beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Авг 13, 2010 2:08 pm

добро утро мацки как сте аз всяка вечер взех да санувам че раждам че съм родила абе лудница е ви казвам направо сам се психясала много яко хахахахискам днеска да родя на петък 13 но да видим имах контракции тази сутрин 2-3 ама не бяха болезнени само втвардяване направо какво да ви казвам днеска съм и цяял ден и цяла вечер сама моя е на работа довечера ще ходи на банкет го поканиха и вика хайде раждай че като почнем с банкета и да си продалжим хахахах луда работа та довечера сигурно ще кокувам на компа до късничко
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Авг 13, 2010 3:25 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 347885
Насе при вас е голям купон.то последнитедни в чакане всички ще се психясаме.нормално е.голяма промяна в живота е това.
днес да се покривате че е ужас навън.мен от вчера ме боли главата и днес ще си лежа цял ден и ще гледам тв.че и в понеделник ще ходя в стара загора за болничен и на преглед.добре че ми е раничко часа в 8 сутринта.
Насе а дано си продължите купона тази вечер.бебо може да реши да се появи днес на 13 петък
Нашите коремчета растат 2 - Page 19 571838
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Авг 13, 2010 3:35 pm

ахахха стели то купона е за моя аз ще сам си вкъщи
ейй стели нямам книжка иначе ст.загора ми е близко можехме да се видим ама моя като е на работа и не се навива да ме кара никаде хахахах
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Авг 13, 2010 4:05 pm

Насе то не е за излизане в тези жеги,а и ти чакаш всеки момент.де да беше по рано,когато беше още хладно,можеше и да се видим
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Авг 13, 2010 4:27 pm

Здравейте и от мен аз утре влизам в деветия месец и вече се моля с четири очи да родя по бързо не се издържа вече не стига,че е топло и задушно ами пак взех да повръщам като луда каквото хапна и тичам веднага към банята. Снощи и моя син се разболя и го водих до спешното в 22 h беше 29 градуса. Имаше силни болки в гърлото изписаха му слаб антибиотик и сега се лекуваме,вечерта така ми беше тежко и тромаво и си викам по едно време да взема да звъна на доктора и да му кажа да ме реже и да вади бебко,че вече ми е много натоварено ама после си викам ако го родя с операция пък после няма да мога да спортувам а аз така искам да започна възможно най бързо с възтановяването си така ми се кара колело почти всяка вечер сънувам,че карам колело днес в 16 h съм на консултация при акушерката после ще ви пиша желая ви лек и прохладен ден въпреки,че прогнозите казват друго Нашите коремчета растат 2 - Page 19 849732
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Авг 13, 2010 5:59 pm

хаха роси и аз искам вечееее не издаржам така аз както мразя да чаам това чакане ме убивааа Нашите коремчета растат 2 - Page 19 827222 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 827222 искам да кажа на док като ида в понеделник на консултация хич да не преносвам ако не родя до 19 понеже тя ми каза ако не родиш до 19 те оставяме до 27 да преносиш и тов е последната дата после вече го вадим принудително аз ще се побаркам до тогава ще и каажа на 19 да ме приемат и да пускат тея сиситеми и хайде каквото е и да е се сваршва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Пет Авг 13, 2010 6:47 pm

НАСЕ по добре си искай хапче отколкото да те пускат на системи.
РОСИ трай още малко ще си покараш колелото и аз така си виках но заради секциото чак след 3 месеца се качих и ставах в 5 часа да го карам навличах се с вълнени дрехи и пак нищо Нашите коремчета растат 2 - Page 19 591337 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 591337 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 591337 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 707684 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 707684
СТЕЛИ как си?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пет Авг 13, 2010 8:00 pm

какво хапче жу не сам чувала за хапче ??? Нашите коремчета растат 2 - Page 19 316149
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пет Авг 13, 2010 8:41 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 347885 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 347885 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 347885
Насе ,в нашата болница няма такива хапчета закоито е писала Жу,Системки пускат,но не бързайте има време ще си излезнат бебетата.съчувствам ви в тия жеги,но то е от времето.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Авг 13, 2010 11:08 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 347885 Бях на консултация всичко мина нормално казаха ми че бебо е още високо съответно раждане скоро няма да има също ми каза че е в лявата ми половина което било много добре а глоздеят на програмата беше бебето е доста едричко дупе да ти е яко много ме успокойха да ви кажа само си викам живот и здраве всичко да мине нормално и всички да сме добре и да се отървем леко и бързичко. Насе стискам палци а за системите имам страхова невроза от тях така раждах сина ми и да ти кажа беше доста болезнено ама то при всяка родилка е различно дано ти да родиш бързо и лесно Нашите коремчета растат 2 - Page 19 610885
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Съб Авг 14, 2010 2:53 am

оффф тия лекари направо се уливат.пак е имало изказвания.Роси не се притеснявай.нали знаеш че всяко раждане е индивидуално.но ме дразнят как ги говорят тия лекари.вместо да предразполагат и да успокояват те само се изказват и гледат сеир.аз сега съм си казала че каквото и да ми говорят тук в бг,като ходя на консултации,да не им се връзвам.май м се струва че говорят повече отколкото трябва.
на мен още на първия преглед тук в бг ми вика докторката абе какво става тук показва ми че бебето е с 4-5 седмици по малко.и ми вика абе ти сигурна ли си за датата на последния цикъл.ха ха ха.какво да ви кажа.и аз й викам че досега е вървяло точно и е отговаряло на седмиците си.и тя после ме пита на колко дена ти е цикъла и като казах на 32-35 дена,тогава вика а това било.голяма комедия.затова съм се зарекла да не се връзвам на всяка дума,защото могат да те побъркат без причина.
Жу благодаря ти че влизаш и при нас.аз съм добре засега.бебка е много кротка.побутва си отвътре и това е.дано да е така кротичка и после
Насе и аз не съм чувала за тези хапчета,но виж за системите знам.пускат ги за щяло и нещяло и така болката по силна.да вярно е че се ражда бързо.нали това е и целта на докитата.няма кой да ни чака 10-12 часа да се разкриваме Нашите коремчета растат 2 - Page 19 587689
да им имам тогава нормалното раждане.това с тези системи не е никак нормално,но какво да се прави.в такова време живеем
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Съб Авг 14, 2010 2:51 pm

добро утро от мен
стели аз попринцип не искам искам всичко да си мине от нормално по нормално без тези всики савременни работи дет се вика хах ама не ми се чака днеска е 14 термина ми е на 19 още 5 дена много е гадно така стоиш и чакаш да почне да те боли или дето вика моя да се напишкаш хахаххаха да ни истекат водите демек хаххахаха ужасно е ха днес ха утре и все няма ли няма снощи и секс правихме е не нещо кои знае какво но все пак и пак нищо викам на моя нащо бебе си му хареса ватре и неще и неще да излиза хахах ако го оставим и ще си седи хахааа ужас дано вие не сте така
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Авг 14, 2010 5:26 pm

Здравейте и от мен аз вече съм в деветия месец от днес и аз след теб Насе започвам да чакам да видим до кога днес пак е жега ама няма да стоя в къщи взех си час за козметик и фризьор малко да си повдигна самочувствието,че то в последно време се е сринало мъжа ми си идва след девет дни трябва малко от малко да се преведа в добър вид до колкото е възможно де то с тия килограми Стели ти кога беше на доктор ?
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Съб Авг 14, 2010 10:09 pm

Роси честит девети месец.вече му се вижда края.аз в понеделник съм на доктор.да видим какво става.много е горещо днес и направо не се диша.
Роси добре си решила да се поглезиш малко.а и съпруга наближава да идва.ще има радост вкъщи
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Авг 15, 2010 12:45 am

Роси искам да те попитам ти като ходиш на консултация на какъв видеозон те гледат и по колко плащаш.всеки път ли е на 4д?защото в ст загора 4д е 100лв и малко множко ми се вижда на всяка консултация по 100лв.а и отсега нататък ще зачестят и консултациите.аз си мисля че 4д е да се види по добре личицето на бебчо и не е нужен всеки път.може би на 3д се провеждат прегледите.нямам представа как се процедира тук в бг и ми е мътно.доки ми каза че ще правим и доплер.много ми е неясно.затова те питам да събирам опит Нашите коремчета растат 2 - Page 19 456823
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Авг 15, 2010 5:40 am

Здравей Стели аз по принцип си платих абонамента за девет месеца той беше 620 лв и ми включваше два видеозона на 4 Д и всички нужни изследвания до края на бремеността после ходих допълнително по мое желание на 4Д и ми взеха 75 лв. А по принцип два пъти в месеца ме гледат на на обикновен той е включен в цената, и не плащам нищо. А още в началото когато се съмнявах че съм бременна бях ходила на преглед при един друг доктор и той тогава ме гледа на 4 Д и ми взе 110 лв много скъпичко ! Нашите коремчета растат 2 - Page 19 571838


Последната промяна е направена от rosi78 на Нед Авг 15, 2010 3:59 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Нед Авг 15, 2010 3:45 pm

здравейте и от мен стели 3Д и 4Д са един и сащи апарат просто там се сменят настроиките от док мисля че така беше и се вижда по хубаво с едното но и с 3Д се вижда всичко хубаво аз мисля че не е нужно всеки пат да го гледате при положение че се плаща аз досега само веднаж сам го гледала на 3д-4Д и 2-3 пъти на обикновен но вие си знаете де Нашите коремчета растат 2 - Page 19 922711
иначе аз сам добре бебо няма никакво намерение да излиза поне днеска да е на хубава дата на хубав празник ама пак няма да е май ххихи иска си ватре и това е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Авг 16, 2010 1:16 am

Ваня честита ти именица да е жива да е здрава като горски росен здравец да е весела засмяна да е радост най голяма и на татко и на мама и на баба и на дядо да е жива да е здрава, нека малката Мария бъде много,много щаслива много целувки от мен Нашите коремчета растат 2 - Page 19 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 19 764370 :
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Авг 16, 2010 4:59 am

Фаза 1- първи контракции.
Ако ви е 1-во раждане веднага ще усетите разликата между Бракстън Хикс контракциите и истинските. Последните са доста по- интензивни, болезнени и са на приливи и отливи по 3-4 на всеки 10 минути, всяка от които е по 60 сек. За нетърпеливите- може да избегнете скучното засичане и записване на контракциите и да правите нещопо- забавно като да гледате”Вечерното шоу на Азис” например, защото през тези първи контракции най- удобно ще ви е да сте си вкъщи. Всъщност те не са толкова болезнени, че да не може да играете мини голф, гледате телевизия или дори да си вземете топла вана, за да се отпуснете преди раждането. Това може да продължи над 8 часа. Както и преди сме споменавали, околоплодните води може да се спукат сега. Ако това се случи –съберете си багажа и се насочете към болницата, дори и контракциите да не са започнали. Ако обаче не са ви изтекли водите може да тръгнете към болницата чак когато те станат на 5 минути т.е. по 90 сек всяка за 1 час.
Фаза 2
Когато вагиналното разкритие ви стане 10 см , значи бебето е слязло в таза и най- вероятно ще усетите напрежение в ануса като при голяма нужда. Може да ви се повдигне или дори да повърнете, въпреки че повечете жени не стигат до там. От друга страна има много случаи, в които жената да има пълно разкритие, а бебето да не слиза доста след това.
Въпреки че естественото раждане е избутването чрез напъни на бебето през родилния канал, вашата матка ще прави същото, затова не бързайте и не се напъвайте много. Ако ви е за първи път- бебето ще слезе доста бавно. Все още е честа практиката да се кара майката да напъва колкото се може повече, но няма причина да смятаме ,че това е по-добрия подход от това да чакате да ви дойде спонтанен напън. Помнете само, че ако изберете епидуралната упойка, ще загубите чуствителността си от кръста надолу и процесът ще трябва да премине през абсолютен контрол по време на напъните.
Фаза 3
Раждане на плацентата
Половин час или само няколоко минути след раждането плацентата също ще се „роди”. Изчакването на този момент е много важен, защото всякакви остатъци могат да причинят кървене или инфекция в по- късен етап. Ранното закърмване спомага за напълното прочистване след раждането.
В този момент публиката скача на крака и започва да пляска: Браво!
Да ги извикаме на бис? Не, по-добре да оставим майката и бебето да поспят малко. Беше дълъг път, а пътешествието по вълните на живота едва сега започва. Може би след години, когато спомените от раждането избледнеят и бъдат заменени от всички онези щастливи моменти с бебето, майката ще повдигне рамене и ще каже, че е време вече за друго бебе. Може би
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Пон Авг 16, 2010 1:20 pm

добро утро
Нашите коремчета растат 2 - Page 19 15964102011342267341281935662SqYIRiZWvJ0x3g1Ew7tm
как сте всички?
НАСЕ ще излезне бебо дали по естествен начин или със системи а тези хапчета пиеш го вечерта и на сутринта трябва да си вече с контракции и да е започнала родова дейност тук в клиниката която раждах така процедират.
РОСИ хайде и теб ще чакаме вече .
СТЕЛИ как така ще те гледат на 4д всеки път леле какви оберджии.
ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пон Авг 16, 2010 3:42 pm

здравейте ние още сме си 2 в 1 днес съм на консултации от 15:00 та ще видим до каде сме стигнали скоро ли ще е или няма да е тази сутрин много гадно стана нещо имах едни натиски във влагалището и се усещаше като бодежи охх много гадно беше
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Авг 16, 2010 4:37 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 624477 Жу радвам се да те видя при нас в нашата темичка като слънца сте с Хриси почти винаги сте позитивно заредени Нашите коремчета растат 2 - Page 19 849732 Насе сигурно бебчо скоро ще излиза и то можеби тези дни за това сигурно си получила тия бодежи ти днес им обясни подробно какво си усетила и после пиши да ни кажеш как е минало аз направо се сбърквам с тия киселини стават все по чести и непоносими, Стели и тя е днес на доки и тя да пише да ни каже как е минало. Поздрави за Нери и Мелани !
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пон Авг 16, 2010 7:15 pm

може роси може сега ще видим аз трагвам към доки като се върна ще разкажа какво е станало
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Авг 16, 2010 8:26 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 624477
днес и аз бях на преглед.правихме доплер.и сега след 4 дена ще хода пак за някъкъв тест NTS.там с коланите нещо.докторката каза че е хубаво да се прави на 4 дена.направо ме убиват тук в бг.немога да им хвана спатиите.на вас момичета правили ли са ви доплер и колко пъти.
Роси ти на колко дена ходиш сега на преглед?
Насе момента наближава май.дано вече бебо реши да излиза.
Жу не ме гледат всеки път на 4д.аз просто исках да разбера каква е системата тук в бг.а за 4д ако изявя желание тогава.но засега не ме вълнува как ще изглежда бебка.нали скоро ще се роди и ще й видя муцунката
Нашите коремчета растат 2 - Page 19 456823
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Пон Авг 16, 2010 8:30 pm

етоо ме и мен заварнахсе барзичко от доки както винаги тоновете на бебо са нормални няма прескачания и матката ми била много мека скоро нямало да раждам вика вие августинките ми всичките преносвате били сме 3 за 19 и 3-те сме нямали признаци за раждане в скоро време викам накрая и 3-те на един път хахха доки се оцъкли викаа аа не мога ви смогна и на трите и така остава само да чакаме ако не родя и на 19 ми запази час на 20 пак на консултация също ми каза че ако бебо не се и е наместил хубаво главата или пък тоновете по време на раждането вземат да правят като преди да прескачат и ще ме резне няма да рискува и така това е от нас сега продължаваме да си чакаме малкия калпазанин
стели това доплер какво е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 19 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите