beboci

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Страница 4 от 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr on Сря Мар 30, 2011 4:20 pm

Дими сега ще си пийна кафето.мерси много.
малее Боре то не останало.2 седм само.значи до 10 дни може и да има новинка.дай боже всичко да мине добре
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Писане  borqna miteva on Сря Мар 30, 2011 4:27 pm

Да Стели малко остана и аз се надявам всичко да е наред.
Чао за сега че ще тръгвам на село.
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Писане  ???? on Сря Мар 30, 2011 4:39 pm

Добро утро и от мен добре се наспах още малко ми остана да спя до късно
Дими мерси за кафенцето много е вкусно
Хриси ето ме поне мен голямата поспалана
Борянче а мен колко ме е страааах ужас а мойта доки ме майта пи онзи ден то нали за нея си е нещо обиайно и ми казва проблема ти не е раждането тепърва започва след това да през целият ти живот. Сигурно е така. Мамите да кажат.
Най-не завиждам на Роси че тя знае от какво да се страхува.
Хриси и аз съм чувала за нагревки след коремна операция. Странното е че след секцио не но след апандисит и друго подобни. Те докитата си знаят ако трябва ще ходиш
Оффф Дими това гъбичките са ужасно досадна история няма отърваване от тях по много време и аз съм страдала мнооого е гадно дано се оправиш скоро. А за другите изследвания стискам палци.
Хубав ден от мен аз отивам на маникюр

????
Гост

Писане  Димитра on Сря Мар 30, 2011 4:53 pm

как хубаво сте се разписалиииии
оххх,момичета,какво да ви кажа-аман от лекарства и лекари -но ще се оправим
момичета не се страхувайте-колкото по-спокойни сте-толкова по-добре и за вас и за бебчетата
раждането минава и се забравя,а остава радостта от това,че сте дарили живот
от сега ви желая безпроблемно да мине всичко,наслаждавайте се на оставащата ви почивка
Димитра
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Писане  Hrisi_Kari on Сря Мар 30, 2011 5:13 pm

така е,страх има,но като ти е за пътви път сякаш минава по бързо,и наистина,съвет от мен.Не се паникьосвайте,и СЛУШАЙТЕ Какво ви казват Лекарите,имайте им доверие,и дано всичко мине по мед и масло.Миленче,явно при мен е препоръчително защото ми е рязан коремният пласт,все едно ападецид или херния,явно затова иска да ме праща на нагревки...Приятно разкрасяване.
както казва Дими,Раждането ,минав аи се забравя,колкото и да боли,Господ го е създал защото е по силите на жената и го издържа.Всичко от "Мравката до слона "ражда, а човека ли?После е по зорно,като го гледкаш малкото човече и плаче ,а незнаеш защо,като поотрасне почне да прави бели ,те ядосва и косите ти побеляват,като стане тийнейджар -го блъскат хормоните,после пък по дискотеки тръгне и го няма по цели нощи и такаа.......живота си минава и само тревоги....НО ДА сме ЖИВИ И ЗДРАВИ,всичко друго се постига...
Боре ако тръгнеш да раждаш тези дни леко раждане мила,липсваш ни....
Ние заспахме,ходихме до магазина за хляб ,мокро е но е много топличко,ще излезнем и следобяд малко,то не се седи в къщи...

Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Сря Мар 30, 2011 7:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  жужагад on Сря Мар 30, 2011 6:58 pm

здравейте и от мен ние откакто сме сменили времето вечер подминаваме 12ч. а сутрин става в 11 дано се оправи че не ми харесва този режим.сега бяхме на разходка и дано се уморил и да спинка повече че имам да шия...
БОРЕ КАКТО И ДА МИНЕ РАЖДАНЕТО ТИ ПОЖЕЛАВАМ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД И ТИ И БЕБЧО....
МИЛЕНЧЕ НАИСТИНА Е ТАКА САМАТА БРЕМЕНОСТ И РАЖДАНЕТО Е НИЩО С ТОВА КОЕТО ТЕ ЧАКА ЗАНАПРЕД.
ДИМЕ АЗ АКО ЗНАЕШ КАК СЪМ МАХАЛА ГЪБИЧКИ БЕЗ ЛЕКАРСТВА -ВЗИМАШ ЧИСТ МЕД -ИСТИНСКИ ДЕМЕК ,И ВСЯКА ВЕЧЕР НА ВЪРХА НА ТАНПОН СЛАГАШ МАЛКО И СПИШ С НЕГО КАТ ГЛЕДАШ ДА НЕ СТАВАШ ПРЕЗ НОЩТА АКО ЗНАЕШ КАКВО ЧУДО ИЗТИЧА-ТОВА СЕ ПРАВИ 40 ДЕНА И ПОСЛЕ В ПРЕВАРЕНА И ОХЛАДЕНА ВОДА СЛАГАШ БЕЛТЪК И С ИНТИМНИЯ ДУШ ПРАВИШ 2,3 ВЕЧЕРИ ПРОМИВКИ И КРАЙ АЗ НЕ ВЯРВАХ ЗАЩОТО ЕДНА ЖЕНА МИ ПРАВИШЕ ТОГАВА МАСАЖИ ЗАРАДИ ГЛАВОБОЛИЕТО И МИ ГО КАЗА.....НО КАТО ОТИДОХ НА ЛЕКАР И ПОМЕН НЯМАШЕ ОТ ГЪБИЧКИТЕ.....
ХРИСИ ТИ ВЧЕРА БЕШЕ ЛИ НА ТВОЯ ДОКИ КАКВО ТИ КАЗА ВСИЧКО НАРЕД ЛИ Е?
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Писане  Hrisi_Kari on Сря Мар 30, 2011 7:26 pm

Жу за петък си запазих час да ме види давидим какво става.....Дано всичко е ок

Admin

Писане  Мимка on Сря Мар 30, 2011 7:59 pm

Привет момичета!
Тео захърка и седнах да ви видя.Днес сте се разписали.
Дими,не се притеснявай.Опитай това което Жу ти е написала.Много са упорити пустите гъби,но пък се лекуват.
Бори,Миленче,Роси не се страхувайте.Всичко ще мине леко.Заредете се с положителна енергия и вс ще е ок.
Роси втория път се ражда по-леко.Дано това малко те успокои.
Всички сте на финала.Кураж и много усмивки.
Жу,мн ни се обърка и на нас режима.Вечер ляга в 12 докъто заспи става 1.Сутрин в 8 и нещо е на крак.На обяд го сложих в 14 и нещо.Трудно заспа независимо,че се умори.Бяхме пред блока игра мач с батковците.Ако знаете как ги обижда.Ама батко му го научи.Всички са тъпи,простаци,смотани,миризливи и гадни На мен ми вика много те обичкам майчице толкова си красива и тъпа. Не осъзнава какво говори.На моменти ми е гадно,друг път пък се смея.
Хриска успешен преглед мила.Започвай нагревките щом е за хубаво.
Усмихнат ден от мен.
Мимка
Admin
Admin

Брой мнения : 1475

Писане  Димитра on Сря Мар 30, 2011 9:29 pm

момичета мерси за съвета-ще пробвам-и аз съм чувала нещо подобно
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  roska88 on Сря Мар 30, 2011 9:38 pm

благодаря за успокоението но е по-различно втория път първия път въобще не ме е било стах аа сега незнам какво ме прихмаща
Бобе успех мила не се страхуваи дори и да не се обърне всичко ще е ок
всичко ще е наред Хриси
Миме ОХ голям калпазанин е Тео ама тои и баткото е виновен
ние не сме излизали само сутринта малко навън дано скоро се оправя това времееее
roska88
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Писане  Мимка on Сря Мар 30, 2011 10:46 pm

Бързах да направя мусаката и да излизаме,а то какво стана???такъв дъжд се изсипа,че ни оставя вкъщи да си стоим.
Бори,ще се обърне миличка.Още съвсеееееем малко е останало и ще се гушкате с бебока.
Роси,кураж мила. Не се страхувай.Ще слагаш ли епидурална упойка?
Да голям калпазанин си имам/по-точно двама
Такива други думи чувам,чееее...
Мимка
Admin
Admin

Писане  stella80gr on Чет Мар 31, 2011 12:13 am

и при нас се готви да вали и така ще е май 2-3 дена.все дзъждовно.
Мимка така са децата.обиждат без да го осъзнават.ти не сде впрегай много.те те обичат и неискат да те обидят.но просто като чуят от някъде нещо и го повтарят без да знаят смисъла му
Роси нормално е да се притесняваш,но знаеш че всичко минава бързо и се забравя.всичко ще е ок.скоро ще си имаме 3 нови бебчета.ех,че хубаво!
Дими хапвай повече кисело мляко и никакво сладко.гъбите обичат сладкото.иначе са упорити.и не използвай сапун за измиване.само с хлябна сода разтворена във вода.забрави за сапуните.или поне интимен гел.но и те не са много цвете
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Димитра on Чет Мар 31, 2011 12:17 am

лелеее,Стели,аз без сладко не мога да живея
направо,ако не ям започвам да треперя,
а за сапуните и аз се замислям вече
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Чет Мар 31, 2011 12:21 am

ДИМИ ГЪБИЧКИТЕ МНОГО ОБИЧАТ СЛАДКОТО!И ТРЯБВА ДА СЕ ОГРАНИЧАВА!НО ПО ЕДНА КОФИЧКА КИСЕЛО МЛЯКО СИ ХАПВАЙ.В НЕТА ИМА МНОГО ИНФО.АЗ МНОГО СЪМ ЧЕЛА.ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА И АЗ ИМАХ.А СЕГА СЛЕД РАЖДАНЕТО И ПОМЕН НЯМА ОТ ТЯХ
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Чет Мар 31, 2011 12:45 am

ллеле ние от 16 до 19 часа бяхме на вън.Капнах и тази моя Кари не ме слуша беееееееееееееее Само бяга и се инати да влиза някъде,леллелелеел ужас капнахххх да бягам след нея,ужасс не се спря за секунда.
Дими,както стели ти е казала никакъв сапун само интимен гел или само вода.Можеш да разтвориш 1 суп.лъж сода бикарбонат в 1л вода и се миеш.аз това съм го пробвала.Другите обиикновенните сапуни ,нарушават РН средата и и затова се появяват.А и явно там ти е слабото място,на някой им избиват на други места по тялото.ОБИЧАТ ТОПЛИ И ВЛАЖНИ МЕСТА.
Мими,такива са,от ден на ден стават все по лоши.направо завиждам на майки с кротки деца,Аз никога няма да съм едн аот тях,мойто ще си е такова диво и инатливо....Хайде не ми се оплаква ве4е ,стана ми банално...
Лека ве4ер ви пожелавам,ще зяпаме после новият БГ сериал!!!

Admin

Писане  stella80gr on Чет Мар 31, 2011 3:41 pm

Едно топло кафе в тази дъждовна сутрин
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Чет Мар 31, 2011 6:34 pm

Изчетох ви на две на три че то много писане ама поне да знам за какво става дума.Пожелавам успешно раждане и прекрасно бебче.
Жужа,мнго красиви дрешки шиеш,видях в другата тема.
Мимка баткото защо е научил братчето си на такива ужасни и грозни думи?Казано честно много щеше да ме е срам да излизам с него,моя син никога не ми е говорил така

????
Гост

Писане  жужагад on Чет Мар 31, 2011 7:15 pm

здравейте ние бяхме на гости и сега Пламчо заспа а Радост изчезна някъде ИМАЛА СРЕЩА-много потайна взе да става та да видим...
СТЕЛИ БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА КАФЕТО ПРИ ВАС ВАЛИ ЛИ ОЩЕ.
МИМИ ТЕО КАКВО ТО Е ЧУЛ ТОВА Е ЗАПОМНИЛ АЗ ЛИЧНО СЕ СМЯХ НА ПОСТАТИ МОЖЕБИ ТРЯБВА ДА МУ СЕ КАРАШ ПО НАТАТЪК КОГАТО ОСЪЗНАВА КАКВО ГОВОРИ НО ТИ СИ ДОСТАТЪЧНО С ОПИТ ТАКА ЧЕ....
НАТИ БЛАГОДАРЯ ТИ..
ХРИС КЪДЕ СЕ ГУБИШ ДНЕС..
РОСИ И МЕН МНОГО МЕ БЕШЕ СТРАХ ВТОРИЯ ПЪТ ЗАТОВА И ОТИДОХ ДА РАЖДАМ С ЕПИДУРАЛНА НО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ НЕВРОЛОГ ПРЕЦЕНИ ЧЕ ТРЯБВА ДА Е СЕКЦИО....
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Писане  Hrisi_Kari on Чет Мар 31, 2011 7:31 pm

Тук съм Жу,излязохме рано днес на разходка и се прибрахме,заспахме и аз използвах да сготвя.
Нати ,здравей!радвам се че се разписа,как сте вие?
Стели ,благодаря за кафето,пия си следобедното 3 в 1.При нас е много приятно времето,няма помен от вчерашният дъжд.

Жу,не се притеснявай,сигурно Радост е на среща с Приятелка.Пиятай я може и да ти кажи после.

това е от нас,нищо ново...ходих с едн приятелка днес да записва дъщеричката си на ясла,и ми стана едно такова.всички деца ще тръгват май ,май,почти няма да остане с кого даиграем,но ще видим какво ще покаже времето.да сме живи и здрави..

Admin

Писане  roska88 on Чет Мар 31, 2011 7:51 pm

и ние спим вече е време да се будим пък ще видим и при нас е топличко сутринта ходихме до магазина после ще я водя на люлките
хриси не се тормози ще намериш с коя да пинеш кафе и да поиграе Кари
Жу и аз мисля като Хриси но все пак си имаи едно на ум
а за раждането каквото е рекъл бог товае
хубав ден на всичкиии
roska88
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Писане  Мимка on Чет Мар 31, 2011 8:17 pm

момичета!
Стели спря ли да вали при вас?Много хубаво кафенце си поднесла.
Сега ЩуроТео заспа.Седнах да ви прочета и си пийвам кафенце.
Нати,срам ме е,говоря му постоянно.До миналата година Дари беше друго дете.И ти ще минеш по моя път,иска се време.Одеве бяхме навън и влязох в парфюмериен магазин да си купя омекотител.Продавачката ми е позната и заговори Тео.Той и вика Ооо здрасти!Тези лакчета ми харесват.Искам ги.Тя го попита защо ти е лак за нокти,ти си мъж?Той и отговаря Ай,стига бе,това е тъпо.Прихнахме да се смеем всички.Навън децата така разговарят по между си.Мислех,че само нашия батко е с такъв речник,но не е така което е жалко.Дано е период и отмине,че не ми се мисли...
Жу,Радост има ли си гадже?Не се притеснявай.Предразположи я и ще ти каже всичко.Аз Дари го подпитвам,понякога казва друг път крие,но много го усещам.Вчера случайно му отворих тетрадката по анг език и гледам така хубаво написана домашна и му викам.Аууу,сине мн готино пишеш.Той ме погледна и вика.Да,бе да...една от 7 клас ми я написа.Тя на всички пише.О,не ми ги разказвай на мен тия работи,казвам му аз.Ти нещо по каки си падаш-той се изчерви.Нека мамо хубаво е с кака-тя ще те отрака.Малее да знаете как пламна,после ми вика ти пък всичко усещеш...Хахаха,ми как няма да усещам,като го държа под око.
Приятна разходка на всички!Дано не завали,да постоим до късно навън.
Мимка
Admin
Admin

Писане  Димитра on Чет Мар 31, 2011 8:58 pm

здравейте и от мен!!!
Жу,сигурно е с приятелка
Мимка,лелееее,тоя Тео-опасна работа но за речника си права-всички така говорят-веднъж случайно слушах две момченца-ми аз нищо не можах да разбера
Хриси,не се притеснявай,все ще си намерите дечица за игра
Нати здравей,
олеее,цял предиобед бях навън беше едно хубавооо,а сега като се смръщи-
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Чет Мар 31, 2011 10:15 pm

при нас цял ден вали и го дават така до неделя.гадно много.
малее не е ли рано още за гаджета.представям си нашите как ще са.много рано вече ги хваща пубертета.но трябва да се разговаря с децата по тези въпроси.едно време с нас никой не е разговарял.смяташе се за срамно да се говори за секс и гаджета.още докато детето е на 10 трябва да се започне.и с приятелски тон.
Мимка Тео не е виновен.слуша ги от големите тези думи и си мисли че са правилни.срещу това оправия няма.
моята кукла спинка на спалнята.легнах с нея докаго я приспя и се изнизах.тя добре че лесно заспива.рита с крачета 5 мин и изведнъж отрязва.3-4 пъти спи през деня но си ляга вечер с нас към 11-11,30.имаме и едно будене през ноща и в 8 е кукуряк.аз предпочитам през деня да спи по малко и пред ноща да спи повече,но тя си ги решава тези неща как ще се случват.
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Чет Мар 31, 2011 11:46 pm

Мимка мислех че децата ни са на една възраст,синчето февруари навърши 11.Ама може и да не съм разбрала.Мисля че средата е много важна.Той никога не е дружал с такива деца дори в училището което беше а сега в новото в което го записахме е още по строг контрола.винаги много му обяснява баща му как трябва да се държи със сестричката си да я пази как да се държи с мен и че трябва много да ме уважава .Смятам че от нас си зависи как ще се държи както и от учителите в училище и децата там и как те са възпитани.ще видя как ще е като дойде пубертета че той наближава,ама се съмнявам да има голяма промяна.

????
Гост

Писане  Димитра on Пет Апр 01, 2011 2:42 am

лелеее,ама съм забравана
момичета почерпете се-с моят мъж правим 7 години откакто сме заедно

Димитра
VIP персона
VIP персона