beboci

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 on Пет Дек 17, 2010 7:16 pm

Здравейте мамчета бързам да вляза и да ви почерпя за здравето на моя малък принц Дани, днес има имен ден сутринта майка ми звънна и ми каза ,аз бях забравила и ми стана жално,че не съм му купила подарък обляках се и излязох на бързо ходих до тера нова купих му три много сладки пуловерчета една шапка и чорапки при нас е много студено има и много сняг всичко е бяло и приказно !!!

rosi78
наш човек
наш човек

Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Писане  Димитра on Пет Дек 17, 2010 7:28 pm

здравейте момичета
как сте
Роси честит имен ден на Дани,много здрав,щастлив и посlушен да бъде
Димитра
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Писане  Hrisi_Kari on Пет Дек 17, 2010 7:42 pm

честит празник на Дани.да ви е жив и здрав Роси и само да ви радва,а той с гордост да си носи името!!!Честити му покупки,да го снимаш и да го видим после.
Стели,незнам от какво ти се получават екземите и по точно как разбра че са екземи?Не ми се е случвало докато кърмих.Аз сладурка Криси,вече е по голяма и по бързо папа нека че с тези едночасови висянета по гърдите е чудо в началото.дано си имаш кърма достстъчно и се кърмите успешно.
Ние бяхме на вън малко ,но кашлицата и се възобновява дали от студеното незная и не се спира,така става и като е много топло в къщи,кашля та се дави,иначе сополите понамаляха и кашлицата разреди ,почти остана само като спи.Лошото е че неиска да пие от тези лекове които ми казахте .вчера и направих и така си и останаха и ги хвърлих,признава само водата...

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  Мимка on Пет Дек 17, 2010 8:10 pm

Здравейте момичета!Чак сега успях да седна.Тео днес ме побърка.Въобще не слуша.На два пъти изключи компютъра.На сумати хора звъня на скайпа.Отключи външната врата,абе направо трепепя от нерви.
Хриска,наблюбавай Кари миличка.Дано ви се размине АБ.Много сте хубави на снимките.
Насе , на сладкия Наско.Дай Боже повече спокойни нощи.
Стели,немога да ти помогна със съвет мила.В началото се мажех с благ мехлем,после не съм имала такива проблеми.
Дими,пак набързо си минала.Саши е голям сладур и с ръкавички кичи елхата.
Честит имен ден на Дани!Роси,нека ви е жив и здрав и много да ви радва.Благодаря ти за почерпката.Честити подаръчета на бебчо,нека си ги носи със здраве.
Нери почивай си миличка.Пиши когато имаш време.
Жу,как сте вие?Излизахте ли днес?
Бори и Роска не са се отчели.
Отивам да простирам.После пак ще намина.
Мимка
Admin
Admin

Брой мнения : 1475

Писане  stella80gr on Пет Дек 17, 2010 8:13 pm

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ!НЕКА РАСТЕ ЩАСТЛИВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ!
Мимка не се ядосвай мила да не вдигаш кръвно.деца са няма начин да не правят пакости.всички са така
Хриси аз така си го наричам екзема.зачервява се и сърби много.
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  Димитра on Пет Дек 17, 2010 8:34 pm

Мимка написа:
Дими,пак набързо си минала.Саши е голям сладур и с ръкавички кичи елхата.
.[/color]
Мимка,защото бях решила да си полегна,но уви тъкмо съм задрямала и някои от ком6иите с бормашината много ,,приятHо,, ме събуди и ми развали съня
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Пет Дек 17, 2010 8:50 pm

Честит имен ден на Дани, да расте умен и здрав! Роси, ще чакаме снимчици да го видим с новите дрешки сладура! Хриси, да не би въздухът в стаята да е сух, че кашля Кари? Да знаеш, че и от това пресъхва гърлото и дразни.Аз слагам по една чаша с вода на печката, когато я палим да се изпарява.
Дими, лошо така някой да ти чука! Виж предимстовто на къщите е това, че няма такива проблеми!

????
Гост

Писане  borqna miteva on Пет Дек 17, 2010 8:58 pm

минавам на бързо,че имам много работа.
Честит имен ден на Дани да му честито името и да расте здрав и щастлив.
Да само честити дрешките Роси с здраве да си ги носи да го снимаш да го видим.
на всички ако се освободя пак ще намина.
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Писане  жужагад on Пет Дек 17, 2010 10:14 pm

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ПОСЛУШЕН!
СТЕЛИ и аз не мога да ти дам съвет за екземите майка ми имаше едно време по краката и се мажеше с бебешка урина (Радост беше бебе)
ДИМЕ МНОГО НЕПРИЯТНО но така е в блоковете.
ХРИСИ защо така още кашляте?
МИМЕ не съм излизала че Радост буквално учи до 13 часа и даже закъсня.
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Писане  Neri_84 on Съб Дек 18, 2010 1:14 am

Честит имен ден на Дани, да расте жив и здрав и да е послушен.
Хриси добре сме. Няколко дена си седяхме в другата стая, където не е компютъра и за това не можех да влизам. А компютъра пък беше окупиран от мъжа ми, а аз пък не му говорех 2-3 дена. Преди това пък бяхме на село 3 дена. Направо нямам думи как да ги опиша. Малката изобщо не искаше да стои там. Не иска много хора, не е свикнала. Ние сме си 3-ма в къщи без малката, а те са 6. Само майка я искаше и никой друг. Племенницата ми, която е на 1 год и 4 месеца пищи от радост като я види, а Нернур се плаши от това и почва да плаче сякаш и откъсват някои части. Как ше я свикнем да не плачи от други хора не знам. 3 дена не можа да се успокои на село. А като се върнахме в къщи умираше от кеф.
Стели не знам и аз какво да ти кажа. Дано минат скоро екземите. А това, че малката кукла сучи само 5-6 минути и се наяжда, много ме учуди. Де да беше и Нернур така. Кърмя я 15 мин (за толкова време свършва каквото има в гърдите ми и на празни обороти не ще да дърпа) и пак не се наяжда и й давам АМ после допълнително. Гадно ми е, че не можах да регулирам кърмата си, че да се наяжда само с кърма. Дали вече е късно или още има шанс. Как мислите момичета?
Дими гадно е наистина в блоковете, като не можеш да си починеш. Никога не съм искала да живея в апартамент точно заради тази причина.
на всички...
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Писане  Hrisi_Kari on Съб Дек 18, 2010 1:17 am

Здравейте!
Ние бяхме следобеда на вън малко,ходихме да вземим светеши лампички ,защото миналогодишните изгоряха и сега Кари много им се радва.нашия тати отива на банкет и тази вечер ще сме двечките с Кари.
Ами Диди ние сме с конвектор и климатик по принцип,зная че изсушават въздуха но в спалнята дъжва винаги да е по хладно ,защото и ние с мъж ми неможем да спим на студено.
Боре,баща ти днес се прибираше нали,посрещнахте ли го?
Дими кофти ,че са се разтропали точно като си решила да почиваш.тази вечер на работа ли си?

Admin

Писане  stella80gr on Съб Дек 18, 2010 2:23 am

Нери тя сама се пуска и азп после я мъча още но се дърпа,а в гърдите остава още доста эмлякоаз главно я кърмя от едната гърда.в другата има по малко и първо започвам с нея.там понеже й пуска по помалко може да стои и 20мин но като я прехвърля на другата,където има много.суче точно 3-4 мин по часовник и се наяжда.
Нери не е късно мила.започвай да кърмиш и нощно време.поне два пъти.и след като се нахрани цеди колкото е останало.аз колкото и да цедя то все си пуска.така ще ти се увеличи.иска се няколко дена да си упорита.и мнооого вода.поне 2л
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  borqna miteva on Съб Дек 18, 2010 3:32 am

пак идвам за малко.
Хриси честити лампички.Да днес си идва,но още е рано към 11 и 30ч ще си дойде и го чакаме.
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Писане  Hrisi_Kari on Съб Дек 18, 2010 2:20 pm

Добро утро!
хайде отдавна не съм сервирала кафето аз ,сипвам го и ви чакам

Admin

Писане  Мимка on Съб Дек 18, 2010 2:36 pm

Добро утро!
Хрис за кафенцето.Как спахте тази нощ?
Нери радвам се ,че намина да ни видиш.Никога не е късно да започнеш.Не се отказвай.Хапвай ядки.Много помагат. и от нас за кукличката.

Дими,кофти ситуациа,но за съжаление рядко хора се съобразяват.Аз често казано между 2 и 4 правя забележки.Някой точно тогава решават да работят но не са познали.
Мимка
Admin
Admin

Брой мнения : 1475

Писане  bebe_bebe on Съб Дек 18, 2010 3:14 pm

добро утро Хрис хубаво кафе мерси
как сте уу при нас е голям студ снощи като готвих и като се обърнах на страни като ми се прищипа нещо отстърани лелеле умрях си цяла вечер не мога въздух да си взема не мога да мръдна като статуя и так болиии докато си дойде моя ужас така си легнах тази сутрин се сабудих добре станахме още в 4 часа че моя умиращше от студ а той по принцип е като печка станахме отидохме на топло в всекидневната той гледа ТВ а азсъм заспала гушната и ме сабуди в 7 ужас и климатика яко работи и сумати пари дадохме чисто нов е и е голям много голям и по принцип много топли но сега още не може да влезе в час и стои на 17 градуса стаята а работи от 4 сутринта ужас ужас ви казвам
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Брой мнения : 1903

Писане  Hrisi_Kari on Съб Дек 18, 2010 3:39 pm

Мимка,спахме много,много по добре,легна си в 22.30 часа и се събуди в 3 ч и поиска да я взема до нас и така до сутринта стана в 8 ч.не кашля нито веднъж .Дано минава че много се мъчи с тази кашлица милата.Този вирус наистина е коваренсилна кашлица....
Насе,отказват климатиците,защото има много гъста мъгла,това ги мори и нашият се размръзява постоянно,тодо сега само веднъж е отказвал гойкато беше -15/-18 градуса.Беше доста отдавна.
Ние след малко ще си тръгваме за село,итака..

Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Съб Дек 18, 2010 8:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Admin

Писане  bebe_bebe on Съб Дек 18, 2010 4:15 pm

браво Хрис много хубаво малко на село Мимето там ли са тъкмо ще играят куклите ние може през седмицата да хдим на прасенце ама ще видим
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Съб Дек 18, 2010 5:22 pm

Добро ут ро и от мен!
Хриси, мерси за кафенцето и аз ей сега си сипвам! Приятно изкарване на село, поне там е по-спокойно.
А с тези климатици незнам, май най-удячно си остава парното, че отоплява цялата къща без проблем.

????
Гост

Писане  МimchetoOo on Съб Дек 18, 2010 5:36 pm

Здравейте милички най сетне да се намърдам при вас.Жу прекрасна коледна темичка.Ние сме си на село ,аз често ходя до Хасково,а сега и малката с този вирус,Хрис дано вече на Карка да и минава,ние се съдираме от кашлица снощи 2 часа се мъчи да заспи и като заспа в 11 до 8 не мръдна но през деня почти не спа закашля се и се буди.
Момичета искам да ви питам какво смятате да взимате на малчуганите за коледа,аз не съм 100% сигурна но смятам да е една количка за бутане с крачета,хайде споделете.

МimchetoOo
Admin
Admin

Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Писане  bebe_bebe on Съб Дек 18, 2010 7:41 pm

Здрасти Мим дано марайчето бързо оздравее охх при нас още е студено но се търпи Мим има темичка по твоя въпрос със играчките http://beboci.bulgarianforum.net/t943-topic
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Димитра on Съб Дек 18, 2010 8:03 pm

здравейте от мен
Хрис страхотно кафенце
Мимчее,здрасти и на теб
аз минавам само да ви пожелая приярна събота
ние днес сме си всички вкъщи,гледаме коледни филмчета и ми е едно такова топло и празнично...
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Съб Дек 18, 2010 8:28 pm

аах Дими супер и аз така много обичам ама На моя все е на работа един почивен ден няма
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  borqna miteva on Съб Дек 18, 2010 9:10 pm

и от мен.Аз сега ставам,че легнах в 5 и 30ч.Защото полета на баща ми закъсня и се прибра в 4ч.
Дими блазети че сте всички заедно и гледате коледни филмчета.И аз искам така ама моя е на работа.А да живееш в блок е много гадно,защото никой не се съобразява с никого.Преди малко и при нас се разчукаха в 14ч и ме събудиха.
Хриси приятно прекарване на село.
Насе ние сме с три климатика.В момента само в спалнята топли,а другите два не топлят единия дори се развали,а е в гаранция още и не се знае кога ще ни го върнат,а втория и той нещо отказа не духа топло,а студено.
Мими дано бързо се оправя Марая.
Това е от мен за сега на всички
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Писане  Димитра on Съб Дек 18, 2010 11:06 pm

оооо,Боре,наистина никoй не се съобразява
Насе,то и моя мъж Hе почива,той е и през деня и през нощта на работа,но днес по някаква случайност
Димитра
VIP персона
VIP персона

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 3 от 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото