beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 13 от 25 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 02, 2011 1:28 am

Хриси,да през един блок от нас бяха всичко разкопали
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Мар 02, 2011 3:32 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Coffee1
БОРЕ ЧЕСТИТА НОВА ФАМИЛИЯ ЧАКАМЕ СНИМЧИЦИ!!!!!!
ОХ ДНЕС Е МНОГО СТУДЕНО ЩЕ СИ СТОИМ В КЪЩИ.........
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 02, 2011 4:34 pm

ЗДравейте!Жу мерси за кафето.
Ние днес поспинкахме и двете до късно ,защото много се буди Кари в последно време бе шрез ноща.Изпива по едно шише 300 мв с вода и пампера и пропуща и е мокра на сутринта.
При нас незная колкое студено почти не сме излизали на вън терзи дни,вчера само дето с колата излязохме да свършим някоя работа и това е.Но гледам че духа вятър и ще е неприятно.
Жуже,Пламчо е невероятен на клипчето в Бука,просто е уникален как танцува само,кой го научи ,кака или тате?
Другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 02, 2011 4:35 pm

здравейте и от мен
жу,мерси за кафенцето,
и при нас е адски студ,даже се опитва да прелита сняг
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 02, 2011 5:00 pm

Жу мерси за кафето.като заспи малката ще го пийна.
при нас вали.не сме излизали цяла седм.много гадно времето.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 02, 2011 5:18 pm

stella80gr написа:Жу мерси за кафето.като заспи малката ще го пийна.
при нас вали.не сме излизали цяла седм.много гадно времето.
Много гадно Стели,да се стопля вече че се побъркахме в къщии................. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Мар 02, 2011 5:21 pm

СЕГА ГЛЕДАХ ПРОГНОЗАТА ДАВАТ ГО ЗАТОПЛЯНЕ СЪБОТИ И НЕДЕЛЯ -ОКОЛО 8,10 ГР. ДАНО....
ХРИС ПЛАМЧО ОЩЕ КАТО ПРОХОДИ И ЗАПОЧНА ДА ТАНЦУВА И ТО ДОСТА ПРАВИЛНО В ТАКТ.А РАДОСТ МУ ПОКАЗВА НЯКОЙ РАБОТИ И ТОЙ ЗАПОМНЯ НО И ТОЙ МНОГО СИ ИЗМИСЛЯ ВЕЧЕР КАТО Е НА КЕФ И НИ ТАНЦУВА И СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ ВСИЧКИ НО ВСЕ КАТО ЗАПОЧНА ДА ГО СНИМАМ И СПИРА А ВЧЕРА НЕ ГО ПРИТЕСНЯВАШЕ ФОТОАПАРАТА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 02, 2011 5:37 pm

голям е сладур Пламчо.с глас съм се смяла С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 23690 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 23690 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 390363 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 23690 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 390363

малката вчера си хапна много добре кашата.направих й малко,но й се ослади и й направих още малко.така беше преяла милата ,че стой в количката седнала и ме гледа и само се усмихва лекичко.ни ума ни дума.но така сладко си хапваше че нищо не излизаше навън.всичко гълтаще.но аз не смятам да давам изцяло каша и да не дохранвам после с кърма.ще й давам малко каша и после кърма.това ще е още малко.после може и да заместим следобедното хранене само с кашата.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Сря Мар 02, 2011 6:19 pm

здравеите и при нас вали и не сме излизали
ЖУ ГОЛЯМ Е СЛАДУР НАПРАВО ПАДНАХ ОТ СМЯХ СЛАДУРЧЕ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 764370
БОБЕ ЧЕСТИТО МИЛА МНОГО И ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА СЕ ОБИЧАТЕЕЕЕ
ХРИСИ КАК СТЕ МИЛА
ДАНО НАИСТИНА СЕ ЗАТОПЛЯ ЧЕ МИ ПИСНА КАТО СЕ БУДЯ И ВСЕ ДА ВАЛИИИИ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Мар 02, 2011 6:24 pm

Привет!
Жу,благодаря ти за кафенцето!Много е студено навън и ние се мотаме вкъщи.Дано се затопли наистина,че и на мен ми писна само студ.
Хриска,излезнаха ли зъбките на Карито?Тео има кътник долу в ляво.Казваше ми че се е ухапал и го боли устичката ,а то какво било.
Стели браво на Криси.Радвам се,че и харесва кашичката.Нека си хапва с кеф.
Бори,честито мила.Чакаме снимкиии...
Дими,сега гледам,че и при нас прехвърча сняг.Вие имате ли сняг?
Роси как сте вие с Ивка?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Сря Мар 02, 2011 6:57 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 347885 аз съм пак по работа в града.Ходих да си правя адресна регистрация и в понеделник ще подавам за лична карта за три дни че бързо трябва да стане.
Много благодаря за пожеланията.
Скоро ще пусна снимчици,защото сега бързам отивам по задачки. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 849732 и прегръдки на всички.
Коремчето е добре шава си по цял ден.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 02, 2011 7:06 pm

аз приспах диването.Т.е заспа си сама докато рева защото се напика пак,и аз и се карах.........ей неказва бе хора защо така прави ,как да я науча отново да казва дайте ми ум.като по малка казваше ако или пиш ,а сега нищо ,направо си се напикава.И нарочно я оставям и все тая,а вече може да ми каже щом ми казва други неща а за това няма и няма.......Много ми вдигна кръвното диването.
При нас почна и да прехвърча сняг от няма и какво.....Дано се затопли Жу в събота и неделя че да поседим на въздухххх
Роси,биваме ние ,болни сме и така,една и съща ,вие оздравяхте ли.Доста си напреднала с коремчето,малко остава още има няма 2 месеца....Как си отлетя времето и отново ще гушкаш бебе.

Боре,ще чакаме снимките с нетърпение да знаеш.
Стели,нека си хапва криси с наслада кашишките ,няма по хубаво от това да гледаш детет ти че се храни хубаво не да тичаш с патицата след него както сме ние ,пак сме в период на неядене.Можеш да дохранваш да,но да знаешч е тя почти ще се наяжда с пъренцатат по наам,аз никога не дохранвах,незная защо...
Насето се губи днес...

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 02, 2011 7:13 pm

олееее,при нас натрупа
май този осми март ще е като миналогодишният-снежен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Сря Мар 02, 2011 7:42 pm

ХРИСКА ТАКА Е МИЛА ВРЕМЕТО СИ ЛЕТИ
НИЕ СМЕ ДОБРЕ ЕДИНСТВЕНО ТОВА НИ ПРЕЧИ ЧЕ СИ СТОИМ ВКЪЩИ С ТИЯ ГРИПОВЕ МЕ Е СТРАХ ДА ИЗЛИЗАМ МНОГО МНОГО И ВАРИЦЕЛА НАПРАВО УЖАС
ВИЕ КАКВО ВИ Е НАЛИ СОПОЛИ ИМАШЕ МИСЛЕХ ЧЕ СА И МИНАЛИ
А ЗА ПИКАНЕТО ПОВЕЧЕ И СЕ КАРАИ АЗ ТАКА ПРАВЕХ И ТЯ НЕ СМЕШЕЕ ДА СЕ НАПИКВА
ОЩЕ НААИСТИНА МАЛКО ОСТАНА А БОРЕТО ЗА НЕЯ ВЪОБЩЕ НЕ ОСТАНА ЩЕ ЧАКАМЕ СНИМКИИИИ
МИМКА КАКА СТЕ МИЛА НАИСТИНА ДАНО СЕ ОТРАВИ
ДИМИ ИМАТЕ ЛИ ВЕЧЕ ПЛАНОВЕ ЗА 8 МАРТ
МЕН МЕ КАНЯТ НА 2 МЕСТА АМА НЕЗНАМ ВЕЧЕ МИ ТЕЖИ И НЕ МОГА ДА СТОЯ МНОГО ВРЕМЕ НА ЕДНО МЯСНО ОТИЧАТ МИ КРАКАТА
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 02, 2011 7:49 pm

яВНО ЩЕ И СЕ КАРАМ ПОВЕЧЕ,АААААААА ВЕЧЕ НЕ ИСКАМ ДА СЕ НАПИКАВА БЕ,ПИСНА МИ НЯКЪДЕ КАТО ТРЪГНЕМ И ДА НОСЯ ТОРБИ С ГАЩИ....
нИЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК СМЕ СЪС СОПОЛИ И КАШЛИЦА,ПРЕДНИТЕ СОПОЛИ КОИТО БЯХ ЕДИН МЕСЕЦ МИНАХ АА ТОВА ОТДЕ СЕ ВЗЕ НЕЗНАЯ,НО ЗА СЕГА ВИСЛЯ ЧЕ Я ОВЛАДЯВАМ САМО С ПРОСПАН .ДАНО МИНЕ....
Мими имаме два кътника които се виждат другите още не са наболи.единият е почти целият излязал другият още малко и той ще излезне...
Дими ти ще си на работа нали.Роси отоди а малко да се разсееш,като се почувстваш измаляла можеш да си тръгнеш.разтовари се малко.И ние уж имаме покани но да видим как ще я направим,дали ще има някой който да гледка Кари....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 02, 2011 8:49 pm

дааа,момичета аз ще съм на работа,а и моят мъж и през деня по принцип не се сеща някъде да ме изведе,
но пък тази година синът ми ще ме изненада с тържество на празника на мама С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 63717
снощи ми донесе поканата-щял да е наперен петел С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 56080
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 03, 2011 5:21 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114

ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!!!
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 03, 2011 5:22 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 81420555919495957591299144130q5G6xDo0LVcGTefIWmkO С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 213234751519493963221299144142ue18V9qZOZ5uZ73v94rF

ХАЙДЕ ПОЧЕРПКА ПО СЛУЧАЙ ПРАЗНИКА
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 03, 2011 6:14 pm

здравейте и от мен

честит национален празник на всички Българи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 03, 2011 9:42 pm

Честит празник!С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 174529_100000284976712_3208706_n
Как сте момичета?Къде се губите и днес?Времето е кофти.До преди час валя сняг,вече всичко се топи и е една кишааааааааа.Ще си пазим къщите и това е.
Стели,благодаря ти за почерпката.При вас как е времето?
Дими вие какво правите?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 03, 2011 10:27 pm

Мимка написа:[size=24][b]
Дими вие какво правите?
ЦЯЛ ДЕН СЕ ПОДМЯТАМ ПО СНЕГА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 736547 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 736547 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 736547
тази година решихме да се комбинираме-и кумувете ни и кумците ни заедно де се съберем и трите семейства на прошки,и да сме в заведение-отидох аз да запазя места,и управителката нещо ми се направи на важна,защото и обясних,че понеже такъв си е обичая ще ни донесат торта и пиене,и да си пием от него
две седмици преди това си правихме там на детето рождения ден-пак с уговорката да си вкараме бутилка уиски,но да имаме определена консумация на човек-е ние доста си я надминахме и масата ни беше пълна
ядосах се,и направо и забих въпроса-,,не сте доволни от оборота,който ви направихме ли,,-тя започна нещо да ме разубеждава,да ми се обяснява-при което аз полудях,звъннах на мъжа ми и му казах да ни запази маса там където работим-хем и музика ще има
много мразя да ме баламосват особено за неща,които са ми много по-ясни-щом са много отворени ме губят като клиент,а аз смятам,че в тази криза съм много добър клиент
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 03, 2011 10:41 pm

Еее,Дими големи гадове са значи.Хем им правиш оборот хем претенций.Хора всякакви.Не се ядосвай.Важното е,че си намерила решение.Весела вечер ви желая.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 03, 2011 10:43 pm

мерси Миме,ооо не се ядосвам въобще,даже ще ни е по-весело
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 03, 2011 11:59 pm

Здравейте момичета!
честит национален празник С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 914114 Бъдете горди че сме Българи ,макар и в трудното време в което живеем
. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 604421 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 604421

ние днес сме си всички в къщи,мъж ми почива и от сутринта се мотам в къщи.ПОсле оставихме Кари при баба и дядо и да им гостува днес ,ние бяхме на зъболекар и после на Кафенце с кумците ни и сега ще спретна вечеря и така.И при нас времето е ужасно,валя сняг сутринта ,спря и сега е много студено....

Дими,не ги понасям заведенията с такива претенции,без да можеш да си вкараш и едни солети по Рожденни дни,но и аз постъпвам по такъв начин ,губят ме като клиент.макар че и ние досега сме правилидоста добър оборот като си представиш че носим торта отделно.нооооооооооооооо те си знаят и при нас са така някой заведения.....

Мимка,как сте вие?Тео слушка ли ,праве ли бели или малко се кротна,Търсиш ли работа ?

Стели а вие как сте?Криси послушшна ли е?Празнувате ли вие днешният празник?
другите ги няма ,явно са на гости днес
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 04, 2011 5:39 pm

момичета здравейте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 347885
днес никой няма,най-накрая се вредих и аз да сложа кафето(нали не съм от най-ранобудните)

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 203141766113095834251299231440w1eN7TWsnM2o9QejMhkn
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 780683192773177561299231454OPoEBP6qST866kuO7Osb

ние снощи се простихме,
мен пък за късмет като ме заболя гастрита-щйх да пукна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 888247
днес съм решила да съм на диета-картофено пюре

хайде ставайте и идвайте на кафе
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 13 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 25 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите