beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 4 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Нед Фев 06, 2011 2:07 am

Здравейте как сте? Днес времето беше добре при нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 66682 и се поразходихме на обяд. А сутринта тичахме до бърза помощ, че малката е болничка малко. Носа и е запушен и покашля малко. Даде ни капки за нос и капки за уши. А кашлицата каза, че е от това ,че има много слюнка и я дразни. На мен не ми изглежда напълно така, но гърдичките и са чисти и гърлото не е червено. Каза да и мажа венците с калгел. Това щяло да намали слюнката.
А вчера каква глупост направих, направо не мога да повярвам на себе си. Как мога да съм толкова тъпа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 76919 . Взех и сок от моркови и ябълки и и дадох направо 30 мл. Само от ябълка и давах 40 мл вече и си викам нали е смес и хайде 30мл от раз. И си мисля, защо ли е неспокойно детето. Е как да не е? Направо съм за С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 196645 А днес педито как разбра не знам но вика: Какво си дала ново и много вчера? И аз чак тогава се усетих. Ах ужас, каква майка съм аз? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 30632
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Нед Фев 06, 2011 3:33 pm

Добро утрооооооооооооооооооо!
Хайде на кафенцето
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 2953556x
Как сте мамита и дечица? Как спахте тази нощ? Ние не много добре. Много се будеше малката, дразнят я сополите сигурно. и за ядене стана 3 пъти както никога. А преди ставаше 1-2 пъти, даже понякога изобщо не ставаше. Явно като се пробуди от сополите, се сещя за ядене. Струва ми се, че повече кашля. Не е като дразнене от слюнка, както каза педито вчера. Днес мисля да я заведа на друг педиатър на частно. Времето при нас е хубаво, ще излезнем с количката направо, хем и разходчица да си направим.
Хайде включете се вече, къде сте всички...
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Нед Фев 06, 2011 4:24 pm

ДОБРО УТРО
НЕРИ МНОГО НЕПРИЯТНО С НЕРНУР ОХ И ВИЕ СЕ РАЗБОЛЯХТЕ А ЗА СОКЧЕТО СЛУЧВА СЕ ТО ЕДНО ЛИ МИСЛИМ ДОБРЕ ЧЕ НЕ ТИ Е НАПРАВИЛА АЛЕГРИЯ .
БОРЕ КАК СИ ТИ БЕБО КАК Е?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 06, 2011 7:18 pm

здравейте дами
Нери мерси за кафенцето,
Жу,вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Фев 06, 2011 8:48 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 624477 момичета!
Аз вчера и днес съм се разчистила.Използвам хубавото време и почивката на мъжа ми и свърших тази работа.При нас е мнооооооого топло.
нери,бързо да се оправя Нернур.Щом се съмняваш води я при друг лекар,че кашлицата е страшна.приятна разходка.
Жу,браво,дано спите всяка вечер непробудно.Излизахте ли днес?Мишо и Тео бяха долу пред блока около 1час.
Бори,докъде стигна с приготовленията?Успя ли да запишеш 14.02.за празничния ви ден?
Дими ти как си?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 06, 2011 8:54 pm

мИМКА ИЗТЪПЯВАМ НЕЩО
ДАЖЕ И НЕ МИ СЕ ЧИСТИ,ПУСНАХ ЕДНА ПЕРАЛНЯ И ЩЕ ВИДЯ НЯКЪДЕ ДА ИЗВЕДА ДЕТЕТО
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 07, 2011 6:06 am

момичета,лека нощ!!!
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 07, 2011 3:05 pm

Добро утро.Кафето е от мен с пожелание за слънчева и успешна седмица С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 18913515912847155401297062308ifSblGw0kE1AZWJJNXQf
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 07, 2011 4:05 pm

ДОБРО УТРО ХРИС МЕРСИ ЗА КАФЕТО И ЗА ПОЖЕЛАНИЕТО МАКАР ЧЕ НА МЕН ТАКА МИ ТРЪГНА ЛОШО ОЩЕ ОТ ВЕЧЕРТА 100 ПЪТИ СЕ СЪБУЖДАХМЕ И НАКРАЯ РАДОСТ ОТ ДНЕС Е 1 СМЯНА И ИДВА САМО ДА МИ ЗАДАВА ТЪПИ ВЪПРОСИ И ЗА КАПАК УЖ МОЯТ МЪЖ Е ВСЕ ОТПУСКА И ВСЕ НЯКОЙ СИ ВЗИМА БОЛНИЧНИ И НЕГО ГО ВИКАТ.В КЪЩИ ВСИЧО РАЗХВЪРЛЯХМЕ И ТОВА ДОПЪЛНИТЕЛНО МЕ ИЗНЕРВЯ РАЗТУРИЯТА И ЧЕ КОЛКОТО И ДА ЧИСТИШ ВСЕ Е МРЪСНО
УУУУУ НАДУХ ВИ ГЛАВИТЕ ОЩЕ РАНО РАНО
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Пон Фев 07, 2011 4:16 pm

Добро утро! Хрис мерси за кафето! Жу спокойно миличка, не се нервирай. Гадно е наистина - вземаш си отпуска и въпреки това да те викат на работа и всички планове да ти се развалят. Дано да не е за дълго и да си подредите плановете и вие.
Ние вчера почнахме антибиотик. Гърлото и беше леко зачервено, но педито каза, че лесно слизало надолу и затова. Изписа ни и един сироп. И така... 2-3 часа сън имам за тази нощ. От три вечери вече не мога да се наспа кат хората. А милата ми така гадно кашля сутрин, ужас. Нослето и е запушено и чак не може да диша като я кърмя - дърпа два пъти и пуска гърдата да си поеме въздух и пак дърпа. Педито каза, че имунизацията която и направиха четвъртъка е подпомогнало да се разболее - нали имунната система отслабва след имунизация.
Другите мамита къде сте... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 07, 2011 4:44 pm

ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ
Хриси,мерси за кафето
Жу,не се ядосвай,у нас е същата работа,
и моят мъж уж го пускат неплатена,а му казали да си иде на двете първи смени и той им отказал
Нери,оправяте се бързо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 07, 2011 5:08 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 624477 момичета!
Хрис, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 245364 за кафенцето.Спорна седмица и на вас. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 239517
Жу и у нас е същото.Нямат работа мъжа ми.Стоят и клепят до 16.30ч.Заплата няма.Вече и вкъщи положението е изнервящо.Аз съм виновна за всичко.Тео неще да яде.Божидар капризничи. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 331740 Сърцето ми е свито.Плаче ми се.Сега ще изляза малко с Тео,че ще лудна иначе.
Нери скоро да оздравявате.Милото бебче.Мъчи се горкото.
Дими,нямам думи просто.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Фев 07, 2011 5:21 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885
Хриси мерси за кафето.сега го пийвам докато малката спинка.аз немога да вляза тия дни от работа.вчера добре че моя ми помогна да изчистим по бързо,че малката не ни оставя.все иска да я занимаваме.
Нери дано оздравеете бързо.аз знам че кашлица и сополки се появяват също когато тръгне да избива зъбче,но при вас явно не е от това.бързо оздравяване на куклата Нернур.
Мимка недей така да се обвиняваш.не бъди толкова черногледа.имаш две здрави деца.това не е ли по важно?като виждаме какви драми има по света с болни дечица.сърцето ти се къса.а нашите са здрави.това ни стига.излезте малко на слънце и ще се прогони лашата настроение С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 764370
Жу така е с деца.все е разхвърлено.те мъжете ни са толкова разхвърлени та какво искаме от едни деца.
днес е още по слънчево от вчера.вчера бяхме на разходка и за пръв път качихме малката на люлка за няколко минутки.гледаше като изтървана С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 951600 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 951600
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 3001151925596606801297070491GjwIIcmU7cFQJ9CwGp8s
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 07, 2011 7:11 pm

здрвейте!сутринта минах на бързо че имах да готвя и други работи оправях и то станало обяд и неуспях да изкарам Кари на вън ,но сега като стане и излизаме....Много е хубаво времето гледам и така го дават цяла седмица.
Нери много неприятно че сте се разболели,но сега е такова времето грипове,грипове навсякъде....Ужас.
Стели,хубаво е че мъж ти ти помага че наистина е така ,децата колкото порастват толкова повече внимание искат,но гора е докато проходят и почнах сами да се обслужват.
Мимка,много е наистина тягосно положението в което се намираме тази криза ни смачква ,но наистина както казва Стели ,важното е да сме здрави.Моя поча д ами намеква че е време да си търся работа така лекичко вчера или да съм се връщала на старата си ...но незная какво ще правим.
Жуже ,недей се тормози,ние не сме в ремонт и дето се вика в кухнята ни вечно е разхвърлено -играчки на Карина,въглавниците от дивана сваля и тях също разхвърля,като дойдат неочаквани гости мее срама,ама какво да направя малко дете...Няма начин.
Иначе и ние проплакваме вече цяла седмица и вчера като я погледнах отдолу и избиват последните Кътници,но има още за излизане че само мръхчетата саим са се показали....Така ще е ,няма начин.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 07, 2011 7:50 pm

НИЕ СЕ РАЗХОДИХМЕ НАВЪН Е МНОГО ПРИЯТНО
ТАКА Е НЕТРЯБВА ДА СЕ ЯДОСВАМЕ АМА НЕМОЖЕ ТО НЯМА ОПРАВИЯ В ТАЗИ ДЪРЖАВА ВСИЧКО НИ ПРИТИСКА НАЙ-ВЕЧЕ БЕЗПАРИЧИЕТО И АЗ САМО СИ МИСЛЯ КАТО МИ СПРЕ МАЙЧИНСТВОТО КАК ЩЕ Я КАРАМЕ
СТЕЛИ КРИСИ НАИСТИНА ГЛЕДА СТРАННО НА ЛЮЛКАТА ДУШИЧКА МАЛКА
ХРИСИ ДАНО ВИ ИЗБИЯТ ПО БЪРЗО КЪТНИЦИТЕ.
МИМЕ В КЪЩИ ВСЕ ЖЕНАТА Е ВИНОВНА АЗ СЪМ СТИГНАЛА ДО ТОЗИ ИЗВОД.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 07, 2011 8:08 pm

жужагад написа:
МИМЕ В КЪЩИ ВСЕ ЖЕНАТА Е ВИНОВНА АЗ СЪМ СТИГНАЛА ДО ТОЗИ ИЗВОД.
аааа,така е Жу
винаги жената е виновна и винаги ние трябва да знаем кое къде е,и винаги ние носим отговорност за всичко
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 07, 2011 8:13 pm

Стели много е сладка Криси.какво ли си мисли милата душичка.
Хриска,приятна разходка.И при нас времето е чудесно.
Жу точно така мисля и аз.Вече ми се е отщяло всичко.Единственото хубаво е,чедецата са здрави,но...има и други важни неща за съжаление.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 08, 2011 1:32 am

здравейте мацки.От как е станала Кари до 18 часа бяхме на вън но като се скри слънцето веднага стана хладно ,но аз бях на зъболекар,офффффффффф ,има още доста ,ама е неможа да ми каже със сигурност че не си носих амбулаторният лист.
Жу,кара се не че не се кара с една заплата ама си е трудно,ние карахме 10 месеца на мъж ми на заплатата,и карахме ама трудно...
а затова че жените сме все виновни е така ,няма спор.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 08, 2011 5:28 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 762111 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 6148
лека нощ на всички
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Вто Фев 08, 2011 2:52 pm

здравейте хайде днес кафето щее от нас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Kafe
Как сте мацки мен ме няма доста време ама нали бяха в грипна тука при нас и каката компа е в нейната стая сутрин спи до обяд а после излизаме ние и по цял ден сме в парка там спим там ядем и така нямам никакво време иначе сме добре наско си намери приятелка в парка много се харесаха един друг макар че тя е по голяма от него с 8 месеца хихиих иначе много се радват един на друг
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Фев 08, 2011 4:09 pm

ДОБРО УТРО НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО И НИЕ СЛЕД МАЛКО СЕ ПРИГОТВЯМЕ И ИЗЛИЗАМЕ НА ВЪЗДУХ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 08, 2011 4:37 pm

здравейте и от мен
Насе,мерси за кафенцето
Жу приятна разходка
аз изпратих мъжлето на работа и седнах да изпия едно кафе
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Вто Фев 08, 2011 5:53 pm

Насе мерси за кафето.сега го пийвам докато спи малката и като стане ще излизаме.20гр е навън.направо лято.
Насе браво.намерили сте си дружка.нека си играят децата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 08, 2011 8:18 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 347885 ние също бяхме на разходка,времето е чудесно при нас сигурно е 20 гр.Децата са по елеци и лудуват ли лудуват.
Приятна разходка на всички ви и до после.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 09, 2011 12:01 am

ПРИВЕТ НИЕ ДНЕС БЯХМЕ ПОЧТИ ЦЯЛ ДЕН НАВЪН САМО СЕ ПРИБРАХМЕ НА ОБЯД НАХРАНИХ ПЛАМЧО И ПАК ВРЕМЕТО БЕШЕ КАТО ПРОЛЕТ.ТЪКМО НАШИЯ ТАТИ НАСПОКОЙСТВИЕ СИ БРЪМЧЕШЕ И КАТО СЕ ВЪРНАХ НАВСЯКЪДЕ БЕШЕ ПОБЕЛЯЛО С ПРАХ ОТ РЯЗАНЕТО НА ПЛОСКОСТИТЕ И ДОСЕГА СЪМ ЧИСТИЛА И ОЩЕ ИМАМ...И НАПРАВО КАТАЛЯСАХ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 4 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите