beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Яну 29, 2011 7:11 pm

НОВА ТЕМА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Нед Яну 30, 2011 4:48 pm

Здравейте!
Как сте момичета?
Хайде черпя ви с едно хубаво кафенце в новата темичка
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! News_main_1136_13
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Яну 30, 2011 8:31 pm

Здравейте момичета!
Хрис,мн хубава темичка си направила и заглавието е чудесно. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 4358-one_hundred_tulip_special
Тео вече е добре.Няма температура Слава Богу.Много гаден този грип.
Вие как сте?Кари какво прави?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Нед Яну 30, 2011 8:43 pm

Радвам се за вас Мим,нека е добре Тео.Ние сме на село ,,Кари спи и ще си тръгваме след малко за града/.......
Другите как сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Нед Яну 30, 2011 10:06 pm

ХРИСИ МНОГО ХУБАВО ЗАГЛАВИЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ
МИМЕ ХУБАВО Е ЧЕ ТЕО Е ПО ДОБРЕ
АЗ ОТ ВЧЕРА СЪМ С ТЕМП. ЕДВАМ ИЗКАРАХ ВЕЧЕРТА ГЛЕДАХ ДА НЕ СЕ ПРЕДАВАМ И ДА ИЗГЛЕЖДАМ ЗЛЕ И СЕГА МИ Е СУПЕР ОТПАДНАЛО АМА ЧЕ ГРИП НЕМОЖАХ ДА СЕ ПРЕДПАЗЯ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Яну 30, 2011 10:12 pm

Хрис,спокойно пътуване до града.
Жу,да се оправяш бързо.Ей,не подминава никой значи.Какво е това чудо .....??? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 331740
Къде сте момичета?
Защо не пишете?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Яну 31, 2011 3:19 pm

Добър ден!С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 180321_186340931386479_182021415151764_504864_6009018_s
Хайде,на кафенце!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Яну 31, 2011 4:58 pm

МИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО КАК СТЕ ВИЕ?
АЗ ВЕЧЕ НЯМАМ ТЕМП.НО МИ Е ПАК ЕДНО ОТПАДНАЛО.
ДРУГИТЕ МАМИ КЪДЕ СТЕ?????????????????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Яну 31, 2011 5:52 pm

здравейте момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 624477
Мимка мерси за кафенцето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 245364
един ден да ме няма и вече нова тема сте пуснали браво С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385
,много е хубава С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 951600
аз си намерих актовете за раждане-у свекървата в един заключен шкаф С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 889460
днес отидохме до общината,но въобще не ни ги поискаха,дори на мен и личната карта не ми погледна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 476627
платихме си по 2 лв и готово
Жу,браво,че нямаш Т-пази се и дано да не вдигнеш пак
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Яну 31, 2011 6:11 pm

Хриси С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 за новата темичка.ще си бъбрим с удоволствие в нея.
Бързо оздравяване на всички болни.дано се стопли по скоро и да се махне този гаден грип. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 610885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 610885
Ние събота и неделя правихме разместване из къщи и много се уморих.времето навън е студено и нестава за излизане и си стоим вкъщи.какво да се прави.има още 2 мес зима и после топличко.
Дими браво че сте си свършили работата.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 31, 2011 7:35 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 624477
мими мерси за кафето,то стана вече време за следобедно.Кари се мъчи да заспива и аз ще почвам да готвя,че после съм пак на зъболекар...
Ние поизлезнахме малкона вън че напече слънчица,имах малко работа и така убихме малко време,после може пак ама като гледам стана късно докато се наспи и ще стана никое време......
Дими хубаво е че сте си оправили нещата само дето е трябвало да търсите актовете за раждане.Саши оздравя ли?
Стели и при нас е студенко,вие какво размествахте?
Жу,да се оправяш мила,почивай си щом не ти е добре.Много хубави сте на празника...разгледах снимките.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Яну 31, 2011 9:54 pm

Хриси върнахте ли се от село?
ние излизахме за малко но е студено и започна да ръми и се прибрахме
Хриска дано при зъбчо всичко мине безболезнено С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 571838
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Пон Яну 31, 2011 10:21 pm

Здравейте мацки влизам да ви почерпя днес имам рожден ден !
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 26f2e86ea3a2
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 342f6bac0f73
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Пон Яну 31, 2011 10:29 pm

Здравейте момичета! Как сте?
Хайде всеки да си пийне каквото иска: кафенце, чайче или сокче за витамини
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 2845565f
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 2930256q
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 2466146A
Хрис чудесно заглавие! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 616385
Ние преди малко дойдохме от село. Колко е студено, от сутринта гори печката в стаята пак не е много топло. От 1 седмица не се пали, а и температурите са минусови все. Малката заспа и аз седнах да ви видя. Дано сте добре. Отивам да ви чета, че много съм изпуснала сигурно от 1 седмица.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Яну 31, 2011 10:39 pm

Роси,честит празник!!! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 239517
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 604421
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Яну 31, 2011 10:44 pm

Нери аз ще пийна чайче.мерси много.как сте с Нернур?захранвате ли се вече?ние започваме след месец да се захранваме
Роси мерси за почерпката.весел празник и тук С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 361307
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 31, 2011 10:51 pm

След 17.30 ще тръгвам на зъболекар да може мъж ми да се прибере и Кари остане при него.
Нери,така е като не се включват дори 2-3 дни печка и стаите изтиват.
Стели в града сме си,събота и неделя ходим на село,каро се постопли и може да поостанем пак ще видим,как ще се развият нещата защото аз вече не съм в майчинство а в платен отпуск....
Роси мерси за почепката ,знаем че имаш Рожден ден,ви в съседната темичка"Поздравления"
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 924518
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 01, 2011 4:03 am

еиии,момичета,никoй ли няма
аз съм си сипала винце и след малко ще се опитам да приспя бесника,че мисля да го пратя вече на детска утре
Хриси,как мина при забаря С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 01, 2011 5:32 am

о тук съм Дими,как да мине,гадост,подготви ми зъба за пломба но бавно стават защото ходя само понеделник и петък.Вие в почивка ли сте
















Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Фев 01, 2011 2:18 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 625405
Сипвам кафето докъто Тео спи,че тази нощ пак вдигна температура. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 707684 Какво е това чудо незнам. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 958129 Днес отново сме на лекар в 16 ч. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 76919
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 01, 2011 2:49 pm

Добро утро!Ние днес сме ранобудни,,отдавна сме станали..
Мими вчера гледах едно предаване в което говореха за грипа,и Точно че се поддържа някаква постоянна температура и там лекаря каза че това е остатъна Т която се вдига от организма.....Дано сте здравички вече.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Вто Фев 01, 2011 3:00 pm

Здрасти Мими много лощо защо така тоя Грип сега ви повтаря така ли ужас дано нас не ни хване как сте иначе всички мен ме няма няколко дена ама се занимавам с наско нагоре на долу и така
Мацки ей сега ще влизам в един сайт който дадоха по новините за да се преброя там нали ако не можеш иначе и глобяват 120 лв та реших да го сварша в интернет какво мислите
Дави се похваля този Нахткерцен много помага на Наско бузите са такива мекички и се поизчистиха чудо е този крем
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Фев 01, 2011 4:00 pm

ДОБРО УТРО МИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
И НИЕ БЯХМЕ ТАКА ПЕТЪК И СЪБОТА ТЕМП. В НЕДЕЛЯ НЯМАШЕ И В ПОНЕДЕЛНИК 37,5 ВЕДНАГА ЗВЪННАХ НА ДОКИ И КАЗА ЧЕ Е ОСТАТЪЧНА ТЕМП.НО ПАК СЕ КОНСУЛТИРАЙТЕ ЧЕ НИЕ ПИЕХМЕ АНТИБИОТИК И ДОКИ БЕШЕ СИГУРНА ЧЕ НЯМА ДА СТИГНЕ ДО УСЛПЖНЕНИЯ.
ЕЙ МЕН МЕ ВЪРТЯТ ЕДНИ ШИПОВЕ НА ГЪРБА МНОГО НЕПРИЯТНА БОЛКА ИНАЧЕ ГОРЕ ДОЛУ ДНЕС СЪМ ПО ДОБРЕ САМО ХРЕМАТА.......
НАСЕ БРАВО ЧЕ ПОМАГА КРЕМЧЕТО НА НАСКО.
ХРИСИ МАЛКО ПО МАЛКО ЩЕ СИ ГИ ОПРАВИШ АЗ ПЪК МНОГО ИСКАМ ДА МИ НАПРАВЯТ ЗЪБИТЕ БЕЛИ И МОЯ СТОМАТОЛОГ МИ ПРЕДЛОЖИ ПО 20 ЛВ НА ЗЪБ И АЗ НЕМОГА ДА СЪБЕРА ПАРИЧКИ ТЪКМО МАЛКО ЗАДЕЛЯ И НЕЩО ИЗЛЕЗЕ. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! 77465
ДИМИ АКО САШИ Е ДОБРЕ ПРАЩАЙ ГО МАЛКО ДА ОТДЪХНЕШ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Фев 01, 2011 4:22 pm

Да,момичета и докито ми каза,че е остатъчна температура,но задължително отиваме на преглед.Искам да го чуе и види,че и афта има от високата температура.
Днес го носи на сън.Спи по малко и мн мрънка.
Насе,браво радвам се,че си доволна от кремчето.И аз мисля да се преброя онлайн.
Жу,доста парички ще трябват наистина стоматологичните услуги са едни от най-скъпите.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Вто Фев 01, 2011 5:13 pm

здравеитеее
ох Миме много гадно мила ще мине никои не подминава тая гад дано бързо ви минава но ние с Ива бяхме 5 дни близо с т
аз пак се занимавам с докуметни и нямам особено свободно време подаваме детски и с отпуската се занимавам но вече нещата се нареждат
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите