beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Сеп 23, 2010 2:26 pm

добро утро здравейте виждам че вашите мъница са големи диванета охх аз сега сам си добре но знаели се после какъв ще е и наско само той си знае хахах вчера искарахме сравнително приятен ден спокоен беше хапваше си спеше си тази сутрин хапна и не искаше да спи мъчеше го пак акото не иска да излиза та му пях песнички и от повтаряне на едни и същи до средата и заспа милото то който и да е ще заспи от толкова повторения ужас трябва да си ги припомня
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 2:36 pm

bebe_bebe написа:добро утро здравейте виждам че вашите мъница са големи диванета охх аз сега сам си добре но знаели се после какъв ще е и наско само той си знае хахах вчера искарахме сравнително приятен ден спокоен беше хапваше си спеше си тази сутрин хапна и не искаше да спи мъчеше го пак акото не иска да излиза та му пях песнички и от повтаряне на едни и същи до средата и заспа милото то който и да е ще заспи от толкова повторения ужас трябва да си ги припомня
Няма начин Насе,щом спинка с песнички ,пей му.За Кърмата нали ти бях казала как да провериш дали имаш достатъчно.накърмяш го и после цедиш от същата гърда,ако изцедиш по малко от 20 мл.значи не му стига.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Сеп 23, 2010 2:42 pm

май съм забравила хрис мерси че ми повтори ше пробвам после а той много се онася като е в колата или в количката на разходка много спи тогава но както виждам и песнички го приспиват ами какво да се прави ще пеем ще ходим по разходки и така поне се успокоява
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Чет Сеп 23, 2010 4:14 pm

здравейте и от мен . ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885
рано рано сте се разписали ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 281525
аз станах в 8, но докато заведем детето на детска , докато изпратя мажа на работа , направих и едно бър3о почистване , чух се с майка ми... и то станало обяд ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 66682
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 5:37 pm

Здравейте!
ние направихме доволна разходка,'пихме кафе"с приятелки ако може да се нарече че сме пили де ,защото ние бяхме на детската площадка докато другите майки пиеха кафе.Сега тъкмо засива.ох и аз малко да отдъхна.Насе така е всичко сме минали по този път,и нашите деца спяха в количките а сега не само в къщи. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624820 Дими как сте вие?ти май почиваше днес?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 6:46 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477 и аз съм туккк за по кафеее
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 6:53 pm

присъединявам се и аз ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 14944
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 6:56 pm

ДЕСКАААА КЪДЕ СЕ ИЗГУБИ МИЛА КАК СТЕЕЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:00 pm

Добре сме Роска,сложих малката да спи изпратих баткото на у-ще и ще отдъхна малко.Вие как сте..........не дойдохте нито един път насам да се видим значи,такива сте.....всяка вечер играем с децата в шофьорското ако се намислиш елате.Тренират футбол от Алдомировци момчета,с някой елате да потичат за час после ще ви върне.
Лелееее Мимикааааа,как издържаш мила,аз ще полудея,като прочетох за твоя Тео косата ми настръхна.Не ти е леко.......
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 7:03 pm

OOOOO БРАВО,Деска че се включи,спинак росито значи,ние сме на ставане,и аз пийвам кафе,но нещо главата ме боли и ми е нервано пред цикъл съм ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624820 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624820 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624820 Да идва че малко да се поуспокоя.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:17 pm

Хриска,и твоя ли цикъл закъснява ,лелее как сте спокойни,моят два дни да го няма и вдигам тревога.
Ка се справяш с нервите взимаш ли нещо.....какво.....мн неприятно за татко ти,позакрепи ли се малко то не трябва да гледа такива нещо не му давайте щадете се и вие аз избягвам много такива неща.Преди месец може би гледах "Код Криминално" беше за хората с психични отклонения,казвам ти така се разстроих че после поне 3 дни не съм била на себе си,вече избягвам всеки стресов фактор.
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Сеп 23, 2010 7:20 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477 и аз съм тук.
Деска,къде се изгуби?
Нали знаеш Господ дава колкото можеш да понесеш.Явно мога.Избор нямам.
Днес да вземе един лак/жълт брокат/и си намазал чорапите. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 341584 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 341584 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 341584 Одеве се ядосах,но сега ми е ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 951600
Докъто си измия чинийте детето действа. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 23690
Хриска,не се притеснявай.Ще ти дойде.
Пи ли нещо за глава?


Последната промяна е направена от Мимка на Чет Сеп 23, 2010 7:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 7:22 pm

ДЕСКА НЯМАМ ВРЕМЕ МИЛА ТУК ИМА НЯКОЛКО МАМЧЕТА С КОИТО ИЗЛИЗАМЕ НА РАЗХОДКА ЗА 1-2И ПОСЛЕ СМЕ СИ ВКЪЩИ ПО ЗАДЪЛЖЕНИЯЯЯ МНОГО СМЕ ДАЛЕЧЕЕЕ ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 922711 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 922711 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 922711
ХРИСКА ЩЕ ДОИДЕ И ЩЕ СЕ УСПОКОИШ ДА НЕ СТАНЕ САМО КАТО С МЕН ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 484399 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 484399 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 484399
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 7:26 pm

Деси благоадря ,Татко за сега е ок,снощи се чухме.Дай боже.За цикъла,моя много често ми закъснява с по 2-5 дни и не всеки месец е точен като предния,затова си знам горе долу.А Роси,дано не е случай като твоя
Мим,Тео е опасна беля,но това с катеренето е най опасно,другото все някак си се трае.Кво да ги правиш деца.......Пийнах един Аналгин че не се трае вече
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 7:29 pm

ТАКА СИ Е НЯМА СТРАШНО ХРИСИИИ ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838
ТЕО Е ОПАСЕН НО ЩЕ СЕ УКРОТИ С ВРЕМЕТОО ТЕ ВСИЧКИ СА ЩУРИ ДНЕС НЯМА КРОТКИИИ ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 951600 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 951600
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:42 pm

вярно е че няма кротки май
Мимка,може и да си права за носенето-кой колкото може.....
Роси с твоя цикъл какво излезе...не съм разбрала


Последната промяна е направена от descata на Чет Сеп 23, 2010 7:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 7:44 pm

деска то и аз не съм разбрала вчера слезнах да взема тест те затворени аптеките ужас и ще изчакам още малко а чак до софия сега нямам възможност до отида
ще чакам ама какво да ти кажа все се чувствам уморена отпаднала незнам
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:45 pm

колко време вече ти закъснява.........май доста има ли 2 седмици......
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 7:46 pm

днес стават 20днииии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:49 pm

ааааааааа съмняваш ме-да не си бременна с тази умора/отпадналост дето казваш май май ......Ивка ще намажеее.Аз бих те съветвала да се провериш,поне се пази знаеш първите месеци.....трябва пазене
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Сеп 23, 2010 7:52 pm

ще се проверя в близките дниии
да внимавам ама ива все иска да я вдигам
ще видим ще се похваля скорооооо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 на росито и за теб ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 849732 специално дескаааа
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 7:56 pm

направо съм 99% че си - живи и здрави
мерси за целувките ,връщам ви и на вас
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 8:02 pm

descata написа:направо съм 99% че си - живи и здрави
мерси за целувките ,връщам ви и на вас
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 70524 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370
Аааааааа Деси и аз тва и викам с Тая умора ама ще видим...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Сеп 23, 2010 8:07 pm

Хриска,ти да не взимаш противозачатъчни,че от тях съм чула така се разбърква цикъла ,а уж не трябва.
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 23, 2010 8:14 pm

descata написа:Хриска,ти да не взимаш противозачатъчни,че от тях съм чула така се разбърква цикъла ,а уж не трябва.
не Деси,от как спях да кърмя Кари и ми се пообърка?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите