beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

+8
rosi78
borqna miteva
roska88
Neri_84
Димитра
Мимка
Hrisi_Kari
stella80gr
12 posters

Страница 6 от 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  rosi78 Съб Май 12, 2012 12:10 am

Здравейте , хайде и аз да се разпиша ! Ние сме добре по цял ден сме на някъде с Дани никак не обича да стой в къщи . Бях го дала на частна ясла водих го три дни и се отказах. Сега стягаме багажа и заминаваме при нашия тати в Италия малко ми е напрегнато и се чудя как ще го усмирявам в самолета полета ни е на 17 - ти този месец ще сме там две седмици, утре сме на рожден ден на племенника ми става на 9- години, надявам се всички да сте добре целувки на всички дечица и поздрави за всички мами , Дими стискам палци всичко да е наред С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 915122 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 Хриси защо сте самички Мимчето и Марая не са ли на село ?
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Съб Май 12, 2012 1:30 am

Роси,мерси
лек път ти желая,и много хубаво да си изкарате
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Съб Май 12, 2012 9:10 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 момичета! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 14944 и аз да се разпиша вече.Нямахме нет.Не беше платен и затова липсвах.
Роси приятна почивка ви желая.Ще слуша Дани.Не се тревожи.
Дими не остана.Още съвсеееееем мъничко и ще се гушкате.Аз предпочитам козметиката на СЕБАМЕД.Джонсън не взимай.Фалшив е.
Нери спокойно.Не се ядосвай.Трудно е,но винаги има изход.И аз съм на ръба да се откажа от моята работа/защото не ми ги дават на време/,но стискам зъбки и ходя защото 20лв са парички.
Хриси как сте вие?Какво стана с ушенцето на Кари?Тео го боля и след няколко дни направи ангина.Сега сме добре,Слава Богу.Ходи на градинка.Имат шарка и тръпнем.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  rosi78 Нед Май 13, 2012 2:26 am

Здравейте ние се завърнахме от рождения ден. Дани каталяса от танци беше първа кипра на дансинга , а за мен да не ви разправям, имаше DJ и петнайсет деца от всякаква възраст. Беше пълна лудница . Сега съм в хоризонтално положение все едно съм се завърнала от дълъг поход С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 951600 легнах си ! Дани и той е до мен като гипсиран е гледа някакви детски толкова е изморен чак не мърда което е непривично за него . Мимка хубаво е докато са по малки да ги изкарат тия шарки, ама и в тия жеги не е работа, дано да я пропуснете за сега и да я изкарате през по студените месеци желая ви лека и спокойна вечер С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  rosi78 Пон Май 14, 2012 3:09 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 721867
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 14, 2012 2:29 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 на всички!
Сипвам ви кафенце и ви желая успешна седмица С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Coffee1
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Пон Май 14, 2012 2:49 pm

Хубава седмица и от мен! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  rosi78 Пон Май 14, 2012 2:56 pm

Добро утро на всички ! Аз тъкмо се пробуждам, Дани ме събуди в 6 сутринта правихме сандвич и чай хапна и пак си легнахме още спи . Пуснах пералнята и започвам да стягам багажа да не забравя нещо важно , желая ви хубав и динамичен ден зареден с много усмивки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 14, 2012 7:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 624477 сутринта минах много по диагонал,но сега имам възможност да пиша пове4е.
Роси здравей! Радвам се че ни навестяваш отново.Раничко си го пуснала Дани на ясла,свикна ли бързо,как частните ясли при вас.не съм много запозната -чувала съм че са доста по скъпи от държавните-но условията които предлагат дали са добри не съм чула.
Мина и този неприятен момент-който бяхте в болница,от какво ви се случи?
Питаше ме се Мимчето и Марая.Не са тук на село,тя започна работа преди месец някъде ,а Марая е на ясла.Иначе се събираме събота и неделя.
Хубаво да си искарате при вашият тати,после ще гледкаме снимки.
Мимка,как сте вие?Дано сте здравички-Тео още ли е до обяд на градинка,не иска ли да ходи все още сутрин?
Дими как си,да не роди?Не си се включвала тези дни?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Пон Май 14, 2012 7:38 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 и от мен!
Роси приятна почивка ви желая.
Хриси добре е Тео ходи на градинка по цял ден.Сутрин има емоций,но влиза.И на обяд спинка.Лошото е само това,че след ходене до тоалетна не може да се избърше и цял ден стои изцапан.Забелязвам,че малко след като го оставим ходи.Веднъж седмично ходи до обяд и пак е изцапан,но това е положението.Не са заинтерисовани ...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 14, 2012 7:46 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 616385 на Тео,минахте го и този период до обяд.Така са в градините,почти никой не им обръща внимание за тоалета.няма как.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  stella80gr Пон Май 14, 2012 8:07 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885
ето ме и мен на линия.нямам много задачи и малката спи,та седнах да ви видя
Дими наближава.скоро ще си имаме бебче тук.за козметика ползвахме бубшен и фисан,но каквато и да вземеш,то бебето сте си покаже,коя му понася и ще се ориентираш лесно
Роси много хубаво сте решили да отидете при тати на гости.ще е много забавно за Дани
ние сме добре.излизаме много,но става вече горещо.тази седмица може да открием сезона на морето. мамита я споделете за памитата.Роси,Нернур,Насе правите ли опити да ги махате вече?ние взехме гърне но неиска дасяда на него.още малко да се стопли и ще я оставям по гащички в къщи,та да усети разлика без пами.поне ще пишка и ще перем гащички.до края на лятото все ще свикне.сега се чудя какво да постеля на спалнята,че ако се качи и се изпишка на матрака.............лошо:)през ноща и като излизаме навън ще е с памперс разбира се.поне докато се научи да казва,че и се пишка.засега няма никакви индикации от нейна страна,че и се ходи по нужда:))) хайде от нас е това радвам се че всички сте добре очаква ни едно хубаво лято
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Пон Май 14, 2012 10:08 pm

здравейте момичета
Хрис не съм родила още С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 624820
гледам просто почивните дни да съм навън със Саши,че иначе само на компютъра виси,а и домашни пишем,
днес гледах кошарите,почти си приготвих и чантата за родилното,болничните са ми дадени вече всичките на счетоводителката,даже едните са ми ги превели,та и този ангажимент отпада,колички си харесваме все още и сега тъкмо е по-хладничко(че от жегата ми става зле) ще започна по-основното почистване,то за това ми се искаше да вземем кошарката,за да и намеря място,но ако трябва ще и дезинфекцирам едно кътче и татито ще иде да я вземе и да я сложи само,то стана цял роман,но това правя тези дни
Мимка,радвам се,че е свикнал Тео с детската
Стели,днес я гледах тази козметика бубшен-не съм я ползвала,но ти си права-вземаш нещо и гледаш как действа на бебо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 15, 2012 1:58 pm

Добро утро!
поднасям ви кафенце в този дъждовен ден,днес ще издивеем в къщи,всичко е във вода вън .
Стели,за пампито аз на Кари и го магнах когато беше на възрастта на Криси-лека полека и свикна,но ве4ер си беше с пампи,на вън по разходки също не и слагах.Ако можеш да си вземеш памперс-гащички ще ти е по лесно за сваляне.Ще е свикне няма страшно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 849732
Дими,каква кошарка си си харесала,от преносимите или от дървените?
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 DSC_9555-2-334x500
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Май 15, 2012 2:23 pm

добро утро и от нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885
Хрис,мерси за кафенцето
кошарка ей тази сме харесали
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 14601052801096704772133706287791ReEdpquRdFMDNbeTm7

но сега ни излиза чудене(понеже тя е 209 лв),дали да не си вземем една за стотина лв.и с другите 100 да си направим едно скринче,за да може всичко да си му е на едно място,но пък тази много ни харесва
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Май 15, 2012 3:56 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 347885 момичета!
Дъжда не спира.Ще си стоим вкъщи .
Хриси мерси за кафенцето.И аз сега си пийвам а Тео гледа детско.Тази сутрин взе да кашля и го оставих вкъщи.Следобед отиваме на лекар.
Дими много е хубава кошарката.Ако пък ви е по-изгодно вземете и друга.Скринче ще ти трябва.
Стели ще се научи,не се притеснявай.Не я насилвай да сяда на кукуто.Аз ползвах преходни гащички.Виж ги в нета ако искаш.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 15, 2012 4:13 pm

Ооо Дими,кошарката е страхотна.мММм направо ми останаха очите в нея.Пак можете да си направите скринче,не ви пречи ,но тази ще можете да я разнасяте на всякъде,а дървените не може.На почивка или на гости да идете ще е с вас.
Мимка,кофти,то това си е,малко да са здравички и след това почват.
Карина постоянно яде тук сладолед и все и викам че ще се разболее но не чува....очаквам съвсем скоро и тя да почне с кашлицата или пък ще и се кали гърлото,то др вариант няма.
Този проклет дъжд не спира и не спира,дори и до магазина не можем да излезем.
пфуууууууууууу
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Май 15, 2012 7:02 pm

да ви кажа,аз Саши никога не съм го лишавала от студени неща,сладолед особено лятото ядат на корем с дядо му-нямам никакъв проблем с гърлото,та и според мен вариантите са два-или ще ги заболи,или ще се калят
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Май 15, 2012 7:09 pm

да така е ,аз също Тео не го лишавам от сладолед също така му давам и ледени сокове/компот му замразявам да не ближе тези буклуци от 10ст.Дари беше постоянно болен до първи клас почти и много го щадях но сега на Тео му позволявам
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 15, 2012 8:31 pm

Господи каква буря беше тук,изведнъж притъмня и заваля-едни светкавици ,едно чудо,Кари тъкмо заспа,сега се чудя дали няма да я събуди шумът,дано поспи.....Поне успяхме половин час да излезем до магазина с чадърите.Днес явно цял ден ще е дъждовно,то май няколко дни го дават да е така.Поне и внесох пясъчника под наведа и поигра там.Скучно и е тук,но май се очертава до края на седмицата да сме тук.И на мен ми доскуча....в гради си е друго...оглеждам се в тия обяви за работа ,но нищо все още....боже до кога мъж ми ще ме търпи-скоро сигурно ще вземе да мърмори и той....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Вто Май 15, 2012 8:40 pm

Хриси,цялата седмица я дават дъждовна.Ние след час ще ходим на лекар.Днес ми звънна една жена иска да и почистя дома,че всеки момент може да я хванат болките и да бяга до болницата да ражда.Виж каква съм...мислех да изкарам някой лев,но дано на Тео му няма нищо и да го пусна утре на градина.В обявите няма нищо.Всеки ден се ровя.
Мишо предпочита да си стоя вкъщи защото той е далече и няма възможност да излиза от работа.Всичко е на моя гръб.Родителски срещи,сметки,детска градина...все аз търча.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Вто Май 15, 2012 10:30 pm

ох,то винаги има нужда и от един по-свободен точно ей за тези неща,защото ако няма някой свободен през деня и сметките за тока не можеш да си платиш,ама скапаната държава ни е такава С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 77465
Хриси,дано си намериш работа щом търсиш,но е много трудно,тук мои познати постоянно се оплакват,че винаги първия въпрос е дали имаш деца-всеки иска да си му на разположение по 24 часа в денонощието,а ако може без пари да му работиш-егати тъпотията С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 958129
не знам този народ до кога ще го търпи това положение,честно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 958129
аз до сега не съм се сблъсквала с такъв проблем,но просто няма кой да ми върши работата и мога да поставям условия,но сега въобще не зная живот и здраве как ще се развият нещата след раждането и дали въобще ще си заслужава да се връщам в кръчмите
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 16, 2012 4:10 am

Дими не ми се говори просто.Изцеждат ти душичката и не дават това което заслужаваш.Мъжа ми ми се кара,че ходя да чистя за без пари/не зачитам труда,нервите времето си/, а колко проблеми ми създават да не ти казвам.Мълча си защото на моменти закъсваме финансово пък и ако изскочи някой рожденик на баткото пак е нещичко.Дано се променят нещата.Силно се надявам и вярвам,че ни чакат по-добри дни.
Хубава вечер ви желая момичета.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Димитра Сря Май 16, 2012 12:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Good-MornIng-my-album-cute2-Morning-Greetings-coffee-Coffee-Cup-beautiful-wishes-jedzenie_large

добро утро!!!
макар,че не е много добро С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 650106
такъв дъжд пердаши тук,че ще станем сигурно на мишки до училището
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Мимка Сря Май 16, 2012 2:12 pm

Добро да е Дими!
Дано спре,че се наводнихме.
Имам излизане и се надявам да не вали.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5 - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 5

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите