beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 21 от 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 12, 2010 8:54 pm

ехо ,ние бяхме малко вънка на една близка площадка,че и мъж ми се прибра днес на обяд.Кари стана следкато спа малко на обяд.Мноог е приятно при нас ,не е студено.
Вени здравей как сте ,Алекс слуша ли?
Роси,лелел ужас,дано не се повтаря земетръса,но по принцип има повторение ,дано е много по леко и не се усеща.
Мими,Тео е голям сладур,леллеел как си е нашарил бузките!!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 12, 2010 9:02 pm

Вени благодаря и на теб.Дано някой ден и двамата се кротнат и наистина стана щастлива и спокойна. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 571838
Хрис,вие сте поиграли навън ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 616385 При нас валеше сутринта.Сега пък Тео спи.После ще захладнее....
Тео бузките си шари,чорапите си лакира,ноктите мъчи да реже ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 951600 Снимките остават спомен.Един ден ще ги показвам на децата им ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 456823
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 12, 2010 9:31 pm

Мимка написа:
Тео бузките си шари,чорапите си лакира,ноктите мъчи да реже ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 951600 Снимките остават спомен.Един ден ще ги показвам на децата им ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 456823
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56080
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 12, 2010 9:52 pm

привет и от мен аз изкарах кошмарна нощ легнах си към 12 и в 2,30 Радост ме събуди със слни болки в корема дадох и хапче малко я успокои и тя дремеше а аз дежурна добре че е компа,и към обяд като започна повръщане и разстройство и даже не успях и на лекар да я заведа за бележка -утре ще отидем сега вече е по спокойна .Пламчо веднага нашите го взеха да не се заразява и аз поне си свърших работата-ших,ших ще пусна снимчици после.
МИМИ ТЕО се драска по бузите ами наш Пламен един ден си беше нашарил ташаците и то с лилаво че беше голям смях като го чишках навън. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 390363
РОСИ дано всичко да е наред аз много се притснявах дали е вътрематочно дали е едно че свекито е близнак и ражда близнаци при тях е всяко поколение.
ХРИСИ вие какво правите КАРИ по добре ли е?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 12, 2010 11:43 pm

ЕХОО НИЕ ИМАХМЕ ГОСТИ И ПОКЛЮКАРСТВАХМЕЕЕ
СЕГА ИМАМ МАЛКО СВОБОДНО ВРЕМЕ
ЖУ И МЕН МЕ Е СТРАХ АМА КАКВО ДА ПРАВЯ ЛОШО Е ВРЕМЕТО И НЯМА КОИ ДА ПАЗИ ИВА СЪПРУГА МИ ОБЕЩА ДРУГАТА СЕДМИЦА ДА СИ ВЗЕМЕ МАЛКО ОТПУСКА И ДА ОТИДЕМ
АКО СЕ ОПРАВИ ВРЕМЕТО ЩЕ Я ЗАВЕДА ПРИ МАИКА И ЩЕ ОТИДА АМА АКО НЕ СЕ ОПРАВИ ЩЕ ТРЯБВА ДА ЧАКАМ КОЛАТАА
МНОГО ГАДНО КАТО РАЗЧИТАШ НА НЯКОИ ДРУГ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 13, 2010 3:03 am

о РОСИ в супер гадна ситуация си и аз така немога да шьофирам и чакам мъжът ми за по далечни разстояния а ти без час ли ще ходиш на лекар.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 13, 2010 3:12 am

Ехоооооооооо,тук съм девойки ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 347885
И ние сме в хоризонтално положение.
Роси всичко ще е ок,няма да се притесняваш.Бебо си е защитено,когато можеше иди да те прегледат.
Жу,мноог гадно така .Дано Радост се оправи.Майка ми и тя беше по същия начин неделя и понеделник,силни болки в корема повръщане разтройство ,ужас ти казвам,но вече днесе по добре.Карито има още сополи ,иначе дивее,само неиска да се храни,там и се отрази.
Другите маминки къде са.Димито нещо се губи,защо така?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 13, 2010 3:19 am

ами тя е вече по добре щом започна да мисли за глупости ама на мен ми липсва Пламчо
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 13, 2010 3:22 am

да то е един ден зора.
Оххххмилата.Сигурно ти липсва той ти е много кротичък.Какво ши днес,пуснали снимки?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 13, 2010 3:29 am

ших детски клинчета и вече правя щампи ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 281525 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 281525 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 281525
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 13, 2010 3:32 am

еееееееее супер пускай после,Вие да не сте сами,татито ви да не е на работа?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 13, 2010 4:04 am

не тук си е но аз съм на Радост на компа и даже сега и инасталирах скайпа че да си пише със съучениците за домашните .
ето клинчетата
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 177608595172652184612869138727GktfvTQF0WIElAxN3Nd
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 13, 2010 1:49 pm

Много хубави клинчета Жу ти като ги шиеш тези дрехи някой поръчва ли ти ги или за вас си си ги правиш че аз не знам ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 13, 2010 3:57 pm

Здравей те имали будни?Жу много готини клинчета си ушила
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 13, 2010 4:17 pm

здравейте, здравейтеее.
жу много худави нещца правиш, как е Радост
ние май сме болни от варицела, сега си е вкъщи-лежи, става-лошичко му било, дано леко да я изкара
хрис вие как сте
айде на по кафенце
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 4600146469202243681286957849SU1hRsW065RcRQBDhBp9
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 13, 2010 6:28 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 148195 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 148195 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 148195 ние заспахмееее
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 13, 2010 6:30 pm

оооо, блазе ви!
при мен идваха да ми погледнат климатика, че нещо не беше в час
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 13, 2010 6:33 pm

много гадно Дими студено ли при вас
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 13, 2010 6:35 pm

писах писах и ми го няма поста
РАДОСТ е по добре вече от вчера в болнични е ди петък но днес бяхме на очен и май ще слагаме очила
ДИМЕ по добре сега да кара шарка аз водих Радост да се зарази ама неще.
НАСЕ шия ги за един магазин-4 лв.
БОРЕ ти как си?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 13, 2010 6:38 pm

ехо ще ви прав якомпания и аз с кафето
И ние бяхме вън наигра се и заспа ,сега хапнах и си направих кафенце.
Жужка,дано не се стигне до очила,леллел опазил ни господ,да не е наследствено при вас?А Клинчетата са страхотни,това цикламенкото най ми грабна окото.
Дими,от къде тази варицела,те трябв ада сложат под карантина групата им в градината ако е болен.Има ли пъпчици или само онова поддуване.
Роси ,браво щом сте заспали.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 13, 2010 6:50 pm

ЖУ МНОГО ГАДНО МИЛА ДАНО НЕ СЕ СТИГНЕ ДО ОЧИЛА А ДОРИ ДА СЛОЖИ ДАНО НЕ Е ЗА ДЪЛГООО ОХ МИЛАТА ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 63717
ХРИСКА ДРУГО СИ Е КАТО ИЗЛЕЗНЕШ ЗА МАЛКО НИЕ СУТРИНТА СЕ РАЗХОДИХМЕ И СЕ ЧУВСТВАМ СУПЕРР А И КАТО ГЛЕДАМ И СЛЕДОБЯД ЩЕ ИЗЛЕЗЕМ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Окт 13, 2010 7:08 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 624477 и от мен момичета!
Жу прекрасни са клинчетата. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 616385 Майсторка си ни ти.
Щом се налага слагайте очила.Нищо страшно няма.Аз моите ги нося от четвърти-пети клас някъде.Къде ходихте на лекар?
Дими,милото Саши.Да ти кажа по-добре сега да кара шарка.Дари за 4 години не се зарази.Единствен той от групата не е карал.Аз също
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 331740 Какво шубе ме гони да знаете...Моя приятелка изкара скоро с тримесечното си бебе и 2 годишната си дъщеричка.Било е ад.Нямала е местенце по нея без пъпки и висока температура.
Дано не се чеше Сашко,за да не останат белези.
Ние бяхме навън.Разходихме се,доволно.Сега Тео заспа,аз си направих кафе и седнах да ви видя.
Роси,радвам се,че се чувстваш добре.Успех при лекаря.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 13, 2010 7:09 pm

Роси права си ,как не по друго,тези къщи ни поддтискат а децата си искат своето ,да тичат и дивеят.
Дано се задържи и следобяд хубаво времето да поизлезнам да.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 66682 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 66682 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 66682
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 13, 2010 7:34 pm

то било топло ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 316149 -ей сега ходих до магазина
Жу и аз така викам, по-добре сега
ооо Мимка и аз не съм карала шарки и на 20 години ми излезе херпес зостер по целия гръб ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 827222, умрях от болка ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 958129
та по-добре шарка сега откойкото херпес после
Хриси, ми той има все още само две пъпчици на лицето, но вдига температура ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 316149
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Чет Окт 14, 2010 1:07 am

ехоооо, има ли някои.
аз чакам мъжлето да се прибере от работа и ще слагам масата
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите