beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

+3
Димитра
Neri_84
Hrisi_Kari
7 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Чет Фев 21, 2013 1:31 pm

хайде да почерпя
днес Саши става на 8 години

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 File1334
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Photo_verybig_73
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 21, 2013 7:06 pm

Dimi,Честит ви рожденник!
Да ви е жив ,здрав,безкрайно ученолюбив и много ,много да ви радва!
Благодаря много за по4ерпката
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Neri_84 Вто Мар 12, 2013 6:18 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Здравейте момичета! Как сте? Надявам се да сте добре. Ние сме добре. Аз почнах нова работа - вече трета седмица карам. Нернур я бях спряла от яслата за 2 месеца, но сега като почнах работа я пуснах пак. А тя още третия ден се разболя и си е вкъщи отдавна пак. Другата седмица чак ще я пратя.
Чао за сега и пишете и вие нещо. Да не оставим форумчето ни да замре. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 849732
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Сря Мар 13, 2013 1:35 am

здравейте и от мен
беше ни развален компа,днес си го взехме,от телефона не мога много,много да пиша,и така...
Нери,бързо да се оправя малката,ние изпихме една камара антибиотици миналия месец,но слава Богу сме се закрепили вече
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 13, 2013 5:47 pm

ПРИВЕТ!
всички май сме минали през болестите....ние още кашляме....беше спряла и на ново почна предния ден.Почнах да и давам сироп дано се поспре.
Нери,поздравление за работата,аз още не мога да си намеря,страшна безработица е в нашия край...
Дими малкия ли се разболява по често.? Излизате ли по разходчици,опитвате ли ве4е на ходите или ви е ранко?
Хубав ден от мен
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Neri_84 Сря Мар 13, 2013 6:21 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Ние оздравяхме вече, но не я пуснах нарочно, че да се укрепи по-добре. Дано да не се разболее бързо, че няма кой да я гледа. Хриси защо така при вас не можеш да си намериш никаква работа. То не, че при нас има много де. Просто ми е било на късмет сигурно. Назначиха ме само за 9 месеца, а после ако има свободно работно място може да ме преназначат отново на постоянна работа.
Как е Кари? Иска ли да ходи на градинка? Нернур тръгна с много желание първия ден, даже без да плаче, каза ми чао, помаха ми. Но другите два дена не искаше да остава сутринта. През деня няма проблем иначе.
Дими вие как сте? Малкия сигурно много е пораснал. А Саши как е?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 13, 2013 9:57 pm

Няма Нери,при нас е отчайващо,магазини се затварят фалират един след друг-голяма конкуренция е пазарът за дрехите и подбиват цените много.Хранителните вериги големи магазини също се затварят.Тук таме питам за някоя обява в интернет но като се разболее малката няма кой да я гледа.Лоша работа.теб дано те оставят за постоянно,сега кой я гледа Нернур ти като си на работа.
Кари ходи с желание на градина,но остане пове4е дни в къщи,пак сутринта се оставяме с рев,не и се става като я вдигам спи и се,но няма как.В4ера им беше тържеството по случей осми март ,беше много хубаво ,имаше стихче играха пиеска,страхотно и много вълнуващо беше.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Neri_84 Чет Мар 14, 2013 6:31 pm

Хриси много е зле така. Дано скоро да се оправят поне малко нещата иначе не знам до къде ще се издържа така. Нернур сега я гледа свекито (взехме и болничен, че е на работа и тя). А седмица и половина преди това беше с баща си. Другата седмица ще почне пак на ясла, да видим колко дни ще изкара и като се разболее отново кой ще я гледа не знам.
Кари вече е голяма - и стихчета казва и пиески играе. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385
Ние в яслата нямаме такива екстри за майките. Нали са още мънички и ако ни видят всички ще хукнат към майките си и ще ревнат. Но иначе си пеят песнички. Даже Нернур вкъщи ми пее - не може да произнася всички думички още, но си тананика каквото не може да каже. Иначе има много голямо желание да говори на български. Вика ми "мамо искам ....... " и продължението е на турски, ако не знае българския вариант на думата. Почна да разбира доста неща като и говоря на български. Децата много бързо се учат.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 14, 2013 8:52 pm

ПРИВЕТ!
Аз чак сега останах свободна-ходих до социалните да си подавам за детските документите...После от в4ера имаме проблем с интернета та цял ден техниците ту идват ту си отиват до като отсранят повредата.Ужасссс
Нери дано наистина се оправят нещата ,ама хич не ми се вярва....като гледам на къде вървят.Не се знае дали ще се разболее отново малката ,ако се е закрепила добре,може да кара пове4е този път.
Браво на нея -езиците са голямо богатство,колкото пове4е се учи това е в неин плюс,не я спирай.
Дими как сте вие,по разходки ли сте?
При нас голям вятър днес,много е неприятно
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пет Мар 15, 2013 1:34 pm

добро утро на всички
добре сме ние,децата не кашлят вече,но сега като е лошо времето и не мога да го изкарам малкия навън полудява С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 77465
вчера цял ден с проходилката ходи към вратата на терасата и мрънка
оффф,Хрис,добре,че ми напомни,и аз трябва да подавам молба за детските

хайде на по кафенце

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Coffee+3
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Мар 16, 2013 1:03 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 110266687 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477
добро утрооо,къде се изгубихте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Съб Мар 16, 2013 2:07 pm

Добро утро С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624477
При нас е такъв студ има сняг,ужасссссссссссссссс,няма ли край тази зима.
Дими отивай да си оправяш документите че там е такава бюрокращина цял ден с тях се занимаваш,мен ме връщаха два пъти до в къщи ....но се оправих.
Водих Кари а лекар вчера заради тази кашлица,изписани пак един куп лекарства.....край нямаме,ама да оздравява.
Къде изчезнаха всички момичета,само ние си пишем.....
Хубав ден от мен
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Мар 16, 2013 5:25 pm

тук иначе е слънчево,но като отворих прозореца да проветря...лелееее,куча студ,как ще излизаме не знам-ще сложа дъждобрана на количката и готово
Хрис,бързо да оздравявате,а за документите-ясни са ми,всяка година измислят по някоя простотия та да те върнат,иначе аз така или иначе си имам път по центъра,че и ме одобриха към програмата,,аз мога повече,, за курс по козметика,та трябва да ходя да си взема одобрението и ще гледам да свърша заедно тези неща,но ще е в понеделник най-вероятно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Съб Мар 16, 2013 9:40 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 616385 за одобрението,аз се отписах от бюрото по труда,никакъв шанс от циганетата да се вредиш за курсове С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 741120 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 305872
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Neri_84 Чет Мар 21, 2013 6:15 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Как сте момичета?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 21, 2013 7:25 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Мар 23, 2013 2:52 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Stock-photo-3169939-coffee-and-doughnut
добро утро
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пон Мар 25, 2013 2:24 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Coffee2(1)

добро утро
как сте
аз отведох Саши на училище,макар,че беше уикенда с висока Т,но вчера през деня не я вдига и днес замина по направление,другите двама спят,и аз използвам тишината С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Пон Мар 25, 2013 9:37 pm

Здравей,Дими! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Много вируси има на последък,много дечица са болни.Да се пазите да не прехване малкия.
При нас една и съща.нищо ново ,то май при всеки е така.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Вто Мар 26, 2013 1:54 am

пак спи Саши С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 77465
сигурно пак е вдигнал Т
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 28, 2013 2:57 pm

Здравейте!
Дими мина ли температурата на Саши?
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 3331385
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Мимка Чет Мар 28, 2013 4:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885
Как сте момичета?Аз най-сетне усп
ях да вляза!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 28, 2013 9:29 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 347885 Мимка,Кака сте? Нямаше те много време.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Мимка Съб Мар 30, 2013 4:26 pm

Здравейте,момичета!
Хриси,добре сме.Едно и също всеки ден.Нямахме компютър доста време.Наложи се през ден ремонт,смениха харда,рампамет,дъно,захранване и ни изцедиха тотално.
Отделно Божидар не учи.Голям калпазанин е.Притеснявам се,че може да остане да повтаря 7 клас. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 707684
Аз съм вкъщи още.Бях намерила един етаж да ходя да чистя,но паричките са никакви и се отказах.Четири дни в седмицата по 7 часа за 320лв/включва абсолютно всичко/към 500кв беше.Ходих два дни и се отказах.В 20ч бях заспала от умора.Сметнах си пътните и се замислих.Надявам се да излезе скоро нещо.
Кари как е?Около вас нещо ново?

Дими как е Саши?Малкото човече кротна ли се?Много е пораснал и прилича на теб С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Мар 30, 2013 5:19 pm

здравейте дами
Мимкааа,здрасти!Ох,дано си намериш нещичко
добре сме ние,Саши е добре,Стели и той,но сме затворени вкъщи и полудяваме
започвам и аз да правя някакви планове да си търся работа ама...нито съм измислила кой ще гледа децата,нито въобще къде да работя,то сега е умрял сезон на всякъде,все се надявам лятото някоя сватбичка да изскочи(ей така колкото да си поначеша крастата и да закърпя някоя дупка финансова)
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите