beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 01, 2011 6:14 pm

здравейте дами
ох аз пак съм изпуснала за преброяването, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 236261 какъв е тоя сайт и задължително ли е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 316149
Мимка,дано да се оправи детето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 915122
Хриси почивка бях,по цяла седмица сега почивам,но малко след поста ми и мъж ми се прибра и за това не съм ти отговорила
Жу ,пратих го ,стига ми е висял на главата-добре е,нищо му няма,
иначе за избелването по принцип са си доста парите,но са ти дали добра цена и аз искам да си ми по-бели,но моите са много криви и е сложно за това се примирявам само с изчистване и полиране и пак имат вид
Насе щом е хубаво кремчето мажи го
Роси,хубаво е щом се нареждат нещата
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Вто Фев 01, 2011 6:24 pm

дими задължително е да участваш а иначе по избор дали да е в нета или да ти дойдат в къщи ако участваш от интернет получаваш един код и като дойдат да те броят им го показваш че си участвал в интернет ако откажеш обаче и двата варианта ти удрят глоба 120 лв
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 01, 2011 6:34 pm

Насе можеш ли да ми пратиш link на сайта на л.с.
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 01, 2011 8:03 pm

ние бяхме вън на разходка,приятно беше на слънчице...
Роси,оправяй си нещата докато е с време,липсвате ни с Ивка....
Деска и тя не влиза вече,сигурно заради проблема с компа и и те липсват с Росито,напоследък много маминки липсват.
Жу,моята мечта е да имам ослепително бели зъби,но май тук в Д-град никой не я предлага тази процедура.Аз досега с двете пломбисе разминах с 15 лв ,но от другият път започвам на цакам по 25 лв за пломба,та ще ми излезне горе долу колкото да си ги избеля.Искам да си ги оправя един път за винаги ама няма свесни стоматолози бе тук....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Вто Фев 01, 2011 8:42 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 347885
ние ходихме до аптеката да купя кремче за бузките на бебка,че са и много грапави и сухи.това от няколко дена се получи.при вас имаше ли го този проблем?питах за нахткерцен в аптеката гледат ме като тряснати.все пак ми даде някакав бебешки крем,но нахткерцен май щеше да е по добре
Хриска че много ефтино 25лв за пломба.туек направо дерат кожи.моят зъб ми излезна 130ев.вярно е че лечението беше дълго,но това за един зъб само.сега имам още един такъв с лечение и ще изчакам малко и ще ида.хубаво е да съм приключила с кърменето,че може да се наложи аб.но има още доста време докато това се случи
ние в чужбина трябва ли да се преброяваме.нищо не казаха по тв
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 01, 2011 9:15 pm

Steli,и тук лечението на пулпит излиза бая скъпо,на мен ми оправят за сега само кариеси и пропаднали промби.На мен много ми падат пломбите..
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 02, 2011 2:05 am

ДИМИ ЕТО ТИ САЙТА ЗА ПРЕБРОЯВАНЕТО
https://iscensus2011.nsi.bg/ НИЕ ГО НАПРАВИХМЕ ГОРЕ ДОЛУ 1 ЧАС ЗА ЧЕТЕРИМАТА НИ ОТНЕ
А ЗА ЗЪБИТЕ АЗ ИМАМ ГЕНЕТИЧЕН ПРОБЛЕМ МОИТЕ ЗЪБИ СА НА ЕДНИ ТОЧИЦИ И АЗ САМО МРЪНКАМ ( ТОВА МИ Е ЕДИН КОМПЛЕКС )А МОЯТ СТОМАТОЛОГ Е МНОГО ГОТИН И ХОДИ ПО РАЗНИ КОНФЕРЕНЦИИ ИЗ ЧУЖБИНА И САМО МИ ВИКА ДА СЪМ СЕ РАДВАЛА ЧЕ СЪМ ИМАЛА ЗДРАВИ ЗЪБИ САМО ДА КАЖА ЧЕ НА МАЙКА МИ И НА РАДОСТ СА ТАКИВА ОБАЧЕ ДРУГО СИ Е КАТО СЕ УСМИХНЕШ ДА СА ТИ ХУБАВИ и той ми предложи с някакво покритие да ми ги направи дано някой ден да си я осмисля тази мечта.
СТЕЛИ МНОГО СКЪПО ТУК ИЗЛИЗА ОКОЛО 100ЛВ НО ПО ЗДРАВНА КАСА
А И ВИЕ МАЙ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕБРОИТЕ .
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Фев 02, 2011 2:34 am

Жу дано стане наистина.щом ще се чувстваш по добре като ти ги направят зъбките.
ние тук няма да се броим.сега четох в нета.а и не ми отваря страницата на нси.днес цял ден пробвам.явно е само от бг да се отваря.пише че нас ще ни броят от тук.т.е. ще се водим към гърция.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 02, 2011 3:10 pm

дОБРО УТРО
ХАЙДЕ ПО КАФЕ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 136229570212652962731296630494mhE5KYo1JuNIVF5UOcrx
КЪДЕ СТЕ ВСИЧКИ,СПИНКАХТЕ ЛИ НОЩЕС?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Сря Фев 02, 2011 3:14 pm

добро утро хайде на кафе С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06
Кяак сте садурки и мслки сладурковци и сладурани
Стели ако сте с българско гражданство май вашите роднини трябва да ви впишат че сте заминали има едни такива които се попълват от коя до коя година си живял там ама трябва да видят че аз снощи се шашнах докато я попълня един час се замотавах но успях
Вчера излизахме ама никой нямаше с дете на вън в парка на сърничкие имаше точно 2 мами една с бебе друга с голямо дете в другия парк до болницата имаше само една жена с две близначета а по пътя бяхме само аз и още една жена никакви деца сигурно се крият заради грипа беше си и студенко днеска ако пак е такова май няма да излезна че да не се разболеем и ние
Охх за зъбите аз вече имам от всяка страна по един да оправям общо около 3 са С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 30632
ама ме е страх не искам да ме боли и за това не отивам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 02, 2011 4:26 pm

Насе,Мерси и за твоето кафе,
за преброяването ,моят мъж пъкнеще по интернет да се преброявам еискал в къщи да дойделии да го направят...
Насе вчера пък при нас имаше доста дечица вънка.Сестра ти изписаха ли я .
в къщи ли си е вече?Отивай защото като са малки кариеси въоще не боли мога от опит да го кажа до сега които ми правиха бяха големи кариесе и не ме болеше толкова а като знам че от страх не ходих.......ужас срам ме е да кажа.По зле става после мойте не са 3 ами 7-8 за правене и ще дам сумати пари ,но ще ги правя,защото ако родя още едно дете и ще остана без зъби......Наско има ли си вече зъбче,нали беше казала че е на път да пробие.На марая 4 и пробиха на веднъж ,милата голям герой излезна,сладурк амалка....лелина.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 02, 2011 5:04 pm

ДОБРО УТРО
ЕЙ МНОГО МИ Е ИЗНЕРВЕНО ВСИЧКИ СА В КЪЩИ И НЕ МОГА ДА СЕДНА НА КОМПА ЕДНО ОТ МАЛКОТО УДОВОЛСТВИЯ КОИТО ОСТАНАХА Е ДА СИ ПИЯ КАФЕТО ПРЕД КОМПА НО УВИ......
СТЕЛИ И АЗ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕБРОИТЕ НАЛИ СТЕ БЪЛГ.ГРАЖДАНИ
ХРИСИ КАК СТЕ ВИЕ?
МИМИТО НЕ Е ПИСАЛА КАК ЛИ Е ТЕО?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Сря Фев 02, 2011 5:50 pm

Хрис нямаме зъбче тогава ви казах че има бяла точка да имаше и след извесно време изчезна явно не е било зъб незнам какво беше такова чакаме ги още а сестрата отдавна я изписаха те само седмица я държаха и се оправи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Фев 02, 2011 7:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 347885
Хриси всички сме наплашени от зъболекар а то няма за какво.сега вече поставят и упойки ако искаш докато ти го почистват с машинката.а такива малки кариеси стават много бързо.ще ги оправиш малко по малко.не се тревожи.
при нас е студено.пече слънце но е зъбато.вчера излизахме за малко и днес ще излезем.Криси много слуша през деня.само яде и спинка.към 7 вечерта вече го обръща на игра и не спи.чак като я окъпем към 10-10,30 тогава заспива.но все се буди през ноща на 3-4 часа.снощи се буди в 2ч и после в 4ч.и двата пъти я храних.после като заспа в 4ч при нас че чак до 10.но явно й е навик вече да се буди не че е толкова гладна,защото не яде кой знае колко през ноща.цоква няколко пъти и заспива.явно така ще е занапред
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 02, 2011 7:29 pm

Ние бяхме на вън ,поигра Кари и сега заспа преиди малко.
Жу и на мен ми е много приятно да седя пред компюютъра и да си пийвам кафе ,но рядко ми се случва ,Кари иска да си играем или е качена на бюрото при мен и щрака по клавияатурата...
Стели права си,за упойките ,но за сега не съм се възползвала ,търпя си да ми бъзга с машинката и да ми чисти кариесите макар че боли на моменти ,но аз много трая.Някой може ли да ми каже боли ли като чистят зъбен камък,аз досега е съм си чистила ,но ще го правя като ми оправи зъбите че имам?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Фев 02, 2011 8:05 pm

Здравейте момичета!
Тео заспа и седнах да ви видя.
Слава Богу температура няма вече,но има афти избили от високата температура и нон стоп мрънка.
Хриска не боли като ти чистят зъбния камък.Аз често си го чистя.
Стели,днес при нас е монго хубаво времето и гледам майки с колички щъкат навън,но аз несмея да го извадя,че ми писна от болести температура и т.н.
Жу, какво правите вие?Аз през ноща не спах.Като ми се отвориха очите та до 5 блях на компа.
Насе,ще ви излезе зъбче.Не се притеснявай.Хапва ли Наско кашичка?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 02, 2011 9:04 pm

ХРИСИ НЕ БОЛИ КАКТО ТИ Е КАЗАЛА МИМИ ЗЪБНИЯ КАМЪК ТО Е КАТО ГЪДЕЛИЧКАНЕ ГОВОРИМ С УЛТРАЗВУК НО МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВАШЕ ТВОЯ СТОМАТОЛОГ ДА ЗАПОЧНЕ С ЧИСТЕНЕТО И ПОСЛЕ ДА ПРАВИ КАРИЕСИТЕ ПОНЕ ТУК Е ТАКАВА ПРАКТИКАТА.
МИМИ И АЗ ТАЗИ НОЩ Я ИЗКАРАХ ДО 3 ЧАСА БУДНА ЗАЩОТО МОЯТ МЪЖ САМО МРЪНКА ЧЕ НЕМОЖЕ ДА СЕ НАСПИ ПЛАМЧО КАТО Е МЕЖДУ НАС И СНОЩИ ГО ОСТАВИ В ДЕТСКАТА И КАТО ПИСНА ТОВА ДЕТЕ НАПРАВО СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСАШЕ И ГО ГУШКАХ МНОГО НЕМОЖЕХ ДА ГО УСПОКОЯ ПОНЕ 1 ЧАС .И АЗ НЕ СМЕЯ ДА ИЗЛЯЗА ОЩЕ ИМА МНОГО БОЛНИ И НЕИСКАМ ДА НИ ЗАТРЕТИ.А КАКВО ДАВАШ ЗА АФТИТЕ НАЛИ ЗЪБОЛЕКАРИТЕ ДАВАТ ГРАНОФОРИН ЗАЩО НЕ ОТСКОЧЕШ ДО ВАШАТА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Фев 02, 2011 9:17 pm

Жу,давам боракс и го мажа с дактарин доколкото ми позволи.Тео вече повече от 10 дни е между нас и аз немога да спя.Много се шири и ставам.
Пламчо защо плаче?Страх ли го е?Тео немога да го отлепя от мен.Все сме гушнати.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 02, 2011 9:23 pm

ДА МИМИ СТРАХ ГО Е СИГУРНО ЗАЩОТО И ПРЕЗ НОЩТА СТАВА ДА МЕ ПРОВЕРЯВА АКО Е ДО МЕН ПАК ЗАСПИВА АКО МЕ НЯМА ЗАПОЧВА ЕДНО ПИЩЕНЕ НЕЗНАМ КАКВО МУ Е В ДУШИЧКАТА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Фев 02, 2011 9:45 pm

Жу,не е ли малко рано да го отделяте?Струва ми се ,че не е готов още да спи самичък/без теб/ или е нещо моментно?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Фев 02, 2011 11:21 pm

Жу,мерси много за сайтчето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 245364 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 245364 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 245364 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 63717
леле,аз цял ден съм навън,ей сега се прибрах,а колко пари опуках-да не ви казвам и то за нищо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 776283
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 02, 2011 11:33 pm

МИМИ ТОЙ ОТ ЛЯТОТО СПИ ПРИ КАКА СИ И МИСЛЯ ЧЕ Е НЕЩО МОМЕНТНО А ЗА РАНО ИЛИ НЕ МИСЛЯ ЧЕ КОЛКОТО ПО РАНО ТОЛКОВА ПО ЛЕСНО СВИКВАТ ЧЕ С РАДОСТ КАТО ЖИВЕЕХМЕ В ЕДНА СТАЯ И МНОГО ЗОР ВИДЯХ ЧАК НА 8 Г. И ТО ПАК ТУ ПРИ МЕН ТУ В НЕЙНАТА СТАЯ
ДИМИ ТЕ ПАРИТЕ ХВЪРЧАТ КАКВО СИ КУПИ???
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Фев 03, 2011 12:34 am

Нищо,Жу ,
то да си бях купила нямаше да ме е яд бях на зъболекар,хванах няколко таксита платих булсата единствено купих на детето едни чорапки
сутринта тръгнах със 70 лв в мен-сега ги няма а,де,къде отидоха С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 849100 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 889460
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 03, 2011 2:34 am

милия Пламчо,страх го е душичката сигурно самичък,ох и на мен ми се къса душата като я чуя да се дере нощем,Ние също се гушкаме през вечер два като се събуди през ноща,понякога не се буди и я вземем до мен и я гуша ,какво д аправя ,няма начин....
Диме,ужас не е за приказване с тези пари,аз 10 лв ежедневно незная за какво хвърчат,уж Хляб някви дреболийки за Кари и.............. ето хвръкнали както се вика...направо незнам.
пробвах и аз да се регистрирам за преброяването,ужас нещо не се получава,
Мими,много е сладък Тео на снимките ,сладурко....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Фев 03, 2011 3:57 pm

Здравейте момичета!
Хайде на С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 168790_185103484857149_100000724972047_490063_3545776_n
Хриска,благодаря ти!Какво правите?От днес и при вас има грипна ваканция.Явно има доста болнички деца.
Дими,Сашко обича ли да ходи на градинка?
Жу,хубаво е щом спинка при кака си.Дано се е поуспокоил.Ние тази нощ спахме.Може би защото го напарих хубаво с едно топло душче и към 22.30 захърка сладко,сладко.Свикнал е да спи бос,през деня е леко облечен иначе се съблича.Дари много го навличах и е зиморничав.Все се гушка до печката.
Бори не пише,Роска също,Нери Росито и тя.
Стелче вие как сте?Как е времето при вас?Тук пече слънце,но духа вятър и е доста студенко.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите