beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 20 от 25 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Фев 11, 2012 2:36 pm

Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Съб Фев 11, 2012 9:44 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Момичета!
Минавам само да ви кажа че съм болна,ужасен вирус с температура и силни болки в гърлото....Пазете се вие и децата че е много коварен
Кари не я водихме на болницата в четвъртък,вече другата седмица живот и здраве.
Нери чухте ли се с мъж ти всичко наред ли е?На село ли сте още.
Дими мерси за кафето и сока,ще си пийна от сока имам нужда от много витамини сега,даже и кафе не ми се пие....
Чао от мен ,пак ще ви навестя само малко да се оправя
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Съб Фев 11, 2012 10:14 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885
Дими благодаря за почерпките. Прекрасни са. Аз се свързах с мъж ми по нета. Видяхме се и ми е по-спокойно сега.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Съб Фев 11, 2012 10:21 pm

Хриси оправяй се бързо миличка.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Съб Фев 11, 2012 10:54 pm

олеее,Хриси,бързо да се оправяш!!!
и много витаминки да пиеш Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Нед Фев 12, 2012 3:27 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМКА!!!!!
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Page3_0_2
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Pic_194
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Нед Фев 12, 2012 4:34 am

Мимка,честит рожден ден и тук!!!
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 584148
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Нед Фев 12, 2012 5:31 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 20238419787234558221329039082ldtrf1jMAph3EIKkDaHQ

Добро утрооооо Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 624477
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Фев 13, 2012 5:43 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885
здравейте на всички
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пон Фев 13, 2012 10:47 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 момичета!
Нямах нет,днес го платихме и се надявам да съм на линия.
БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните думи и пожелания. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 764370
Хриси скорощно оздравяване мила.Аз още бухам като луда и сополи имам.С Тео си гукаме вкъщи.Хич не иска да спи на обяд.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Фев 14, 2012 1:43 am

оххх,Мимка,дано бързо да се оправиш
пиеш ли нещо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Фев 14, 2012 3:46 am

Вече нищо не пия Дими,драйфа ми се от лекарства.И АБ пих и смучещи и сиропи от а-ката и домашен и си правих и бромхексин една скатула изпих и орбафор една скатула изсмуках и не минава пустата кашлица и това е...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Фев 14, 2012 3:49 pm

Честит свети Валентин момичета!!!
бъдете много обичани!!!



Мимка,защо не пробваш с бабини лекове(разни разтривки,ракии,мас,за мед знам,че е хубаво дасе наложи на гърдите)
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Фев 14, 2012 5:38 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 Дими!
Пробвах мила.От ракия мн се изнежва човек,не знам дали знаеш.Мед на гърдите си слагах,черен пипер с мед ядох,исиот с мед бърках...пффф писна ми вече...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Фев 14, 2012 6:57 pm

ох леле,милата
дано бързо се оправиш
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Вто Фев 14, 2012 8:03 pm

хоооооо
най-после да седна да пиша.нямам бг клавиатура а и преводача на сайта нещо не иска дасе отвори и така малко ми се затруднява писането,но сега малката спи и имам малко време
ние сме добре,като изключим обстановката тук.става все по трудно да се живее и дасе плаща наем.така,че в скоро време ще се завръщаме.поне дасме си вкъщи и да не даваме пари за наем.май ми работи по 16 часа на ден и парите стигат само за наем и прехрана.така,че положението е същотот като в бг.
малката растеи стаВА МНОГО ЗАБАВНА.ПОСТОЯННО ТАНЦУВА НА ПЕСНИТЕ.МНОГО Е АРТИСТИчНА.
гледам,че има много болни.да оздравяват бързо и да свършва тази зима,че ми писна.тук поне няма сняг и може дасе излиза спокойно.

хайде и по едно кафе да поднеса следобедно
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 15085501263939582341329220977POKc780vgXp5pNt8Wg0l
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 14, 2012 8:28 pm

Здравейте момичета!
Ние слава богу сме добре,Казвам ние,защото след мен,вируса погна и мъж ми,2 дена изкарахме с Температура.Пихме и двамата АБ,дадохме за 2 дни 60 лв за лекарства,но здраве да е,важното е че сме добре.Много се тревожа за Кари ,тя да не е следващата,през деня я пращаме при свеки че е в отпуска,а вечер спи в къщи.Дано има късмет да не се разболее.Иначе днес бяхМе да вземе кръв,Мина добре,рева,но мина бързо.За очите утре,защото докито е 2-ра смяма.
Вчера ходих до фирмата ни.Оказа се че вече съм съкратена,а никой не е благоволил д ами се обади.така се ядосах хора,сега нямам право и на борса,понеже съм изтървала срока.тази наща държава няма оправяне,Ад ме е за нас бедните хора.Богаташите от нас печелят на наш гръб и не ги е срам....
Стели,много се надявах че навън е до добре положението от колкото в Бг,но явно е скъпо и трудно и при вас.То щом е така,ами прибирайте се в Бг.Поне ще си тук да.и няма да давате пари за наем.То за други неща ще давате пари туки ще ви е яд,но сте си при близките поне.
Сладурка е Криси.Кари и тя много танцувална но единствено на Планета Тв.
Мимка,ужасно е това с кашлицата аз лятото бях така близо 2 месеца,сума ти неща изпих и ням аи няма,накрая си взех муколент и трахизан,изпих по 2 таблетки и от двете и мина слава богу.
Това е от момичета.Много писах ще ме извините.
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН НА ВСИЧКИ ВИ!!!БЪДЕТЕ ЖИВИ ,ЗАДАВИ ,ОБИЧАЙТЕ СЕ И НАЗДРАВЕ!!!! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 492262 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 492262 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 492262 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 492262 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 492262
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Фев 14, 2012 9:20 pm

Стелииии,здрасти Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 63717
лошо,че е трудничко-идвайте си тогава,че и без това ни оредя държавицата
Лелеее,хрис,като прочетох и полудях и аз!!!!
е гати скапаняците!!!
дано поне сте здравички Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 56662 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 610885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 14, 2012 10:44 pm

Стелче страхотно кафенце,аз малко съм дремнала и сега ще си пийна благодаря.
Кари е при свеки още,малко почивка за мен...
Дими и мен ме е яд,вчера пуших направо,счетоводителката щото се смнят постоянно,не ме познаваше и беше и неудобно да ме пита защо сега идвам ами не когато са ме съкратили да ми подготвят документите.Абе на ми се говори ,ужасни са


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Сря Фев 15, 2012 5:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Сря Фев 15, 2012 4:56 am

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Фев 15, 2012 4:59 am

Нери,честит и на теб!!!

аз си лягам момичета
лека нощ
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 15, 2012 5:15 pm

Добро утро момичета!
Нери ,как сте прибрахте ли се от село?Мина ли операцията на мама,какво и беше?

Мимка,вие в къщи ли сте?Здрави ли са децата вече?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Сря Фев 15, 2012 6:27 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885 момичета!
Бяхме навън за малко,но пързалката е ужаснаааа...
Хриси здрави са.Тео си е вкъщи,че колата е развалена ,а с автобус ще се влачим час докъто идем... а е студено...
Защо така те прецакаха работодателите?В бюрото гледат датата на връчване и подписа ти.Поинтерисувай се.Не оставяй нещата така.
Стели лоша работа.Аз все се надявам,че нещата при вас ще се оправят.
Нери,как е майка ти?Нернур слуша ли те?
Дими,как си?Сашко как е?
Момичета,не мога да оцветявам текста .При вас така ли е?Гледам,че всички пишем само с тъмни букви.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Фев 15, 2012 7:45 pm

Мимка,добре сме
Хриси,права е,не е лошо да се поразровиш,защо трябва да те лишават от това

Мимка ето ще пробвам сега
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Чет Фев 16, 2012 4:11 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 347885
Ние се прибрахме вчера, но не можах да пиша. На майка и отложиха операцията, понеже пътищата бяха затворени. Не е нещо голямо, анжио ще и правят на сърцето. Но аз се притеснявам много, не знам как ще е резултата. Дано да е успешно и безпроблемно всичко.
Нернур напоследък, хич не слуша. Баща и я поглези докато тръгне, после свекървата беше цял ден вкъщи(понеже заради зимата не работиха 2 сед.), тя също я глези, а и 1 седмица бяхме на село и там така я поглезиха и вече е извън контрол. Как ще я накарам да ме чува като и казвам нещо не знам. Прави си своето. Бута и разхвърля всичко навсякъде, пищи ужасно за абсолютно всичко и се хвърля на земята като не стане нейното. Ох стига съм се оплаквала от детето си. Ще я сложа в ред някак си. Иначе няма да стане. Но свекито много "забранени" неща прави. Не знам как да и обясня, че това не е добре за детето.
Хрис гадно са те прецакали. За съжаление не винаги всеки си върши работата както трябва. А датата на връчване каго е? Потърси правата си, може да излезе нещо.
Стели. лошо е положението наистина. Щом не сте доволни връщайте се. Може да е за добро.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 20 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 20 от 25 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите