beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 22 от 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 11, 2011 4:50 pm

Дими Ходи на Х,блъска си коленете и я водихме на ортопед и той установи че е уж с плоско стъпало,и и взе отливки на крачетата за стелки които да слагаме в обувките.
Това че не ти става лошо ,може само да те радва .аз в началото с Кари имах само гадене и към края на 2рия месец почнах да повръщам
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Окт 11, 2011 5:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 Хриска дано се оправи със стелките.Не бях чувала за такъв проблем.Сигурно са скъпи.То какво ли евтино има вече?...Пробвахте ли ги?
Дими радвай се...На мен ми ставаше лошо от първия ден.Гърдите ми бяха мн чувствителни дори и като се обличах ме болеше.
Аз бях до бюрото за подпис.Навън е доста студено и духа вятър.Довечера съм на родителска.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Окт 11, 2011 5:13 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885
навън стана студено и има вече раздвижване в темичката.
Хриси вие защо не се консултирахте и с друг за крачетата.хубаво е по принцип на 2-3 доктора да се отиди.
Дими нека дано е така до края.да ти мине леко бременността.ти сега вкъщи ли си?не ходиш на работа нали?
ох при нас е студено.малката няма якенце и немога да я изведа.ще излезем тези дни да й купим.не е толкова студено при нас 46гр е но духа вятър.
Криси още не ходи.само за ръчичка като я държа.вече стъпва на цяло стъпало а преди вървеше на пръсти.ще проходи няма къде да ходи.месец два.но може би защото пълзи и се придвижва така,затова е възможно да проходи и по късно.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Окт 11, 2011 6:19 pm

Хриси,предполагам,че ще и помогнат-чувала съм за този проблем-даже имам познати
Миме-радвам се,и аз хич не обичам да ми се гади
Стели работя мисля ако се чувствам добре до декември да работя,защото имам доста неща за плащане,а трябва и здравните да си изчистя и ще ни трябват пари,ако от сега си седна вкъщи-лошо
Мимка приятна родителска,Стели-ще проходи,няма къде да иде С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 11, 2011 6:53 pm

Мими, 50 лв са само стелки.Скъпо е няма как.
Дими ако се чувстваш добре работи,макар че не те зная как ще караш в тези месеци когато имате най много работа,дано пък не ти пречи искренно ти го пожелавам,Вие да не изпреварихте Ванчето с бебето,какво прави тя,не се разписва.
Стели,16 гр ли е при вас че е излязло 46 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 62694 Аз я подготвих Кари за зимата почти а и от миналата година и става якето за първо време.Ще проходите не бързай после спирка няма. да иам сега си по рахат.
Мими,ти колко месеца си на борсата ,от стажа ли зависи,верно ли е че не включват като стаж 2 те години по майчинство?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Окт 11, 2011 7:06 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885
Стели ,ще проходи.Няма не проходило дете.При вас е наистина по-топло ако са 16 градусите.
Хриска,4 месеца съм на борсата.По 7.20лв на раб. ден ми отпускат.Влизат 2-те години.Не съм чула да не влизат.
Дими,работи щом се чувстваш добре.Така и времето минава по-бързо.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Neri_84 Вто Окт 11, 2011 11:38 pm

Здравейте момичета. Влязох да ви видя и прочетох една много хубава новина. Дими много се зарадвах за теб. От кога го очакваше този момент. Дано всичко мине безпроблемно и леко.
Хриси как си днес, оправи ли се вече? Скъпи са наистина стелките, но дано се оправи проблема.
Жули С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 519130 Радвам се, че пишеш.
Мими как мина родителската?
Стели и Нернур няма да проходи скоро. Ама май ще проговори по-бързо. Вече казва 5-6 думички съзнателно.
Ние все още се мъчим да се оправяме. Има още малко сополки и сутрин покашля 2-3 пъти. Днес бяхме на консултация доста е наддала, 900 гр. Не очаквах толкова понеже не се спира изобщо много е пъргава от сега, а като проходи какво ще е не знам. Почнахме и печки да палим вече и много ме е страх да не я изпусна.
А да не забравя, събота направихме и кръщенето на Нернур. Снимките още не съм ги взела от брат ми. Хубаво беше в последния летен ден от годината. Ставам, че малката се събуди и иска да яде вече.
Много С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 на всички... Дано се засичаме по-често вече.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 11, 2011 11:57 pm

ехо ,хайде нещичко вкусно за вечеря.Аз ходих тъкмо до пазарчето за салатка
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 175012105888858b34d9dc8541e82783e398ea4803С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 ZelenaС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Aphro-vino
ДИМИ ПРОСТИ МИ,НЕ СЕ СЪОБРАЗИХ.

Нери да се оправяте бързо,Хубаво сте наддали,хайде по честичко ще се засичаме ве4е че времето се развали.Ще чакаме и снимките от кръщенето
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Окт 12, 2011 12:25 am

ааа Хриси,не се притеснявай-нямам такъв проблем С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 883330
охх кажете ми нещо за хрема което става за мен-нещо ме лепна яко
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 12, 2011 1:08 am

Дими ОСТИЛОКОКЦИНУМ,бягай до аптеката,да знаеш хомеопатично е не се притеснявай.
Моята Кари е при свекитата от след обяда и след малко ще си я докарат,Тъкмо направих салатката но моят мъж още се бута по колите си и го няма.А мен тъй ме боли стомаха ,още немога да се оправя и все бягам към ВЦ-то С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Сря Окт 12, 2011 1:38 pm

Добро утро. Аз заведох детето на градина и сега съм свободна целия ден да почивам. Хайде да сервирам кафето.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 14292046316050157411271840691ugKogtWrgBvbHoBAUCMP
Ох аз от болежки по кръста и срамните кости не мога да се наспивам и по цяла нощ будувам. Вече не знам дали има нещичко по цялото тяло дето да не ме боли.
Е хайде чао за сега от мен и приятен ден.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Окт 12, 2011 4:13 pm

Жули прекрасно кафе си поднесла.сега ще си пийна.ние спахме до 10ч.и закусвахме преди малко.днес е по топличко при нас има и слънчице.
приятен ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 66682 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 66682
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Сря Окт 12, 2011 4:23 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 момичета!
Жули,благодаря за кафенцето и аз сега пийвам. И мен ме болеше так авсичко.Нормално е.Не се притеснявай.
Стели, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 616385 на вас.Много спинкате. И при нас е за разходка и ще излезем малко и ние.Снощи родителска нямаше.Отменили ли я за четвъртък.
Дими,как си днес?Пи ли нещо?
Нери браво на Нернур.Чудесно е наддала. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 .

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Окт 12, 2011 4:49 pm

Жулка сложи си линийка за да виждаме бебчо как расте и колко остава до прекрасния момент.за болките при всеки е различно.при мен нямаше нищо.никакви болки.но така или иначе си е нормална болката в кръста.това си е тежест там.няма как деа не се отрази.
Мимка защо я отменят.човек си прави сметката и те му объркват плановете.ужасни са
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Окт 12, 2011 5:05 pm

Жули мерси за кафето-ммммм
Нери благодаря и на теб за пожеланията
Хриси,Миме,търпях,снощи,търпях и звъннах на гинеколожката-пръскам си физиологичен разтвор-за сега си е само хрема,иначе каза,че всичко,което е на парацетамолова основа мога да го пия,но преди това да и се обадя
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 12, 2011 8:11 pm

Здравейте!
Ние днес излизахме на вън и не се вяснах сутринта.
Дими лекувай се навреме,щом казва докторката че можеш да пише значи започвай снещо и пове4е чай с мед и лимон.
Жули,вие в коя Градина бяхте?Нормално е за болките,и мен много ме болеше,ребрата,краката ,гърбът всичко ,всичко,но малко остава после нали знаеш че всичко минава.
Мим,разходихте ли се?
Имате поздрави от ЖУ,ще се разпише скоро ама има работа.....
Стели ,при вас как е времето,Много е пораснала Криси,гледах и снимките.
Хайде изчезвам че имам малко работа докато,спим да я свърша....
После пак ще мина
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  borqna miteva Сря Окт 12, 2011 8:52 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 и от мен ние днес бяхме на доки и сега влизам да ви видя.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 186648405910484719831318423236QHqn2QO7RAhAGNifJuMP

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 2280011115237687181318423310DoSkLr0Td4HutiwAE193

Да ви почерпя днес моя бебок става на 6 месеца и станал 71см и 7кг.
Нери браво на малката добре наддава и да се оправя бързо.
Хриси оправи ли се?
Жули и мен така ме болеше кръста,но то си е нормално още малко ти остава.
Дими ти как си?Аз като бях бременна и аз имах хрема и пиех много чай с лимон друго не съм вземала.Това е хубаво,че не ти се гади и аз бях така.Как е Саши радва ли се че ще става батко.
Стели Криста е станала много хубава и сладка.
Приятен следобед на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Сря Окт 12, 2011 9:17 pm

Момичета, нещо не ми дава да си сложа линийките. Пишеше, че трябва да минат 7 дни от регистрацията. Към 15-ти сигурно ще успея да си сложа линийка и за бебока и за каката.
Аз днес го ударих на цял ден мързелуване. Цял ден лежа и дремя. Пуснах си климатика и не ми се мърда изобщо. А сега трябва да се облека и да ида да взема Ивка, че вчера ме помоли да ходя първа да я взимам.
Хриси, в Слънце е Ива. Много съм доволна от целия персонал и от нейните госпожи. Тя не беше ходила цяло лято на градина и си беше в къщи последните 4 месеца, та сега още е много затъжена и с много желание ходи.
А за кръста, знам че боли, но като че ли този път боли много повече, но ще търпя останаха има няма 50 дни.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Окт 12, 2011 11:18 pm

ох Жули,моят кръст нещо още от сега ме почна,та не знам по-натам как ще е
при баткото като ме болеше и татето ми правеше масажи,но тогава бяхме млада двойка и ме глезеше С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 616893
сега го мързи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Сря Окт 12, 2011 11:23 pm

Димитра написа:ох Жули,моят кръст нещо още от сега ме почна,та не знам по-натам как ще е
при баткото като ме болеше и татето ми правеше масажи,но тогава бяхме млада двойка и ме глезеше С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 616893
сега го мързи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 624820
И мен ме болеше от началото, та до сега си боли. Ще търпим в името на мъниците.
Моят мъж пък го няма, иначе не би ми отказал масажче, ама аз и не искам, че не го умее много много.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 13, 2011 1:54 am

Juli_Ivanova написа:Момичета, нещо не ми дава да си сложа линийките. Пишеше, че трябва да минат 7 дни от регистрацията. Към 15-ти сигурно ще успея да си сложа линийка и за бебока и за каката.
Жили не би трябва да не ти дава да си сложиш линийка,поне на мен не ми е правило проблем и от първият ден на регистрацията си имам в подписът си линийка.Ако мога с нещо да помагам насреща съм. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 56080
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Чет Окт 13, 2011 2:30 am

Hrisi_Kari написа:
Juli_Ivanova написа:Момичета, нещо не ми дава да си сложа линийките. Пишеше, че трябва да минат 7 дни от регистрацията. Към 15-ти сигурно ще успея да си сложа линийка и за бебока и за каката.
Жили не би трябва да не ти дава да си сложиш линийка,поне на мен не ми е правило проблем и от първият ден на регистрацията си имам в подписът си линийка.Ако мога с нещо да помагам насреща съм. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 56080
Ето това ми изписва, когато се опитам да сложа подпис: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Чет Окт 13, 2011 1:27 pm

ДОБРО УТРО
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Coffee-milk
НЕ МОГА ДА ВИ ИЗЧЕТА МНОГО СТЕ ИЗПИСАЛИ.....
НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ,МНОГО МИ Е ТРУДНО ДА РАБОТЯ В КЪЩИ И ДА ГЛЕДАМ И ДЕЦАТА ,РАДОСТ СА ПРЕТРУПАНИ С ДОМАШНИ И НАЛИ Е БЪЛГ.ПАРАЛЕЛКА И ПОСТОЯННО ИМАТ ДА ПИШАТ ЕСЕТА А СЕГА ИМАТ И ПРЕЗЕНТАЦИЯ.....КАКВО Е ТОВА ЧУДО НЕЗНАМ......ОЩЕ МАЛКО И ЩЕ ПРАЩАМ ПЛАМЧО ПРИ МАЙКА МИ И АЗ ЗАПОЧВАМ ДА РАБОТЯ ,СМЯТАМ ДА СИ ОТВОРЯ АТИЛИЕ ДАНО НЕЩО НЕ МИ СЕ ОБЪРКАТ ПЛАНОВЕТЕ.....
ДИМИ МНОГО СЕ РАДВАМ ,ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ И ЕДНО ПУХКАВО БЕБЧЕ НАКРАЯ.САШИ СВИКНА ЛИ НА УЧИЛИЩЕ ,ХАРЕСВА ЛИ МУ?
ДОБРЕ ДОШЛА И НА ЖУЛИ!

ХРИС РАДОСТ МИ БЕШЕ С ТАКИВА СТЪПЪЛЦА НО СВЕКИТО Е ТАКА...ТУК ЕДНИ СТЕЛКИ СА ПО 30 ЛВ.ИНАЧЕ ЕДИНСТВЕНИЯ НИ ПРОБЛЕМ СЕГА Е ЧЕ НА СЕЗОН СМЕ ПО 2 ЧИФТА ОБУВКИ ИЛИ БОТУШИ .....ДО 6 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ ОПРАВЯТ КРАЧЕТАТА ,НАШИТЕ НЕ УСПЯХА И СА И КРИВИ....
МИМИ ХАЙДЕ ТЕО ДА ТРЪГВА НА ГРАДИНКА И ТИ МАЛКО ДА СИ ПОЧИНЕШ ЧЕ НАПРАВО ЩЕ ТЕ ПОДЛУДЯТ ТЕЗИ ТВОИ МАЛКИ МЪЖЕ.....
СТЕЛИ ГЛЕДАХ СНИМКИТЕ НА КРИСИ ОТ РОЖДЕННИЯ ДЕН СТРАХОТНА Е........
НЕРИ ,БОРЕ КАК СТЕ ВИЕ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Чет Окт 13, 2011 3:51 pm

здравейте
Жу,мерси за кафенцето и за пожеланията
саши посвикна,но тя тяхната от сега се почва-до сега им беше малко като на майтап,е имаме и инати на моменти ноооо...
леле,Жу,какви са тези презентации-ще ги побъркат тези деца С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 827222
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 13, 2011 8:33 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 347885 чак сега намирам време на ви видя
Жу,Много хубава идея ,пожелавам ти успех с атилието и дано потръгне от самото начало.Правиш страхотни неща.
За Стелкие незнам по каква причина при вас са 3 лв,сигурно за "пътни" ни взе 20 лв отгоре,че наще са от София.
Дано се оправи ,взехме ги ,не иска да ги носи ама какво да направя,лъжа я защото и убиват.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 22 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите