beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Мар 14, 2012 1:51 pm

добро утро и от мен Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 P5200575%D0%B0
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Picture+425

моето дете е от 5 дни с кашлица,изпи вече един сироп-нищо не минава,днес пак няма да го пускам на училище
не смея
а антибиотик хич не ми се иска
аз пък два дни се занимаам с болнични-ходя по счетоводители,лекари,
вчера бях до личната а тя е в поликлиниката-там беше страшно
всички кашлят като магарета Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 827222

Мимка,ти защо така загази с тази кашлица
добре е,че не е пневмония,но диагноза някаква не ти ли поставиха все пак-това е много време
Хрис,вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 14, 2012 2:53 pm

Добро утро!
Дими благодаря за кафето.
Мимка,здравей,липсваше ни....То май само ние 3тите си пишем,карай,на мен ми е приятно...
Мимка,наистина е много време ,но аз така бях лятото доста дълго кашлях,но мина.Ако имаше мед у вас,направи си мед и сложи вътре 1-2 пакетчета ванилия.Било много полезно за кашлица.Децата как са,Тео на градинка ли е.
Дими ние бяхме на Амбрекс за деца за кашлицата.Щом няма температура няма смисъл от Аб според мен.Бебчо как е?
Аз днес ще ходя до социалните да си оправям детските и е съм с Кари,няма на кой да я оставя и осещам че никаква няма да я свърша май,ама каквото стане.Събрала съм всички бумащини в един плик,толкова документи и писане за 35 лв,ей божеееееееее държавицата ни.А чуят ли те че си малко детенце работа неееее,питах на едно място и директно ми отказаха като им казах че съм с дете...Няма да се почва скоро май...осещам аз.
Днес го дават топличко ,а събота и неделя до 20 гр.
Усмихнат ден ви пожелавам
После ще ви пиша като се прибера.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Сря Мар 14, 2012 3:03 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Дими Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885
какво да ти кажа,в началото на февруари бях с вирус,вчера ми каза остър бронхит ,тогава бях 5 дни на АБ ,но били малко според джипито.Сега пак дадох сумати пари за този АБ и не знам ,честно казано колко ще помогне.За кашлица изпих толкова много неща,че вече ми се повдига при мисълта за хапчета и сиропи.
Хриска,бърках мед с всичко що ми казаха ,но за ванилия не знаех.Ще пробвам и с това.Благодаря ти.Тео днес е на градинка.По три дни издържаме и после със сопили и кашлица..Минимум седмица е вкъщи.До кога така не знам.Дано успееш да си оправиш документите.Аз съм другия месец и ми настръхва косата,че много разправия,много нещо са.Божидар докъто ми донесе бележка,Мишо и той...
Хубав ден ви желая!Днес ще е по-топличко от вчера.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Мар 14, 2012 5:19 pm

лелеее,Мимка,той бронхита си е доста упорито нещо,дано този АБ ти помогне вече
Хрис,дано да оправиш документите,
и аз си мисля,че за една кашлица няма смисъл от АБ,той вчера и днес вече отхрачва,даже мъж ми вика да не взимам повече сироп,а да му купя много витамини,един нурофен само(че днес гледам гърлото леко се е раздразнило)и много чайове
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 14, 2012 8:23 pm

ехо тука съм.
Голямо Хайманосване му ударихме,но времето е чудесно....Пролет.....
Аз съм готова с документите,в края на месеца само ще ида за решението.Но незная дали за този месец ще ми преведат детски,забравих да попитам....
Мимка,брохитите са гадни и упорити.Ужас,дано пък мине.
Дими ти води ли го Саши на джипи то?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Мар 14, 2012 8:29 pm

Хриси,не,защото знам какво ще каже-,,чисти са му гърдите,много леко са му възпалени дъгите на гърлото-давай му нурофен,, и ще ми изпише някой сироп дето той няма да го пие и само ще си дам парите Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 382274
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 15, 2012 1:57 am

аааааааааа ти си знаеш Дими тогава,ама щом върви на подобрение.
При нас денс беше много топло около 16 градуса показваше термометъра а събота и неделя преди малко казаха 20-25 г ,ллелелел как ще плъзнах пак вирусите....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Мар 15, 2012 2:17 am

дааа,ужассс
и пролетната умора
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Мар 15, 2012 2:50 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 2887019897777525311278305317LEObUFewKMBFWaa9hWq3Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcTns390iRx_LjfO0SXhcNGR19tb1dUVvi5kswY9UtrmKu2EkcqNIRDccg4t6w


добро утрооооо!!!!
малко е мрачно,но пък е много приятно като температура Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 616893
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 15, 2012 3:01 pm

Добро утро! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477
Дими мерси,изпреварваш ме ,със закуската и кафето.Рано ставаш....
О при нас много духа,и е студенко,даваха го и преваляване дори.Кари още спи,аз седнах да изпия едно кафенце пред компа.
Мимка,така е болни са доста от градинките,ама ще свикне ще си изгради имунитет....Кофтито е че постоянно да дават пари за лекарства,и ги тъпчим малките душици....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Мар 15, 2012 4:51 pm

и при нас е е мрачно
аз днес отведох Саши на училище,ми те още няколко деца в класа му кашлят по същия начин
даже едната майка точно идваше от поликлиниката и каза,че са им изписали противоалергични Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 476627
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Чет Мар 15, 2012 5:11 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Дими,Хриси! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885
И аз да се разпиша. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 883330
Снощи имахме родителска.Госпожите милите едва издържат.Много дечица са в групата.Вече е пълна и виждат зор.На всичкото отгоре няма и легълца за всички.Мислех да пускам Тео вече по цял ден,но...не знам кога ще стане това.Има вариант за походни легълца,който не е много удачен.Никой не желая детето му да спи на походно легло.Поискахме за поне още една лелка,че напрежението е голямо и момчешката групичка не слуша.За какво даваме толкова пари,като не могат да осигурят на децата ни това което им се полага???
Дими,в у-ще много деца кашлят.Дано Сашко е добре вече.Аз също пия противо алергично.Кашлицата ми е до напикаване.
Хриси вие здрави ли сте?Марая в България ли е?Беше писала,че играят с Кари.Мимчето как са?Тя работи ли?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 15, 2012 7:42 pm

здравейте от ново!
Ние бяхме на вън,ходихме да вземем някой неща от магазина че ми бяха свършили.Поиграхме малко в парка и ни заваля дъжда,даже още вали не е спрял.След малко слагам Кари да ляга,четох и едно конско защото много бяга из улиците и само викам след нея ,дори блъсна един човек и му изля кафето,как не я попари не знам.Ей няма спирка това диване.
Мимка,тук са си Брат ми,върнаха се преди 2 седмици.не работят и двамата,търсят си работа.А Спрях да кашля още миналата седмица слава богу.
Оф мисля да лягам малко с Кари да си отпочина.После пак ще ви пиша
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Чет Мар 15, 2012 10:01 pm

Здравейте Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477
Ох, прочетох че сте болни. Дано да се оправите вече. Мимка какво е това при теб, толкова дълго, явно не са улучили антибиотика от първия път. Дано сега се оправиш.
Дими, как е Сашко днес. Да се оправя по-бързо и той. Давай му чай с мед, даже и като не е болен. Ти как си, пази се и ти, че през бременността организма е много по-уязвим и лесно се разболява.
Хрис вие как сте? Добре е, че си оправила документите за детските. Наистина е много писане за никакви пари.
Времето при нас днес е много студено, даже валя и сняг сутринта. Но ние все пак излизахме до педито. Нернур има едни люспи по кожата на главата. От какво е не знам. Но не ни прегледа, утре сутринта пак ще ходим. И има запек. Сутринта доста плака докато се изака. Кажете ми каква храна да давам, че да се оправи.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Мар 16, 2012 12:57 am

Нери,здравей!Кожата и е сигурно много дехидратирана.Къде и са люспите и Кари имахме и ни изписаха един Крем АДЕРМА се казва,той е от такъв който се води от медицинска козметика,струва около 2-25 лв,но с няколко намазване се оправи Кари,просто хидратира много дълбоко кожата.
за запека и давай да хапва супичка и по разхлабващи храни.От сухите нали знаеш че се запичат по често.Дано утре мине леко при доктора
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Мар 16, 2012 2:35 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Ribiselmuffins3
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Istock_000015910320xsmall
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Coffee-love

Добро утро на всички
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 66682
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пет Мар 16, 2012 4:01 pm

Добро,добро Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 624477 и от мен.
Димииииииис стези вкусотии,къде ги намираш мммммммммм
При нас е мрачно и роси,няма изглед за слънчице,снощи дори валя силен сняг на парцари има по покривите на блоковете
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Мар 16, 2012 11:06 pm

Хриси,тук беше разкошен ден
слънце жега,едно приятно напича
климатика най-после поотпочина малко
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Съб Мар 17, 2012 12:02 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 и от мен
Нери аз давам киви и помага,също така Тео пийва прясно мляко,което стимулира изхождането и не се мъчи.
Хриси и тук беше топличко,но сега захладня.Майка мина и взе Тео.Малко на гости при баба и дядо.Махнахте ли памперса вие?
Дими, наистина малко почивка за климатиците.Полага им се след дългата люта зима.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Мар 17, 2012 3:08 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Kafe_hearts
добро утро момичета
сервирам набързо кафето и ще водя малкия на лекар
не спря с тази кашлица и това си е Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 827222
какво е това нещо не знам Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 77465
сутринта го слушам в детската-като се закашля-15 минути не спря Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Съб Мар 17, 2012 3:16 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Дими!Отивайте на лекар и дано даде и нещо противоалергично ,че аз така почнах и се влачаааа.Всички мускули ме болят от кашляне.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Мар 17, 2012 4:35 pm

върнахме се
чу го жената-гърдите му са абсолютно чисти,гърлото му е много леко възпалено
храчката е застанала на гърлото
смени му сиропа,каза да давам витамин С (аз си му давам),за всеки случай нурофен( и това го давам),профилактично,и да пръскам физиологичен разтвор в носа и това е,и след една седмица пак на преглед,че имаме и ваксина да правим
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Нед Мар 18, 2012 5:11 am

Здравейте!
аз да се разпиша по нощите но тука нямам време-на село сме.
При нас беше страшно топло днес,Цял ден до късно след обяд бяха на вън децата,пък и ние.Утре с еприбираме към града искарахме два дни на въздух пак си е нещо.
Мимка,малко почивка и за теб,браво.Оф и аз имам нужда от мъничко почивка но няма на кой да я оставя Кари....всички са на работа....Ние отдавна сме без памперс и през деня и през ноща исгурно има ве4е половин година.Много лесно стана при нас,и сега се стиска-удържа се и не се напишква....
Дими,давай каквото ти е казала докито и дано мине.
Хайде лека от нас.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 20, 2012 4:29 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 на всички!
нещо хи хвана липсата пак.При нас тези дни е много топло над 20 градуса.Днес най топло,успяхме да излезнахме 2 пъти преди обяд на площадката и след обяд на парка до нас...Беше страшно оживено,имаше много майки с деца....личи си че се затопли.
Дими,Мимка ,Нери ,Стели как сте?как са децата?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Мар 20, 2012 6:58 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 347885
Хрис,аз имах доста неща за оправяне по центъра и почти не съм се свъртала у нас
и още имам де...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 24 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите