beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нормално ли премина раждането Ви и какви емоции имаше във този момент

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Нормално ли премина раждането Ви и какви емоции имаше във този момент - Page 2 Empty 1

Писане  mimix1979 Сря Окт 21, 2009 4:25 pm

Нормално ли премина раждането Ви и какви емоции имаше във този момент - Page 2 14944Имам две дечица и съм ги раждала нормално аз явно съм от късметлийките.....С каката вечерта ми падна тапата през ноща нищо не се случи спах си даже като п......ч,на сутринта в 8ч реших да се обадя на акушерката да и кажа за тапата тя каза мъжът ми да пали колата и да отидем до Т.Киркова да ме прегледат .Като отидохме и мина прегледа се оказа че имам 6см разкритие оставиха ме за раждане.Часът бе 10,3 към 12,3ч ми започнаха контракциите онези болезнените през 5мин и така към 1,10ч се появи бебка .Признавам болезнено бе но късмет бързо мина .С малката Рая беше четвъртък и със мъжът ми цял ден бяхме заедно.Към 4,3ч почна едно стягане в корема без грам болка така наречените лъжливи контракции.Това продължи до 20ч през неопределен интервал от време.РЕШИХМЕ ПАК ДА СЕ ОБАДИМЕ НА АКУШЕРКАТА ДА И КАЖЕМ КАКВО СТАВА ТЯ ЕСТЕСТВЕНО КАЗА ДА ОТИДЕМ ДА МЕ ВИДЯТ .Пристигаме ние правят ми преглед и се останови че имам почти 7см и щяха да паднат като им казах ,че нямам грам болки а само пристягане.Вече беше 21,3ч и бях в родилна зала както каза и Деската не се наложи грам система за разкритие към 21,55ч ме почнаха контракциите като на петата към 22,10ч осетих че бебчо напира яко .Викнах на акушерката ,че бебето е тръгнало а тя се смее и вика как тръгнало толкова бързо бе моме това са напъните от контракциите ,а аз пак и викам бързо идвай ,че излиза кото погледна тя главичката тръгнала вече айде една паника и веднага на магарето още от първият напън и бебе се показа нямах и един шев.После акушерката разправя добре че се обади и дойде по навреме че само щеше да изкараш на мъжа ти ъкъла то толкова бързо стана всичко без дори нищо да го предвещава.Пожелавам на всички бъдещи мамчета да имат моят късмет и раждания и предимно да държът за естественият процес така се става истинска майка и усещаш всички емоции...Другото си е операция и там небих казала че емоцията е такава няма сравнение
mimix1979
mimix1979
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : София

Брой мнения : 1196

http://www.bgbaby.net/mimix1979abvbg/about.php/

Върнете се в началото Go down

Нормално ли премина раждането Ви и какви емоции имаше във този момент - Page 2 Empty Re: Нормално ли премина раждането Ви и какви емоции имаше във този момент

Писане  monika_19832 Сря Ное 25, 2009 7:01 pm

Аз родих и двете си деца нормално.С баткото ми изтекоха водите към 1.30 през ноща,с мъжа ми отидохме в окръжна болница във Варна и ни върнаха,и казаха да отидем към 6.00 сутринта,защото още нямало да раждам.От там се прибрахме вкъщи,но към 4.30 започнаха чести контракции и отидохме пак.Тогава вече ме приеха.Без системи синът ми се роди в 9.30часа.Бях много щастлива,защото много исках момченце.Родих го 20дни преди термина.
Галя се роди два дни преди термина още по бързо и лесно от батко и.На 17.08 август през целия ден имах леки болки и вечерта започнаха да се усилват.В 23.00 отидохме в болницата.Приеха ме с 4см разкритие и ми казаха,че до сутринта има време да си почивам,за да имам сили да напъвам.За тяхна и за моя изненада обаче Галето беше решила,че няма да чака до сутринта и така в 00.10 часа се роди дъщеря ми.Тогава вече бях най-щастливата майка на син и дъщеря.
И след двете раждания се възтанових изключително бързо.
monika_19832
monika_19832
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 30.10.2009
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 181

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите