото там каквото поиска му се дава ,носят го на ръце и сега като не му дам и започва да пищи като аларма на кола е .отделно там спи с майка ми на спалнята и сега неиска в неговата кошара.но ще го оправя аз.....
РОСИ неприятно е аз знам какво е да се съжителства с много хора въпреки че не съм се карала със свекито но ние бяхме и свекито и зълва ми с мъжът и -ПЪЛНА ЛУДНИЦА сега ми е рахат и ми е спокойничко там бях все напрегната.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пет Окт 15, 2010 7:58 pm

ЖУ КОЛКО ГОДИНИ ИЗКАРАХТЕ ТАКА
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Окт 15, 2010 8:01 pm

7 год. понеже имам две зълви първо с едната имъжът и те имаха и котка а после дойде другата тя си имаше едно дете и чакаше второ .и трите семейства готвехме отделно а Радост съм я будила понякога 1 час преди градина за да можем да минем през тоалетната.МНОГО МНОГО неприятно
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пет Окт 15, 2010 8:04 pm

УЖАС НАПРАВО НЕЗНАМ МНОГО ВРЕМЕ СИ ИЗКАРАЛА ДАНО НИЕ БЪРЗО СЕ ОТДЕЛИМ ОБЕЩАЛ Е ДЪРТИЯ ДА ПРАВИ СТАЯ ПРОЛЕТА И ДА ИЗЧЕЗВАТ ПЪК ЩЕ ВИДИМ КОГА ЩЕ СТАНЕЕЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 15, 2010 8:06 pm

Ох,да познато ми е,мойта пък сега като и откажа нещо да и дам /,защото аз много малко неща и позволявам и я държа изкъсо,/си бърка в пръстите в гърлото,това е новата щуротия от тази седмица,отделно че се тръшка на земята въргаля се и пищи и реве неистово.А ми кажето отде и идва на акъла това да си бърка в устата и да и се повдига.Това с съжителството е неприятно,по точно все има напрежение,колкото и в добри отношения да сте все ще има за какво да се дразните.Аз не съм живяла със свекита,и нямам желание де
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Окт 15, 2010 8:09 pm

ХРИС незнам от къде им идват тези щуротии да ги прави или от някой филм или от реклама от някъде го е видяла.ами аз какво да кажа Радост го учи да си бърка в носа да имитира че повръща тя уж на майтап ама той всичко копира и го прави
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Окт 15, 2010 8:30 pm

охх каква тема сте подхванали и аз да се оплача макар че живеем с мои роднини е ужасно аз както обичам да ми се бърка някой представете си какво ми е ужас пък ако живеем с на моя техните незнам както ме е срам да им продумам едно е да си се карам на моите ама на неговите как да и м се карам незнам не сам свикнала с тях така та затова се махаме от тук най накрая едвам изтарпях вече една година сме тук и полудявам нямам грам търпение да си останем пак сами
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 15, 2010 10:09 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885 момичета!
Дими,честита ви годишнина мила.Живи и здрави бъдете и много,много се обичайте.
http://pozdravi.net/data/media/18/Frame-14101.PNG
Ние днес бяхме на гости.Тео оврещя всичко.Неискаше да влиза.После обърна къщата на леля ми на опаце.Мъжа ми се ядоса мноооого.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 77465 После неискаше да си тръгваме.В колата ни побърка.Спирахме два пъти докъто се приберем.Лелеееееее такъв срам съм брала.Толкова зле не съм се чувствала  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 76919
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Пет Окт 15, 2010 10:51 pm

В тази темичка ли пишем,аз цял ден мързелувам,спах с Алекс и затова чак сега пиша.
Жужи какво става с вас?
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Окт 15, 2010 10:51 pm

ахх тоз калпазанин Тео хихихи
аз да ви се оплача уж ми беше сваршил цикала вече от почти седмица и сега изненадааа отново  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 827222
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Окт 15, 2010 10:56 pm

момичета много благодаря на всички за хубавите пожелания  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 245364
Мимка всички си ги имат тези моменти-може нещо да му е било криво на палавника
днес моят мъж се чувства много 3ле,но отиде на работа-чудя му се на акaла  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 849100
моята почивка за тази седмица приключи-след малко започвам да се приготвям за работа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 15, 2010 11:16 pm

Насе,такъв ми е Тео мн е див.Никъде не иска да влиза.Винаги има рев до спукване.
На мен ми вървя 40 дни някъде и после чак след шестия месец.
Дими,лека работа миличка.При нас не е на моменти.Винаги е така.А колко щуротий е научил... нямам думи.Последното от днес е да си ближе пръстите и да разлиства.Това го видя от леля ми.Олиза всички книжки.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 76919 Другото което ме ядосва е,че си духа нослето и се маже.Не дава да го избърша и измия.А рекламите ги знае всичките.Прави ми впечетление,че обръща мн буквите.Казва ПУЧИ вместо чупи  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 571838
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Окт 15, 2010 11:42 pm

Мимка не му се 6a6kai-na6iqt още бърка 2 с 3
и му обяснявам и му броя-тая си е.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 958129
радвай се че се издухва ние до преди две севмици не можехме-само смъркаше навътре  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Admin Съб Окт 16, 2010 12:55 am

Здравейте сладурки  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 624477 .Много мразя да се оплаквам,но на последък ми се налага често, та Теичка пак ми е болничка  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 591337  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 958129  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 707684 .Кажете какви имуностимуланти и витамини давате на мъниците.

Дими,честита годишнина миличка, пожелавам ви безрезервна обич и безкраен семеен живот, а най-скоро време да увеличите семейството си с една красива бебка  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 3323  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 604421

Насе,с цикъла е нормално първите няколко месеца,докато се регулира.

Как са тумбаците  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370

Хриска, супер си е на село,сега ще си починете  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370

Мими,не се ядосвай,абсолютно всички деца са така.

Admin
Admin
Admin
Admin

Регистриран на : 22.05.2009
Местожителство Местожителство : Асеновград

Брой мнения : 3171

https://beboci.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 16, 2010 1:12 am

ХРИСИ аз не давам нищо на Пламчо освен всеки ден прясно изцеден сок.
МИМИ много ти е палав ТЕО
и аз да се оплача ПЛАМЧО е намерил на Радост моливите и детската е цялата нашарена а аз толкова си играх да я рисувам преди 4 год. като се нанасяхме,толкова много шари това дете РАДОСТ не ми е драскала по стените  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 591337  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 591337  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 591337
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 16, 2010 4:23 am

Ехо девойки на линия съм вече
ЗАСПАХМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Ех това моето дете не се уморява бе.....Сумати дивя тук ,днес даже супер малко спа на обяд и пак тая докато не ста 11 ч няма заспиване..
Хриска понякога човек има нужда да се оплаче за да му олекне че може да лудне.За имунната система знам половин лимон изцеден във вода със мед ,сутрин се дава на детето за неограничен период .Било ефикасно именно сега в този период, на настинките.
Жужка ох така са децата,каквото и да направиш няма как да се оправи стаята овен с ремонт,само нервите си хабиш.Децата са разлчни дори и да са брат и сестра,не си приличат по много неща.
Насе за цикъла,явно е различно мен ми тека 2 месеца общо като спираше и пак текваше и после след 7 мия месец.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Окт 16, 2010 4:46 am

Добра нощ момичета!
Минавам набързо,че мн окъснях тази вечер.Тео заспа преди малко.
Хриска,милата душичка от какво е болничка?Споделяй,оплачи се и ти.И аз до скоро не го правех но ми идва в повече вече.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 77465
Моя близка приятелка дава на детенцето си Зелена енергия.Мн е доволна.Ако искаш порови се в нета за повечко инфо.
Жу,Пламчо ти изглежда толкова кротък пък виж какви белички прави.Лелеееее... немога да повярвам чак.Дари ми е бил мушица.
Хрис и твоята кукла заспива като Тео посред нощите,но поне сутрин спи.Тео в 6.50 е на линия.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 76919 независимо кога е легнал.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 331740
Хайде ликичка вечер на всички  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 762111  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 762111  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 762111
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 16, 2010 5:00 am

Мими,различно става,по някога в 7 друг път в 9.30 часа каот днес
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 16, 2010 1:30 pm

Добро утро  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 883330  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 883330  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 883330
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Kafe
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 16, 2010 1:55 pm

добро да е хрис как сте вие много усмихнато кафенце пожелавам такъв усмихнат ден на всички
офф моя малчо нещо много ми повръща от вчера уж не яде много колкото каза док пък преди ядене повръща снощи след ядене се пукна 4-5 пъти повърна и не искаше да спи няма температура незнам какво му е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 16, 2010 2:51 pm

Насе защо така повръща бебо,след хранене е нормално ако се е прехранил и излишното да си го повърне ,ама преди ядене 4-5 пъти незнам,не ми се е случвало с Кари като бебенце.Ако продължава така звънкай на доки,
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 16, 2010 2:54 pm

добро утро ХРИСИ благодаря за кафенцето и ние снощи заспахме към 23 ч. не се уморяват ли тези деца незнам а и си загуби бибата и да видите как я търси преобърнахме къщата и я няма дадох му първата биба но май не се задоволява дано поне по този начин я откажем.
МИМИ в сравнение с РАДОСТ(тя беше огън и пламък) ми е кротък НО и той си е дете и прави белички няма начин .Гледам да не се ядосвам защото си вредя само минавам след него оправям и така.
НАСЕ според мен се консултирай с джипито че има вирус не е нормално да повръща преди хранене
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите