beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Авг 01, 2010 5:18 am

Здравейте мамчета и аз вече не си ги спомням тия подготвителни контракцийи мен започна да ме боли нещо ниско долу и усещам бебко по ниско и постояно ме натиска явно е нормално вече, след две седмици влизам в деветия месец . Днес акушерката ми звъна да ми каже, че трябвало да се правят изследвания и на таткото ако ще присъства на раждането само,че нашия татко още не се прибрал идва си на 23-ти дали ще го дочакаме до тогава божа работа. Насе хайде твой ред е а аз съм след теб после е нери,Стели и Мелани Нашите коремчета растат 2 - Page 17 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Нед Авг 01, 2010 5:40 pm

Здравейте, мамчета и от мен Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477
Мдааа, Насето в скоро време ще ни поднесе радостната новинка, после Роси, Нери и Стели. Самичка ще остана в темичката накрая Нашите коремчета растат 2 - Page 17 592679
Дано до тогава се включат и други бременелки :)
Роси, моят мъж много иска да присъства на раждането, ама като го знам колко е чувствителен, се опасявам да не се разприпада и май ще е по-добре да не присъства. Но ни е рано да решаваме :)
Лек и усмихнат ден, мили момичета и пишете :)
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Авг 01, 2010 10:02 pm

Привет и от мен Мел той и моя е много милозлив и чувствител,но твърдо е решил да присъства аз се опитах да го разобедя,но той не приема отказ, а и аз незнам дали ще може да издържи и жените в това състояни сме малко арогантни и ги плещим едни без да се съобразяваме моя приятелка е женена за холандец започва да ражда и той присъства на раждането което беше в холандия и на самото раждане такъв пердах е отнесъл че се наложило накрая да и сложат успокойтелно скоро се смяхме с нея над тази случка така че добре трябва да помислим дали ги искаме с нас или не аз още се колебая много ще видим до края какво ще ми хрумне всеки ден съм на различно мнение поздрави на всички мами и много Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732 за коремчетата !
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Пон Авг 02, 2010 7:19 pm

Здравейте мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 17 347885 Мимка благодаря ти за пожеланията Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Насе тези болки, които усещаш са подготвителни контракции - и аз имах такива към края. Истинските контракции са на равни интервали от време и са адски болезнени. Мен като ме сложиха на системи, след 5 мин ми започнаха болки през 2-3 мин - адски болезнени, не могат да се опишат с думи. Всичко мина бързо, защото бях със спукан мехур, шийката ми беше много зряла и чакахме съвсем малко болки, за да получа разкритие и не на последно място Господ беше с мен Нашите коремчета растат 2 - Page 17 610885 Някъде час и половина търпях тези адски болки, напънах се 2-3 пъти на леглото и после на магарето няколко пъти и това беше Нашите коремчета растат 2 - Page 17 56080 Стискам ти палци Насе дано и при теб всичко да мине така бързо и да си гушнеш здраво и хубаво бебче Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 На другите мамчета също пожелавам леко раждане Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пон Авг 02, 2010 8:01 pm

Ваня,браво на теб,наистина Господ е бил с теб и дано всички ви ви закрияля и имате много леко раждане.Заповядай при нас,пусни снимчица на малката Мария за да я прибавим към всички деца, и не се притеснявай да пишеш и при нас.очакваме ви горещо в нашата темичка всички Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Вто Авг 03, 2010 3:18 am

добар вечер от мен как сте аз днеска бях на консултации бебо е добре не му прескача сарчицето моя корем бил мек нямало скоро да раждам хаха така каза док на 16 пак сам на консултации ако до тогава не излезем този пат само това беше само тонове нищо повече
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Авг 03, 2010 3:52 pm

Здравей Насе радвам се че си добре и бебо е ок, но защо те викат чак на 16-ти мен вече ме викат всяка седмица последния месец е най-важен и трябва по- често да се следи състоянието на майката и бебето Нашите коремчета растат 2 - Page 17 305872
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Вто Авг 03, 2010 5:47 pm

здрасти роси ами преди ходех веднъж в месеца сега ходя през 1 седмица и така незнам те всички докита са различни
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Авг 03, 2010 11:15 pm

Здравейте мамчета! Аз от няколко дена не съм влизала и какво да видя Нашите коремчета растат 2 - Page 17 951600 Имаме си бебче!
ВАНЧЕ ЧЕСТИТО, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА МАРИЯ И ДА ВИ РАДВА МНОГО. дА БЪДЕ ВСЕ ТАКА ПОСЛУШНА И ДА ПАПКА МНОГО!
Нашите коремчета растат 2 - Page 17 604421
Дано всички имаме такова леко раждане, както е имала Ванчето. Аз от този понеделник съм вече в болничен 45 дни преди раждане, но не си го взех все още, понеже моя лекар е в отпуска и ще отида чак на 16 да си го взема. Но тази седмица трябваше да отида и на консултация. Сега не знам дали да отида или не. Сестрата поне ще е там и ще можем да пуснем каквито изследвания са нужни, въпреки че доктора го няма. Най-вероятно ще отида за всеки случай. Хайде чао за сега и когато имам възможност пак ще ви пиша, че съм на село и почти не сядам пред компа. Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Сря Авг 04, 2010 3:00 am

Добър вечер, момичета! Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477
Радвам се, че сте добре. Тук отново е 40 градуса и направо не се диша. Чак и цветята ми изгоряха :(. Добре, че Стелчето оттърва жегата. :)
Иначе, цял ден седя и избирам цветове за жилището ни ( ще боядисваме, уж) и се опитвам да стигна до консенсус с мъжа ми, че той доста се шокира от цветовете - тук всички наблягат на класическото бяло. Бебка постоянно напомня за присъствието си, но коремът ми не расте, нито наддавам на тегло. На 20ти съм на доки и се надявам поне тя да е порастнала колкото трябва, че в горещините наблягам предимно на плодове.
Много целувки на всички ви, лека и спокойна вечер от мен :) Нашите коремчета растат 2 - Page 17 56662
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Авг 04, 2010 4:54 am

Добър вечер мамчета, Нери радвам се че си добре аз миналата седмица правих нужните изследвания днес се чух с акушерката каза,че всичко било наред което може да ме радва и дай боже и до края да са ни хубави на всички изследванията. Насе аз ходих през 20 дни преди а сега съм всяка седмица даже всеки четвъртък така ми е дала часове до 5-ти септември до колкото знам сега трябва по често да се ходи и да се следят редовно тоновете на бебето. аз почти съм готова с багажа за родилното стегнах го да ви се оплача ония ден ходих на гости на свекито да ми покаже какви костюмчета е взела за изписването на бебко да съм избрала едно от трите което да ми донесе когато ни изписват ама да ви кажа чесно то нито едното не ми хареса и взех да мънкам и и викам ами ще видим не съм решила ще помисля то едното едно дебело другото едно голямо ми се видя а третото едно безлично а аз съм си купила такива хубави нещица и се чудя как да и кажа че да не я обидя искам да си го обличам с дрехите които аз съм му избрала живот и здраве. Мел когато боядисаш прати ни снимчици и аз още не съм боядисала детската стая все чакам и аз незнам какво а до сега трябваше да е готова иначе купих фризове и боя и всичко стой тази седмица ще пришпоря майка ми и баща ми да дойдат и да ми помогнат лека и спокойна на всички мамчета и бебковци Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Авг 04, 2010 1:05 pm

добро утро и от мен хайде на по кафе Нашите коремчета растат 2 - Page 17 70e48e64ec охх аз пак искарах тежка нощ едвам спах много топло беше ужасно вие как сте
роси какво да ти кажа те всички лекари по различен начин процедират особенно тука в БГ всеки си прави каквото си иска незнам аз е се притеснявам изобщо нищо нямам сабрано пак в последния момент ще събирам имам накупено всичко но е разпиляно на всякаде и така незнам искам като дойде момента да тръгна да ида и за нула време да свърши хахахха то кой ли не иска така
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Сря Авг 04, 2010 1:14 pm

Добро утро, мами Нашите коремчета растат 2 - Page 17 347885
Ох, Роси, тежък казус е този със свеки. Аз вече нямам нито свекър, нито свекърва, но сестрата на мъжа ми се е заела уж с покупки и тя за бебка. Директно ѝ казах, че по-удачно е да ни показва първо нещата и ако ни харесат - да ги купува. Тук, пък, наблягат на ефекта - не ги интересува особено материята на една дрешка. Стига да е ефектна на външен вид. Да, ама не! Пазарът е залят с китайски и турски боклуци, които аз лично не бих облякла на детето си. Пробвай да покажеш на свекърва си, дрехите, които ти си купила за бебко и току-виж, ѝ харесали повече от тези, които тя е избрала. Много деликатна ситуация, наистина..
Колкото до боядисването - нашето жилище е много малко и принципно, тук сме временно, защото строим къща, която, обаче едва ли ще е готова преди декември 2011. Но малък - не малък, стараем се да поддържаме дома си. Като приключим с вапцането( то, нека започнем първо, де), ще кача снимки.
Усмихнат и ползотворен ден на всички майчици Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Авг 04, 2010 1:21 pm

охх милите аз на моята майка още в началото и казах изрично я предупредих че комплекта за исписване аз ще го харесам без мен да не се купува както и другите неща показва ми се и тогава ако одобря се взима малко ми се поразсарди ама после и мина и се разбрахме каквото накупи ходихме заедно да го взимаме сега от другата страна е малко по сложно и не мога да им кажа на майка му на моя и на сестра му какво да вземат разбрах че са ми купили обиколника малко ми е гадно понеже исках аз да си го харесам ама карай вярвам им на вкуса
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Авг 04, 2010 2:55 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477 ЧЕСТИТА СЛАДКА БЕБКА НА ВАНЧЕТО!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!
много се зарадвах като влезнах и видях хубавата новинка.радвам се че всички сте добре.сега чак ми остана малко време и сядам да ви видя.
само по задачи сме откакто сме си дошли,но моя след два дни си тръгва и пак се завръщам при вас.ходихме до клиниката.лекарката веднага ме прие и сега на 16 ще ходя за болничня.купихме и кошарката.Роси същата е като вашата.на живо като я видях много ми хареса и викаме с моя това ще е.иначе в нета не изглежда толкова добре,колкото на живо.
търсих от този прах САНО МАКСИМА.никъде не намерих.може л някой да ми каже откъде се купува.навсякъде е тео бебе персил.
иначе аз съм много добре.като се има впредвед пътуването и гърция и после всеки ден ту до стара загора,ту до казанлък,ту до габрово,не се чувствам изморена.тук се диша.направо е рай.въпреки че от 2-3 дена се затопли неможе да се сравнява с гърция.
Ванчето сега ще се премести в другата темичка,но скоро и ние ще я последваме.
Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 на коремчетата и от петък пак ще пиша редовно
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Сря Авг 04, 2010 4:18 pm

здравейте мами радвам се че сте добре.
ЧЕСТИТА ПЪРВОРОДНА ДЪЩЕРИЧКА НА ВАНЧЕТО!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 3910459146246315501280909730K0sUVhiCmm8hj8HJbCuM
Ванче много хубаво че е минало бързо раждането и заповядай в нашата темичка.
СТЕЛИ добре дошла в България.
РОСИ честит ти рожденник с закъснение да ти е жив и здрав!
Нери ,МЕлани как сте вие?
Насе така е накрая само се ослушваш почвали раждането или са подготвителните контракции.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Авг 04, 2010 7:26 pm

Здравейте Жу благодаря ти да ви се връща на всички ! Стели радвам се,че си тук липсваше ми а за кошарата наистина на живо е много хубава ето ти сайта откъдето аз поръчах праха за пране http://www.zabebo.bg/higiena/prane-i-pochistvane Насе стой на хладничко пусни си вентилатор нещо то наистина не се диша и аз днес обикалях по магазините купувах едни мебели за вкъщи и гледах да нямам много движения по слънце от колата в магазините направо гледам да съм все на климатик. Мел, и ние сме в стария ни апартамент не сме се нанесли още в новия не е готов аз все се надявах да влезем но се забавиха нещата и до сега все отлагах боядисването но като гледам няма начин тук ще сме май още 4-5 месеца за сега така се очертава приятен ден на всички
Нашите коремчета растат 2 - Page 17 56662
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Авг 05, 2010 8:41 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 347885 Как сте майчета, аз до сега бях на консултация слушаха тоновете на бебко добре са вече е 2,600 кг доктора каза,че е дебело бебче главичката била още горе скоро няма да раждам поне за сега надявам се да дочакаме нашия татко това е от мен !
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Авг 06, 2010 1:39 am

Здравейте мамчета! Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 624477 Аз днес ходих на консултация, но доктора е в отпуска и нямаше никой в кабинета и аз се върнах. Вече на 16 ще ходия хем на консултация хем да си взема вече закъснелия болничен. Днес пак не бях добре, цял ден съм лежала само, кръвното ми е много ниско пак. Тези хапчета за краката почти не ми помагат вече, само ми смъкват кръвното. А краката ми вече от тежестта няма как да не се подуват, така ще е до края. То и не остана много де. Аз още нищо не съм подготвила нито за болницата нито за бебчето. Чакам ремонта да свърши и тогава. Но и то май скоро няма да свърши. Дано бебчето да не подрани, че иначе не знам как ще се оправя в последния момент. Роси искам да те попитам нещо - ти беше споменала за един крем лансинокс, то само за кърмене ли подготвя гърдите или има и успокояващ ефект? Имаш ли някаква представа? Мен много ме болят гърдите от около 10 дена и не знам какво да направя, че да се успокоят малко.
Хайде чао за сега. Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Авг 06, 2010 3:54 am

Здравей Нери мен също ме болят гърдите от две седмици явно се подготвят за кърмене на мен акушерката ми каза да си купя специален крем който се ползва преди и след раждане подготвя гърдите и ги успокоява аз се чувствам добре като се намажа с него и бил без отмиване и бебето спокойно може да кърми независимо че си намазана с него това му е името; LANSINOH ето повече инфо за кремчето аз го ползвам два пъти на ден мажа си с него зърното и ореола и масажирам зърното така ми каза акушерката хубаво е да се започне от осмия месец и да се подготвят зърната и да бъдат добре оформени за да може да е удобно за бебето http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%85-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-10-%D0%B3%D1%80.-pid30007206.html
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Пет Авг 06, 2010 11:20 pm

Здравейте и от мен, момичета!
Пиша ви от вулканична пещ!!! Два дни съм като парцал, жегата ме мъчи много, независимо, че климатикът работи нон-стоп. От стените и прозорците направо бълва лава! Почти не се храня - просто нищо не мога да хапна, освен диня, а днес "върнах" лекарствата си 5 минути след като ги изпих. Направо ми се реве! Хайде да идва четвъртъкът и да се махнем за малко от гадния цимент, който ни заобикаля! Нашите коремчета растат 2 - Page 17 707684
Роси, много хубаво расте бебо, дано изчака и татко си, преди да реши да се появи :)
Нери, така е с ремонтите, мила. Аз усещам как и ние, дето още дори не сме го започнали, ще хвърчим като финикийци в последния момент! А краката от какво ти се подуват? Аз направих още преди месец флевит, но при мен е и наследствено, не само в резултат на бременността. Тя просто катализира процеса. Гледам да не стоя дълго време права, всяка вечер ги кисна и докато заспя ги държа на възглавница. Мажа се и с някви кремове, предписаха ми и хапчета, но не ги пия. Е, ако отида на по-дълга разходка, направо ми се обезобразяват краката (особено около глезените), но ще трая. Кураж и на теб, миличка.
Стелчето не се е разписала, гледам, явно още се занимава с родната бюрокрация.

Много целувки на всички ви и до скоро


Нашите коремчета растат 2 - Page 17 849732
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Авг 07, 2010 3:35 pm

Привет наминах да ви видя как сте само Мел се е разписала. Мел мила искренно ти съчувствам за тази жега аз също не мога да виреа на тези температури почти не излизам никъде и вече направо откачам в къщи реших да си намеря някакво занимание и започнах ремонт в къщи смених си и мебелите в хола утре започваме да боядисваме и спалнята, мъжа ми каза че тотално съм превъртяла да съм си седнела на дупето и да съм си почивала,само че не мога да бездействам така по принцип съм много енергичен човек обичам да се движа и да обикалям нон стоп а сега съм като вързана само в къщи и най много до някой мол имам чувството ,че коремчето ми вече е слязло надолу вече започвам да усещам и някакви неразполужения в гърба и кръста имам и леки болки от време на време явно тялото ми започва да се подготвя за големия ден желая ви прохладен и лъчезарен ден пишете Насе къде се губиш пиши ни как си ? Поздрави и за Стели и тя липсва определено Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Съб Авг 07, 2010 3:38 pm

тук съм мацки тарся си оферта за моренце че искахме да идем за един два дена ама нещо май няма да е понеже са вдигнали цените до небето и фулл с хора на морето то затова и са ги вдигнали та малко ми е криво и така добре сме иначе миналата вечер имах една контракция и това е чувствам се добре само един ствено и мен много ме морт тези жеги едвам искарвам и климатика не помага ужас ужас днеска е едно магливо но пак ми е топло незнам май сам се повредила нещо хахах
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Съб Авг 07, 2010 3:39 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 625405
ето ме и мен пак на линия.изпратих моя вчера и си поплаках малко.много мъчно ми стана.но ще свикна.оправихме си документите.добре че бременните са с предимство при ваденето на личните документи.иначе се чака по цял ден.
времето много ми харесва тук.направо е рай.умирам от кеф.
Мелани хайде да отидеш и ти на почивка малко и да избягаш от гадните жеги.
Роси намерих си праха в един бебешки магазин.понеже нямам възможност да пазарувам по нета,а и за един прах не си струва,та затова исках да го купя от магазин.но в суперите го няма.само в бебешките магазини.
аз ще оттърва ремонта.нашия тати ще боядисва сега основно в гърция и ще прави после голямо почистване.и ние с бебка ще отидем на готово
Нашите коремчета растат 2 - Page 17 456823
това е от мен
Нашите коремчета растат 2 - Page 17 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Съб Авг 07, 2010 7:44 pm

здравейте коремчета
хайде да се разхладите малко Нашите коремчета растат 2 - Page 17 31673828287064369412811812481FT80SDtK5K87d97ATec
СТЕЛИ много гадно че мъжът ти си заминава но щом трябва......
РОСИ ти наистина неможеш да стоиш мирна как се оправщш и с децата и ремонт.
НАСЕ напротив на морето не е като другите години ние бяхме в РАВДА и по принцип 1000лв за една седмица ги изхарчваме друг път, а сега почти на половина със спане хранене на вън и пътни така че незнам защо си се заблудила че цените са надути.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 17 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите