beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

+9
bebe_bebe
rosi78
Neri_84
Мелани
МimchetoOo
Мимка
жужагад
Hrisi_Kari
stella80gr
13 posters

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Мимка Вто Сеп 14, 2010 2:55 am

Роси имаш малко съкровище. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 282301 Нека ви е жив и здрав. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 239517 Много е хубав.Пупупу. НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 63717
На теб бързо да се въстановиш и успокоиш.
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Вто Сеп 14, 2010 3:35 am

Роси,колко бързо се включи чак ни изненаа,занчи сидобре мила!!!
Дани е много хубаво и пухкаво бебе,на мама Юнака,който до последно така и нереши да излезне....
Браво на теб миличка.Пиши когато имаш възможност и разказвай как мина вси1ко и как сте с бебко.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  жужагад Вто Сеп 14, 2010 5:33 am

РОСИ МНОГО Е СЛАДИЧЪК ДАНИ!
ти как си разказвай как мина всичко
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Вто Сеп 14, 2010 1:51 pm

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 2483723b
Добро утро коремчета!
Роси много е сладък Дани, много хубаво бебче.
Хайде коремчета, почнахме да намаляваме едно по едно. Аз кога ли ще родя. Още няма признаци за раждане. Но могат да се появят всеки момент. Нищо не ми остана до термина, а аз все си мислех, че доста преди термина ще родя.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Вто Сеп 14, 2010 3:14 pm

Роси страхотно юначе,такова малко съкровище,да ви е живо и здраво НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 56662 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 56662
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Вто Сеп 14, 2010 3:28 pm

Нери мерси за кафенцето.
радвам се че сте добре с бебчето.няма страшно ще излезе.май не им се излиза на тези бебоци по рано от термина.
вие още ли не знаете пола?
накупихте ли за бебчето вече нещата?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Вто Сеп 14, 2010 4:31 pm

Привет от мен, много благодаря за милите думи на всички ви моя вчерашен ден беше изпълнен с много емоций станах сутринта в 6 и се приготвих за болницата в 7.30 бях там започнаха да ме подготвят за операцията мериха ми кръвно слушаха тоновете на бебко кардиограма и проба за алергия после ме включиха на системи и зачаках да се събере еккипа в 9 влязох в операционата там ме чакаше анестезиоложката обясни ми плюсовете и минусите на упойките стигнахме до консенсос че трябва да е спинална въпреки че аз се колебаех определено треперих като лист поставиха ми упойката и след около 10 мин ззапочна и самата операция най неприятното беше че не си чувствах тялото от кръста на доло все едно си неподвижна в 9.30 моето ангелче изплака аз нищо не усещах освен веднъж или два пъти леки придърпвания в десет бях готова и настанена в стаята си най смешното в случая беше че в официалния форум на клиниката има обявени цени а в последствие за пресъстването на таткото се оказа че 90 лв е ако таткото гледа през стъкло а ако е в операциона трябва да заплатим не 90 лв а 300 лв въпреки че никъде не го пише както и да е в този ден не жалиш средста а и аз бях толкова уплашена че мъжа ми и за миг не се одели за мен оказа се голям герой с патронче водка рано,рано в джоба НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 951600 след обяд ме раздвижиха което беше най неприятното усещане за сега желая на всяка от вас леко и бързо раждане сравнение с нормалното предпочитам секциото само ставането първите няколко дни са доста неприятни това е от мен за днес НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  roska88 Вто Сеп 14, 2010 5:45 pm

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 616385 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 616385 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 616385 Роси голям е бонбон Дани да ти е жив и здрав скоро да си се приберете вкъщии НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 849732 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 849732 за бебо
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Вто Сеп 14, 2010 6:14 pm

Роси,Браво всичко е минало чудесно НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 616385 .Видя ли че много хора избират секциото пред нормалното сега сама се убеди.Но за НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 827222 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 827222 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 827222 сумата наистин е ужасно скъпо това което са ви казали.ама Българска му работа
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Вто Сеп 14, 2010 6:16 pm

Роси важното е че всичко е минало добре.хубавото е че са те раздвижили бързо,което е много важно.сега всеки изминал ден ще ти е по добре и по добре
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Вто Сеп 14, 2010 7:59 pm

Роси направо ми се сви корема докато четох,върнах се назад.Аз само не ти разказах как на мен ми прилоша и започнах да повръщам по време на операзията,но не исках да те плаша.И на мен най-гадното нещо ми беше това че не чувствах ниищо от кръста надолу,почувствах се инвалид.Правих неуспешни опити да си помръдна пръстите но не успявах,докато по едното време единия леко трепна и си отдъхнах.Ставането е гадно но със всяко следващо става все по лесно НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 616385 на теб,герой си!
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Сря Сеп 15, 2010 12:34 am

малеее Мимка колко е пораснала Марая.интересно че на горната снимка в подписа ти е със тъмни очи,а на долната е със сини.какви са в действителност? НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 849100
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Сря Сеп 15, 2010 3:24 am

ААА Стели специално и сложих лещи НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 951600 (шегичка)
Просто започнаха са и се променят очите НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 484399
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Сря Сеп 15, 2010 10:09 pm

Здравейте!
Роси много се радвам за теб, че всичко е наред и е минало леко. Днес никой не се разписва, не че сме много де. Аз чакам всеки момент да се случи нещо. Всяка нощ сънувам, че раждам или нещо свързано с раждането все. Иначе съм добре. Днес само мързелувам. Не съм правила нищо. След малко ще излезнем на малка разходка и после ще наготвя нещо за вечеря.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Сря Сеп 15, 2010 11:12 pm

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 624477
Нери чакането е най-гадната част от бременността,но няма друг начин.
моя вече си е тук затова не влизам и толкова често.неможем да се нарадваме един на друг.
Мелани какво ли прави?докъде са стигнали с ремонта
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Чет Сеп 16, 2010 2:12 am

Нери мила не остана стискам палци дано всичко мине по учебник ,почивай си събирай сили после ще се почустваш изтощена и изморена, Стели много се радвам за теб ,че вече не си самичка сега поне няма да ти е самотно и тъжно възползвай се от разходки, Мел дали е добре определено липсва ние вече сме в очакване и чакаме да ни изпишат в петък ,че тогава е Вяра,Надежда и Любов и нашия дядо и батко са именици ще имаме троен празник живот и здраве целувки за всички коремчета от мен и Дани НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Чет Сеп 16, 2010 2:42 am

Роси мила радвам се че сте добре с Дани.аз вече съм по спокойна нашия тати като си е до мен.е още малко ще постоите и ще ви изпишат.то не остана.само утре и петък по обед вече ще ви изпишат.
НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370 НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Чет Сеп 16, 2010 4:05 pm

Нери и аз само сънувах ,но накрая със всеки изминалк ден става по-напрегнато,още малко и ще гушкам твоето малко бебче НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 764370
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Чет Сеп 16, 2010 5:58 pm

Здравейте на всички!
Аз ей сега идвам от консултация. Кръвното ми е нормално, гледа ме на видеозон и каза, че всичко е наред, бебето е над 3500. Нямам болки, никакви признаци за раждане, а доки ми каза да си събера багажа и да отида в болницата, само защото днес ми е термина. Нямам и много отоци, а то малкото е нормално. Аз пък не искам да отида. Гадно е да лежа и да чакам да ми почнат болките. То не се знае кога ще е. Може и след 5 дена например да почне всичко, а аз да чакам в стрес толкова време. Много ми е гадно. Мъжа ми също е съгласен с доктора. Не знам какво да правя, не ми се ходи изобщо. Вие какво мислите, как е правилно според вас, как да направя.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  stella80gr Чет Сеп 16, 2010 6:35 pm

Нери след като всичко е наред защо да ходиш в болницата от сега.не виждам смисъл.там ще ти е още по напрегнато.стой си вкъщи докато започнат болките
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 16, 2010 6:49 pm

Neri, за мен е пълна глупост да отидеш и да чакаш в болницата,то до довечера има много време ,и може да родиш ,а и никой не е казал че трябва точно на термина да се роди бебето.Аз се бях уговорила с моята гинеколожка ,когато ми почнат болките да и званан и на момента да решим дали да чакам в къщи колкото е възможно или да отивам в болницата.Един съвет,колкото по малко се травмираш там ,толкова по добре за теб и ще ти е по леко,откажи ако ти е възможно.още повече че всичко е ок с теб и бебо.Ти си знаеш най добре!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Чет Сеп 16, 2010 7:38 pm

Стели, Хриси благодаря ви. И аз така мисля като вас. Няма смисъл рано да отида. Но доктора се притеснява, че мога да дигна много кръвно и да получа гърч. Даде ми пример, че преди няколко години се е случило така. И сега е неспокоен, понеже и нашата болница я затвориха и сега трябва да ходя до Силистра, около 40 мин път ни е от тук. И при други лекари ще раждам, няма да е моят лекар.
Иначе аз се чувствам добре и кръвното ми е под контрол. Ще си го меря по често, ако трябва. Но не искам да чакам в болницата да се случи всичко. Най-вероятно няма да отида утре, но не знам с мъжа ми само как ще се разберем. Той се притеснява за нас и иска да послушам доктора. Ох, колко исках да родя преди термина, ама ето че не стана, даже бях убедена, че ще родя по-рано.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  МimchetoOo Чет Сеп 16, 2010 8:27 pm

stella80gr написа:Нери след като всичко е наред защо да ходиш в болницата от сега.не виждам смисъл.там ще ти е още по напрегнато.стой си вкъщи докато започнат болките
И аз съ на това мнение,много ще съжеляваш,ако без нищо тръгнеш към болницата
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  rosi78 Пет Сеп 17, 2010 5:28 am

Привет и от мен Нери послушай доктора 40 мин. никак не са малко, а и след като и причина ти е изтъкнал доки мисля че е прав няма нищо стршно ще те държат два дни и на третия ще предизвикат раждането стискам палци и се моля всичко да е наред с теб и бебко късмет Неринце НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 610885
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Neri_84 Пет Сеп 17, 2010 1:12 pm

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 2513923F
Заповядайте сутрешното кафе момичета. Как сте днес? Аз не можах да спя много добре тази вачер, е то и други вечери си е така де. Постоянно ме сърби навсякъде и ме дразни. А тази нощ просто се разсъних и това е. Аз реших днес да не отида в болницата. Може би понеделник, ако до тогава не родя. Понеже след термина трябва по-често да се следят тоновете, водите и т. н., което аз вкъщи не мога да го направя. Там вече каквото ми кажат, ако ме приемат оставам. Тогава сигурно ще ме приемат, понеже 4 дена ще са минали от термина.
Роси вас днес ви изписват нали? Как си? Надявам се да си вече много по-добре.
Стели и ти си по-спокойна вече, щом твоя си е дошъл. Мелани ти как си мила? Не се включваш отдавна.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета - Page 4 Empty Re: НАШИТЕ КОРЕМЧЕТА 3-ежедневна темичка за бъдещи мамчета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите